User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
100 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 02 ve 03 Mayıs 2015 (Cumartesi ve Pazar) @ Pistgünleri Halk günü İstanbulpark

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorcular için koşul olarak bişeyler varmı ehliyet v.s gibi ? kask mont tulum ?
    SENSİN.

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmetse bir aksilik olmazssa bende ordayım.Yiğt megane ı yetiştirise oda gelicek.bakalım eksiklerimizi o zamana kadar halledebilecekmiyiz.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda ve Megane ıle 2 lıtre onden ceker mucadelesı guzel olur.
    Honda da mekanık neler var bılemıyorum yorum yapmak ıcın ancak Yıgıt'ın Reno'sundan 2:22 beklıyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı shkodra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FWD rekoruna cok az kalmisti. Bu sefer kiracagina inaniyorum.
    Yok ya benim tahminim taş çatlasın 2.27-28 civarında dolaşırız.Stok frenlerle FWD rekoru falan yalan yani

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilkarakas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorcular için koşul olarak bişeyler varmı ehliyet v.s gibi ? kask mont tulum ?

Motosiklet sürücüleri, Intercity İstanbul Park Pist Günleri katılımı için aşağıdaki e-posta veya telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

E-posta: info@superbikeschool.com.tr
    Telefon: +90 216 469 44 15
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Honda ve Megane ıle 2 lıtre onden ceker mucadelesı guzel olur.
    Honda da mekanık neler var bılemıyorum yorum yapmak ıcın ancak Yıgıt'ın Reno'sundan 2:22 beklıyorum...
    2 litre diil bütün önden çekişler içinde iyi mücadele olur. Zaten serhatın aracı önden çekişte bana ekin yakın süreyi yapabilecek kapasitede, gerisi pilotajına kalmış. Onda da kilit coil, fren, viraj demirleri, ön arka gergiler vs bşeyler var daha detayını bilmiyorum.bende de şuan fren ve bushingler dışında herşey var geberik frenle gelicem bu sefer çok kasmicam yeni fren diski balata alıp rodaj yapıp alıştırıcak zaman kalmadı çünkü.bu sezon 2.20 barajının altını zorlicam inşallah
    INFINITE PERFORMANCE

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önden çekişte bu sene sûreler ciddi gelişecek gibi gözüküyor çok keyifli olacak hem Serhat hem Yiğit arabaları üzerinde çok bilgili ve tecrübeliler güzel açılı ve Işık ayarlı videolarıyla güzel Görüntüler çıkacaktır. Tribünden de takipte olacağız zaten. 2sene önce konuşulsa kim düşünürdü önden çekişte hedeflerin 2.20lere ineceğini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 kategorisindeki araclarin yaninda 1.2-1.4 ve 1.6 larin her yonden hic bir sansi yok.
    Honda kullanmadim,Cup aracini kullanmistim sampiyonada,genel olarak basariliydi ama motor gucu ist park da zayifti.
    Trophy icin soylenecek soz yok,sadece soft bir yazilim bile olsa winner... Masallah.
    Bu kasada olmadi ama cikicak olan yeni kasadan almak isterim(kim bilir mais imana gelir yeni trophy getirirse erken bile olabilir)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 kategorisindeki araclarin yaninda 1.2-1.4 ve 1.6 larin her yonden hic bir sansi yok.
    Honda kullanmadim,Cup aracini kullanmistim sampiyonada,genel olarak basariliydi ama motor gucu ist park da zayifti.
    Trophy icin soylenecek soz yok,sadece soft bir yazilim bile olsa winner... Masallah.
    Bu kasada olmadi ama cikicak olan yeni kasadan almak isterim(kim bilir mais imana gelir yeni trophy getirirse erken bile olabilir)
    Aracına göre değişir tabi o, 1.6 mini gp'nin süresine daha çoğu 2.0 araç yetişemedi bile, dolu 1.4tsi lar artık 2.0 gibi gidiyo ama dediğim gibi pilotaj önemli tabi hakkıyla kullanabilen 2.0 daha yok denecek kadar az var. Cup araçları iyi yol tutuyo ama güçleri düşük, serhatın aracı k24 10sn altı koşuyo düzlüklerde daha avantajlı önden çekiş yoktur heralde pek trophy için güzel bi yazılım ve lastik bile yeter şuanki şartlar altında.sende kendin siparişle getirt bi trophy abi benim gibi bekleme maisi falan hayal olur
    INFINITE PERFORMANCE

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim 2.0 meggy, düz yolda cooper kadar yürümüyor
    .

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç kendini yabana atma abi GP ve Burak Ertem'in Rcz süreleri hala en geçerli 1.6 hacim FWD süreleri.
    Bu kez 1.6 da yol lastikleri ve orta-iyi fren sistemiyle ciddi sure yakalamayı hedefliyorum

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düzlüklerde benim Megane senin cooper'ın yarısı kadar yürümüyordur Murat abi, 1.6'ları yabana atma derim.
    1.4 tsi içinse dolusunun ne kadar yürüdüğünü Zeki bize gösterecek sanırım
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabı Serhat'ın hondasını bılmıyorum,motoru guclu bır type r ne yapar bılemıyorum,umarım hayal edılen sureler gelır.
    Duzde hızlı olan 1.4-1.6 lar pıst sartlarında o hızı koruyamazlar.
    Burada konustugumuz sureler 2:22 hatta Yıgıt 2:20 dıyor. Sıze kolay gelıyor sanırım ama bana gore cokk zor 1.4-1.6 lar ıcın...
    Yıgıt:sordum ama ses yok,bu kafayla boyle nadıde parcaları goremeyız....

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 litre diil bütün önden çekişler içinde iyi mücadele olur. Zaten serhatın aracı önden çekişte bana ekin yakın süreyi yapabilecek kapasitede, gerisi pilotajına kalmış. Onda da kilit coil, fren, viraj demirleri, ön arka gergiler vs bşeyler var daha detayını bilmiyorum.bende de şuan fren ve bushingler dışında herşey var geberik frenle gelicem bu sefer çok kasmicam yeni fren diski balata alıp rodaj yapıp alıştırıcak zaman kalmadı çünkü.bu sezon 2.20 barajının altını zorlicam inşallah
    aynn Yiğit dediklerine ek olarak başka bişey yok zaten. olması gerekenleri yapmışım zaman içinde benim araca lastik ve amortisör ayarı gerekli şuan, mich.sport cup lara fazla hava bastım geçen pist günü 25psi yapıcam bu sefer, coilleride en serte alıp çıkmıştık ön-arka. bikaç virajda sekiyordu araba, daha yumuşak ayarlanabilir. optimumu yakalayana kadar kasıcaz işte. güç-ağırlık dengesinden memnunum belkide çok zorlamadığım için ama kafadan kayma yada dengesiz frenlemeler yaşamadım henüz, daha limit zorladıkça nasıl olacaktır bilemiyorum. kimseye kaza bela olmasın ciddi arızalar yaşanmasın inşallah, bolbol eğlenelim bu sezon süreleri geliştirelim.
    TeamPASAOGLU

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serhat Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynn Yiğit dediklerine ek olarak başka bişey yok zaten. olması gerekenleri yapmışım zaman içinde benim araca lastik ve amortisör ayarı gerekli şuan, mich.sport cup lara fazla hava bastım geçen pist günü 25psi yapıcam bu sefer, coilleride en serte alıp çıkmıştık ön-arka. bikaç virajda sekiyordu araba, daha yumuşak ayarlanabilir. optimumu yakalayana kadar kasıcaz işte. güç-ağırlık dengesinden memnunum belkide çok zorlamadığım için ama kafadan kayma yada dengesiz frenlemeler yaşamadım henüz, daha limit zorladıkça nasıl olacaktır bilemiyorum. kimseye kaza bela olmasın ciddi arızalar yaşanmasın inşallah, bolbol eğlenelim bu sezon süreleri geliştirelim.
    Bnde sadece yay var kankim nasil olcak
    Team PAŞAOĞLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Once lastık secımı-sonra sıcaklıgı-sonra havası. Burayı dogru gecınce.
    Vıraj demır sertlık ve kalınlık ayarı. Sonra,
    Dogru Kamber ve Toe ayarı.
    Bundan sonra amortısor-kılıt-motor-fren upgrade yada ayarları gelıyor....
    Ben GP ıle sıraladıgım ılk 3 ayarla,3.5 sec aldım. Lastıgıde slıck yapınca sandım kı ucacagım ama ayarlar o kadar kıvamdaydı kı,arada sadece 1,2 sec fark ettı(tabı kullandıgım semı slıck kalıtelı ve slıck lastıgın capı cok buyuktu,hızımı kestı uzun 2 duzlukte)
    Bunları unutmayın,bır cok sey lastıgı ve geometrıyı dogru kullanıp dogru ayarlamakdan gecıyor.
    Hos bunu 20 dak lık haldur huldur kosulan seansda yapmak mumkun degıl.
    Lastıgı ısıt,ıcerı gır 3 tur sonra,havayı ayarla et,ısılarına bak(neresı ıyı tutunmus tutunmamıs,kamber ve amortısor ayarı ıcın guzel feedback saglar) sonra ıcerı gırıp bos tur atıp,zaman turuna gelınce 3 turun yanıyor

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cumartesı gunu katılım nasıl acaba ızleyıcı olarak gelmeye degermı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra abi indirim mailini 2 gün önce falan atmıştım hala geri dönüş olmadı ama?

Karakuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazılım işi yetişir, lastiklerim de gelirse bende giricem 1-2 seans Yetiştiremezsem de izlemeye gelicem inşAllah, şimdiden keyifli hafta sonları olsun herkes için.
    Real Cars, Real Roads.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)