User Tag List

Sayfa 49/113 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
2139 sonuçtan 913 ile 931 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben engelledim güzel kardeşim . Hadsiz hadsiz yorum yazıp sonra çiçek uzatmamızımı bekliyorsun. Yanında sevdiğin biri varken bu sevdiği insanı haketmiyor yazsam sana instagramda küfürmü edersin çiçekmi verirsin.
    Her haltı kendinize yontmaya meraklısınız ... Ben lafı sokıyım ama silinmesin engellemesin, abuk subuk yazdığın yazıyı silip devamında da bu yorumlarınla muhattap olmamak için seni engellediğim de de vay efendi beni engellediler .. Hadi iyisin bak VA da engellemiş seni popi oldun ...

İstanbul park o arabaları haketmiyor ya, sende bu instagram hesabını görmeyi haketmiyorsun.Biz herkeze açtık pisti sadece SSler 'e değil hesap kitap bilmeden yazıp yazıp sonra saygı bekliyorsunuz. Bu nedenle engelledim seni bundan sonra görmez üzülmezin biz yukarda fotoğrafları bulunan organizasyondan mutluyuz. KAtılanlarda kendi yorumlarını yazarlar sevdilermi sevmedilermi ama bana instagramdan sosyal medyadan klavye başından goygoy yapma güzel kardeşim gözünü seveyim vallahi zamanım yok ...
    Yazdığım yorum yanlış anlaşılmaya açık kabul ediyorum.Katılımcılara laf söylemek istemedim kesinlikle haddime değil bunu söyleyeyim. Keyfimiz böyle istedi fiyatları bu şekilde yaptık deseniz anlarız.Pist adamların canı ne istese onu yapar deriz oturuz izleriz köşeden.Yok maliyet yok hesap kitap geçin bunları. Sizin yaptığınız hesaplar kitaplar sonucu bu strateji ile yürümeniz sonucuda ortada ve o yüzden saldırgansınız. Geri adım atamadığınız gibi eleştiri kabul edemiyorsunuz. Engellenen tek ben değilim yorumların içinde ''fiyat'' kelimesi geçen çoğu arkadaş da engellendi.Hadi benim yorum hatalı onlar ne dedi ki .Benim de engellendiğim halde ısrarla yorum yazmamın sebebi piste gireceğim hayali ile aldığım arabayı fiyatlar yüzünden piste sokamam. Yakalasan beni parçalayacak durumdasın haline bak.
    Vural Ak konusu da; popi olduysam ne güzel.Hayattaki hedefime ulaşmışım demektir.Beni sadece fiyatlar ile ilgili bir yorum yazdığım için engelledi.Ben ne Intercity İstanbul Parktan nede çalışanlarından vs nefret ettiğimden yada kıskandığımdan yorumlayıp laf sokmuyorum.Fiyatlar ile ilgili Tepkim var onu dile getirmeye çalıştım engellendim.

Bir insan çıkıp ta buraya bir şey yazmadı.Bu fiyatlar şu şu şu yüzden bu şekilde.Pist gününün maliyetleri fazladır yükseltirsin seans ücretini.100 hp araba şu kadar maliyet 500 hp araba şu maliyet. Haklısın 100 hp arabanın size maliyeti ile 500 hp arabanın maliyetini bizim hesabımız kitabımız anlamadı bir sürü adam kaç haftadır burada goy goy yapıyoruz. Bir yerde iyi oldu haftalar sonra bir yetkili çıkıp ta buraya dahil oldu.

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eee herkesin istediği olmuş, niye herkes söyleniyorki bu fiyatlara?
    100 liralardan 200 liralara fiyat fırladığında daha dün gibi hatırlıyorum bir çok ağızdan pist işi maliyetli lastiği var, freni var, bakımı var.. 2xx lira oldu diye ağlamasın kimse bunun altından kalkabilen için bu para hiçbir şey parası olmayan gelmesin diyen sizler değil miydiniz?

Siz istediniz bir göz yukardaki verdi iki göz.

bu ülkedeki en büyük sıkıntı bu. hangi kesimden olursan ol sen elitistsin ama altındakiler fakir, hakir, hor görülebilecek kimseler di mi?

Ben şimdi düşünüyorum da iyi kötü bir arabam var gelirim düzenli değil öğrencilik hayatından dolayı ama İstanbul'da olsam bu fiyatlara kesinlikle pistte katılırdım. 200'lü fiyatlar bile beni yorardı. O zaman bu iş lüks iş diyenlere de demek lazım ki aga bu iş lüks iş benim öğrenci arabam var senin s3'ün, type-r'ın benimkinden 6 tane alabilirsin vergin ha keza en 6 kat pahalı, gelirin de muhakkak ona göre. Piste girerken niye o fiyat göze batıyor? Bu iş lüks işi değil mi?

Tabiki fahiş fiyatları savunmuyorum da adalet yerini bulmuş ve herkes bir anda eşitlikçi olmuş ya dışardan çok yapmacık ve komik gözüküyor. Kraldan çok kralcı olanlar şimdi kralı protesto ediyor şaşırtıcı doğrusu..

Ve son olarak bir Türkçü olarak Nazım Hikmet şiiri paylaşasım geldi burdaki iki yüzlülüğü görünce.

kabahat Senin,
    — Demeğe De Dilim Varmıyor Ama —
    kabahatın Çoğu Senin, Canım Kardeşim!
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 liralardan 200 liralara fiyat fırladığında daha dün gibi hatırlıyorum bir çok ağızdan pist işi maliyetli lastiği var, freni var, bakımı var.. 2xx lira oldu diye ağlamasın kimse bunun altından kalkabilen için bu para hiçbir şey parası olmayan gelmesin diyen sizler değil miydiniz?

bu ülkedeki en büyük sıkıntı bu. hangi kesimden olursan ol sen elitistsin ama altındakiler fakir, hakir, hor görülebilecek kimseler di mi?

Ben şimdi düşünüyorum da iyi kötü bir arabam var gelirim düzenli değil öğrencilik hayatından dolayı ama İstanbul'da olsam bu fiyatlara kesinlikle pistte katılırdım. 200'lü fiyatlar bile beni yorardı. O zaman bu iş lüks iş diyenlere de demek lazım ki aga bu iş lüks iş benim öğrenci arabam var senin s3'ün, type-r'ın benimkinden 6 tane alabilirsin vergin ha keza en 6 kat pahalı, gelirin de muhakkak ona göre. Piste girerken niye o fiyat göze batıyor? Bu iş lüks işi değil mi?

Tabiki fahiş fiyatları savunmuyorum da adalet yerini bulmuş ve herkes bir anda eşitlikçi olmuş ya dışardan çok yapmacık ve komik gözüküyor. Kraldan çok kralcı olanlar şimdi kralı protesto ediyor şaşırtıcı doğrusu..

Ve son olarak bir Türkçü olarak Nazım Hikmet şiiri paylaşasım geldi burdaki iki yüzlülüğü görünce.

kabahat Senin,
    Hangi mantık sana adalet yerini bulmuş dedirtiyor hayret ettim.Az parası olanı sevelim çok parası olanı tokatlayalım mı diyorsun yani nedir? Bence ülkedeki sıkıntı asıl bu Türklere 5 lira Turistlere 5 euro gibi.
    Her işin bir oluru bir seviyesi var eğer tek fiyat olsaydı 500 lira atıyorum.Ben kendi adıma çok pahalıymış deyip oturacaktım.Kimse niye zam yaptın demiyor ki maliyet yükselirse zam yaparsın bu fark neyin farkı onu soruyor herkes.Çok rahat 7.200 lira verip de 3 seans piste girecek bir sürü insan var adama koymaz ama adam ben niye fazla veriyorum diye sorguladı ve girmedi.

Bu arada Nazım Hikmette alakasız olmuş. :|

Shendelzare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kabahat Senin,
    Bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz merak ediyorum, alınan hizmet aynıysa verilen ücrette aynı olmalıdır çok basit bi mantık. Sen bi restorana şahinle gelsen ben ferrariyle gelsem önümüze farklı menümü koyulur?
    Evet pist işi maliyetli iş ve ben cidden yüksek paralar harcandığına inanıyorum işletme için ama "zaten maliyetli iş biraz daha maliyetini artıralım nolcak" argümanını desteklemeniz çok komik ve üzücü cidden, maliyet artıyorsa aynı hizmeti alan herkese eşit yansıtılmalıdır.

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shendelzare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kafaya nasıl ulaşıyorsunuz merak ediyorum, alınan hizmet aynıysa verilen ücrette aynı olmalıdır çok basit bi mantık. Sen bi restorana şahinle gelsen ben ferrariyle gelsem önümüze farklı menümü koyulur?
    Evet pist işi maliyetli iş ve ben cidden yüksek paralar harcandığına inanıyorum işletme için ama "zaten maliyetli iş biraz daha maliyetini artıralım nolcak" argümanını desteklemeniz çok komik ve üzücü cidden, maliyet artıyorsa aynı hizmeti alan herkese eşit yansıtılmalıdır.
    Su fakir edebiyatini devam ettirenler bir bitmedi malesef.Sen 20 binlik arabayla girince pistin yarisini mi kullaniyorsunda sana ucuz olacak ? Hicbir pistte olmayan hp ye gore fiyatlandirma sacmaligini savunanlar cidden ilginc.Herkes her yerde esitlik esitlik diye aglanir burda bu sacmaliga iyi oldu yazanlarin kafasina cidden ulasilmaz.

Bu arada seni alintilayarak cabrioleter nickli arkadasa yazdim yanlis anlasilmasin
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gittiği mekanda 100 hp altı arabası olan suya 1 lira, 400hp üstü 10 lira, vereceksin dese işletmeci kan çıkar heralde o mekanda .
    1881 - 193

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benzin fiyatlarını da buna göre arttırsalar ne süper olur dimi
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biladerim soran olursa zaten süremiz var artık caddelere otobanlara dönüş yapıcaz

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İspanya ile yapılan görüşmeler sonucunda vizesiz girişin yanı sıra pistte 280 HP hot hatchlere %50 indirim geliyormuş.
    Kesin bilgi yayalım. Özellikle Buğra'yı haberdar edin lütfen.

Bir de böyle deneyelim.

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İspanya ile yapılan görüşmeler sonucunda vizesiz girişin yanı sıra pistte 280 HP hot hatchlere %50 indirim geliyormuş.
    Kesin bilgi yayalım. Özellikle Buğra'yı haberdar edin lütfen.

Bir de böyle deneyelim.
    Fiyat konusulacagi zaman profesyonellik icabi konuya mudahil olmuyor bugra abi. Yorum yazanlari engellemekle mesguller. Ve de yorum yapanlara hadlerini bildirmekle. 3 aydir ilk defa forumda gordum kendisini. Indirim isini de takacaklarini sanmam baska pistlerin fiyatlandirma politikalariyla pek ilgilenmiyorlar sanirim

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bukadar kisi feveran ediyorsa,hic mi dusunmuyor yetkili insanlar bir yerde yanlis yaptik galiba diye....?

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar kalın göreceksiniz bilardo oynamayalım abiler..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat konusulacagi zaman profesyonellik icabi konuya mudahil olmuyor bugra abi. Yorum yazanlari engellemekle mesguller. Ve de yorum yapanlara hadlerini bildirmekle. 3 aydir ilk defa forumda gordum kendisini. Indirim isini de takacaklarini sanmam baska pistlerin fiyatlandirma politikalariyla pek ilgilenmiyorlar sanirim
    İlk günden beri memnun değilim fiyat değişikliğinden, ama kimsenin engellediği de olmadı. Bilmem kaç milyar dolarlık aktif büyüklüğü olan şirketin kararını politikasını, bize doğru gelsin yanlış gelsin; belli bir çizgide eleştirmek lazım. Çizgi ötesinde olaylar çirkinleşiyor. Herşeyi geçtim Buğra'ya ayıp oluyor. Adamın emeği var kaç yıllık.

Fikir beyan etmek ile giydirmek farklı şeyler. Kime neyi giydiriyoruz bu arada? Firma vermiş aylık bilmemkaç milyonu, özel işletme olarak hizmet veriyor. Sen gelme dese, gelemeyiz. "Kaldırdım pist gününü" dedirtmeye mi çalışıyoruz? Elimize ne geçecek?

Bu arada bana zam geldi ama son pist günü gösterdi ki, aslında çoğunluk için indirim yapmışlar. Ben de supersport görmek istiyorum padokta ama karar bugün bu. Nihayetinde olay soğudukça hem bu tarafta hem o tarafta neler olacak göreceğiz.

Bu arada başka bir konu var. Adamlar cup yaptı. Caterham ve GT3 benim bütçemin çok çok üzerinde ama Clio Cup da ucuzdan öte fiyatlandı. Yarış günü başına 1700 TL + KDV gibi.
    Her yarış günü lastikler, diskler, balatalar sıfır veriliyor. 90 dakika pistteyiz. İlk yarış haftasında bile hem Cumartesi hem Pazar hasar aldı birçok araba, Intercity yapıyor. Mekanikerler gece gündüz araba topluyor, koltuk ayarlıyor, araba hazırlıyor. 30 küsür kulede adam, race control full. Kıyafetleri o kadar ucuza sattılar ki, gidelim 3-4 set daha alalım dedik. Baya baya da yarış oluyor. Don gömlek gidip kahveler çaylar önümüzde, yarışıp geliyoruz tabiri caizse. Gel gör ki pist günlerinden katılan 3-5 kişiyiz. Bildiğin zararına yarış organize ediliyor ama hani nerde pist güncü millet?

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baybars kacirdigin bir kac nokta var kardesim.
    İs supersport degil ki? Honda type r yada golf yada senin arac SS mi?
    Pist gunune gelen herkes cup' a sicak bakmak zorunda mi?
    İndirim yapilan araclar aslinda o fiyat oldugu icin geldi ama onlar zaten potansiyel cup musterisi mi?
    Gt3 cup i gectim cat cup'a pist gunune surekli gelen potansiyel cup musterisini,ne kadari 30.000euro arti kdv verebilir?(eline aracda kalmiyor) Ve surekli ayni pistte donecek....
    Clio cup aralarinda en ekonomik olani. Belki araclar zevkli degil ama sonucta profesyonel bir organizasyon. Bazilarimiz olsun bakalim neymis gorelim dedi. Belki cesaret edemedi belki kendine guvenemedi vs vs...
    Sunu demek istiyorum; kimse pist gunlerini kaldirdi diye elestiremez,firma politikasidir ama karsi tarafda musterisine uyguladigi politikadan dolayi musterisinin yorum ve goruslerine onyargili bakamaz... Saygi sinirini asan her durum zaten konu disi....
    Sende yurtdisini takip ediyorsun,oradaki uygulama ve fiyatlari goz onune getir. İyiyi yada tutmus bir ornegi neden hayata gecirmiyoruz?
    Hatta pist gunlerine artik arac kiralansa? Track day ler organize edilip araclar bugunlerede kiralansa? Cesitlilik cogaldikca hem katilimci artar hem kar artar...
    Cup'a adam cekmenin yolu bu degil....

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben her an her gün forumumdayim 2005 den beri.Bir konu sebebiyle saklanacak nitelikte bir adam da değilim sana bu lafı soyleme hakkını verdiğimi de düşünmüyorum. Ama evet fiyat ile ilgili ben bir yorum yapmayacağım. Supersport lar da normal otomobillerde halen piste çıkmakta. Halk günü dediğimizde hepimizin kapısında 458, m3, m6, sti yoksa oradaki çoğunluğunda böyle olmasını beklemenin bir anlamı yok. Bakin biz organizasyonumuzdan da katilimcimizin da mutluyuz. 100 hp polo da bizim müşterimiz 150 beygir golf de. Evet haddini bildirmek ihtiyacı duyulan yerde bildirmekten çekinmeyi düşünmüyorum kendi adıma. Adam gibi yorum yazmayı beceremeyen , laf sokmaya yorum olarak bakan bir toplumuz ve evet biz laf sokabileceginiz bir kurum değiliz buna müsaade etmeyiz. Saygı çerçevesinde gelen tüm yorumları okuyor ve değer veriyoruz. Geri kalan saygı çerçevesine sığmayan ve kaba yorumlarda aynı seviyede yaklaşmaya özen gösteriyoruz.

Sanırım anlatabilmişimdir derdimi...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürüm'den kazanılsa daha iyi değil mi ? Herkes gelse, Şenlik olsa

Büyük bir ortam olsa Haftasonu, ne kadar güzel olur ... O, çok imrendiğimiz EU' daki toplaşmalar gibi bir ortamımız olmayacak hiç... Yarışmasam bile, Piste gelip günümü geçirmem - eğlenmem lazım...

Zaten, Motorspor'larının sönük kaldığı bir ülkedeyiz. Tıkanmış durumdayız. Haberimiz yok

neyse,
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben her an her gün forumumdayim 2005 den beri.Bir konu sebebiyle saklanacak nitelikte bir adam da değilim sana bu lafı soyleme hakkını verdiğimi de düşünmüyorum. Ama evet fiyat ile ilgili ben bir yorum yapmayacağım. Supersport lar da normal otomobillerde halen piste çıkmakta. Halk günü dediğimizde hepimizin kapısında 458, m3, m6, sti yoksa oradaki çoğunluğunda böyle olmasını beklemenin bir anlamı yok. Bakin biz organizasyonumuzdan da katilimcimizin da mutluyuz. 100 hp polo da bizim müşterimiz 150 beygir golf de. Evet haddini bildirmek ihtiyacı duyulan yerde bildirmekten çekinmeyi düşünmüyorum kendi adıma. Adam gibi yorum yazmayı beceremeyen , laf sokmaya yorum olarak bakan bir toplumuz ve evet biz laf sokabileceginiz bir kurum değiliz buna müsaade etmeyiz. Saygı çerçevesinde gelen tüm yorumları okuyor ve değer veriyoruz. Geri kalan saygı çerçevesine sığmayan ve kaba yorumlarda aynı seviyede yaklaşmaya özen gösteriyoruz.

Bana hak verecegin bir durum yok abi ben gozlemledigim gordugum herseyi zaten yazma hakkina sahibim bunda izinlik bir durum yok. Benim merak ettigim su 2005 ten beri burdasin bu piste girenlerin cogu da bu forumdan zaten. Sn Patronunuzla acaba hic bizim icin yapmayin etmeyin gibi konustunuzmu bu fiyatlar icin? Yada elini vicdanina koydugunda normal geliyormu bu durum. Onu da gectim abi mantiktan bahsediyorken bu durumu mantikli olarak degerlendirdiniz mi ?

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bana hak verecegin bir durum yok abi ben gozlemledigim gordugum herseyi zaten yazma hakkina sahibim bunda izinlik bir durum yok. Benim merak ettigim su 2005 ten beri burdasin bu piste girenlerin cogu da bu forumdan zaten. Sn Patronunuzla acaba hic bizim icin yapmayin etmeyin gibi konustunuzmu bu fiyatlar icin? Yada elini vicdanina koydugunda normal geliyormu bu durum. Onu da gectim abi mantiktan bahsediyorken bu durumu mantikli olarak degerlendirdiniz mi ?

Kırmızı ile işaretlediğim bakış açın olduğu sürece sana cevap vermeyi düşünmyorum. Benim ile ilgili değerli gözlemlerini paylaşmanada müsade etmiyorum. Denemekte özgürsün.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırmızı ile işaretlediğim bakış açın olduğu sürece sana cevap vermeyi düşünmyorum. Benim ile ilgili değerli gözlemlerini paylaşmanada müsade etmiyorum. Denemekte özgürsün.
    Abicim saygisizca birseymi yaziyorum sana ? Herkesin bakis acisi seninle ayni olacak diye birseymi var ? Gozlemleri gectim hadi sorularima da cevap alamiyorum. Onda da izin verdigin sorular varsa onlari sorayim? Neyse ben kirmizi ile taramayinca ciddi olmuyor heralde. Bu tavirlarinizdan bir gun kurtulursaniz tekrar konusuruz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)