User Tag List

Sayfa 96/113 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.806 ile 1.824 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaka maka, şu yeni Type-R'ı ne zaman pistte gerçek sahipleriyle göreceğiz arkadaş ? ?

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bazen hanım diyor ki 'yahu şu sitede ne var, yazıyorsun çiziyorsun okuyorsun, bir de ben bakayım ne yapıyorsunuz?'

şu ettiğimiz muhabbeti özellikle evli arkadaşlarımın hanımları sevgilileri okusa, bırakın piste gitmeyi sitenin ana sayfasını logosunu unuturuz, hepimizin özellikle de bizim gibi eşşek kadar adamların çocuk gibi sevindikleri pist günleri konusundaki yorumlarda seviyeyi bu kadar aşağı çekmemesi gerekir... lafım genel kimsenin özelinde yazmadım...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yapacak birşey yok.... İki çift laf edemiyorsun ki.. Bi bakmışsın kalite zınk diye okyanusun dibine çakılmış.
    Küfürler, hakaretler, neler neler....
    Yapacak birşey yok...

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de her g.te gore y.rrak var pasam. Senin gibileri icinde var. Piste geldigin zaman taktim ederim.
    Edersin edersin, de pist bahsettigin taktim yeri pist degil, gorusmek uzere.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik olarak kimin neyi dolduramadigi ortada, ben hadi yanciyim, yanci degilde aslolan da ayni seyi soyluyor git onunla tartis o zaman, kaldi ki ben yanciyken bile biseyleri gorup yorumlayabiliyorum sen sofor koltugunda dunyadan bihabersin belli ki, hayir bana yanci diyen mrbars in yaninda piste cikan adam.. ha pardon bilmem kactan beri pistlerdeydin dimi lol kusura bakma kaybedensin gozumde.. troll vs ithamlarin da cahillihinin gostergesi, selametle pasam seni dikkate almamam gerektigini algiladim lol

zamaninda kostugun pistlerdeki "ben neymisim be" ruzgarinla sana mutluluklar, ruzgarini kuvvetlendirip egonu biraz daha sisirebildiysem ne mutlu bana

Seninki gibi sisik egolar elbet birgun patlar, bu mesaj da burada dursun patlatan ben olacagim, patlatamazsamda ben bi trollmusum ozur dilerim demeyen kivanc adam degildir.
    Bir kere baybarsin yaninda ciktik yanci olduk. Vsy be. Birak yaristigim icinde oldugum organizasyon kadar senin piste gelmisligin yoktur. Sanayide bos bos takilan gelip burada senin gibiler arabaciyim ben herseyi biliyorum diye dolasiyor iste. Daha kullnadigin kelimenin ne anlama geldiginden haberin yok cahillikten bahsediyorsun. Git ego neymis ogren sonra patlatirsin. Onu da bulursan.
    IN BOOST WE TRUST

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tartışılan mevzu Offtopic oldu. Lütfen bu konu başlığı altında birbirimizi daha fazla kırıp dökmeyelim. Konu kilit olacak ve 2-3 arkadaşımızın tartışması yüzünden bilgi almak isteyen diğer onlarla arkadaşın elleri boş kalacak.
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bundan sonra sadece kendi arkadaşlarımın yaptıkları hakkında yorum yapacağım. Bence başkalarıda aynı şeyi yapsın.
    IN BOOST WE TRUST

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bundan sonra sadece kendi arkadaşlarımın yaptıkları hakkında yorum yapacağım. Bence başkalarıda aynı şeyi yapsın.
    abi benim yaptıklarımdan başlayabiliriz. bana dök içini.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler siz piste değil ringe çıkın bence ne bu şiddet bu celal?

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda garip bir durum yok. Olagan seyler bunlar, alistik artik Sadece motorsporlarinda degilki bu kisir catismalar, cekememezlikler, gereksiz didismeler, dedikodular, vs. Hayatimizin her parcasi boyle, is hayati, trafik, politika ve tabi en amotor spor branslarinda bile durum bu. Biraz kotumser bir yaklasim oldu ama gercekler maalesef boyle.

Hani bir fikra vardir bizi cok iyi anlatan...Cehennemde kazanlar yanarmis, baslarindada zebaniler beklermis kimse kacmasin diye, bizim Turklerin yandigi kazandada kimse beklemezmis. Niye diye soruldugunda "gerek yok" demis, zebaninin biri, "iclerinden biri disariya cikmayi becerse bile, digerleri onu ayagindan tutup iceri ceker"

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kim olduğu önemli değil bu başlıkta 1 kelime daha tartışmaya devam edeni forumdan yollayacağım. Uyarmadı demeyin ...

Koca koca adamlarsınız şu yazdığımı yazarken ben utanıyorum siz yazdırmaya utanmıyorsunuz...

Son uyarı .
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nedense tartısma yaratan tek kısı,sadece karsısındakıler degısıyor... Uyarı anlayana yapılır.
    Turkıye'de 2 ceyrek 1 tam pıstımız zaten,tartısabıldıgımız "1" konumuz var. Ne cızgı ne teknık nede baska bırsey konusabılıyoruz.
    Aramızda Ferrarı Challage de yarısan var ama "1" tane soru yok. Yada benım gıbı bır cok kupa yada TPŞ takıp etmıs adam var,rallı kosan var ama en kucuk yazı yok.Guncel yarısanlar dahıl yazmıyorlar...
    Yonetım satılıklara vs ceza verırken sahınlesıyorlarsa,burada da olsunlar lutfen. Kompleksle-laf sokmayla-boş yazılanlarla ınsanları kacırmaktan baska ıse yaramıyor. Gıttı cogu kısı konudan... Sunuda unutmayalım;cevap yazan abı yada arkadaslarım cevap verdı dıye suclamayın,tokat atana dıger yanagınızı cevırırmısınız? Adam sayıp cevap verdıler,dogru yazmamaları gerekırdı ama nereye kadar?
    Konuya antıbıyotık gerek....

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Refresh atayım konuya

Ben şu pilotların kullandığı yanıp sönen ışıklı zımbırtıyı merak ediyorum mesela. F1 pilotları da kullanıyor , yanan ışığa süresi içinde dokunmaya çalışıyorlar. Bu bir antrenman cihazı sanırım. Refleks arttırıyor mu acaba, odaklanma amaçlı bir cihaz herhalde.

Geçen benim ufaklığı oyun parkına götürmüştüm , orada Kung Fu pandanın aynı buna benzer bir oyuncağı var. Solda 3 tane sağda 3 tane buton. Oyuncağı görünce dedim açılın , kolları sıvadım. Full çektim 500 fiş kazandım

Daha profesyonel cihazı bulsak bir denesek güzel olurdu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Refresh atayım konuya

Ben şu pilotların kullandığı yanıp sönen ışıklı zımbırtıyı merak ediyorum mesela. F1 pilotları da kullanıyor , yanan ışığa süresi içinde dokunmaya çalışıyorlar. Bu bir antrenman cihazı sanırım. Refleks arttırıyor mu acaba, odaklanma amaçlı bir cihaz herhalde.

Geçen benim ufaklığı oyun parkına götürmüştüm , orada Kung Fu pandanın aynı buna benzer bir oyuncağı var. Solda 3 tane sağda 3 tane buton. Oyuncağı görünce dedim açılın , kolları sıvadım. Full çektim 500 fiş kazandım

Welcome to the Official BATAK Website! cihaz budur .
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Refresh atayım konuya

Welcome to the Official BATAK Website! cihaz budur .
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bu cihazdan bir tane alıp piste koymak lazım jetonlu Millet denesin, eğlensin.

Bu arada Jenson vurduğu butona bakmıyor bile. Nasıl bir geniş açı ile görüyorsa artık.

Bilgi için teşekkürler.

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha basit bir oneride bulunayim. Yakin mesafeden (1-2mt) duvara bir elinizle tenis topu atip diger elinizle yakalamaya calisin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha basit bir oneride bulunayim. Yakin mesafeden (1-2mt) duvara bir elinizle tenis topu atip diger elinizle yakalamaya calisin
    İşte bu türden pratik refleks geliştirici oyunlar oynamak , cihazları kullanmak , kondisyon sağlamak lazım aslında. Bizde yatırımı direk araca parça alma şeklinde yapıyoruz , sonra 1,5 adana +1 litre kola içip piste dalıyoruz süre kasmaya ( İşin espirisi)

Gelen araçlar tabii ki güzel ama kendimize de bir miktar yatırım yapmamız lazım bu iş için.

Çok pist tecrübem olduğundan değil de gevezelik olsun diye bir ufak anı paylaşayım. 4-5 sene önce Porsche'nin bir organizasyonunda bulunmuştum, katılımcılar arasında en iyi dereceyi yapmıştım parkurda. Bende hava bir milyon tabi. Sonra eğitmen arkadaş geldi( Alman genç kardeşimiz offical gt3 cup pilotu veya öyle bir şeydi) aynı arabaya bindi , yanına bir de katılımcı aldı ( 80-90 kg) üstüne bir de yağmur çiselemeye başladı yer ıslandı. Bu halde parkurdaki en iyi dereceden %10 daha iyi derece yaptı.

Yine benzer olayı geçen sene Finlandiya'da yaşadım. Yine uçuyorum kaçıyorum cayır cayır gazlıyorum buz üstünde. Derece süper tabi bende. Sonra pilot yanıma geldi ( Bu kez kardeşimiz Porsche le mans veya endurance pilotu idi.) Dedi ki boşa gaza basıp duruyorsun , 3000 deviri geçmeden tüm parkuru inanılmaz bir hızla döndü.

Demem şu ki , gönül veren arkadaşların arabadan önce kendilerini geliştirmeleri gerekiyor.

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tartişma üslup bozulduktan sonra zaten bitti buğra bey.

Burada kimseye hakaret etmedim, kimseye ithamda bulunmadım, fikirlerimi sunuşum üslup.olarak size yanlış veya sivri velebilir, bu da benim yapım ama bana söylenmeyen kalmadı, (bkz: sayfa icinde şahşın "adam sayıp" ifadesi kullanması )bu da o söylediğini bırakmayanların yüzeyselliğidir.

Hep söyledim yine söylüyorum burası forumsa herkes belli çerçevede fikrini belirtir karşı fikir görünca ayarınız kaçıyorsa sorun sizdedir.

Herkese iyi forumlar ben burdayım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)