User Tag List

Sayfa 71/113 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.331 ile 1.349 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

alicancalis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkay2m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar araç telefon tutucu önerebilirmisiniz istanbulpark video için
    En iyisi Ram Mount. Ben amazondan aldım. Türkiye'de varmı bilemiyorum ama çok başarılı.
    Ali Can Calis

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alicancalis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyisi Ram Mount. Ben amazondan aldım. Türkiye'de varmı bilemiyorum ama çok başarılı.
    Abi okuyunca ilk aklima sen geldin de markasi aklima gelmememisti senin aldiginin neyse ki gorup yazmissin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim cigerim;arac haklasik "5" senedir sende yahu. Yani bu surelerin gecmisi anca "1" sene
    Yani ben 2:20 yapicam,ozamana kadar cikmiyacagim dersin ama ozaman kadar adim adim ilerlersin.
    Sanirim bir kez slick ile ciktin,aracda ne vardir bilmiyorum ama daha cikmadin.
    Yoksa hicde cikmaya bilirsin,zevk senin,kimsede karisamaz. Ama pistte iddaliyim diyorsan arada cikarsin,kendini gelistirirsin,aracini gelistirirsin...
    Ben hangi araci alsam yazilim,bazende cooler takip cikiyorum.ileri gidemezmiydim,cok rahat yapardim ama amacim bol bol cikabilmek... Megani aldim,yazimi bitsin bana inanilmaz fazla bir makine olucak. Eger cok severde yetersiz bulursam belki coil koyarim.
    Neticeye bakana kadar diyorum;seni evlendiril cocuk sahibi yapicagiz
    Clio'yu demir abi yurutsun,megane ile gel artik. Seat'i da sahibi kullansin yahu,o kadar arac hazirlamissin,zevkini baskasi almasin.(sana yabanci demiyorum ama okadar ugrasmis)
    Araba 4 yaşında.pist açılıp orası için arabyı hazırlamaya çalışma fikri 2 sene oldu o kadarda uçma yahu.zaten geçen sene çıktığımda turbom gitmişti ondan sonra gtx28li setupa çevirdik bu sezonda havaların serinlemesini ve iddialıların biraz neler yapabildiğini görmeyi bekliyorum ondan sonra çıkıcam zaten merak etme abi senin araba yazılımı ne kadar açsanda o haliyle 2.20 dönemez ama haberin olsun epey masraf ister
    INFINITE PERFORMANCE

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim hedefim 2:25 zaten. Bunu aldigim gunde soyledim/yazdim... Yine soyluyorum. Devamina bakicagiz. Ben sevmiyorum bir cok mod yapip piste cikmayi. Ha track car olur,ozaman is degisir tabi.
    Ben hemen ziplarim piste. Yani 4 sene once almis olsaydim,4 sene once cokdan cikmistim. Yani piste hazirlik benim icin soft yazilim-lastik ve cooler dir. Mesela bu tip seyler istemeyen sadece lastik takip ciktigim araclarimda oldu...
    Yani bekliyecek kimse yok,sen kendin icin referanssin mike..
    Pist 2012'den beri acik(intercity).hatta 2013 de ilk track day'e 458'in rodajini yapmaya cikmistim. Sanirim mart sonu yada nisandi. Yuzlerce tas vurugu olmustu aracimda
    Eger daha onceye gidersen 2006'dan beri track day lere acik. Ben ilk gunu 2007'de duzenlemistim... 2008'de Bugra ile tanismistik 1 saatlik seanslarda. TPS oldugu zamanlar yapiyorduk yada tekmarka kupalari oldugu zamanlar.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alicancalis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde alternatif en iyi samsung. fiyat yüksek ama en iyisi gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde alternatif en iyi samsung. fiyat yüksek ama en iyisi gibi.
    Bende samsung'un kullaniyorum. Gorece pahali idi ama genelde iyi sonuc veriyor.

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum astra j tecrubeni bilsemde şu iki noktaya katilmiyorum sahsi olarak;
    -2.45 ilk seferde bence o araç icin nihai hedefte bile zor, ha yapilmaz degil ama zor, hele ilk sefer icin 3.00ın ustu kacinilmaz bence
    -esp mevzuna şaşırıyorum cidden esp açık piste çıkan var mı gerçekten ya, olmasın lütfen..
    136 dizelin performansı nasıl tam bilmiyorum ama iki aracın da hemen hemen aynı güçte olduğunu varsaydım. İlk seansımda 3:00:46 yapmıştım, bu sene martta 2:48:50 gördüm. Ben bile 2:48 yaparsam tecrübeli birisi 2:45 rahat yapar bence iyi bir lastikle diye düşündüm
    Aynen öyle, önden çekerde esp mutlaka kapalı olmalı, ilk seansımda heyecandan kapatmamıştım ama sonradan gereksiz olduğunu anladım.
    Arkadan itişte ise benim tecrübem çok olmadığı için halen tam olarak kapatamıyorum. (brz ile bir kaç tehlike atlatmıştım, o yüzden yoğurdu üfleyerek yiyorum)

edit: nihai hedef derken ilk seansın en iyisi değil, bir kaç seans sonra yani tam tecrübe ile demek istedim.
    "life is too short to drive boring cars"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hedefim 2:25 zaten. Bunu aldigim gunde soyledim/yazdim... Yine soyluyorum. Devamina bakicagiz. Ben sevmiyorum bir cok mod yapip piste cikmayi. Ha track car olur,ozaman is degisir tabi.
    Ben hemen ziplarim piste. Yani 4 sene once almis olsaydim,4 sene once cokdan cikmistim. Yani piste hazirlik benim icin soft yazilim-lastik ve cooler dir. Mesela bu tip seyler istemeyen sadece lastik takip ciktigim araclarimda oldu...
    Yani bekliyecek kimse yok,sen kendin icin referanssin mike..
    Pist 2012'den beri acik(intercity).hatta 2013 de ilk track day'e 458'in rodajini yapmaya cikmistim. Sanirim mart sonu yada nisandi. Yuzlerce tas vurugu olmustu aracimda
    Eger daha onceye gidersen 2006'dan beri track day lere acik. Ben ilk gunu 2007'de duzenlemistim... 2008'de Bugra ile tanismistik 1 saatlik seanslarda. TPS oldugu zamanlar yapiyorduk yada tekmarka kupalari oldugu zamanlar.
    Asıl hedefin 2.22 nin altına inmek olduğunu herkes biliyo ama abi sen aracı o yüzden aldın zaten boşver 2.25i o farazi süre ilk etaptaki.hoş aracında filtre komple eksoz cooler ve açık bi yazılım olucak düzlüklerde stock type r kadar olmasada ona yakın gidicek setupa gelicek avantajın yol tutuş olucak.benim hedefim sürekli çıkıp yavaş yavaş iyileştirmek değil aracımı olabilecek peak noktasına sorunsuz şekilde getirip 2.20 nin altı süre yapmak açıkçası bu o yüzden hazırladım bunca zaman arabayı ve kimsenin yapmadığı uğraşmadığı bi araçla uğraştım bilinmeyen bi araçla ve sanayide bu işlerin ne kadar zor yapıldığını ve ilerlediğini bilmeyen yoktur haliyle zaman aldı yapıcak bişey yok sona geldik sayılır artık sezon sonuna eksiksiz hazır şekilde çıkıcam zaten havalar serinleyince
    INFINITE PERFORMANCE

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum astra j tecrubeni bilsemde şu iki noktaya katilmiyorum sahsi olarak;
    -2.45 ilk seferde bence o araç icin nihai hedefte bile zor, ha yapilmaz degil ama zor, hele ilk sefer icin 3.00ın ustu kacinilmaz bence
    -esp mevzuna şaşırıyorum cidden esp açık piste çıkan var mı gerçekten ya, olmasın lütfen..
    Astra J 3 ün altında dönmeli biraz araba kullanmayı bilen, pist videosu izlemiş, çizgi nedir bilen birisi kullandığı takdirde.

10 yaşındaki yazılımlı, yürüyeninde Conti Premium lastik ve yay (7 yıl, +100 bin km) harici geri kalan herşey oem olan 1.4 dizel Corolla ile 2.59 döndüm pilot olarak ilk çıkışımda.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araya reklam gireyim beğenip abone olmayanın sonu kötü ahahahha

2.58 de Utkuya kahkaha attım gece gece videolar çok güzel gidiyor devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asıl hedefin 2.22 nin altına inmek olduğunu herkes biliyo ama abi sen aracı o yüzden aldın zaten boşver 2.25i o farazi süre ilk etaptaki.hoş aracında filtre komple eksoz cooler ve açık bi yazılım olucak düzlüklerde stock type r kadar olmasada ona yakın gidicek setupa gelicek avantajın yol tutuş olucak.benim hedefim sürekli çıkıp yavaş yavaş iyileştirmek değil aracımı olabilecek peak noktasına sorunsuz şekilde getirip 2.20 nin altı süre yapmak açıkçası bu o yüzden hazırladım bunca zaman arabayı ve kimsenin yapmadığı uğraşmadığı bi araçla uğraştım bilinmeyen bi araçla ve sanayide bu işlerin ne kadar zor yapıldığını ve ilerlediğini bilmeyen yoktur haliyle zaman aldı yapıcak bişey yok sona geldik sayılır artık sezon sonuna eksiksiz hazır şekilde çıkıcam zaten havalar serinleyince
    Yiğit arabadaki filtre kutu içi. Egzoz evet SS ama nasıl SS ben anlamadım. 65mm ve bayaa etli bi egzoz. Onu egzoz olarak saymıorum ben. Arabada intecooler ve yazılım var diye düşün bence.
    IN BOOST WE TRUST

BorhanFr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    136 dizelin performansı nasıl tam bilmiyorum ama iki aracın da hemen hemen aynı güçte olduğunu varsaydım. İlk seansımda 3:00:46 yapmıştım, bu sene martta 2:48:50 gördüm. Ben bile 2:48 yaparsam tecrübeli birisi 2:45 rahat yapar bence iyi bir lastikle diye düşündüm
    Aynen öyle, önden çekerde esp mutlaka kapalı olmalı, ilk seansımda heyecandan kapatmamıştım ama sonradan gereksiz olduğunu anladım.
    Arkadan itişte ise benim tecrübem çok olmadığı için halen tam olarak kapatamıyorum. (brz ile bir kaç tehlike atlatmıştım, o yüzden yoğurdu üfleyerek yiyorum)

edit: nihai hedef derken ilk seansın en iyisi değil, bir kaç seans sonra yani tam tecrübe ile demek istedim.
    Yahu sizin Otoparktan Hasanut olma ihtimaliniz kaç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yigit acik bir yazilim ne demek? Resmen kahkaha attirdin bana! Haha..
    Acigi bos ver,en safe yazilimda bile hata veriyor... Kendin gibi dusunme beni,yavas ol sampiyon. Ben 20-30hp ye bile raziyim ama henuz oda olmadi. Deniz'le konus neler demisim ama senin yuzunune karsida dedim o aksam. Stabil yurusun yeter,20-30hp kafi demistim. 300 hatta 310hp de gozum yok.
    Rekoru kirmak gibi hedefim olsa motoru bu kadar az guclere izin veren yada ugras isteyen aracla ne isim olabilir? Alirim honda,eksikleri gideririm yada cuprayi satmazdim. 360-370hp-coil-fren-ve diger eksikleri(onlar bana kalsin) giderip cikardim.
    Benim amacim zevk ve keyif almak. Zaten bu araci 2011'den beri kiraliyordum,elimin altinda tanidigim bir arac olsun istedim,ustunede Renault sport sevgisi....

aliergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tecrübelilere 2 sorum olucak.

Birincisi iphoneda pist virajlarını görmek aynı zamanda süre tutabilmek için bulduğum 2 program var. Track addict ve harrys laptimer.
    Trackaddict'in ücretsiz sürümü anladığım kadarıyla 3 kez kullanım hakkı veriyor. Bu uygulamanın harrys lap timerdan özellik olarak bir farkı varmı? Birde iki program içinde kullanmadan önce yada kullanırken dikkat etmemiz gereken bir durum söz konusu mu? Açıp record now dememiz yeterli mi?

2. si pistte performance box (dbn) kullananlara.

Geçen çıkışımda tam start çizgisinde set edemedim. start çizgisine gelmeden 4sn önce set düğmesine basılması gerekiyor diye bilgi almıştım fakat düzlük sonuna falan set etti. Aynı zamanda split time ları tutmamış. sadece tur süresi tutmuş. Bunun daha net ve kolay bir yolu var mı?
    Ali's Detailing Garage / Erenköy

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rekor icin hazirlanan piste gelmeyen arac nedir merak ettim?

fatihob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rekor icin hazirlanan piste gelmeyen arac nedir merak ettim?
    Megane Rs Trophy.

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Megane Rs Trophy.
    Tesekkurler.. Guzel proje

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BorhanFr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu sizin Otoparktan Hasanut olma ihtimaliniz kaç
    100% ihtimal
    Orayı baya önce bıraktım mağlum seviye düşünce
    "life is too short to drive boring cars"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüm güzel çekişme cumartesi mi şimdi? Pazar günü kimse gitmiyor mu? :/
    '98 Peugeot 106 XS

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)