User Tag List

Sayfa 86/113 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.616 ile 1.634 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alper abiye yazdım
    Hee pardon dikkat etmedim ona telefondan girince
    INFINITE PERFORMANCE

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben aramızda kı farkı sabah hesaplıyayarak ust tarafda yazdım.Beyaz her yerı stıckerlı olan arac hızlı ama sahıbı 50 kusur yasında bu ıse basladıgı ıcın yavas yıgıt.
    Sana sunu ekleyım;ben yada baskası senın aracın hızlı oyuzden bu sureyı yaptın demıyor,sen aracın normal hızda gıdıyormus gıbı davrandıgın ıcın bu yorumlar gelıyor.
    Aracın hızlı sevgılı kardesım.Vıdeoyu sen yukledın,hızlandırılmıs falanda degıl.Bız "veteranların" da didikledigi bır sey yok,matematık koyuyoruz sadece.Motor da kı avansmıs-retardmıs-basıncmıs hıc yorumlamıyorum farkındaysan... Hatta bır "veteran" olrak ılk sureyı yaptıgımda "ben sıramı savdım artık sıra genclerde" yazdım...
    Valhasıl,senın yada baskasının ıyı sureler yapması,vıdeosunu eskı futbolcu edasıyla yorumlamayı hatta ahkam kesmeyı ısterım,vıdeonu sabah ızledım,2:18 netto dedım.Hemde sartlar degısmeden...
    Ilk basta hatta pazar gunu bu sayfaya ılk yazılan post dakı dedıgımı tekrar edıyorum;arabası cok guzel olmus cok begendım,hıdrolık patlamasa daha ıyısı gelırdı.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aramızda kı farkı sabah hesaplıyayarak ust tarafda yazdım.Beyaz her yerı stıckerlı olan arac hızlı ama sahıbı 50 kusur yasında bu ıse basladıgı ıcın yavas yıgıt.
    Sana sunu ekleyım;ben yada baskası senın aracın hızlı oyuzden bu sureyı yaptın demıyor,sen aracın normal hızda gıdıyormus gıbı davrandıgın ıcın bu yorumlar gelıyor.
    Aracın hızlı sevgılı kardesım.Vıdeoyu sen yukledın,hızlandırılmıs falanda degıl.Bız "veteranların" da didikledigi bır sey yok,matematık koyuyoruz sadece.Motor da kı avansmıs-retardmıs-basıncmıs hıc yorumlamıyorum farkındaysan... Hatta bır "veteran" olrak ılk sureyı yaptıgımda "ben sıramı savdım artık sıra genclerde" yazdım...
    Valhasıl,senın yada baskasının ıyı sureler yapması,vıdeosunu eskı futbolcu edasıyla yorumlamayı hatta ahkam kesmeyı ısterım,vıdeonu sabah ızledım,2:18 netto dedım.Hemde sartlar degısmeden...
    Ilk basta hatta pazar gunu bu sayfaya ılk yazılan post dakı dedıgımı tekrar edıyorum;arabası cok guzel olmus cok begendım,hıdrolık patlamasa daha ıyısı gelırdı.....
    Bende aradaki farkı söyledim zaten benimde demek istediğim sanıldığı kadar hızlı değil diğer leonlarda 3 aşşağı 5 yukarı çok yakın hızlarda konuşulduğu gibi diğerleriyle arasında sanki çok ciddi fark varmış ışınlanıp gidiyomuş havasında konuşulduğu için açıklama gereği duydum o kadar.box verilerininde fotosu var çok takılan olursa hız konusuna paylaşırım.bende zaten bütün gece yağan yağmurdan sonra ıslak piste slickle gelip en iyi süreyi yapim modunda çıkmadım o amaçla çıksam 20nin altındaydım zaten ki aksilik olmasa 2.seansa çıkabilseydim kuru ve serinde 20 nin altını denerdim
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi dün baybars abinin yaninda oturan senmiydin brifingde.Tam arkanda ben vardim Tanısmak isterdim valla.
    evet ibo bendim.

Yiğit ufak bi bilgi veriim senin 8 8.5 çıkardığın yerlerde diğer leonlar 9 9.5 çıkardı o gün. Telemetrilerine kadar var. Pistte 1 sn için bayaa bir güç gerek. Kimse sana sen yavaşsın araban hızlı demiyor sadece sen ben çok hızlıyım arabam diğerleri kadar gidiyor modundasın. Fark bu. Bi de allah aşkına rekor için gelseydim daha iyi süre yapardım lafını bırak. Videolar ortada. Gayette sakınarak basmamışsın. O trafikte bundan iyisi zaten tehlikeye atmadan çıkmaz. Tehlikeye atabilme şansında yok siyah bayrak kuleden fırlar. Bu şartlarda en iyisi bu demen gerekiyor bence.
    IN BOOST WE TRUST

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim araba gariban start finishte 200u bile yok

ahm_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi zaten belli yiğitin cupranın aşırı hızlı olduğu tribünden bile izlerken ışınlanıomuş gibi gidio sen s/f çıktın sigara yaktım sigaram bitti sen hala gidiodun =) bu arada 2.20 öyle sallanarak gelmemiş bence aşırı risk alınmış daha nasıl alınması gerekiyor.220 küsürle 11 i dönemeyip çimenlerden dönülmüş ben çok kez piste çıktım hiç orda çimene çıkacak kadar risk almadım. Süre çok iyi tabi ona lafım yok ama sizinkiler clio cup gibi kalmış o aracın yanında =)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahm_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi zaten belli yiğitin cupranın aşırı hızlı olduğu tribünden bile izlerken ışınlanıomuş gibi gidio sen s/f çıktın sigara yaktım sigaram bitti sen hala gidiodun =) bu arada 2.20 öyle sallanarak gelmemiş bence aşırı risk alınmış daha nasıl alınması gerekiyor.220 küsürle 11 i dönemeyip çimenlerden dönülmüş ben çok kez piste çıktım hiç orda çimene çıkacak kadar risk almadım. Süre çok iyi tabi ona lafım yok ama sizinkiler clio cup gibi kalmış o aracın yanında =)
    Baybarsla çayır çimeni biz gösterecektik 11 de ısınma turunda ucundan döndük.
    IN BOOST WE TRUST

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baybarsla çayır çimeni biz gösterecektik 11 de ısınma turunda ucundan döndük.
    170 km/h ile 11'den mangala çayıra çıkan adamlar aha bu diye Buğra pist girişine tabela asardı valla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet ibo bendim.

Yiğit ufak bi bilgi veriim senin 8 8.5 çıkardığın yerlerde diğer leonlar 9 9.5 çıkardı o gün. Telemetrilerine kadar var. Pistte 1 sn için bayaa bir güç gerek. Kimse sana sen yavaşsın araban hızlı demiyor sadece sen ben çok hızlıyım arabam diğerleri kadar gidiyor modundasın. Fark bu. Bi de allah aşkına rekor için gelseydim daha iyi süre yapardım lafını bırak. Videolar ortada. Gayette sakınarak basmamışsın. O trafikte bundan iyisi zaten tehlikeye atmadan çıkmaz. Tehlikeye atabilme şansında yok siyah bayrak kuleden fırlar. Bu şartlarda en iyisi bu demen gerekiyor bence.
    Bende yolladım pistteki dbn verilerini görmüşlerdir 8.7-9 arası gitmiş pistte.aracın gücü konusunu açan ben değilim murat abi lafı oraya getirdi o yüzden açıklama gereği duydum sanki ben 5sn gidiyorumda diğerleri 9 gidiyomuş uçan cupra muhabbetine getirildiği için dedim.Videolar ortada tabiki o gün kuru açık hava bekliyodum o zaman süre için çıkacaktım ama pisti full ıslak görünce bi hedefle çıkmadım o kaymalar dışa çıkmalar benim zorlamamdan değil geçen pistten kalma trofeolarla ıslak zeminde tutunma problemi yaşayıp istemsiz tepkiler vermesinden dolayı.piste ilk seans çıkanlar zeminin nasıl olduğunu bilirler ki videonun sonunda pite girerken tribünden arayıp 2.20 küsür döndün dediler ben bile inanmadım farkındaysanız nasıl olur bu zeminde bu trafikte bu sürüşle diye kafamı karıştırdı.
    INFINITE PERFORMANCE

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    170 km/h ile 11'den mangala çayıra çıkan adamlar aha bu diye Buğra pist girişine tabela asardı valla.
    O zaman ben de eski yarışçı alıntılarından devam ediyim,

"There's more grip on the black than on the green." - Martin Brundle
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    absolutely right
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

mami_makinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herkes herşeyin farkında madem çok biliyosunuz hepinizin imkanıda yerinde yapın edin rekoru kırın uzatmanın anlamı ne bi insanı tebrik etmek bu kadarmı zor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yolladım pistteki dbn verilerini görmüşlerdir 8.7-9 arası gitmiş pistte.aracın gücü konusunu açan ben değilim murat abi lafı oraya getirdi o yüzden açıklama gereği duydum sanki ben 5sn gidiyorumda diğerleri 9 gidiyomuş uçan cupra muhabbetine getirildiği için dedim.Videolar ortada tabiki o gün kuru açık hava bekliyodum o zaman süre için çıkacaktım ama pisti full ıslak görünce bi hedefle çıkmadım o kaymalar dışa çıkmalar benim zorlamamdan değil geçen pistten kalma trofeolarla ıslak zeminde tutunma problemi yaşayıp istemsiz tepkiler vermesinden dolayı.piste ilk seans çıkanlar zeminin nasıl olduğunu bilirler ki videonun sonunda pite girerken tribünden arayıp 2.20 küsür döndün dediler ben bile inanmadım farkındaysanız nasıl olur bu zeminde bu trafikte bu sürüşle diye kafamı karıştırdı.
    yiğit start finish süreleriniz bile arabanın ne kadar hızlı olduğunu gösterir. Adamdan daha yavaş virajdan çıktığın halde ne kadar önce bitiriyorsun düzlüğü. Bu mudur hemen hemen aynı yürüyen arabalar? Yiğit hala anlayamadığın nokta biz sanki yerioruz sizleri. Turbo varmış yokmuş önemli değil ki kardeşim. Hybrid Turbo olması suç mu değil hatta helal olsun denemişler yürüyor deriz şu anda da helal olsun arabada hızlı yiğitte iyi kullanıyor diyoruz. Ne var bunda ben onu anlayamıyorum. Hiç biriniz stock değilsiniz ki? Stock arabalar üzerinden bunlar konuşulsa ok de ne murat ne sen ne de gri cupra ne de baybars ya da zeki hepiniz değişik setuplarda arabalar kullanıosunuz. Fark olmasıda gayet normal. Pist genel rekorunu kıran Emrenin 911 i de stock değil. Bu kadar basit.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes herşeyin farkında madem çok biliyosunuz hepinizin imkanıda yerinde yapın edin rekoru kırın uzatmanın anlamı ne bi insanı tebrik etmek bu kadarmı zor
    mami neyi tebrik etmedik ki kardeşim. Yazdıklarımızı iyi oku yaw.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mami neyi tebrik etmedik ki kardeşim. Yazdıklarımızı iyi oku yaw.
    aslında biz bu arabayı pistte 2.10 dönsün diye yaptık fakat yiğit kardeşim baya yavaş dönmüş artık bunla idare etcez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mami o havada o trafikte o şartlarda yapabileceği bu kadar yiğitin.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yiğit start finish süreleriniz bile arabanın ne kadar hızlı olduğunu gösterir. Adamdan daha yavaş virajdan çıktığın halde ne kadar önce bitiriyorsun düzlüğü. Bu mudur hemen hemen aynı yürüyen arabalar? Yiğit hala anlayamadığın nokta biz sanki yerioruz sizleri. Turbo varmış yokmuş önemli değil ki kardeşim. Hybrid Turbo olması suç mu değil hatta helal olsun denemişler yürüyor deriz şu anda da helal olsun arabada hızlı yiğitte iyi kullanıyor diyoruz. Ne var bunda ben onu anlayamıyorum. Hiç biriniz stock değilsiniz ki? Stock arabalar üzerinden bunlar konuşulsa ok de ne murat ne sen ne de gri cupra ne de baybars ya da zeki hepiniz değişik setuplarda arabalar kullanıosunuz. Fark olmasıda gayet normal. Pist genel rekorunu kıran Emrenin 911 i de stock değil. Bu kadar basit.
    Niye yavaş çıkıyorum düzlüğe çünkü bizim seans pist ıslak tutunamıyorum onların seans kuru.aradaki hız farkını yaratan hafif jant ve toluenle avansın daha yüksek olması.turbo olduğu zamanda tekrar çıkarız farkı görürüz sorun değil varsa daha hızlı yapan çıksın kırsın daha ineri var bu sürenin rahat.bidahaki sefere kuru olursa rekor için uygun şartlarda çıkınca görürüz...
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mami o havada o trafikte o şartlarda yapabileceği bu kadar yiğitin.
    Onu kendisi daha iyi bilir sonuçta arabayı kullanan o videodan izleyerek hiç bi sonuca varamayız
    Şimdi bazı arkadaşlar videoyu zumlayarak aracın basıncına bakıyormuş isteyen aracın sağ koltuğuna oturup basıncı kontrol edebilir hatta isteyende turboyu söktürüp baktırabilir

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama sahıbı 50 kusur yasında bu ıse basladıgı ıcın yavas yıgıt.
    ..
    Desene bizde hiç ümit yok

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)