User Tag List

Sayfa 87/113 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.635 ile 1.653 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba hızlı kardeşim en azından bizim cupralardan dbn de ortalama 1 saniye falan daha hızlı kesin bir şekilde. Bu yüzden arabayı yapanı tebrik edip rekoru kıranı ayrıca tebrik etmek gerekli. Burası kılıçların çekildiği yere döndü kimse yavaş hızlı diye ayrılmıyor önden çeker önden çekerdir ister 200 hp ister 1000hp olsun. Eline sağlık Yiğit daha iyileri de gelecektir daha bir çok kişiden ve senden, gelişecektir bu süreler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba hızlı kardeşim en azından bizim cupralardan dbn de ortalama 1 saniye falan daha hızlı kesin bir şekilde. Bu yüzden arabayı yapanı tebrik edip rekoru kıranı ayrıca tebrik etmek gerekli. Burası kılıçların çekildiği yere döndü kimse yavaş hızlı diye ayrılmıyor önden çeker önden çekerdir ister 200 hp ister 1000hp olsun. Eline sağlık Yiğit daha iyileri de gelecektir daha bir çok kişiden ve senden, gelişecektir bu süreler.
    Tabiki veriler ortada bu araç 7.7 çıkarmıştı 140kg Yusuf abiyle sökükken murat abide 8.2-8.3 almış gece deneyip e bi hafif jantta takarsa fark kapanır gibi demekki oda normal o kadar.Dediğin gibi 500hp yapsınlar önden çekiş geçsinler sıkıntı yok kategori hızlı yavaş diye ayrılmıyo.daha gelişme olucak sürelerde belliki saliselerin savaşına doğru gider bu
    INFINITE PERFORMANCE

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yiğit cupranin specleri nedir tam.olarak

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Desene bizde hiç ümit yok

Yok be abi,sen isin Nirvana'sinda yarisiyorsun. Saygim ve sevgim sonsuz.
    Fazla testesteron kokuyordu,ornek verdim abicim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit cupranin specleri nedir tam.olarak
    Wagner intercooler,İskender custom 90mm komple egsoz,injen cai,turbo muffler delete,yakıtlı yazılım
    INFINITE PERFORMANCE

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biliyorum bende espri olsun diye yazdım

Akşam geliyormusun davete?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yigit sana kim dedi 8,2 yaptigimi? Cevaplarsan sevinirim...
    Ayrica hala murat abi arabam sanki 5 sec yuruyor gibi yorum yapiyor demissin,abartmak hosuna mi gidiyor? Sana en basindan "rakamlarla" "matematik" yaparak,ne kadar hizli oldugunu milisaniyesine kadar verdim. Hala neyin cabasindasin anlamiyorum ki?
    En basindan tebrik eden-yazan hatta 2:18 cepte diye benim ama ya fazla gaza getiriliyorsun yada yazdiklarimi baska bir gozle okuyorsun.
    Sokakta yuruyup eve gidince ona buna laf sokan konunuya dondu burasi. Ulan surda bir pist zevkimiz var,testesteronla yikamayin...
    Hizli olmak sucmi yigit,birak su kompleksi. 50 kere arabayi cok begendim,hizi stabilitesi harika dedim hatta sahibine bile bu yazilimdan istiyorum dedigim halde zirt pirt adimi kullanarak sacma yazilar yaziyorsun. Birak,keyfini sur,2:18 yapicagin gunu dusun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Parabolica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliyorum bende espri olsun diye yazdım

Akşam geliyormusun davete?
    Evet abi sinan onur ben ordayiz,bolbol muhabbet ederiz. Fena bir parti olmayacak,2017'yi konusuruz orada.

Parabolica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ama dediğin doğru. Aynı kabiliyette aynı zamanda başlayan çok genç biri daha yaşlı olana en az 1-2 san. fark atar.

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki veriler ortada bu araç 7.7 çıkarmıştı 140kg Yusuf abiyle sökükken murat abide 8.2-8.3 almış gece deneyip e bi hafif jantta takarsa fark kapanır gibi demekki oda normal o kadar.Dediğin gibi 500hp yapsınlar önden çekiş geçsinler sıkıntı yok kategori hızlı yavaş diye ayrılmıyo.daha gelişme olucak sürelerde belliki saliselerin savaşına doğru gider bu
    Yiğit telefonda ben 8.5 dedim az önce

ben iki sayfa geride de söyledim, yiğitin araba daha hızlı ama iyi gitmiş diye. birbirimizi yemenin bir manası yok işi rolling'e dökmeyelim derim.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yigit sana kim dedi 8,2 yaptigimi? Cevaplarsan sevinirim...
    Ayrica hala murat abi arabam sanki 5 sec yuruyor gibi yorum yapiyor demissin,abartmak hosuna mi gidiyor? Sana en basindan "rakamlarla" "matematik" yaparak,ne kadar hizli oldugunu milisaniyesine kadar verdim. Hala neyin cabasindasin anlamiyorum ki?
    En basindan tebrik eden-yazan hatta 2:18 cepte diye benim ama ya fazla gaza getiriliyorsun yada yazdiklarimi baska bir gozle okuyorsun.
    Sokakta yuruyup eve gidince ona buna laf sokan konunuya dondu burasi. Ulan surda bir pist zevkimiz var,testesteronla yikamayin...
    Hizli olmak sucmi yigit,birak su kompleksi. 50 kere arabayi cok begendim,hizi stabilitesi harika dedim hatta sahibine bile bu yazilimdan istiyorum dedigim halde zirt pirt adimi kullanarak sacma yazilar yaziyorsun. Birak,keyfini sur,2:18 yapicagin gunu dusun.
    Evet abi biraz abartıyosunuz yalan değil uçan cupra diye yorum yazıyodun başta şimdi fark 1sn bile olmadığını hepimiz biliyoruz önce tebrik ettim şöyle dedim diyosun arkasından imalı imalı konuşup laf yerleştirmedende duramıyosun klasik.matematik ortada biliyoruz herkesin süresini hesabını kitabını vs illa yazmaya gerek yok çok uzatıyosunuz kompleks yüzünden sonra bırak kompleksi deme bari kendinizi anlatıyosunuz benmişim gibi herkes neyin nolduğunu biliyo çıksın daha iyisini yapabilen varsa yapsın buyursun bizde öğrenelim bişeyler kendimizi geliştirelim
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OrcunInce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . birbirimizi yemenin bir manası yok işi rolling'e dökmeyelim derim.
    aynen rolling yapan 3. sinif insanlar gibi kavga etmeye gerek yok.

Bu arada röpteşambırımı pistte dusurmusum goren oldumu.

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mışmışmışta muşmuşmuş. hakkaten dunden beri bende takipteyimde adamın arabası hızlı diye bide özür dilicek sizden nerdeyse oraya doğru itiyosunuz Yiğit i. belliki var bişeyler işte araçta. süre temiz 2.20 gelmiş. burdanda tebrik koyuyorum Yiğit
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wagner intercooler,İskender custom 90mm komple egsoz,injen cai,turbo muffler delete,yakıtlı yazılım
    Bende hybrid turbo flan biseyler var sandim.
    Yoksada oldugu ima edilmis sanırım bazi yerlerde.
    Allah.kolaylik versin sana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yigit sana laf yasiyanlarin once diline koyim bu birr...
    Sen onun bunun gazina gelip sacmalicaksan meydan senin.
    Demir abiye sor bakim,ucan cupra diye neden yazmisim,burayada degil face de acilan konuya yazdim. Once dogruyu ogren,sonra laf sok.
    Sana iyilik bu kadarmis demek ki,taktin arabanin hizina. Sana rakamlarla soyledim. Ama sen nasil anladin? Arabam hizlida oyuzden 2:20 yaptim. Normal,insanin fikri neyse zikride o oluyor ama suc sende degil,artik kim nasil doldurup laf tasiyorsa.
    Bak arabayida olctum gece,8,6 ve 8,5 cikti -2,7 de. Dogrusunu ogren bari.
    Birak laf tasiyanlardan yada gazcilardan duyupda yazdigini. Sana pist konusunda en cok soylenen benimdir,haydi yigit,cik artik yigit diye ama sen durumu 3.sinif gazci agzina cevirdin.
    Kimse sana demiyor aracinda turbo var piston egzantrik hatta jet motoru. Sen anlamak istedigin gibi anliyorsun. Sebebide acik;hibrit turbomu ne haltsa onun dedikodusu yapildigi icin herseyi o gozle anliyorsun. Sacma sacma laf yestistirmeden duramiyorsun diye seviyeyi iyice ayaklar altina aliyorsun.
    İstersen motoru buyut,kim ne diyebilir ki? Kompleks mi aynen.... Rahat birak.
    2:20'nin keyfini sur,dedikodu yapanlardan uzak dur. Kim ne demek istiyor iyi anla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yigit sana laf yasiyanlarin once diline koyim bu birr...
    Sen onun bunun gazina gelip sacmalicaksan meydan senin.
    Demir abiye sor bakim,ucan cupra diye neden yazmisim,burayada degil face de acilan konuya yazdim. Once dogruyu ogren,sonra laf sok.
    Sana iyilik bu kadarmis demek ki,taktin arabanin hizina. Sana rakamlarla soyledim. Ama sen nasil anladin? Arabam hizlida oyuzden 2:20 yaptim. Normal,insanin fikri neyse zikride o oluyor ama suc sende degil,artik kim nasil doldurup laf tasiyorsa.
    Bak arabayida olctum gece,8,6 ve 8,5 cikti -2,7 de. Dogrusunu ogren bari.
    Birak laf tasiyanlardan yada gazcilardan duyupda yazdigini. Sana pist konusunda en cok soylenen benimdir,haydi yigit,cik artik yigit diye ama sen durumu 3.sinif gazci agzina cevirdin.
    Kimse sana demiyor aracinda turbo var piston egzantrik hatta jet motoru. Sen anlamak istedigin gibi anliyorsun. Sebebide acik;hibrit turbomu ne haltsa onun dedikodusu yapildigi icin herseyi o gozle anliyorsun. Sacma sacma laf yestistirmeden duramiyorsun diye seviyeyi iyice ayaklar altina aliyorsun.
    İstersen motoru buyut,kim ne diyebilir ki? Kompleks mi aynen.... Rahat birak.
    2:20'nin keyfini sur,dedikodu yapanlardan uzak dur. Kim ne demek istiyor iyi anla.
    He hee ben yaptım zaten evet videoyu attıktan sonra altına yazanlar ve yazılanlar belli polyannacılığa gerek yok herkes herşeyi biliyo fikir zikir ortada ima edilmeye çalışılanları anlamicak salakta yoktur bunları iyi bişey gibi göstermeye çalışıp banada istediğini diyebilirsin ben daha yazmam abi bu konuda.koymak isteyen çıkar süreyi koyar sonra konuşur
    INFINITE PERFORMANCE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslanmı kazanır kaplanmı kazanır a dönmüş konu

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süre güzel. Duruma sektör sektör bakarsak daha hızlı geçilen fakat muhtelif sebeplerden ( trafiğe yakalanma, aracın kestiği bir kaç an vs) yavaş atılan turlar mevcut.

Ben inanıyorum ki aynı pilot aynı araç ile kuru ve daha sakin pistte süreyi rahatlıkla aşağı çekecektir. Araca da maşallah diyelim.

11. viraja göstergede 220 km hız ile girdi çimene çıktığında. Bazı süperspor araçlar dahi o hızda giremiyor. Muhtemelen çıkmadan dönse idi bu araç için referans olacaktı. En hızlı turu attığında ise 200 km ye sabitleyip rahatça döndü.

Tekrar rekorunuz hayırlı olsun , bir sonraki pist gününü heyecanla bekleyeceğiz.

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuru olursa ibrede 217 220 lerle girmekte herhangi bir sorun olmuyor hatta sola açılmadan neredeyse ortadan bile dönebiliyorsunuz (stok yürüyen ve cup2 ile elde edilen tecrübe).

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)