User Tag List

Sayfa 94/113 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.768 ile 1.786 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıvanç 11 konusu öyle değildi. Tapagazdan ziyade, 11e gelirken hangi araç 11 içinde 200 km/h ile apexi öpebilecek kadar hızlanabilir idi (Erhan'ın 230 HP Astra 200+ nasıl yapıyordan çıktıydı konu) . Kadran ve GPS konusu orda da tartışılmıştı. 230 HP ile 10'dan çıkıp 200'e gelinir mi üzerine bir konuydu özetle. Diğer ters argümanda da, Cem benim arabam 200'le dönmez diyordu, yine tapagaz dönülemez diyen Murat da, 458 ve GT3 ile dönemiyorum ben demişti (örnek sorunu var Murat'ın. Araba diyoruz uzay mekiğinden örnek veriyor)

Goygoy derken benden bahsediyorsun sanırım. Yer ıslak, arabayla ilk çıkıyorum, beygir 340 varsa iyi, 2 jant 1 fren takıp napacaktık pist rekorunu kırmaya geldik mi diyecektik Çıktık arabayı tanıdık, eğlendik geldik. Coil geldiğinde bir daha deneme, bir daha goy goy.
    Bu arada Yiğit'in süre ve rekor süper. Setup denerken ıslakta 2:20.4, boru değil. Murat da 2:20.7 yaptı. Hani onu da tebrik etmek istersen
    Erhan ile görüştük konuştuk pistte, biz senle niye görüşmedik yahu. Yada görüştük mü?
    Seni kastetmemistim abi, valla pistte hayalet gibiydim, onceki gece baya kaynattik vs hangover modu vardi biraz, brifi bile kacirdim, birdahakine umarim. Gonul vermissin abi piste o yeter, rekorlar vs isin tuzu biberi, basarilar dilerim.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MOT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiç tam gaz dönemedim 11'i. Bir tık yavaşlayıp açılırken gaza tam oturmak sanki düzlük sonu daha yüksek hız getiriyor. O 263, 254 veya 256 olmasın.
    263 kesin,zaten 255 ler hep gordugunuz suratler. Onemli olan 10'dan nasil cikildigi.
    Ayrica 11 de giris hizi cok bir sure getirmiyor. Yani 210 ile 215 arasinda fark yok ama asil sure frende kazaniliyor 12 de.
    458 yakaliyamadigim fren noktalarini gt3 ile yakaliyordum ve bu sayede surem 458 ile ayni oldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    263 kesin,zaten 255 ler hep gordugunuz suratler. Onemli olan 10'dan nasil cikildigi.
    Ayrica 11 de giris hizi cok bir sure getirmiyor. Yani 210 ile 215 arasinda fark yok ama asil sure frende kazaniliyor 12 de.
    458 yakaliyamadigim fren noktalarini gt3 ile yakaliyordum ve bu sayede surem 458 ile ayni oldu.
    Size mubalefet gibi yazmis olmak icin yazmiyorum, kim bu postu yazsa aynisini yazardim bastan belirteyim;

Zaten pist bir butun, 11 e hizli giris etki etmiyor diyorsunuz ama asil olan 10dan nasil cikildigi geliyor ardindan, 10dan hizli cikarsan 11de de hizli giris yapabilirsin dogal olarak bu da 11 e giris sureyi etkilemiyor soyleminizi curutuyor. Fren konusu ise apayri, o da onceki viradan/sektorden cikis hizina bagli olarak degiskenlik gosterebiliyor.

Totalde baktigimizda 11e giris sureyi etkilemez diye birsey yok, 11 en krktik viraj sure getirir diye birsey de yok, ancak piste giren araclarin genel setuplarjna bakildiginda 11 biraz korkutucu oldugundan insanlar gaz kesebiliyor, alinacak yol olabilir ordan, tabi bu soylenilenlerin hepsi araca setupa gore degiskenlik gosterebilir. hersey totelde bircok degiskene bagli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı
    İşte bu tip tartışmalar kısır çekişmeler ve hakaretler yüzünden gerçekten bilgili saygılı feyz alabileceğimiz arkadaşlar artık hiç yazmıyorlar.
    Belki de okuyup gülüp geçiyorlardır şu anda bu yazılanlara.Şu sidik yarışları bir bitse de bilgi yarışları başlasa bizde bilmediklerimizi
    öğrensek.Unutmayın ki kimse herşeyi bilemez.Hepimizin bir diğerinden öğreneceği çok şey vardır.
    Kimmiş onlar ya, forumdan pistle ilgili piste girmeden ne öğrenilebilir ki? Hayir varsa öyle birileri hakkaten yazsin. Hayir bizde giriyoruz paylasiyoruz, benden de ogren, kotu orneksem de ha bu kotu ornek de, her soyledir boyledir diyenden bilgi alacaksan isin zor dostum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tech yönetiminin uyelere hesap vermek gibi bir görevi yok sayın üye.

İyi forumlar

Teşekkürler,

Peki online bir kayıt tutulsa da içerikte bir değişiklik olmadığı müddetce daha önce brifing almış olanlar brifinge girmek zorunda olmasa? Zaten sabah vey öğlen anca geliyoruz bir de daha önce bilmem kaç kere dinlediğimiz şeyleri dinlemek için vakit kaybetmesek? Ne dersiniz?

Not: brifingin önemsiz olduğunu söylemiyorum, aksine bilinçaltına empoze eder şekilde vermek istediğiniz mesajları çok güzel.iletiyorsunuz ama sadece birçok kez aynı şeyi dinlemek için mecbur kılınmak ve araç başında yapmamız gerekenleri yapamamak sıkıntı yaratabiliyor.

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimmiş onlar ya, forumdan pistle ilgili piste girmeden ne öğrenilebilir ki? Hayir varsa öyle birileri hakkaten yazsin. Hayir bizde giriyoruz paylasiyoruz, benden de ogren, kotu orneksem de ha bu kotu ornek de, her soyledir boyledir diyenden bilgi alacaksan isin zor dostum
    sen bi kendine gel sivri sivri yazmayı bırak senden de insanlar bişey öğrensin. Demir abinin yazdığı şeyde sen neden böyle bi tespit çıkardınki, üzerine alındın. dostum diyosunda ne bu samiyet ayrıca?
    TeamPASAOGLU

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist dereceleri neden guncellenmiyor ozel bir sebebi varmi ???

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler,

Peki online bir kayıt tutulsa da içerikte bir değişiklik olmadığı müddetce daha önce brifing almış olanlar brifinge girmek zorunda olmasa? Zaten sabah vey öğlen anca geliyoruz bir de daha önce bilmem kaç kere dinlediğimiz şeyleri dinlemek için vakit kaybetmesek? Ne dersiniz?

Not: brifingin önemsiz olduğunu söylemiyorum, aksine bilinçaltına empoze eder şekilde vermek istediğiniz mesajları çok güzel.iletiyorsunuz ama sadece birçok kez aynı şeyi dinlemek için mecbur kılınmak ve araç başında yapmamız gerekenleri yapamamak sıkıntı yaratabiliyor.
    Onu şu şekilde açıklayayım. Bizde 1400 kez verdiğimiz brief ı 1401 inci kez vermek istemeyiz ancak motorsporlarinda F1 da dahi piste çıkmadan önce her seferinde briefing vardır. Biz her seferinde bu briefi vermenize rağmen birçok kişiyi atmak durumunda kalıyoruz...
    Yoksa bencede sence katılıyorum.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pist dereceleri neden guncellenmiyor ozel bir sebebi varmi ???
    15 günlük aralıklarla güncellenmektedir.
    Şuan çalışması yapıldı bir evvelki ile birlikte yayına alınacak. Özel bir sebebi yok .
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pistte fotoğraf ceken bi arkadas vardi nasi ulasiriz yara fotoğraflar nerde yayınlaniyor bilen varmi

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pistte fotoğraf ceken bi arkadas vardi nasi ulasiriz yara fotoğraflar nerde yayınlaniyor bilen varmi
    Benim bildiğim Eray ve Alperen var.

Eray Arslan (@eray5141) • Instagram photos and videos
    Alperen Gokmen PhotoArt (@alperengokmenn) • Instagram photos and videos
    "life is too short to drive boring cars"

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serhat Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen bi kendine gel sivri sivri yazmayı bırak senden de insanlar bişey öğrensin. Demir abinin yazdığı şeyde sen neden böyle bi tespit çıkardınki, üzerine alındın. dostum diyosunda ne bu samiyet ayrıca?
    Serhat .ım çok mersi ama daha da yazmam buraya...
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Angaralı genç kardeşim.Seninle Paşaoğlunda ve pistte görüştük.orda o kadar sert değilken neden bu kadar klavyede sertsin anlayamadım.Tamam ben cahlim pistte bilmiyoyorum ama bu saldırın nedir kişilelse valla pistte hesaplaşırız çok net bak bakalım kim ne yapıyor ne kadar bilgisiz yada tecrübesiz anlarsın....:heyoo
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Angaralı genç kardeşim.Seninle Paşaoğlunda ve pistte görüştük.orda o kadar sert değilken neden bu kadar klavyede sertsin anlayamadım.Tamam ben cahlim pistte bilmiyoyorum ama bu saldırın nedir kişilelse valla pistte hesaplaşırız çok net bak bakalım kim ne yapıyor ne kadar bilgisiz yada tecrübesiz anlarsın....:heyoo
    karistirdin demir abi seninle pasaoglunda ve pistte gorusen bendim
    I

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben istedimki bilgi paylaşımı olsun muhabbet olsun ama olmuyor olmuyacakta bunu anladım .....
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben istedimki bilgi paylaşımı olsun muhabbet olsun ama olmuyor olmuyacakta bunu anladım .....
    Abı olur,merak etme. Iyı kotu bırseyler deneyıp buluyoruz. Sevdamız ortak. Soyle dusun,senınle bır restoranı cok sevıyoruz,sureklı gıdıyoruz,yemekten kıl cıktı dıye gıtmyecekmıyız? Kılı gormezden gelırız,olur bıter... Restoran gerekenı yapar...
    Yanı yazmamazlım etme,bız bırbırımıze yeterız abı....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Calİlİm hepİnden ÖzÜr dİlerİm..
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Calİlİm hepİnden ÖzÜr dİlerİm..
    Abi cahilsin ne demek.. Ne guzel dusuncelerin var elbette birlikte sohbet ederek bilgi paylasarak cok daha iyi yerlere gelicez hem biz hem dereceler.. sen dogru yoldasin ve dogru seyler soyluyosun abi bence vazgecme dogru bildiginden..

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olur mu Demir abi senin unuttukların bizim öğrenmeye çalıştığımızdan fazla sen bilgini paylaş bizi mahrum bırakma. Boşver her yerde her zaman gereksizler var ve olacaktır sen küsersen o küserse ihtiyacı olanlar nerden alsın bilgiyi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)