User Tag List

Sayfa 95/113 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
2139 sonuçtan 1.787 ile 1.805 arası

Konu: Intercity İstanbul Park (GENEL)

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 günlük aralıklarla güncellenmektedir.
    Şuan çalışması yapıldı bir evvelki ile birlikte yayına alınacak. Özel bir sebebi yok .
    şimdi kontrol ettimde gozden kaçmış olabilir 20.09.2015 tarihinde çıkışım eklenmiş fakat 27.08.2016 tarihinde çıktığım surem eklenmemiş daha bir de model olarak sadece polo yazmışlar polo bluegt yazarsak en azından zaman kıstasında daha yararlı olur

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KVNC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size mubalefet gibi yazmis olmak icin yazmiyorum, kim bu postu yazsa aynisini yazardim bastan belirteyim;

Zaten pist bir butun, 11 e hizli giris etki etmiyor diyorsunuz ama asil olan 10dan nasil cikildigi geliyor ardindan, 10dan hizli cikarsan 11de de hizli giris yapabilirsin dogal olarak bu da 11 e giris sureyi etkilemiyor soyleminizi curutuyor. Fren konusu ise apayri, o da onceki viradan/sektorden cikis hizina bagli olarak degiskenlik gosterebiliyor.

Totalde baktigimizda 11e giris sureyi etkilemez diye birsey yok, 11 en krktik viraj sure getirir diye birsey de yok, ancak piste giren araclarin genel setuplarjna bakildiginda 11 biraz korkutucu oldugundan insanlar gaz kesebiliyor, alinacak yol olabilir ordan, tabi bu soylenilenlerin hepsi araca setupa gore degiskenlik gosterebilir. hersey totelde bircok degiskene bagli.
    Arkadas bosuna bos beles konusuyorsun. Isin gucun trol. Bundan zevk aliyorsun heralde. Sen piste gelme. Senin gibi adamlari pisttede forumda da gormek istemiyoruz. Evet opelden cacik olmaz. Erhanin arabasi buna uygun degil. Astra opcnin bile derecesi iyi bir soforle belli. Haa paran coktur komple soyarsin saseye kadar girisirsin ustunde astra kupasi olur astra dondu dersin. Direksiyon turlarindan arabanin frende ve viraj donerken ki tepkilerinden sasenin neye dayanip dayanamayacigi belli. Kullandigim bildigim bir araba yetenekleri sinirli.
    IN BOOST WE TRUST

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas bosuna bos beles konusuyorsun. Isin gucun trol. Bundan zevk aliyorsun heralde. Sen piste gelme. Senin gibi adamlari pisttede forumda da gormek istemiyoruz. Evet opelden cacik olmaz. Erhanin arabasi buna uygun degil. Astra opcnin bile derecesi iyi bir soforle belli. Haa paran coktur komple soyarsin saseye kadar girisirsin ustunde astra kupasi olur astra dondu dersin. Direksiyon turlarindan arabanin frende ve viraj donerken ki tepkilerinden sasenin neye dayanip dayanamayacigi belli. Kullandigim bildigim bir araba yetenekleri sinirli.
    Bos beles konusma konusu ozneldir, sacmalama lutfen..
    Sen kimsin ki bu bana piste gelme foruma yazma yetkisini kendine haiz goruyorsun? Siz kimsiniz gormek istemeyenler?
    Beni seversin sevmezsin, fikrini belirtirsin, otesi saygisizliga girer. Her halti biliyormuscasina ahkam kesme, mantik cercevesinde paylasim tartisma yapabiliyorsan yap, hadsizlesme!

Erhanin arabasindan sanane trollugu yapan sensin, adamin arabasi parasi zevki, stock motorla daha iyi sure yapamamis megane i onerip astradan cacik olmaz diyosun, komiksin. Yetenekleri sinirli olan sensin bence..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Angaralı genç kardeşim.Seninle Paşaoğlunda ve pistte görüştük.orda o kadar sert değilken neden bu kadar klavyede sertsin anlayamadım.Tamam ben cahlim pistte bilmiyoyorum ama bu saldırın nedir kişilelse valla pistte hesaplaşırız çok net bak bakalım kim ne yapıyor ne kadar bilgisiz yada tecrübesiz anlarsın....:heyoo
    Abi, (abi diyorum cunku mesajininiza alinti yaparken baska birinin sizin mejanizin alintisindan gorup yapmistim, yasinizi bilmiyordum) soylediklerimin arkasindayim, uslubum sert olabilir kusura bakmayin bu da benim yapim, sadece "herkesin herseyi bildigi"bu ortamda insanlar yalan yanlis bilgi sahibi olmasin istiyorum kendimce. Bilen de paylassin bilmeyende elbet gercek dogrular gorulur.
    Sahsinizla ilgili bir problemim yok, soylediklerimde de bir ima kinaye yok.

Pist zaten rekabeti icinde barindiri, her turlu rekabet centilmence kabulum, umarim firsat olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serhat Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen bi kendine gel sivri sivri yazmayı bırak senden de insanlar bişey öğrensin. Demir abinin yazdığı şeyde sen neden böyle bi tespit çıkardınki, üzerine alındın. dostum diyosunda ne bu samiyet ayrıca?
    Tarzim boyle, kendimdeyim, isine bak sen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dem-Er Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Calİlİm hepİnden ÖzÜr dİlerİm..
    Ben size cahil demedim, konu icinde de cahil tabiri icin aciklama yaptim.

Arkadasin biri ornek vermis, onyargili olmayin bencede, sevdiginiz restorana gitmeye devam edin, dusen kil yaninizdaki arkanisizin da olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gereksiz ego sahipleri atip tuttukca ben sivri dik agresifim, saygisizlik terbiyesizlik yaparsam pist yonetimince de forum yonetimincede gereken yapilir, fikirler uyusmayabilir, bana gore de egosuyla atip tutanlar gereksiz mide bulandirici, herkes dogru bildigini soylesin, ne kadar camur adamlar olsada gunes zaten balcikla sivanmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bos beles konusma konusu ozneldir, sacmalama lutfen..
    Sen kimsin ki bu bana piste gelme foruma yazma yetkisini kendine haiz goruyorsun? Siz kimsiniz gormek istemeyenler?
    Beni seversin sevmezsin, fikrini belirtirsin, otesi saygisizliga girer. Her halti biliyormuscasina ahkam kesme, mantik cercevesinde paylasim tartisma yapabiliyorsan yap, hadsizlesme!

Erhanin arabasindan sanane trollugu yapan sensin, adamin arabasi parasi zevki, stock motorla daha iyi sure yapamamis megane i onerip astradan cacik olmaz diyosun, komiksin. Yetenekleri sinirli olan sensin bence..
    arkadaş sen arabada yancısın ama herkesden fazla bilgin tecrüben var zaten. Opel ile ne kadar tücrübem var dersen erhanın arabasının bir önceki kasa 200lük versiyonunu da erhanın kullandığı arabanın aynısını ve cabriosunu da bayaa bi kullandım. Hatta cabriosu daha ağır olmasına rağmen şasesi daha güçlendirilmiş olduğu için coupe versiyonundan şase tepkisi olarak çok daha iyi. Her haltı biliyormuşum gibi bir derdim de yok. Ama tecrübe kısmına gelirsek pist tecrübesi konusunda bayaa senden fazlam vardır paşam.
    IN BOOST WE TRUST

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En sevmediğim şey kuralları belli ölçüm standartları belli işlerde boş tartışmalar ...
    Boşuna konusuzluktan tartışmaya gerek yok.
    Herkez adabını uslubunu bir kez daha kontrol etsin ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş sen arabada yancısın ama herkesden fazla bilgin tecrüben var zaten. Opel ile ne kadar tücrübem var dersen erhanın arabasının bir önceki kasa 200lük versiyonunu da erhanın kullandığı arabanın aynısını ve cabriosunu da bayaa bi kullandım. Hatta cabriosu daha ağır olmasına rağmen şasesi daha güçlendirilmiş olduğu için coupe versiyonundan şase tepkisi olarak çok daha iyi. Her haltı biliyormuşum gibi bir derdim de yok. Ama tecrübe kısmına gelirsek pist tecrübesi konusunda bayaa senden fazlam vardır paşam.
    Tanımadığın insanlar hakkında önyargılı olma, en senin tecrübeni değil yazdıkların ile ilgili oonuştum, sana tecrübesiz muqmelesi yapmadım.

Benim bilgimi en iyi ben bilirim orası seni alakadar etmez, bahsi gecti madem belirteyim astra f, astra g, astra h, hemen her modelini (cabrio coupe turbo atmo dizel) bende kullandim, senin tecruben senin olsun ben yorumuna bakarim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim yorumumda budur pasam. Bi laf vardir oyle saca boyle tarak diye. Senin gibi trolculerede boyle cevap. Git motorsporlari adina yanci olma disinda biseyler yap ondan sonra burada insanlarin pistteki sureleri ve tahminleri icin cahillik sifatini kullan. Trol yapmaktan herkese birsekilde igneleyici yazi yazip icini teknik olarak dolduramayacagin elestrilerle huzur kacirmayi birak.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teknik olarak kimin neyi dolduramadigi ortada, ben hadi yanciyim, yanci degilde aslolan da ayni seyi soyluyor git onunla tartis o zaman, kaldi ki ben yanciyken bile biseyleri gorup yorumlayabiliyorum sen sofor koltugunda dunyadan bihabersin belli ki, hayir bana yanci diyen mrbars in yaninda piste cikan adam.. ha pardon bilmem kactan beri pistlerdeydin dimi lol kusura bakma kaybedensin gozumde.. troll vs ithamlarin da cahillihinin gostergesi, selametle pasam seni dikkate almamam gerektigini algiladim lol

zamaninda kostugun pistlerdeki "ben neymisim be" ruzgarinla sana mutluluklar, ruzgarini kuvvetlendirip egonu biraz daha sisirebildiysem ne mutlu bana

Seninki gibi sisik egolar elbet birgun patlar, bu mesaj da burada dursun patlatan ben olacagim, patlatamazsamda ben bi trollmusum ozur dilerim demeyen kivanc adam degildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tarak da her saca uyar, ama sen kel oldugundan pek bi rahatsin bakiyorum, sikma canini sana da bi cozum buluruz..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu pist mi başka bir şey mi?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi konu herkesin herseyi cok bilmesi, kendileri gibi herseyi cok bilen biri daha olunca (burada kendimi onlarin seviyesine indiriyorum bunu diyerek ama olsun) rahatsiz olmalari... adamlarin aslinda kendinden haberleri yok, kendileri gibi davranan biri olunca burundukleri hapi ortada... ne halleri varsa gorsunler, sivri olur sert olur ne olursa olsun ben dogru bildigimi savunmaktan cekinmem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de her g.te gore y.rrak var pasam. Senin gibileri icinde var. Piste geldigin zaman taktim ederim.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi konu herkesin herseyi cok bilmesi, kendileri gibi herseyi cok bilen biri daha olunca (burada kendimi onlarin seviyesine indiriyorum bunu diyerek ama olsun) rahatsiz olmalari... adamlarin aslinda kendinden haberleri yok, kendileri gibi davranan biri olunca burundukleri hapi ortada... ne halleri varsa gorsunler, sivri olur sert olur ne olursa olsun ben dogru bildigimi savunmaktan cekinmem.
    bazen görmemek, cevap vermemek insanı daha iyi anlatır... track day ler bu tartışmaların hesaplaşma yeri haline gelmeye başlar yoksa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de her g.te gore y.rrak var pasam. Senin gibileri icinde var. Piste geldigin zaman taktim ederim.
    bahsettiğim de buydu ben daha yazamadan cevap gelmiş, pist günlerinde slick lastik yerine sick sock tartışmaya başlarsak, pist günü falan kalmaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Patron benim kimseye bisey ogretmek gibi bir misyonum yok. Tecrube paylasirim yorum yaparim ona gore ama hayatinda sadece yanci olup araba kullanmayi bakkala gitmek sananlar boylarindan buyuk laflar ettikleri zaman evet o zaman dusunuosun start finishe 75 ile giren 300 hplik araba kuleye gelene kadar kac sn gecer. Ben bu herifi tribunden hangi hizla piste firlatmaliyim ki o araba ile tam orta noktada bulussun diye muhendislik hesaplari yapmak zorunda kalioruz.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)