User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
170 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: 10-11 ekim 4. ayak mahalli oto drag

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizlerde cuma geceden yola ciktik cumartesi tum hun araclarla ugrastik. Aracimizin biri ariza yaptindigerinin sorununu pistte gece 11 de zor bitirdik.Sanayiye git gel vs. Neden ? Yeterki yaris olsun.ulusal yas ilan edildigi icin iptalin kesin bilgisi olsa zaten kimse beklemezdi orda.Cumartesi gunu cok zevkli cok nezih guzel bir ortam vardi.Tutkiyede bugune kadar yapilmis en hizli Drag organizasyonu oldu.Kavga gurultu yok, dostluk nese heyecan huzur vardi.Rekorlar kirildi yeni rekor denemeleri yapildi.Yaris iptal edilecek olsa guvenlik gorevlileri olmazdi-Gece bekleyen guvenlikler olmazdi.Ali baskanin dedigi gibi hicbir yariscidan boyle bir serzenis yok cunku herkes gordu canli yasadi.Birde anlayamadigim birsey var Ulke bombalaniyor insanlar öluyor.Secim oncesi canli bombalar cikti vatan karisiyor ve bu yuzdrn yris iptal edilirmi dusuncesi ile olaya yaklasanlar var.Allah askina bukadar gaddar ve vefasiz olmayin.
    ATATÜRK

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açık konuşmak gerekirse;

Ne yarışanlar memnun ne de izleyiciler memnun. Buna ek olarak yaptığınız organizasyon maalesef drag yarışı değildir, süre tutarak yarış yapılmaz. Kalkış sisteminin düzeltilmesi şart.

Sonuç olarak insanların katılmak istememesi, soğuması gayet normaldir. Lütfen birileri artık usulune uygun drag yarışı düzenlesin, spor tamamen ölmeden.
    Azim Oto Özel Ford Servisi
    http://www.azimfordservisi.com/

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler sakin siz 1400 km yol geldiniz Dönmek zorunda kaldınız bazısı 300 bazısı 50 ozaman söyle söyleyelim Hepinizden size organizasyonu yapamadığımız için özür diliyoruz
    Organizasyonu yapamamamızın nedeni Milli yas İlan edilmesidir. inşallah birdaki organizasyonda bu tip bir sorun olmayacak hep beraber çok eğleneceğiz.

Sabah 9 da Geldi malesef sabah 9 a kadar biz yarışıcaz diye biliyorduk kimse bile bile milyarlarını döküp çekiciler le arabalarını getirip oraya yığmaz ondan dolayı cumartesi aksamı hiçbir sey yoktu sabah gelip il bakanlığından malesef fotosellerimiz alıp gittiler hepimzin yarışmacılar olarak gerçekten ortada kaldık sizden çok emin olun biz üzüldük gecelerce saatlerce işimizi aksatıp arabalarımızı yatiştirmey çalıştık bunun yanı sıra vcumartesi sabah kadar insanlar arablarıylas uğrastilar kimsenin sucu değil Talihsiz bir patlama sonucu kardeşlerimiz kaybettik milli yas ilan edildi yapılsaydı güzel olurdu ama malesef yapılmadı hepimiz sizin adınızada kendi adımızada üzgünüz

gelenlerde ve katılanlardan ÖzürDileriz
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OmerRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açık konuşmak gerekirse;

Ne yarışanlar memnun ne de izleyiciler memnun. Buna ek olarak yaptığınız organizasyon maalesef drag yarışı değildir, süre tutarak yarış yapılmaz. Kalkış sisteminin düzeltilmesi şart.

Sonuç olarak insanların katılmak istememesi, soğuması gayet normaldir. Lütfen birileri artık usulune uygun drag yarışı düzenlesin, spor tamamen ölmeden.
    Ömer drag ayrışı süre tutularak yapılır süreler göre yarışılarak yan yana kalktığınızı düşünerek ama aslında yarış arabalarının kendileri sürelerini görerek rakiplerini elemesiyle olan bir yarıştır NHRA kurallaırna göre

birdaki organizasyonda ali abiye bizde yardım etmeyi planlıyoruz umarım düzgün bir yarış olucak Konyadan ziyade akhisar ve istanbuldada ayak olması sart
    www.drecu.com

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer drag ayrışı süre tutularak yapılır süreler göre yarışılarak yan yana kalktığınızı düşünerek ama aslında yarış arabalarının kendileri sürelerini görerek rakiplerini elemesiyle olan bir yarıştır NHRA kurallaırna göre

birdaki organizasyonda ali abiye bizde yardım etmeyi planlıyoruz umarım düzgün bir yarış olucak Konyadan ziyade akhisar ve istanbuldada ayak olması sart
    ET süresini gösteren ekranlar durabilir ama kazananı gösteren bir ışık koyulması bile yeterli olacaktır.

Bir sonraki organizasyonda inşallah işler daha iyiye gider uygulama açısından.
    Azim Oto Özel Ford Servisi
    http://www.azimfordservisi.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OmerRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ET süresini gösteren ekranlar durabilir ama kazananı gösteren bir ışık koyulması bile yeterli olacaktır.

Bir sonraki organizasyonda inşallah işler daha iyiye gider uygulama açısından.
    cok baltaladılar rally davasına düzelcek 2016 da çok daha güzel olucak insallah
    www.drecu.com

ahmetdti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha Ehliyetini Yeni Almiş Adamlar Burda Ali Başkana İstifa İstifa Diye Konuşuyor.

Adam Yıllardır İçinde Bu İşin Ve Ben 1TL Menfaati olduğunu düşünmyorum açıkcasi.

Menfaat İçin Yapılacak İş Değil Kaç Yaşındaki Adam'a 18/20/25 Yaşındaki Gençler Hakaret Ediyor.

Bu Sezon Konyada Aksiliklerle Dolu Geçmiş Olabilir. Başka Şehirler Organize Olsunda Oraya Gidelim Madem?

Hiçbişey Bilmiyorsa Haddini Bil Demişler ya bu olayda da haddini bilmesi gerek herkesin.

Uzun Yollardan Gelinmesine,Maddi Manevi Yorgunluklara Birşey Diyemem Kimse Bişey Diyemez. Buda Bu İşin Tuzu Biberi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetdti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha Ehliyetini Yeni Almiş Adamlar Burda Ali Başkana İstifa İstifa Diye Konuşuyor.

Adam Yıllardır İçinde Bu İşin Ve Ben 1TL Menfaati olduğunu düşünmyorum açıkcasi.

Menfaat İçin Yapılacak İş Değil Kaç Yaşındaki Adam'a 18/20/25 Yaşındaki Gençler Hakaret Ediyor.

Bu Sezon Konyada Aksiliklerle Dolu Geçmiş Olabilir. Başka Şehirler Organize Olsunda Oraya Gidelim Madem?

Hiçbişey Bilmiyorsa Haddini Bil Demişler ya bu olayda da haddini bilmesi gerek herkesin.

Uzun Yollardan Gelinmesine,Maddi Manevi Yorgunluklara Birşey Diyemem Kimse Bişey Diyemez. Buda Bu İşin Tuzu Biberi.

atar gider yaparak eline bişiy geçmez bence ondan dolayı daha sakin yazssaydın dah güzel olurdu
    www.drecu.com

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim merak ettigim bu patlama gecen hafta olsaydi federasyon rally cross u da iptal edermiydi

Vicdansiz olmayalim eyvallah da bu federasyon da bokunu cikardi

Drag yapiyoruz beyler dansoz oynatmiyoruz ki

Genel yas var ben bodrumdayim mekanlar tiklim tiklim herkes rakisini cekiyor ya Allah askina su dragcilarin emegine de biraz olsun saygi duyamaz mi bu federasyon.
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi benimde aklıma bi ihtimal iptal olabilir diye geldi fakat miniks gibi düşündüm dansöz oynamıyacak ki.Cumartesi herşey normal süre falan alınıncada iptal olsa bunlar yapılmaz diyip bişey kaçırmamak için yola koyuldum.Siteye tekrar baktığımda konya tabelasını görmüştüm.Çıkmadan da teğit için yazdım bişey olsa yazılır diye.Burda Ali bey ' in tek yapması gereken arkadaşlar organizasyon iptal olabilir benden haber bekleyin yazmaktı.Resmi kanaldan haber gelmese bile böyle bi ihtimali düşünerek hareket etmekti.Tamam cumartesi gelen gelmiş , pazar günü yola çıkanları kurtarırdı en azından..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim merak ettigim bu patlama gecen hafta olsaydi federasyon rally cross u da iptal edermiydi

Vicdansiz olmayalim eyvallah da bu federasyon da bokunu cikardi

Drag yapiyoruz beyler dansoz oynatmiyoruz ki

Genel yas var ben bodrumdayim mekanlar tiklim tiklim herkes rakisini cekiyor ya Allah askina su dragcilarin emegine de biraz olsun saygi duyamaz mi bu federasyon.
    Kararı veren federasyon değil Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü.

Herkes ağzına geleni söylüyor. Bu işleri kolay zannediyorsunuz galiba işin içinde değilsiniz konuşun kafanıza göre.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TK_41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herkes ağzına geleni söylüyor. Bu işleri kolay zannediyorsunuz galiba işin içinde değilsiniz konuşun kafanıza göre.
    kardes kusura bakma bu " miniks" forumun en kucuk ikiz uyeleridir . yeni ehliyet aldilar bilmezler pek drag fln , ogrenecekler iste napalim .
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

EM-RE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sen onlara bakma kardeşim.Caddede ışıktan ışığa kalkıp drag yaptıklarını sanıyor miniksler,işin içinde değilller konuşuyorlar onların adına ben özür diliyorum senden.

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

al abi bi snickers ye !
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

AvcI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işte tüm bunlar yüzünden kan değişikliği gerekli konyada,
    new project GTR 280SX

https://www.instagram.com/gtr_280sx/?hl=tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Keske bugun ralli ya da volkicar organizasyonu olsaydi ozaman bu islerin kolay mi zor mu oldugunu anlardiniz ismini bilmedigim ama bu islerin zorlugunu cok iyi bilen arkadas
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kardeş sen yetkili birisine benziyosun anlatsana biraz ? nası olcak bu işler bi ucundanda biz tutalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keske bugun ralli ya da volkicar organizasyonu olsaydi ozaman bu islerin kolay mi zor mu oldugunu anlardiniz ismini bilmedigim ama bu islerin zorlugunu cok iyi bilen arkadas
    Neden anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Yas ilan edilmiş Başbakanlık ve İç işleri Bakanlığı karar vermiş ve Valiliklere bildirmiş. Spor Genel Müdürlüğü organizasyonlar iptal edilecek demiş. Siz kafanıza göre organizasyonu devam ettirmeyi düşünüyorsunuz. Valilik buna izin verir mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Yas ilan edilmiş Başbakanlık ve İç işleri Bakanlığı karar vermiş ve Valiliklere bildirmiş. Spor Genel Müdürlüğü organizasyonlar iptal edilecek demiş. Siz kafanıza göre organizasyonu devam ettirmeyi düşünüyorsunuz. Valilik buna izin verir mi?
    Kardesim sen kac yildir bu islerin icindesin kac yildir off road da gorev yapiyorsun bilmiyorum bilmem de gerekmiyor hic te merak etmiyorum.

Benim bildigim bana yeter sana birsey ispatlamak zorun da degilim bu konuyu da tartisacagim vatandas sen degilsin

Iyi gunler
    Call for prayer
    Instagram hesabımız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)