User Tag List

Sayfa 45/173 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
3278 sonuçtan 837 ile 855 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

mrc38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017 SubieFest Körfez pistinde deneyimim olmuştu. Pist olayı mükemmel bir tecrübe, piste çıktıktan sonra şehir içinde yaptığın km ye acıyosun
    İkamet yeri Ankara ama bu sene İstanbul Parka gidip geleceğiz inşallah bol bol.
    İstanbul Park tecrübem olmadığından soruyorum;
    Pist Günleri muhtemelen kalabalık olur diye düşünüyorum Cumartesi mi yoksa Pazar mı tercih etmek lazım
    İstanbul Parkın sitesinde 3 Seanslık satın alabiliyorsun Ankara dan taaa İstanbul'a kadar gitmişken 3 seans almak lazım herhalde ama aynı gün kullandırıyorlar mı? Yoksa kardeşim saha kapandı deyip k.bakma çekerler mi
    Birde çoluk çocuk gitsem nasıl olur acaba onlar açısından da keyifli olur mu ?
    Tabı Ankara dan İstanbul'a aynı gün gidip gelmeyi düşünüyorum tek bir güne sığdırabilir miyiz acaba ?
    Biraz daha tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz ? Özellikle Ankara'dan gidecekler için
    İnternetten seans satın aldıktan sonra piste girmeme gibi bir durum olmaz, hangi gün kaç seans aldıysanız o gün piste girersiniz.
    Ailecek gelirseniz vakit geçirilecek yerler mevcut ama sabahtan akşama kadar sıkıcı olabilir.
    3 seans için günübirlik gelirseniz yorucu olabilir.

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cem.B Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güçsüz arabalarda problem teşkil etmiyor

Ben skoda octavia dizel ile Pınarbaşında durmadan 35 tur attım soğutmasız fren pedalı oynamadı bile,keza istanbulparktada aynı şekilde hiç soğutmadım.

Fakat audi s3 ile girerseniz 2. turda düzlüğün sonunda fren pedalı dipte nie araba 350 hp fren tek piston kit kötü vs haliyle soğutma vs kit BBK hariç hiçbirşey kurtarmaz onu
    Aynen güçsüz ve stok araçlar için diye eklemeyi unuttum
    "life is too short to drive boring cars"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017 SubieFest Körfez pistinde deneyimim olmuştu. Pist olayı mükemmel bir tecrübe, piste çıktıktan sonra şehir içinde yaptığın km ye acıyosun
    İkamet yeri Ankara ama bu sene İstanbul Parka gidip geleceğiz inşallah bol bol.
    İstanbul Park tecrübem olmadığından soruyorum;
    Pist Günleri muhtemelen kalabalık olur diye düşünüyorum Cumartesi mi yoksa Pazar mı tercih etmek lazım
    İstanbul Parkın sitesinde 3 Seanslık satın alabiliyorsun Ankara dan taaa İstanbul'a kadar gitmişken 3 seans almak lazım herhalde ama aynı gün kullandırıyorlar mı? Yoksa kardeşim saha kapandı deyip k.bakma çekerler mi
    Birde çoluk çocuk gitsem nasıl olur acaba onlar açısından da keyifli olur mu ?
    Tabı Ankara dan İstanbul'a aynı gün gidip gelmeyi düşünüyorum tek bir güne sığdırabilir miyiz acaba ?
    Biraz daha tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz ? Özellikle Ankara'dan gidecekler için
    Ben ilk senelerde Ankara'dan günübirlik şekilde gittim geldim. Evet biraz yorucu oluyor ama tatlı bir yorgunluk. 3 seans yarım günde bitiyor. Geçen sene mesela öğlen başlayıp akşam olmadan bitiyordu seanslar. Bu sene program nasıl olur bilmiyorum. Eskiden cumartesi günleri daha sakin oluyordu ama bu fiyatlarla artık cumartesi de yoğun oluyor. Pazar günleri gelenler ise tek marka kupalarını da izleme şansı buluyordu. Bu sene caterham cup pazar günleri yarışacak, diğer kupalar nasıl yerleştirildi bilmiyorum. Kısaca her türlü tavsiye ederim.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pisti bos birakmayin arkadaslar,emin olun aldiginiz zevki hicbirseyden almayacaksiniz. Roll yapin ok ama 15 saniye surucek. Top speed yapin,hadi sursun 50 saniye. 1 tur ortalama 140 saniye suruyor.
    Kimi diyor lastik,fren masrafi. Yahu lastigi ve freni dogru kullanirsaniz emin olun cok uzun km ler dayanicaktir.
    Sadece kendimden ornek vereyim. 2 gun girdigim lastikler daha %20 asiniyor ama cok zorlayan,agresif giden surucunun %70 asiniyor. Frende oyle. Sakin olun,hem daha iyu sure hem daha ekonomik olur.
    Aynisi megane cup antremanlarinda da yasadik. Birlikte tur attigim 2 pilot arkadasimin on sag lastiklerinde bircok kucuk kopmalar varken,bende hic kopma yoktu.
    Insallah bu sene bircok yeni kullanici pistin tadini alir.
    Bu konuda Soner'i takdir ve tebrik ediyorum. Daha dun basladi nerdeyse ama simdi cat de yarisicak hale geldi. Canli basari oykusudur kendisi... Keza Baybars da oyle,bir kac sene once alfa ile pist gunlerine geldiginde Megane Cup da sampiyon olmayi dusunmuyordu.
    Keyifli,saglikli ve sorunsuz bir sezon olsun herkese insallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sis farlarinin ordan 5-6 santim genislikteki boruyu disklerin o tarafa dogru uzatip baglasak fren performansina etkisi olurmu ?

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    front brake cooling - Google-Suche

frenlerden uzaklaştırabildiğiniz her 1 derece ısı Size verim olarak geri döner..
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

fms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ağırlık frenlerin en büyük düşmanı, soğutmayla beraber bir miktar hafifletme de oldukça işe yarıyor

SKSafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ağırlık frenlerin en büyük düşmanı, soğutmayla beraber bir miktar hafifletme de oldukça işe yarıyor
    Kesinlikle ne kadar az yük o kadar iyi
    Ibıza Bocanegra, Dr.Auris 1ND Forever

https://www.youtube.com/watch?v=pzCye3R2QMU

Sercan's Old= CBR 600F, ER Civic Sİ, KN 206 RC, SIU Corolla T-Sport

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kiralık araç ile girmede bir sıkıntı yok dimi ?
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kiralık araba ile piste giremezsiniz.
    IN BOOST WE TRUST

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S3 un stock frenlerı gunluk kullanımda tatmınkar ama pıst ıcın kesınlıkle yetersız. Arkadasımızın bahsettıgı gıbı 2. tur sonunda fren pedalı debrıyaj pedalına donustu. 3 . tur sonlarında fren adına hıc ama hıc bırsey kalmadıgı ıcın 2 tur sogutma turu atmıstım. S3 un standart fren performansı benı ıstanbul parkta hayal kırıklıgına ugratmıstı. Eger stock fren ıle gırmeyı dusunuyorsanız cok dıkkatlı olun veya bır tur yarıs bır tur sogutma yapabılırsınız.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu akaryakıt fiyatları ile birlikte rekabetin olması açısından bir öneride bulunacağım. Bir konu açalım 1,6 dizel kategorisi . İstanbul park sürelerini yazarız , videoları koyarız. Arkadan itiş , 4 çeker için zaten rekabet yok. Önden çeker için de toplasanız 10-15 kişi vardır mücadele edecek. 1,6 dizel kategorisi olursa 100 lerce kişi katılım gösterebilir , piste giriş ücretleri de çok daha uygun oluyor nihayetinde ve bir çok kişide bulunan kombinasyon. Bir topluluk yaratabilirsek ve belirli bir kalabalığa ulaşırsa muhtemelen bu kategorinin piste giriş seanslarını dahi ayrı ayarlayabilirler ( Diğer hızlı araçlara engel olmaması açısından)

Eğlenceli olur kanaatindeyim

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    @barisy

Polo'yu vermezsem şansımı denicem, sezon sonu 2.45 döndüm zaten hali hazırda. 2.44 de @63owen63 Mehmet'in isot Polo ile var süresi

Metin abi vardı, Golf 7R, Golf 7TDi en son da Cupra almıştı. O da 2.45 yapmıştı diye hatırlıyorum TDi Golf'ü ile.

Yiğit Leon TDi + tam slick lastikler ile 2.38 yapmıştı sanki.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    büyük turbolu tdi lar eğer pist içinde kullanılabiliyorsa bence 2,30 bile yapabilir. İzmir deki pd130 1,9 ile 2,35 yapıldı. Ümit ülkünün süresi var belki slick lastik olabilir. Yine de o arabalar taş çatlasın 160 hp falan veriyordu.

Edit: Bahse konu araç tamamen sökülü rollcage ve yarış aracı. Frenleri tek piston Ap racing ve diskler 330 mm audi tt 3,2 ye ait. Piste girecek araçta da yürüyende düzenleme ve hafifletme şart olur.
    Konu barisy tarafından (27-03-2018 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @barisy

Polo'yu vermezsem şansımı denicem, sezon sonu 2.45 döndüm zaten hali hazırda. 2.44 de @63owen63 Mehmet'in isot Polo ile var süresi

Metin abi vardı, Golf 7R, Golf 7TDi en son da Cupra almıştı. O da 2.45 yapmıştı diye hatırlıyorum TDi Golf'ü ile.

Yiğit Leon TDi + tam slick lastikler ile 2.38 yapmıştı sanki.
    levent bahsettiğin 2.38 buysa eğer videonun açıklamasında advan semislick yazılmış. (A048 muhtemelen)

YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki duman atan araçlarla ilgili pistte bir düzenleme var mı ? Siyah duman gerekçesi ile pistten çıkarılma vs ?

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki duman atan araçlarla ilgili pistte bir düzenleme var mı ? Siyah duman gerekçesi ile pistten çıkarılma vs ?
    Kuzen ben dizele varim ama kar lastigi var hala izmirde cok eglenceliydi gelirsen yapalim yine
    Team PAŞAOĞLU

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var,hatta onumde gaz actı,sf duzlugunde,sag cektım resmen ve kornaya basarak sıkayet ettım.
    Seansdan cıkardılar...
    Onumu goremedım resmen,anlatamam cıkan dumanı...

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bir kere de bana gelmişti siyah dumanlı birisi gerçekten tehlike saçıyorlar. Hem araç içinde zaten zehirleniyorsunuz hemde görüş resmen bitiyor. 3. turunda çıkarmışlardı elemanı.
    Tufan has no limits.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler