User Tag List

Sayfa 51/173 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
3280 sonuçtan 951 ile 969 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

cihan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SKSafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo kardeşim bundan güzeli yok
    Teşekkürler

cihan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı batbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de pistte idim 2 seans girdim bugun, 1. seans o kadar degil ama 2. seans cok dumanli arac vardi bana da denk gelen rahatsiz etti baya. Denk geldik mi hatirlamiyorum beyaz f20 vardi bende de.
    Geldik Sanırım . Duman aracın afr'sini bile etkiliyor önden temiz hava çekemeyince araçlar düşüyor . 2/3 tur Polonun arkasında çok duman yedim kötü oldu.

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SKSafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bravo kardeşim bundan güzeli yok
    Bu sizin videonuz galiba massallah ibretlik olmus

YouTube

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

YouTube
    Yarım tur ızledım,eyvah eyvah... ibretlık kısmına hangı acıdan bakacağımı bılemedım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarım tur ızledım,eyvah eyvah... ibretlık kısmına hangı acıdan bakacağımı bılemedım...
    Benim favorim hala bu ama abi

YouTube

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı KingoAtmo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaza Yapanlara çok geçmiş olsun.
    Pistteki kaza halinde kasko sigorta karşılıyor mu ?
    Nasıl oluyor?
    Geçersiz abi..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Benim favorim hala bu ama abi

YouTube
    Bu da çok iyiymiş yahu
    @997TT, yanlış hatırlamıyorsam megane cup'a katılıyordunuz, göremedik dün sizi

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İbretlik video'dan sonra iyi ki bu hafta girmemişim dedim. Bu şekilde kullanan 10 araç olsa panayır yerine döner o pist ki varmış ta sanırım.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Meşhur olduk :P

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

YouTube
    Gerçekten ders verir nitelikte
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

Cumartesi günü ilk defa İstanbul parktaydık. ortam güzel organizasyon güzel pist şahane ama her güzelin bir kusuru olur hesabı bazı aksaklıklar var.
    örneğin bibber mıdır fiorino mudur ne işi var orada ticari araç neden alınır piste o kadar pist videosu izliyoruz yurt dışı falan ilk defa canlı canlı bir ticari aracı pistte gördük.
    ticarileri almayın abi piste.
    İnternetten kayıt yaptırırken aracın hp gücünü marka model yazılıyor seanslar ona göre belirlense ve seans içindeki araç sıralaması ona göre yapılsa ve gine piste ilk çıktığımız ısınma turunda da araç geçmek cezalı olsa
    mesela cumartesi c seansında ön sıralarda m4 ve gtr önlü arkalı güzel görüntüler verdi.
    Mail geliyor 10,30 da pistte olun diye ilk kapıdan anca 12 de geçebildik koştur koştur.
    gibi durumlar benim tecrübe ettiğim.
    ama bu kazaların önüne geçebilmek için kg ve hp gücüne göre araçların pist ekibi tarafından sıralandırılması lazım diye düşünüyorum.
    kaza yapan arkadaşlara tekrar geçmiş olsun organizasyonda emeği geçen herkeze teşekkürler

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama bu kazaların önüne geçebilmek için kg ve hp gücüne göre araçların pist ekibi tarafından sıralandırılması lazım diye düşünüyorum.
    kaza yapan arkadaşlara tekrar geçmiş olsun organizasyonda emeği geçen herkeze teşekkürler
    valla güzel bir noktaya değindin. önümdeki miniyi düzlükte geçemiyordum ama virajda erken frenlediğinden zamanımı etkiliyordu önce brifing de söylendiği gibi ara açtıktan sonra gazlayayım dedim. arkadaş daha da yavaşlayınca mecburen virajda geçmek durumunda kaldım. pitten çıkışlar arasında araçlar arasına 5'er saniye aralıklarla çıkış verilse ciddi rahatlama sağlanabilir.

tabi seansta 36 araç olunca 36*5=180sn ilk çıkan ilk turunu atmış bile olabilir. yine sıkışma kaçınılmaz gibi :-/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz bir gündü bugün, sabahtan çıkıp geldik Edirne'den, saat 11 de tekrar döndük, 15 saatlik bir serüvendi resmen ama ciddi eğlendik kendi adımıza. Seansların sorunsuz geçmesi de buna etkendi tabii ki. Herkese saygılı sürüşlerinden dolayı teşekkür ediyorum buradan da.

Sondan bir önceki tur 1. virajda ağırlık transferiyle kıçı gelince yan yan döndüm biraz adrenalin yükselttik copilotum Burak Erden ile beraber (nickini bulamadım yine )

2 kişi ile 2.44 geldi benim süre, yazılım dp setupta en hızlı Polo TDi olduk sayılır artık, isot 2.44.10 yapmıştı tek başına

Alevli 1 serisi sanırım, dumanlılardan birisi benim ancak görüş kesecek kadar duman olsa zaten piste salmazlar, şükür köfteciler gibi değil benimki

Zaten siz ve E36 lı arkadaş (@cihan88 sanırım) peş peşe yardırıyordunuz mümkün olduğunca yol vermeye çalıştım benden hızlı olduğunuz açıktı

Siyah Polo TDi.
    Aynen sizin araci hatirliyorum. Masallahi vardi.

Duman olayi 2 acidan sikinti yasatti bana, 1. si arac onden direk o havaya cekiyor o problem, 2.si 1 2 kere ben tepe cikarken simsiyah dumanlari gorunce tepenin ardinda, refleks olarak korktum, gaz kesip kulelere baktim kaza vs birsey mi oldu acaba diye.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cihan88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geldik Sanırım . Duman aracın afr'sini bile etkiliyor önden temiz hava çekemeyince araçlar düşüyor . 2/3 tur Polonun arkasında çok duman yedim kötü oldu.
    Aynen o benim de basima geldi, ya arkasinda iken gaza basmadan gidip, virajda geciyordum, ya da yolun ne tarafinda ise tam tersine geciyordum.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da çok iyiymiş yahu
    @997TT, yanlış hatırlamıyorsam megane cup'a katılıyordunuz, göremedik dün sizi
    Saglik sorunlari nedeniyle katilamiyorum malesef. Cok guzel planlarim vardi... Kisa zamanda donecegim insallah.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

Cumartesi günü ilk defa İstanbul parktaydık. ortam güzel organizasyon güzel pist şahane ama her güzelin bir kusuru olur hesabı bazı aksaklıklar var.
    örneğin bibber mıdır fiorino mudur ne işi var orada ticari araç neden alınır piste o kadar pist videosu izliyoruz yurt dışı falan ilk defa canlı canlı bir ticari aracı pistte gördük.
    İnternetten kayıt yaptırırken aracın hp gücünü marka model yazılıyor seanslar ona göre belirlense ve seans içindeki araç sıralaması ona göre yapılsa ve gine piste ilk çıktığımız ısınma turunda da araç geçmek cezalı olsa
    mesela cumartesi c seansında ön sıralarda m4 ve gtr önlü arkalı güzel görüntüler verdi.
    Mail geliyor 10,30 da pistte olun diye ilk kapıdan anca 12 de geçebildik koştur koştur.

Burda önceden de ornegi mevcut kullananda Zaten Güneş. Onun haricinde nurburgring de bile transitinden bilmem neyine alayi cikiyor
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaş pistteki arabaların güçlerine neden bu kadar kafayı takıyorsunuz. Şu organizasyonun yarış olmadığını hala anlayamadı insanlar. Hala bakıyorum dünya kadar brifing almış adam bile pist çıkışındaki çizgiye dikkat etmiyor. Bu bir yarış değil adam fiorino ile giriyordur ama 2:55 dönüyordur biri S3 ile giriyordur 3:00 da dönüyordur ee hangisini almayacaksınız piste. Altında 200 hp arabası olan herkes kendini yarış pilotu sanıo memlekette.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

kaç döndünüz merak ediyorum?
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaş pistteki arabaların güçlerine neden bu kadar kafayı takıyorsunuz. Şu organizasyonun yarış olmadığını hala anlayamadı insanlar. Hala bakıyorum dünya kadar brifing almış adam bile pist çıkışındaki çizgiye dikkat etmiyor. Bu bir yarış değil adam fiorino ile giriyordur ama 2:55 dönüyordur biri S3 ile giriyordur 3:00 da dönüyordur ee hangisini almayacaksınız piste. Altında 200 hp arabası olan herkes kendini yarış pilotu sanıo memlekette.
    Yani bu konunun basindan beri donen muhabbetin pist ile alakasi yok sorular zaten seninki kac hp yonunde hep. Kimsenin senin frenin ne lastigin ne suspansiyonun ne diye sordugunu gormedim. Ben iki gunde pistteydim milletin pist ile alakasi yok rolling yapmaya gelmis herkes duzlukte kime saplarim. Oh beni gecemedi tribinde. Arabalarin ne oldugunun onemi yok zaten gucunun de insanlar pist cizgisinin tersine yol vermeyi ve aynalarina bakmayi ogrenmeli herseyden once. Halk gunu nasil olsa diye ortadan gitmek degil kural

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler