User Tag List

Sayfa 11/173 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
3278 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim pist için hazırlanmış full bir araçla piste girmem yasak. Clio RS CUP

**Ruhsatı ve geçerli trafik muayenesi olmayan otomobillerin (yarış otomobili vb.) etkinliğe katılımı mümkün değildir.''

Araç fransadan bu iş için üretlmiş ama cadde için üretilen cadde kullanımana uygun araçlara serbest fakat pist için hazırlanmış
    araçlara yasak...Tabi ki pist sizin patronda sizsiniz istediğiniz kararı alırsınız.
    Tracday ye katılımımız uygun görülürse olacakmış.3500 tl ve 4 saat için yanlış bilmiyorsam.
    sabah 08 akşam 17 Nurburring e ödediğim para 500 euro.buda 2000 tl eder.
    Ne diyim arkadaşlar pistin benim adıma keyfini çıkarın
    Konu Dem-Er tarafından (08-04-2017 Saat 02:36 ) değiştirilmiştir.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abı Track Day guzel olur...

Dem-Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabii ki güzel olur fakat 4 saat ve 3500tl olması çok düşündürücü.Bu 4 saatin max 2.5 saatini kullandığımızı düşünürsek iyi para.aksi halde araba ısıdan erir ��dinlendirmek gerek.Umarım. Buğra bu işe bir çözüm bulur ve bizde seviniriz.
    Team PAŞAOĞLU
    MAGIC Performance

ahmetmalcok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fdoganb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amatör kullanıcı için bir iki teknik tüyo istesek bilgili abilerimizden yarın ben de standart honda civic ile tek seans çıkıcam. lastik havası depo doluluğu vs ne önerirsiniz?
    Merhabalar. Ben FD6 ile çıkmıştım gecen sene sadece 5cm eibach yay vardı. Arka lastiklerim kötü durumdaydı. Levent tinde bahsettiği gibi 27 28 lere basıncımı ayarlayıp cıkmıştım turlar sonunda 30 31 leri gördüm. Benim tavsiyelerim ne kadar çok pist hakkında video izlesem çalışssam da çıkınca bir heyecan yapıp çizgiydi hızdı vites ti unuttum. Tur attıkça kendi çizgimi buldum ve daha aklım çalışır duruma geldi bu da biraz yıllardır çıkmak istediğimin bir heyecanıydı. Çok Keyifli ! . Kesinlikle asfaltı farkı ve frenleme çok farketmişti bende inanılmaz tutunan bir asfaltı var. Ben attığım turlarda çok zorlamadım araç ile sonra tatile gidileceği iiçin frendi lastikti hep önceden yaparak döndüm. Ama videoum altında açıklama kısmında zamanlarım var onun iyileştiği hızımın arttığını görmek bile çok keyifli. Ben yarımdan fazla depo ile çıkmıştım ama yarım depo idealdir. Denilen gibi araba inanılmaz yakıyor sürekli yüksek devirlerde kullanıldığı için. Benim en büyük hatalarımdan biri basketbol şortu ile çıkmamdı. Virajlarda inanılmaz koltuktan kaydım buda benim direksiyon hakimiyetimi etkiledi. Her ne kadar videoda normal yolda gidiyormuş gibi görünsede gerçekten çok inişli çıkışlı bir pist ve bizim gibi tork fakiri arabalar baya etkileniyor. Onun haricinde keskin sağa sola dönüşlerde arabada hareket edicek bir şey bırakmamanı öneririrm ben telefonu sabitlememiştim onada pişmanım. Ve kısmetse bu yıl daha fazla çıkmak istiyorum arka istepneyi falan çıkarken bırakıcam çünkü araç fren olarak bir süreden sonra çok zorlanıyor ki ben o kadar zorlamamış olmama rağmen. ilk turda klimayı açık unutmuştum videoda bir hışımla kapatıyorum onu . 8 viraj harika. Bide video ya alıp sonrada izlemen çok yararlı oluyor muhakak yap derim. İyi eğlenceler kısmetse orada olacağız. Denk gelirsek konuşuruz

Bu videom: FD6 Civic I İstanbulpark Track Day 23.07.2016 - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi trackday,zaten 5-6 tur hotlap sonra sogut ama kimse yok iste... Guzelligi bu. Zaten avrupa'da 700€ civari ve 40-50 arac oluyor. Tam gun...
    Zaman yapmak icin ve ideal sartlar icin harika. Tek sorun,pilot basi bu ucret olmali. Adam 2 arabasi var,ikisi ayni anda piste kullanamiyacagi icin bunun duzelmesi gerek. Ponder ucretsiz olmaliydi ve suresi 5 saat olsa ideal olurdu.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mailler atıldı kontrol edebilirsiniz arkadaşlar .
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle @mrbars baybars abiye @levent ve @ahmetmalcok a cevaplar için teşekkür ederim. bugün tek seansta kendimden biraz (!) güçlü araçların arasında turumu attım ilk tecrübe için çok büyük keyif aldım ama tamamen stock olan aracım haliyle çok güçsüz kaldı. özellikle tork fakiri olması yokuşlarda baydı da baydı ancak dediğim gibi tadı damağımda kaldı mayıstakine dsg tdi ile katılıp bir de onu test etmeyi düşünüyorum. buğra abi'ye de bu güzel organizasyon için buradan da teşekkür ediyorum.

bunun haricinde fotolarımı çeken bir iki arkadaş vardı pist içinde, kendileri burayı okuyorlarsa fotoları almak isterim. aracım füme civicti.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süper gündü. pisti böyle dolu dolu görmek pek güzel..

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A seansına pilot olarak çıkıp en iyi süremi (2:45.49) yaptım, yanımda yaklaşık 90 kiloluk co-pilot vardı. Sürüşümü geliştirip, tek başıma çıktığımda 2:40'a ne kadar yaklaşabilirsem benim için o kadar güzel olur.

B seansına co-pilot olarak çıktım, kalan seanslarda da izleyiciydim kısacası zevkli bir gün oldu
    Konu omco tarafından (08-04-2017 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Canli yayın yapacak bi hayirsever varmi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    resimler nerde katilimi gormek istiyorum

balcis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün epey iyiydi sanırım, C seansı özellikle güzeldi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugun C seansına cıktım,baya kalabalık ve guzeldı.
    Hatta S/F duzlugunde 2 kez aralarından gecmek zorunda kaldım. Fakat hala Track Day'ın yarıs olmadıgını anlamıyan katılımcılar var,kımsede para kupa vs vermedı....
    Konu 997TT tarafından (09-04-2017 Saat 19:27 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalabalık ama çok keyifli bi gün geçirdik.süre için uygun bi gün değildi hem kalabalık hemde ara sıra yağan yağmurdan dolayı ama eğlendik iyi oldu.organizasyonun tek kötü tarafı yeme içme diyebilirim.hem alternatif yok hemde mevcut olan mümkün olduğu kadar kötü bidaha yenmez istasyon sandviçleri bile daha iyi bi el atılsın yiyip gelmek zorunda kalmayalım
    INFINITE PERFORMANCE

ahm_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok keyifli bir gündü 2013 yılının ilk organizasyonu gibi dolu dolu geçti.İzleyiciler ciddi keyif almıştır sanırım bende seansım yokken keyifle izledim.Ama seans içinde tam öyle olmadı ) biraz kalabalık biraz yarışa gelmiş kişilerden dolayı istediğim hot lapı atamadım.Sürekli birileri çıktı önüme , fren noktalarında dizili soğutan araçları saymıyorum .Bidahaki sefere daha iyi süre için çıkarım artık.Buğra Bey 'e teşekkürler ))

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten çok keyifli bir organizasyondu. 8 Nisan'da A ve B seansında bulundum. 2:41.32 Harry's ile ölçüm yaptım, ne kadar hassas fikrim yok. Mayıs'ta transponder ile zamanı daha net görmek iyi olacak. Arabamdan çok çok çok keyif aldım pistte. Bunun için bile organizasyona minnettarım.

Bütün emeği geçen ve katılanlara teşekkürler. 2 seans alınca, 2 kere kask ücreti ödemek birazcık mantıksız geldi ama o kadar da olsun

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir tane 911 alev almış diyorlar? var mı aslı astarı?
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ceyhan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok keyifli bir organizasyondu. 8 Nisan'da A ve B seansında bulundum. 2:41.32 Harry's ile ölçüm yaptım, ne kadar hassas fikrim yok. Mayıs'ta transponder ile zamanı daha net görmek iyi olacak. Arabamdan çok çok çok keyif aldım pistte. Bunun için bile organizasyona minnettarım.

Bütün emeği geçen ve katılanlara teşekkürler. 2 seans alınca, 2 kere kask ücreti ödemek birazcık mantıksız geldi ama o kadar da olsun
    Ben geçen hafta sonu harry's i izmir pistinde kullandım transponder ile beraber. Şöyle örnek vereyim, Harry 1.07.647 ölçüyorsa transponder 1.07.620 falan ölçüyordu. Yani Salisenin onda biri ölçüsünde hata payı var. Yaklaşık hep bu şekilde ölçtü. 0,030 salise civarı farklılıklar oldu. Tabii ölçüm kalitesinin gps çekim kalitesi ile doğrudan bağlantısı var. Güneşli güzel bir günde aldığım kayıtlar bu şekilde idi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah istanbullu arkadaşlar iyi hazırlamışlar araçları bileklerinede sağlık keyifli seanslar oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler