User Tag List

Sayfa 53/173 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
3278 sonuçtan 989 ile 1.007 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende diyorum ki piste G63 Amg ile çıksam sen benim önümü nasıl göreceksin. G63 amg ile de mi çıkamayacağım piste. Ben dumanlılar piste girsin demiyorum yanlış anlamayın ama eğer riskli durum varsa göremiyorsan da geçmek için risk almayın diyorum.
    IN BOOST WE TRUST

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz lineayla çıkmıyorduk komik olur diyede olmazmış onu anladım konuyu okuyunca .Gelecek organizasyona çıkalım
    çıkarız bende de var

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşanan aksiliklere rağmen pisti özlemişim,inşallah yapılan hatalardan kişiler ders çıkarır.Emeği geçen herkese teşekkürler.
    YouTube

Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ilk pist deneyimimdi , daha iyi bir sekilde tekrar hazirlanacagiz insallah

Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah cümlemize akıl fikir versin

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi bu sizin düşünceniz, benim düşüncem gerçekten fiorionun ne işi varda orada (ticari araç olmasından dolayı) bide kapalı kasa fiorinoyu yada o arkadaşı hor gördüğümden değil kesinlikle.
    Benim fikrim araçların güçleri ağırlıkları ve speclerine göre kırılımları belirlenip kategorilere ayrılırsa ve sıralaması da yapılabilirse o zaman daha sağlıklı olacağı inancındayım. işte o zaman ticari/otomobil ayrımı da yapılır.
    benim bu söylediklerimde belkide organizasyonun maliyeti artıracak bu fiyatlara pist günü olmayacak.
    bizimkisi tamamen gördüğümüz şeyleri paylaşmak
    Ticari ya da hususi olmasi bir aracin devlet gozundeki durumudur sadece. E pist gunleride zaten halk gunudur, dolayisiyla fiorino halki temsil eden harika bir ornektir. Burada gazlamaniz icin illa yuzbinlerce liralik araclara ihtiyaciniz yok mesajini verir. Ki gercekten de halk gunlerinin temel amaci budur. Rekabet bile olmasi istenmez cunku bu halk gunudur, insanlar pistte gaza basip kendi kendilerini eglendirsinler diyedir. Fiorino'nun isi ne diye sormussun ya, iste isi buydu oradaki Tabi temel sebep benim aracimi henuz bitirememis olmam ama yine de pisti tecrube etmek isteyisimdi o da ayri bir konu

Simdi arac buyuk oranda bitti ama benim saglik sorunum oldugundan cikamiyorum, tatsiz bir durum, pist araci yaptik kullanamiyoruz :/ Belki bu sene birileri pilotluk yapmak ister de piste geri doneriz, belli mi olur Test icin iki tur donebilmistim tansiyonum dusmeden once, gercekten basarili gozukuyordu durmasi yol tutusu filan. Suspansiyon ayarlariyla biraz daha oynayarak daha da optimize edilebilir durumdaydi en son. O gunden beri arac kapali garajda yatiyor zaten...
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

serkansozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar;
    Polo TDİ ı ben kullanıyordum ,araç üzerinde kışlık lastikler vardı, sadece bir seans çıktım ve aracı ilk kez pistte kullandım,
    buna rağmen çok keyifli vakit geçirdim, hiç pist asfaltından dışarı çıkmadan, transponder ile 2.35.517 süre aldım.
    Bildiğim kadar ile GTİ olmayan polo ile yapılmış en iyi süre.. E36 nın maşallahı var. Kullanan arkadaşı da tebrik ederim.
    İnşallah Önümüzdeki yarışlarda da pistte olacağız. Görüşmek üzere.

ByMuSt! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaza yapan otomobil sürücülerine geçmiş olsun .

Alıntı AlpEren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sizin videonuz galiba massallah ibretlik olmus
    YouTube
    3.50-4.08 arası kule 17 ve kule 21 arasında bayrak ihlali yapılmış. Sonraki turlarda da bayraklar gösterilmeye devam edilmiş ve uyulmamış ancak ilk turdaki bayrak uyarısına kesinlikle uyulması gerekirdi. Aynı ihlali 2-3 sürücü daha yapmış.
    YouTube

Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu olan kazaları ayrı tutuyorum. Çünkü 2 kazada fren boşalmış anladığım kadarı ile, 3. kazanın detayını ise bilmiyorum.

ama BMW 3.25 sahibi arkadaşın videoda da görüldüğü üzere, duman atan araç pist yönetimince tespit edilip, hemen dışarı alınmıyor ise (ki geçmişte benzer araçlar pistten atıldığı olmuş), duman dolayısıyla olmuş olan bir kazada sürücüler kadar pist yönetimi de sorumlu olur. Çünkü, katılımcıların azami güvenlik koşullarını sağladığının güvencesi organizatörlerdir. ama duman atan araç, başkasının görüşünü kapadığından dolayı azami gereklilikleri sağlamıyordur.
    Belirgin bir şekilde duman atıyorsa kulelerdeki görevliler anons eder ve race control aracı takip eder , görüş problemi oluşturacak şekilde duman atıyorsa sürücü uyarılır ve pist dışına alınır. Daha önce kırmızı bir polo dumandan dolayı pist dışına alınmıştı diye hatırlıyorum.
    Konu ByMuSt! tarafından (09-04-2018 Saat 18:35 ) değiştirilmiştir.
    🚗 Daily Car 01" Corsa 1.4 - CarBusters 📷

BoraÇİFTÇİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende diyorum ki piste G63 Amg ile çıksam sen benim önümü nasıl göreceksin. G63 amg ile de mi çıkamayacağım piste. Ben dumanlılar piste girsin demiyorum yanlış anlamayın ama eğer riskli durum varsa göremiyorsan da geçmek için risk almayın diyorum.
    ICQ na bak kanka mesaj attım.
    Bilgi Ve Akıl Konuşur;Cehâlet İse Bağırır.

AlpEren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByMuSt! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaza yapan otomobil sürücülerine geçmiş olsun .

3.50-4.08 arası kule 17 ve kule 21 arasında bayrak ihlali yapılmış. Sonraki turlarda da bayraklar gösterilmeye devam edilmiş ve uyulmamış ancak ilk turdaki bayrak uyarısına kesinlikle uyulması gerekirdi. Aynı ihlali 2-3 sürücü daha yapmış.
    YouTube

Belirgin bir şekilde duman atıyorsa kulelerdeki görevliler anons eder ve race control aracı takip eder , görüş problemi oluşturacak şekilde duman atıyorsa sürücü uyarılır ve pist dışına alınır. Daha önce kırmızı bir polo dumandan dolayı pist dışına alınmıştı diye hatırlıyorum.
    Adam kemer takmamis varmi daha otesi..

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkansozen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar;
    Polo TDİ ı ben kullanıyordum ,araç üzerinde kışlık lastikler vardı, sadece bir seans çıktım ve aracı ilk kez pistte kullandım,
    buna rağmen çok keyifli vakit geçirdim, hiç pist asfaltından dışarı çıkmadan, transponder ile 2.35.517 süre aldım.
    Bildiğim kadar ile GTİ olmayan polo ile yapılmış en iyi süre.. E36 nın maşallahı var. Kullanan arkadaşı da tebrik ederim.
    Çok iyi süre. Hatta şu ana kadar 1,6 dizeller içinde en iyi derece sanırım. Aracın setuptan bahseder misiniz biraz? Kış lastiği yerine semi slick olsa Çok daha iyi sonuç alınabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    blob:WhatsApp Web

Camaro içten kesip polonun önünden geçerim demiş heralde. Vatandaş trafikteki gibi basıp geçince yol verir sanmış herhalde Madem frenlerde sorun olmuş rahat rahat sağa dalıp adama dokunmadan dışarı çıkartmayı düşünebilmesi lazımdı.
    Bu şekilde çarpma resmen cinayete teşebbüs. Sürücü kapısına çarpsaydı ne olacaktı?

Video burada.....

https://photos.app.goo.gl/E18ki02ofzTQojL93
    Konu DOHC tarafından (09-04-2018 Saat 20:24 ) değiştirilmiştir.
    Okumadan imzalamam.....

cihan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar;
    Selamlar,
    Benim süratimi çok kestin be hocam. Bende süreye koşuyordum 2.37 yapabildim arkanda. Viraj çıkışı daha erken gaza oturmalısın viraj çıkışı arkanda çok gaz kestim. Aracının maşallahı var ama yanımdan ferrari gibi uzuyorsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cumartesi günü b seansında kaza anından hemen sonra pistin sağından soluna karşıdan karşıya geçip pit çıkışından içeri girmeye çalışan civic.Kazaya karışan araçların sürücülerine geçmiş olsun fakat böyle ihlaller daha büyük kazalara sebep olabilir.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar;
    Düzlükte çok güzel uzuyor, kadran videosu var mı virajlardaki e36'yı baya kesmişsiniz ki bu kışlıklar kaynaklı da olabilir. Kesinlikle daha iyi bir lastikle daha iyi bir süre gelecektir.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

serkansozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın hızlanma videosu;

Mehmet Gazihan on Instagram: “#Volkswagen #Polo 1.6 #TDI #SofiPolo #BigProject #BigFun #Acceleration #Megachips #Chiptuning #MegaWorks #Bursa #formore”

Virajlardaki yavaşlamanın sebebi lastikler , çıkışlarda yavaş kalmasının ise ayar ile ilgisi var ki, ilk fırsatta düzelteceğiz.
    Maalesef pist günlerinde bu tarz durumlar yaşanıyor, birbirimizi yavaşlata biliyoruz. Umarım önümüzdeki seanslarda daha güzel süreler yaparız.
    Hepimize kazasız belasız keyifli sürüşler.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracın hızlanma videosu;

Mehmet Gazihan on Instagram: “#Volkswagen #Polo 1.6 #TDI #SofiPolo #BigProject #BigFun #Acceleration #Megachips #Chiptuning #MegaWorks #Bursa #formore”

Virajlardaki yavaşlamanın sebebi lastikler , çıkışlarda yavaş kalmasının ise ayar ile ilgisi var ki, ilk fırsatta düzelteceğiz.
    Maalesef pist günlerinde bu tarz durumlar yaşanıyor, birbirimizi yavaşlata biliyoruz. Umarım önümüzdeki seanslarda daha güzel süreler yaparız.
    Hepimize kazasız belasız keyifli sürüşler.
    Yani 3.25in kamerasından ivmelenmeni görmesem, kadran videon için arabayı uçurumdan aşağı mı attın derdim. Gerçekten inanılmaz, maşallah ama dumanlı işte.

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaza yapanlara çok geçmiş olsun. Fakat bir kaç video izledim. Hepsi de "pistte nasıl araba kullanılmamalı" dersi verilmesi için yapılmış sürüşlerdi sanırım yada ben yanlış yorumladım.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaza yapanlara çok geçmiş olsun.
    Efsane toyota t sport videosuymuş. İzlerken gözlerim kanadı, fazla izleyemedim o sebeple.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Selamlar;

Abi çok iyiydi, maşallah cidden

Benden de bi FUN Factor gelsin o zaman;

AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler