User Tag List

Sayfa 114/173 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
3279 sonuçtan 2.148 ile 2.166 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ef186 haziran için biraderle tayyarla çıkmak istiyoruz 2 seans alıp. Nasıl yapabiliriz bir seans o bir seans ben kullanmak istiyorum?
    Bir seans siz diğerine kardeşiniz pilot olarak kayıt yaptıracak
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Amazing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ona da gerekirse yorum yaparız. Burası forum ortamı. Hakaret yok bişey yok..
    Ne yani? Porsche sahipleri cihan padişahı mı? :/
    Size ne zaman denk gelsem , saçma sapan yorumlar , hep bi eleştiri , hazımsızlık. Bence yazma sen yaa
    Z20LET POWER!
    PR MOTORSPORT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist rekoruna gerek yok. 900kg ve 200 hp arabayla bu sonuç olmamış.
    neye gore olmamış ? duz yolda roll yapmıyoruz, merak ettim daha once pist deneyiminiz oldu mu ?
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Amazing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size ne zaman denk gelsem , saçma sapan yorumlar , hep bi eleştiri , hazımsızlık. Bence yazma sen yaa
    Giriş gelişme iyi de.. Sonuç'da batırmışsın.
    Sen ben hayırdır? Tanışıyo muyuz?

Forumda eleştiri olur kardeş. Sen anlamamışsın forum kavramını. Önce sen kendi idrak yolları enfeksiyonunu gider, sonra benim hazımsızlığa bakarız. Olur mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neye gore olmamış ? duz yolda roll yapmıyoruz, merak ettim daha once pist deneyiminiz oldu mu ?
    Neye göre mi? ? ?
    Cevap veriyorum... Bana göre !!!
    Tatmin olduk mu sayın avukat?

Amazing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Giriş gelişme iyi de.. Sonuç'da batırmışsın.
    Sen ben hayırdır? Tanışıyo muyuz?

Forumda eleştiri olur kardeş. Sen anlamamışsın forum kavramını. Önce sen kendi idrak yolları enfeksiyonunu gider, sonra benim hazımsızlığa bakarız. Olur mu?
    Seninle tanismak hic istemem. benm forum anlayisim cok farkli evet. Senin forum anlayisin klavye king lik bence yazmak icin yaziosun bossun bi icraatin olsun
    Z20LET POWER!
    PR MOTORSPORT

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

YouTube

arkadaşlar ayıp oluyor konuyu meşgul etmeyelim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen ve senin gibilere daha da cevap vermeyecem kardeş..
    Benim cevap yazdığım arkadaş belli. Hafifler hafifi Clio sahibi arkadaş.
    Sizin niyetiniz belli. Konuşup durun öyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

YouTube

arkadaşlar ayıp oluyor konuyu meşgul etmeyelim
    Uzatmayayım diyorum...
    Hafifler hafifi Clio.cu arkadaşın avukatları atlıyo, pas veriyo..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neye göre mi? ? ?
    Cevap veriyorum... Bana göre !!!
    Tatmin olduk mu sayın avukat?
    asıl soruya cevap verde onun uzerinden konusalım. hakim bey
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tatillere 1 kala...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam para harcamış, emek harcamış, zaman harcamış kalkıp ankaradan o kadar yol geliyor iyi kötü hızlı yavaş farketmez en azından birşeyler yapıyor. Gönül vermiş bir arabasını bu işe ayırmış, medeni cesareti var videosunu koyuyor specleri yazıyor gizli saklısı yok. Bu işlerden insanları soğutmanın manası yok gereksiz polemiklerle, er meydanının adresi konumu belli bilmeyenler yazsın maps e gelsin fiyatlarda gayet makul videodan izleyince 1 3 7 8 11 falan ne kadar kolay değil mi ortalık ben çıksam kralını yaparımcılarla kaynıyor yıllardır @iynn-RS sen boşver bu işler keyif alarak yaptıkça güzel aynen devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bırakın şu kalıpsızı cevap vermeyin. Hayatında piste çıkmamış gelip yorum yapıyo. Piste çıksa kaybolur Tuzladan çıkar.Ona göre olmamış. Kendisi ordinaryus mu değil. Bırak ona göre olmasın alla alla. Karar mercii mi kendisi. Takmayın hee diip geçin.
    IN BOOST WE TRUST

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam para harcamış, emek harcamış, zaman harcamış kalkıp ankaradan o kadar yol geliyor iyi kötü hızlı yavaş farketmez en azından birşeyler yapıyor. Gönül vermiş bir arabasını bu işe ayırmış, medeni cesareti var videosunu koyuyor specleri yazıyor gizli saklısı yok. Bu işlerden insanları soğutmanın manası yok gereksiz polemiklerle, er meydanının adresi konumu belli bilmeyenler yazsın maps e gelsin fiyatlarda gayet makul videodan izleyince 1 3 7 8 11 falan ne kadar kolay değil mi ortalık ben çıksam kralını yaparımcılarla kaynıyor yıllardır @iynn-RS sen boşver bu işler keyif alarak yaptıkça güzel aynen devam
    Ama kabul et,cok kolay be. Ne olucak,alt tarafı 14 vıraj. Kolay olmasa bınlerce kısı cıkarmıydı Zeki beyyyy.
    Bu muhabbet ayrı yazıyorum,kımse ustune alınmasın.
    Herkes şumayer,bir tane kotu surucu yok. Piste gelince %95 i yuzme bilmeden derin havuza atlayan tiplere donusuyor. Cıkısta cogundan yorum gelmıyor,yapan ya gevelıyor yada saygı duyuyor.
    Bu pıst ıslerı son 5 senedır meshur oldu,sanırım sosyal medyanın cesıtlenmesı de bu ısı artırdı. Eskıden pıste adam bulamazdık,pıst sabahı bıle onlarca kişi arayıp adam topladıgımı bılırım hatta bazen yıne oluyor,sımdı ınstagram da herses Leman pilotu pardon Le Man mıydı
    Insallah daha yuksek katılımlarla bu iş devam eder....
    Zekican,goruselım be ya,tamam beşkı leonumuz yok ama hala ortak zevklerımız var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu kalıpsızın yorumlarını zeki ya da baybars falan yspsa derimki adamların ciddi süreleri var bu işi biliyorlarda söylüyorlar düşünmek garek. Ama kalıpsızdan geliosa o zaman doğru yoldasın koçum aynen devam et daha çok kıskansın derim.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kalıpsızın yorumlarını zeki ya da baybars falan yspsa derimki adamların ciddi süreleri var bu işi biliyorlarda söylüyorlar düşünmek garek. Ama kalıpsızdan geliosa o zaman doğru yoldasın koçum aynen devam et daha çok kıskansın derim.
    Bak birader..
    Daha önce de başka bi konuda bana hıyar demiştin. Bu iki oldu.
    Seni ilk ve son kez ikaz ediyorum. O kadar söylüyorum!!!
    Haberin ola.

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama kabul et,cok kolay be. Ne olucak,alt tarafı 14 vıraj. Kolay olmasa bınlerce kısı cıkarmıydı Zeki beyyyy.
    Bu muhabbet ayrı yazıyorum,kımse ustune alınmasın.
    Herkes şumayer,bir tane kotu surucu yok. Piste gelince %95 i yuzme bilmeden derin havuza atlayan tiplere donusuyor. Cıkısta cogundan yorum gelmıyor,yapan ya gevelıyor yada saygı duyuyor.
    Bu pıst ıslerı son 5 senedır meshur oldu,sanırım sosyal medyanın cesıtlenmesı de bu ısı artırdı. Eskıden pıste adam bulamazdık,pıst sabahı bıle onlarca kişi arayıp adam topladıgımı bılırım hatta bazen yıne oluyor,sımdı ınstagram da herses Leman pilotu pardon Le Man mıydı
    Insallah daha yuksek katılımlarla bu iş devam eder....
    Zekican,goruselım be ya,tamam beşkı leonumuz yok ama hala ortak zevklerımız var.
    Havuz örneği güzelmiş, çeşitlendirebilirim başka örneklerle ama anlayan anlasın kolay tabi çok kolay alıyorsun hızlı bi fwd çıkıyorsun hoop al sana süreler oldun hemen vettel senin oğlan bu son pist günü tribündeydi büyümüş tabi tanımıyorda şimdi bizi , 2013 te babam ne zaman gelecek diye çekingen çekingen tek başına oturduğu yanıma çağırıp muhabbet edip sakinleştirdiğim sonra padokta yanına getirdiğim günler geldi aklıma zaman çok hızlı geçiyor valla. Senin yolundan gidecek gibi ama o ışığı gördüm onda görüşelim abi cuprayı sattın bizi unuttun, demedin ki gel kardeşim fk8 nasılmış otur sağıma bi yorum yap neler yapılabilir buna diye takıldın bi 2.20 de bu aralar yaşlanıyor musun acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakın arkadaşlar..
    Ben konuyu uzatmama gayreti içerisindeyim. Saygı çerçevesinde bana da cevap verebilirsiniz tabii. Fakat iş hakarete varıyor.

Herkes haddini bilecek. Kimse kimseye hakaret edemez.
    Admin'in uyarıları doğrultusunda hareket etmeye çalışıyorum. Çünkü konuyu mundar edeceğiz; farkındayım. Bakın ben sustum ikazdan sonra.

Gene bana söylenebilirsiniz.. Benim yorumum beni bağlar. Konuşuruz tartışırız. Ama hakaret ederseniz siz bilirsiniz.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakın arkadaşlar..
    Ben konuyu uzatmama gayreti içerisindeyim. Saygı çerçevesinde bana da cevap verebilirsiniz tabii. Fakat iş hakarete varıyor.

Herkes haddini bilecek. Kimse kimseye hakaret edemez.
    Admin'in uyarıları doğrultusunda hareket etmeye çalışıyorum. Çünkü konuyu mundar edeceğiz; farkındayım. Bakın ben sustum ikazdan sonra.

Gene bana söylenebilirsiniz.. Benim yorumum beni bağlar. Konuşuruz tartışırız. Ama hakaret ederseniz siz bilirsiniz.
    ya hocam yıllardır seni bilmesem gerçekten bu arkadaş ya fake ya da yazdığı arkadaşlarla bir sorunu var bu konu üzerinden laf sokuyor diyeceğim... 'o ağırlıktaki araca bu süre hiç olmamış' dediğinde polemik çıkacağı aşikar, 500 hp araba yükledim 0-100 10 saniye dense 50 sayfa konuşuruz ama pistin bir matematiği yok, parasını zamanını harcayıp taa Ankara'dan piste çıkmış biri her zaman için saygıyı hakeder benim gözümde, ben de özellikle bizim ENKA grubuna 'arkadaşlar canınızı tehlikeye atmayın, gidin İstanbulPArka gazamanın tadını yaşayın' dediğimde bundan 6-7 sene önce resmen taşlanmıştım belki taşlayanlar arasında konuya yazanlar bile vardı ama bakın artık insanlar boş yolda 3 korna yapmaktan mutlu olmamaya başladı, ya draglara ya da piste araba hazırlıyorlar, ben 2-3 sefer girdim gerçekten inanılmaz keyif aldım, 25 yaşında kullanımı görece olarak zor bir araçla süre mi kastım peki? elbette hayır, gezindim geldim, buna kim ne diyebilir? o HP deki araçla bu süreyi mi yaptın dese biri gerçekten bozulurum, hedef ne ki pistte? illa en iyi dönmek mi? şunu dersin 'aynı arabadan bende de var, senin araba daha hafif ama senden hızlı dönmüşüm, daha gideri var arabanın !' desen mesela hem arkadaşa moral hem konuya katkı olur yoksa böyle 'klavye delikanlısı' laflarına maruz kalmak durumunda kalırsın öyle olmamana rağmen, ayrıca sen de Ankaralısın burası küçük yer, arkadaşa destek yazanlar illa ki bir şekilde ya mekaniğine yardım etmiştir ya yazılımını yapmıştır ya parça vermiş ya benzin doldurmuştur vs vs, o nedenle konuya yazmışlardır avukatlık için değil... gerçekten çok gereksiz uzadı ve de kırıcı oldu son sayfalar Buğra hocam inşallah bu kırıcı postları temizler...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler