User Tag List

Sayfa 116/173 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
3278 sonuçtan 2.186 ile 2.204 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolun o kadar uzunsa kim olduğumu da bulursun paşam.
    Yok ben uğraşmıyorum o işlerle. Arkadaşlar bulurlar sizi. Cep. teliniz açık olsun yeter. Ararlar çağırırlar. Gidince de döversiniz artık 3er 5er.

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Sakin olun şampiyonlar. :d
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Amazing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi tatil şart..
    Sürekli hakaret falan. Sen kimsin birader? Ne sanıyosun kendini?
    Ben gereği için yasal yollardan start verdim az önce. Artık ilgili arkadaş anlatır derdini.

Yeter artık!
    Ne bos yaptın be offf
    Z20LET POWER!
    PR MOTORSPORT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Amazing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne bos yaptın be offf
    Dur kardeşim.. Araya girme.
    İşimiz var

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce yazıldı mı bilmiyorum.
    Pist gününe göre kuru zeminde 2.30-2.40 civarı dönebilen araçlar için en iyi koşullar ile en kötü koşullar arasında 3 sn oynatabiliyor.
    Hava sıcaklığı, rüzgar hızı ve yönü, asfalt sıcaklığı, zeminde toz, atmosfer hava basıncı vs. koşulları değiştiren faktörler.
    (Cuplarda sürekli aynı arabayla çıkıyoruz, süreler bu aralıkta. Megane 160 hp dizeller, pistin gününe göre 2.40-2.43 aralığında dönüyor misal).
    2.20 dönen araçlarda 2 sn gibi farklar oluşabiliyor.

Son 4 yılda 500 turdan fazla döndüm, hissiyatım pistin en iyi grip sağladığı an ıslaktan kuruya döndüğü an gibi sanki. Muhtemelen toz asfalt arasına akıyor ve asfalt sıcaklığı buharlaşmadan dolayı ideal koşullara geliyor.

Herkesin bildiği gibi, hava serinken hacim başına oksijen miktarı arttığından ideal beygir koşulları oluşuyor.

Rüzgar yönüne göre arka düzlükte 6-7 km/h farklar söz konusu vs. vs.

Süre karşılaştırırken belki yardımcı olur diye şeeettim.

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce yazıldı mı bilmiyorum.
    Pist gününe göre kuru zeminde 2.30-2.40 civarı dönebilen araçlar için en iyi koşullar ile en kötü koşullar arasında 3 sn oynatabiliyor.
    Hava sıcaklığı, rüzgar hızı ve yönü, asfalt sıcaklığı, zeminde toz, atmosfer hava basıncı vs. koşulları değiştiren faktörler.
    (Cuplarda sürekli aynı arabayla çıkıyoruz, süreler bu aralıkta. Megane 160 hp dizeller, pistin gününe göre 2.40-2.43 aralığında dönüyor misal).
    2.20 dönen araçlarda 2 sn gibi farklar oluşabiliyor.

Son 4 yılda 500 turdan fazla döndüm, hissiyatım pistin en iyi grip sağladığı an ıslaktan kuruya döndüğü an gibi sanki. Muhtemelen toz asfalt arasına akıyor ve asfalt sıcaklığı buharlaşmadan dolayı ideal koşullara geliyor.

Herkesin bildiği gibi, hava serinken hacim başına oksijen miktarı arttığından ideal beygir koşulları oluşuyor.

Rüzgar yönüne göre arka düzlükte 6-7 km/h farklar söz konusu vs. vs.

Süre karşılaştırırken belki yardımcı olur diye şeeettim.
    abi şu yazdıklarınıza göre bir çıkarım yapsakta mesela ağırlık güç oranına göre araçların dönmesi gereken optimum bir süre çıkarsak. Çünkü süre listesine bakınca bir şey yakalamak mümkün değil.

Sonuçta 500hp bir araç için 2.30 iyi bir süre değilken 130 beygir bir araç için 2.50 çok iyi bir süre olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok ben uğraşmıyorum o işlerle. Arkadaşlar bulurlar sizi. Cep. teliniz açık olsun yeter. Ararlar çağırırlar. Gidince de döversiniz artık 3er 5er.
    Arasınlar bekliyorum o arkadaşları. Ben bi yere gitmem istiyorlarsa gelsinler.
    IN BOOST WE TRUST

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist günlerinden birkaç kare paylaşayım.

Burak Ertem'i geçtikten hemen sonra. asgdbahsnajsda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi yerinizde mi dövmek istersiniz arkadaşları? Yoksa çalıştıkları yerde mi? Bence çalıştıkları yerde yaparsanız daha bi havası olur. Toruna torbaya anlatacak bi hikayeniz olur

Bu arada, alacağımız tazminatı da Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağız. İçiniz rahat olsun Sn.Dora.
    Tahminim bu hafta bitmeden haberiniz olur gelişmelerden.

Sağlıcakla kalın.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya kusura bakmayın da e ş ş e k kadar adamların işi okul çıkışı bekle formatına getirmesini hiç anlamıyorum, bu son 3 sayfada yazan hemen herkese gitsin...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kusura bakmayın da e ş ş e k kadar adamların işi okul çıkışı bekle formatına getirmesini hiç anlamıyorum, bu son 3 sayfada yazan hemen herkese gitsin...
    Şu an itibariyle benim yorum yapmam doğru olmaz Bülent abi.
    Tek söyleyebileceğim, haklısın. Bunları bu boyuta taşımak istemezdim. Ben değil başkaları istedi görüleceği üzere.

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanları kışkırtıyorsunuz, siz kendinize hakaret ettirmeyi başarana kadar bunu yapıyorsunuz. Sonra da bana hakaret edildi, böyle yapıldı diyorsunuz, yargıya gideceğim veya rütbemi kullanacağıma getiriyorsunuz. Yazdıklarınızı hiç mi okumadınız? Bir kere de tebrik etme, insanları destekleme yoluna gitseniz. Hiçbiri olmasa da hayatınızda hiç yapmadığınız iş konusunda ahkam kesmeyi bıraksanız? Siz ne megane rs yürüttünüz ne de pistin yanından geçtiniz. Üzgünüm, gerçekler bu şekilde.
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jeandan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanları kışkırtıyorsunuz, siz kendinize hakaret ettirmeyi başarana kadar bunu yapıyorsunuz. Sonra da bana hakaret edildi, böyle yapıldı diyorsunuz, yargıya gideceğim veya rütbemi kullanacağıma getiriyorsunuz. Yazdıklarınızı hiç mi okumadınız? Bir kere de tebrik etme, insanları destekleme yoluna gitseniz. Hiçbiri olmasa da hayatınızda hiç yapmadığınız iş konusunda ahkam kesmeyi bıraksanız? Siz ne megane rs yürüttünüz ne de pistin yanından geçtiniz. Üzgünüm, gerçekler bu şekilde.
    Ben de öyle olduğunu değerlendiriyorum sevgili Candan
    Yorumu aklına yatmayan adama hakaret edilebilir. Hatta baktın kesmiyo dövülebilir.
    Bravo sana. Tam da sana yakışan yorumdu zaten.

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumu aklına yatmayan adama hakaret edilebilir. Hatta baktın kesmiyo dövülebilir.
    Anlatılmak istenen bu değildi, siz anlamak istediğiniz gibi anlamışsınız. Neyse ziyanı yok
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi yerinizde mi dövmek istersiniz arkadaşları? Yoksa çalıştıkları yerde mi? Bence çalıştıkları yerde yaparsanız daha bi havası olur. Toruna torbaya anlatacak bi hikayeniz olur

Bu arada, alacağımız tazminatı da Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağız. İçiniz rahat olsun Sn.Dora.
    Tahminim bu hafta bitmeden haberiniz olur gelişmelerden.

Sağlıcakla kalın.
    Hehehe koptum yaa. Türk Adliyeleri ne zamandan beri dava açılmadan karar verip ihbar etmeden ceza kesebiliyor. Merak etme bende senin bütün yazdığın mesajları toparlayıp çalışma saatleri içerisinde devletin sana verdiği ekipmanı kendi eğlencen için mesai saatleri içerisinde kullandığını tespit ettirip soruşturma açtırsam mı diye düşünüyorum. Yok ama yazık ekmeğinle oynamayalım.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hehehe koptum yaa. Türk Adliyeleri ne zamandan beri dava açılmadan karar verip ihbar etmeden ceza kesebiliyor. Merak etme bende senin bütün yazdığın mesajları toparlayıp çalışma saatleri içerisinde devletin sana verdiği ekipmanı kendi eğlencen için mesai saatleri içerisinde kullandığını tespit ettirip soruşturma açtırsam mı diye düşünüyorum. Yok ama yazık ekmeğinle oynamayalım.
    Bi çalışın bakalım bunun üzerinde. Ne çıkacak bi görelim bakalım.
    Ben herşeye hazırım şu an. Açılacak Karşı davaya siz hazırsanız tabii.

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rolling camiasindaki bos muhabbetler,sekil a daki gibi sanal kinglerden bıktığım için hazir saglıklı yuruyen arabami söktüm pist icin hazirladim.Harcadigim paralari emin olun alt alta yazip toplamadım bile çünkü bu araba tabiri caizse evladim gibi. Ama şu kurlarla ne kadar harcadigimi tahmin edebiliyosunuzdur.Koltuk,coilover,kilite verdigim para 1 clio rs daha aliyor.Ve parayi basip herhangi bi garajda degil kendi fabrikamda 1 senedir bu aracı yapmak icin ugrasisadeceSadece rektifiye disarda yaptirdim onun disinda her civatasini kendi elimde sıktım. Beni taniyan ve takip eden arkadaslar daha iyi bilirler ne kadar ugrastigimi.
    Hatta diger aracim stage 5 leon cupra.Tr deki en hizli tfsi lardan biri 100-200 suresi olarak. Millet kirilacak diye marsa basmaya korkarken ben defalarca piste girdim onlada.

Amac sadece bos muhabbetlere girmeden arabamdan keyif alabilmek.Arkadaslarin dedigi gibi bu isten bi kazancikiz yok yada madalya vermiyorlar. Tek amac kendimle yarismak 2. Ve 3. Sahislarla uğraşmaktan biktim. Ama gelip yine buluyor iste boyle adamlar.

Ben oraya süre kasmaya flan gitmedim. 1 sene ugrastigim aracin ilk etapta ne yaptigini görmekti. Oncesi sonrasi bakabilmek icin kilit tamadan gittim.Videolarida izleyin sure kasmak icin yaptigim hic bi tehlikeli hareketim yok yada varsada uyarabilirsiniz kasti bi hareketim olmamistir.
    Sure kasacak olsam önüme arac ciktiginda bırakırım o turu sogutur baska turda boşluk kollarim.Ama amacim sadece gazlamak yada arkadasin deyimiyle "kirbaclamak". Vurdum kirbaci geldim kardeş çokta keyif aldim.

Hatta okadar kirbaca lastikte dayanmadı 3. Seanstan once onleri sag sol degistirdim. en iyi suremde bitik lastikle son seansta geldi. Sure iyimi kötümü ona gelelim. Benim icin mevcut durumda cok iyi bi sure. Daha eksiklerim var.Hem mekanik hemde tecrube olarak. Bu surenin daha iyisini yaparim diye dusunuyorum. Ama mevcut süre bile su an en yapılmış en iyi clio rs suresi(clio 3 ve 4 dahil). Hatta clio 172 cup surelerine baya yakin. Megane 2 rs den 1 saniye yavasim.Bu istatistiklere gore kötüyse süre daha iyisini yapabilecek arkadaslar 250 lira verip adini yazdirabilirler listeye.

Dynatech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşin bu boyutlara gelme sebebi kusura bakmayın ama sizsiniz. Şu konuyu bir okuyun 116 sayfa boyunca kimse sizin tarzınızda mesaj yazmamış. Clio sahibi arkadaşla kişisel bir probleminiz var ise bunu yüz yüze veya özel mesaj yolu ile çözebilirdiniz. Yazdıklarınız her ne kadar hakaret içermese de, forum ortamında fikir belirtmekte özgür olsanız da ; yazılanlar hoş değil sonuç olarak. Hele olayın buralara kadar gelmesi ve tehdit vs hiç hoş değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rolling camiasindaki bos muhabbetler,sekil a daki gibi sanal kinglerden bıktığım için hazir saglıklı yuruyen arabami söktüm pist icin hazirladim.Harcadigim paralari emin olun alt alta yazip toplamadım bile çünkü bu araba tabiri caizse evladim gibi. Ama şu kurlarla ne kadar harcadigimi tahmin edebiliyosunuzdur.Koltuk,coilover,kilite verdigim para 1 clio rs daha aliyor.Ve parayi basip herhangi bi garajda degil kendi fabrikamda 1 senedir bu aracı yapmak icin ugrasisadeceSadece rektifiye disarda yaptirdim onun disinda her civatasini kendi elimde sıktım. Beni taniyan ve takip eden arkadaslar daha iyi bilirler ne kadar ugrastigimi.
    Hatta diger aracim stage 5 leon cupra.Tr deki en hizli tfsi lardan biri 100-200 suresi olarak. Millet kirilacak diye marsa basmaya korkarken ben defalarca piste girdim onlada.

Amac sadece bos muhabbetlere girmeden arabamdan keyif alabilmek.Arkadaslarin dedigi gibi bu isten bi kazancikiz yok yada madalya vermiyorlar. Tek amac kendimle yarismak 2. Ve 3. Sahislarla uğraşmaktan biktim. Ama gelip yine buluyor iste boyle adamlar.

Ben oraya süre kasmaya flan gitmedim. 1 sene ugrastigim aracin ilk etapta ne yaptigini görmekti. Oncesi sonrasi bakabilmek icin kilit tamadan gittim.Videolarida izleyin sure kasmak icin yaptigim hic bi tehlikeli hareketim yok yada varsada uyarabilirsiniz kasti bi hareketim olmamistir.
    Sure kasacak olsam önüme arac ciktiginda bırakırım o turu sogutur baska turda boşluk kollarim.Ama amacim sadece gazlamak yada arkadasin deyimiyle "kirbaclamak". Vurdum kirbaci geldim kardeş çokta keyif aldim.

Hatta okadar kirbaca lastikte dayanmadı 3. Seanstan once onleri sag sol degistirdim. en iyi suremde bitik lastikle son seansta geldi. Sure iyimi kötümü ona gelelim. Benim icin mevcut durumda cok iyi bi sure. Daha eksiklerim var.Hem mekanik hemde tecrube olarak. Bu surenin daha iyisini yaparim diye dusunuyorum. Ama mevcut süre bile su an en yapılmış en iyi clio rs suresi(clio 3 ve 4 dahil). Hatta clio 172 cup surelerine baya yakin. Megane 2 rs den 1 saniye yavasim.Bu istatistiklere gore kötüyse süre daha iyisini yapabilecek arkadaslar 250 lira verip adini yazdirabilirler listeye.
    İbocum
    İnan amacım seni kırmak değildi. Buna ister inan ister inanma.
    Sen her fırsatta Megane'lara sardığın için dur dedim bi takılayım.
    Yoksa yaptığın şeyler çok güzel . En azından bana göre.

Benden yana aklına bişey gelmesin. Renault Sport kardeşliği söz konusu burada.

Mevzu buralara geldi... Senle alakalı değil.
    Kırıldıysan özür dilerim

Yaptığın masrafları ben çok iyi anlayabiliyorum. Biri saçmalasa ben de gıcık olurdum yani.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler