User Tag List

Sayfa 117/173 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167 ... SonSon
3280 sonuçtan 2.205 ile 2.223 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görüldüğü üzere, Alper bey hala kendini savunmakta. Açık açık hakaret ettiği görülnesine rağmen.
    Yaşının gerektiği gibi yapıp özür diliyorum demeyi bilseydi uzatmazdım.
    Bu topic bu sebeple uzadı. Kusura bakmayın.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığın masrafları ben çok iyi anlayabiliyorum. Biri saçmalasa ben de gıcık olurdum yani.
    aslında konuyu özetlemişsin tek cümlede.

insanların tepkileri de anormal değil. tanımadığın adama espiri yapıp 2. msjda düzeltmediğinden sayfalardır insanlar gerildi.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslında konuyu özetlemişsin tek cümlede.

insanların tepkileri de anormal değil. tanımadığın adama espiri yapıp 2. msjda düzeltmediğinden sayfalardır insanlar gerildi.
    Tanımama değil de.. Samimiyet seviyesi belirsiz diyelim. Yoksa atışmışlığımız çoktur.

Benim error verdiğim nokta, işin içine hakaret girmesi. Çok basit ve net bi durum.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanımama değil de.. Samimiyet seviyesi belirsiz diyelim. Yoksa atışmışlığımız çoktur.

Benim error verdiğim nokta, işin içine hakaret girmesi. Çok basit ve net bi durum.
    kimse kimseye hakaret etmesin tabı

ama insanların emeğiyle alay edercesine şeyler yazılınca tepkileri kestirmek zor oluyor.

şaka ederken alacağın tepkileri de maalesef ön görüp gelecek kötü tepkileri de kaldırabiliyor olman lazım.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamın ar damarına bas ortamı ger ondan sonra bana hakaret ettiniz özür dileyin. Oldu paşam.İstersen çıkar koy masaya sevelim okşayalım bi de.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamın ar damarına bas ortamı ger ondan sonra bana hakaret ettiniz özür dileyin. Oldu paşam.İstersen çıkar koy masaya sevelim okşayalım bi de.
    Bakın siz bunu hep yapıyorsunuz. Kimseye hakaret hakkınız yok. Bunu idrak edin artık.

Saçma bir soru olacak ama.. Bu durumun farkındasınız değil mi? Her gaza geldiğinizde hakaret saçtığınızın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gaza gelmiyorum ki gayet sakinim. hakkın olanı söylüyorum. Bilmediğin konularda saçma sapan yorumlar yapıyorsun sorulan hiç bir soruya cevap vermeyip zırvalamaya devam ediyorsun sonra da tepkiler sertleşince topumu verin beni üzdünüz ben oynamıyorum diyorsun. Karakter meselesi.
    IN BOOST WE TRUST

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuşmalarina bakılırsa buyuk ihtimal askersin.

Kimse senin imali komusmalarina kayıtsız kalmaz burda. Karsinda emir verdigin acemi asker yok.

Kimseyide evinden köyünden aldıramazsın bunuda cok iyi biliyosun. Dava acarim flan diyosun acarsin davani herkes kendi gider mahkemeye.

Su an sanada cok guzel dava acilir aslinda. Gorevi kotuye kullammak , tehdit, adresten adam alan arkadaşlarinla birlikte çete kurmak flan.

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carmageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şu yazdıklarınıza göre bir çıkarım yapsakta mesela ağırlık güç oranına göre araçların dönmesi gereken optimum bir süre çıkarsak. Çünkü süre listesine bakınca bir şey yakalamak mümkün değil.

Sonuçta 500hp bir araç için 2.30 iyi bir süre değilken 130 beygir bir araç için 2.50 çok iyi bir süre olabilir.
    Çok kabaca yapılabilir. Baya emsal alınacak araç tipi ve süre var nihayetinde.
    Bu pistte 170 hp ile 2.15 de dönülüyor, 300 HP ile 2.30 da. Ağırlık ve güce dayalı bol toleranslı bir matrix yapılabilir belki.

Ancak çok göreceli rakamlar çıkacaktır. Atıyorum Jason ayarında pilotun süresini yazsak, birçok kişi için oldukça zor bir hedef çıkacaktır. Pist beygir sevse de teknik spec kadar pilotaj da mühim. Forumda çok tecrübeli ve limite yakın süren pilot da var, piste aşinalığı amatör olan da var.

Bir de tuhaf araçlar var, 360 HP ile önden çeker Leon Cup ile 2.10 yapıldı misal. Tabloda nereye konulur bilemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakaret katmayın yorumlarınıza yeter. Onun haricinde her türlü eleştiri kabul. Yazın çizin, bi faydası olacaksa dalga da geçilebilir. Güleriz hep beraber, n'olcak?

Dikkat ederseniz, bana gelen hiçbir eleştiriye hadi oradan o iş öyle olmaz böyle olmaz dedim mi? Demedim. Uzmanı değilim çünkü. Niyetimi de yazdım.
    Ben de biliyorum çünkü bu işin öyle kolay olmadığını. Bunu da yazdım zaten.

Umarım anlaşılmışımdır. Haklı olan benim demiyorum. Ama hakaret konusunda siz haksızsınız. Bunu söylemek istiyorum. Karakterim böyle diye herkese böyle konuşamazsınız.
    Gün gelir başınıza büyük ihale alırsınız. Demedi demeyin. Öfkenizi kontrol edin.
    Ben demiyorum ki bana tepki vermeyin. Dozajını ayarlayamıyorsunuz.

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu pistte 170 hp ile 2.15 de dönülüyor, 300 HP ile 2.30 da. Ağırlık ve güce dayalı bol toleranslı bir matrix yapılabilir belki.

Ancak çok göreceli rakamlar çıkacaktır. Atıyorum Jason ayarında pilotun süresini yazsak, birçok kişi için oldukça zor bir hedef çıkacaktır. Pist beygir sevse de teknik spec kadar pilotaj da mühim. Forumda çok tecrübeli ve limite yakın süren pilot da var, piste aşinalığı amatör olan da var.

Bir de tuhaf araçlar var, 360 HP ile önden çeker Leon Cup ile 2.10 yapıldı misal. Tabloda nereye konulur bilemedim
    Senin arabanın bagaj kapağının üstüne benim dekatlon kamp masasından bi kanat yapmayı düşünüyorum. O zaman göreceksin aero nasıl farkediyor, cup dediğin nedir ki yoksa 2 kanada bakar. Ayrıca elimde 13 anahtarla bekliyorum piste cuprayı çıkaracağın günü, diyet uzmanı ayağına geldi. Az kaldı biraz daha piste çıkarmazsan anahtarı araklamama..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşmalarina bakılırsa buyuk ihtimal askersin.

Kimse senin imali komusmalarina kayıtsız kalmaz burda. Karsinda emir verdigin acemi asker yok.

Kimseyide evinden köyünden aldıramazsın bunuda cok iyi biliyosun. Dava acarim flan diyosun acarsin davani herkes kendi gider mahkemeye.

Su an sanada cok guzel dava acilir aslinda. Gorevi kotuye kullammak , tehdit, adresten adam alan arkadaşlarinla birlikte çete kurmak flan.
    İbocum saçmalama lütfen..
    O dediğin dava açmalar falan istenirse yapılır.. Öyle hayalini kurduğun şeylerin de da olmadığı görülür zaten. Onlar mühim değil.

Ben sana izah ediyorum... Gereksiz gaza gelme. Haa boş vaktin varsa aç davanı kardeşim. Ne yapalım. Adalet herkes için var. Vakit geçer hiç olmadı

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin arabanın bagaj kapağının üstüne benim dekatlon kamp masasından bi kanat yapmayı düşünüyorum. O zaman göreceksin aero nasıl farkediyor, cup dediğin nedir ki yoksa 2 kanada bakar. Ayrıca elimde 13 anahtarla bekliyorum piste cuprayı çıkaracağın günü, diyet uzmanı ayağına geldi. Az kaldı biraz daha piste çıkarmazsan anahtarı araklamama..
    Cup dediğin araçta karbon çamurluklar, sıralı şanzıman falan var. Hatta kilit bile var

Pist disiplin işi, hele bizim sürelerde esgeçemeyeceğin kontroller ve hazırlıklar var. Sokakta iki asılıp 310 km/h kadran görmeye benzemez pist Arka düzlükte abudik heçbek Leon'la 245 kadranla frene bastığında sorun çıkarsa fatiha'ya başlasan elham derken duvar çıkıyor. Emin olmak lazım araçtan. Yarışlar, iş güç derken sokamadım. Bu sene inşallah.

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cup araçların ağırlık güç oranlarını ayırmak lazım onlar çok ayrı yerdeler.

Tabi üst düzey pilotaj çok fark edecektir benim amacım ortalama bir süre yakalamak.

Dediğiniz gibi farklı özelliklerde bir çok araç mevcut piste çıkan +30 tur atan kişilerin hemen hemen belli bir çizgide gideceğini düşünüyorum, o yönde bir çalışma yapılabilir.

En azından 120hp 1200kg bir araçla çıkan kişi kendisi için olması gereken süreyi bulabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu bunu bırak hadi beni kim çağırıyor hangi asker arkadaşın beni arıyor bekliyorum yarın son gün. Hafta dolmadan haberin olur demiştin. Arama geldikten sonra bakalım neler oluyor. Ben mi geliyorum yoksa o arayan arkadaşlar rahatsız ettik diye özür mü diliyorlar. Dora soyadını bulmuşsun da Bahriyede ne demek olduğunu bulamamışsın.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu bunu bırak hadi beni kim çağırıyor hangi asker arkadaşın beni arıyor bekliyorum yarın son gün. Hafta dolmadan haberin olur demiştin. Arama geldikten sonra bakalım neler oluyor. Ben mi geliyorum yoksa o arayan arkadaşlar rahatsız ettik diye özür mü diliyorlar. Dora soyadını bulmuşsun da Bahriyede ne demek olduğunu bulamamışsın.
    Bahriye derken?
    Ben de Bahriyelim.
    Arkadaş lafın gelişi. Tanımam etmem. Araştırılabilir.. Hazır gaza gelmişken mahkemeye de verilebilir.
    Siz olayı anlamamışsınız bile. Buna İbrahim de dahil. Merci lafı geçince sizin aklınıza mafya, örgüt, çete, vb. geliyosa bişey diyemiyorum. Benim aklıma adliye geliyo mesela. Polis geliyo.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahriyeliysen Vedat Dora dedem Ömer Gücer Dora da babam olur. Bi araştır sonra konuşalım. Telefonu bekliyorum.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahriyeliysen Vedat Dora dedem Ömer Gücer Dora da babam olur. Bi araştır sonra konuşalım. Telefonu bekliyorum.
    Benim de sülalemde vardır bolca. Kani Kambak mesela.Sayın dedeniz bilecektir. Tanıdık bile olabilirler. Rahmetli oldu gerçi.

kiyanf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ef186 Buğra abi sitenizde Clio ve Megane araçların kiralanması konusunda bir bölüm göremedim fiyat listesi, gün vb. yayınlanmadı mı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler