User Tag List

Sayfa 124/173 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
3280 sonuçtan 2.338 ile 2.356 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polo'cu epey katılımcı vardı. Ufak bir kaç tecrübemi yazacağım.

Nisan Ayındaki Setup
    Stage 1 yazılım ( 130 hp veriyordur diye düşünüyorum)
    17 replika jant ( Lastikle beraber 19,1 kg) 205/45/17
    2 kişi ( + 90 kg)
    Yapılan en iyi süre 2,47,2
    Gps max hız 168 km/h

Haziran Setup
    15 Jant ve daha önce Serreste kullandığım Yokohama Advan ( Lastikle beraber 14,6 Kg) 205/50/15 Semi
    1 Kişi
    Ate Performans diski
    Yapılan en iyi süre 2,44.9
    Gps max hız 174,8 Km/h

Hava çok sıcak olduğu için tutunma Nisan'a göre çok kötüydü fakat ağırlık azaltımı ve jant lastik değişimi ile daha iyi süre oldu.
    Ben uygun hava kalitesinde sadece semi takılı , stage 1 polonun iyi bir sürüşle 2,41 yapabileceğini düşünüyorum. En büyük ihtiyaç güzel bir yarış koltuğu ve kemer. O kadar yatıyor ki 8 den sağ koltukta çıkıyorum neredeyse
    C ye çıkarken pitte sağlı solluyduk abi sanki , tebrikler
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C ye çıkarken pitte sağlı solluyduk abi sanki , tebrikler
    Tüh be , yüz yüze konuşmakta istiyordum , epey bilgi aldım senden hayalet gibiydim , izmirden gelmek 2 gün üst üste pist epey yorucu cidden. Bir dahaki sefere inşallah.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benım ıcın de guzeldı.
    Kendı aracım tesmen 100hp gıbı geldı
    YouTube
    iki video arasında araçlardaki bazı farkları fark edilebiliyor haklısınız. ama kendi aracınız da benim statümde olan diğer araçlara göre tabiki kat kat iyi
    kendi aracınız ile olan videoda da 3.55'e tutuldum viraj öncesi ve devamı da çok başarılıydı abi teşekkür ederiz.
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki video arasında araçlardaki bazı farkları fark edilebiliyor haklısınız. ama kendi aracınız da benim statümde olan diğer araçlara göre tabiki kat kat iyi
    kendi aracınız ile olan videoda da 3.55'e tutuldum viraj öncesi ve devamı da çok başarılıydı abi teşekkür ederiz.
    Ikı arac cıdden farklı. Pısta 10 uzerınden 9 zorluksa benım porsche 6 falandır heralde.
    8 ın cıkısında arkası kaydı,hızım 150 falandı heralde,turda ıyıdı kesmek ıstemedım,tam gaz gıderken bır kac kontra ıle gazlamaya devam ettım
    Teşekkür ederim,yakında 1vıdeo daha yukleyecegım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ikı arac cıdden farklı. Pısta 10 uzerınden 9 zorluksa benım porsche 6 falandır heralde.
    8 ın cıkısında arkası kaydı,hızım 150 falandı heralde,turda ıyıdı kesmek ıstemedım,tam gaz gıderken bır kac kontra ıle gazlamaya devam ettım
    Teşekkür ederim,yakında 1vıdeo daha yukleyecegım.
    Hemen hemen her videonu izlemeye çalışıyorum abi müsait oldukça. Gerçekten tecrübeniz belli oluyor, ben de kendime iyi şoförüm derim ama izledikçe o anlarda o kadar güzel kurtarabilir miyim süre kaybetmeden bilemiyorum abi hiç bu kadar hızlı araçlara binmedim
    saygılar

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüh be , yüz yüze konuşmakta istiyordum , epey bilgi aldım senden hayalet gibiydim , izmirden gelmek 2 gün üst üste pist epey yorucu cidden. Bir dahaki sefere inşallah.
    Tam gelecektim yanına otomobillere binin dediler valla, anlıyorum seni ben de sabah ankaradan geldim sonra geri döndüm bir de

Artık sonbaharda diyelim ben daha sıcaktA çıkmam piste çünkü arabanın da benim de pestilimiz çıktı resmen
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam gelecektim yanına otomobillere binin dediler valla, anlıyorum seni ben de sabah ankaradan geldim sonra geri döndüm bir de

Artık sonbaharda diyelim ben daha sıcaktA çıkmam piste çünkü arabanın da benim de pestilimiz çıktı resmen
    8 eylul 20 ekim de gideriz yine
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hemen hemen her videonu izlemeye çalışıyorum abi müsait oldukça. Gerçekten tecrübeniz belli oluyor, ben de kendime iyi şoförüm derim ama izledikçe o anlarda o kadar güzel kurtarabilir miyim süre kaybetmeden bilemiyorum abi hiç bu kadar hızlı araçlara binmedim
    saygılar
    Pist ustu km artıkca,emın ol daha ıyısını yapıcaksın.
    Bende 2 yıldır hızlı arac kullanmıyordum pıstte,paslanmısım resmen.
    Kurtarman gereken O an hala gaza basıyorsan olmussun demektır. Pistten vazgecme,yakında korfez yapacagız,gorusuruz umarım....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist ustu km artıkca,emın ol daha ıyısını yapıcaksın.
    Bende 2 yıldır hızlı arac kullanmıyordum pıstte,paslanmısım resmen.
    Kurtarman gereken O an hala gaza basıyorsan olmussun demektır. Pistten vazgecme,yakında korfez yapacagız,gorusuruz umarım....
    İnşallah abi, desteğin için teşekkür ederim

Burak53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar gununden bir video da benden gelsin. Daha kazanilacak cok sure var ama bos olarak sadece 1 tur atabildim onu yukluyorum
    Not : Kamera seste biraz kayma yapmis.

dostum merhaba, beyaz RR plaka EK9'un sahibiyim, son turu birlikte attık. videoyu paylaşmışsın, dolaylı yoldan geldi bana da. çok eğlenceli olmuş. benim de olduğum kısmın devamı varsa, özelden paylaşırsan sevinirim.

Sevgiler.
    https://www.instagram.com/rr_ek_project/
    inananlar mutludur, şüphe edenler ise bilgili.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba, beyaz RR plaka EK9'un sahibiyim, son turu birlikte attık. videoyu paylaşmışsın, dolaylı yoldan geldi bana da. çok eğlenceli olmuş. benim de olduğum kısmın devamı varsa, özelden paylaşırsan sevinirim.

Sevgiler.
    Numarani ozelden paylasirsan atabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü çook sıcaktı, kimse istedigi süreleri yapamadı. Tribünde izlerken bile oldugum yerde sucuk oldum. Pisti özlemiştim baya, tanıdıgın arabasıyla sağ koltukta çıktım o bile yetti, 2.23 dönen araba 2.26 döndü ancak çok keyifliydi. Ben de yazılımdan sonra çıkmak istiyordum fakat bu sıcaklarda çıkmak istemiyorum, sonbahara inşallah..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü C seansındaydım, frenler ve hava sıcaklığı en büyük düşmanımdı daha önce de belirttiğim gibi, arkadaşın octavia nedensiz bozuldu, benim seans ve arkadaşın seans görüntülerini drive a attım, o gün çekilen fotolar da var, aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

istanbull park – Google Drive

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazar gununden bir video da benden gelsin. Daha kazanilacak cok sure var ama bos olarak sadece 1 tur atabildim onu yukluyorum
    Not : Kamera seste biraz kayma yapmis.

Keyifli bir tur olmuş. Pistin genişliğini biraz daha kullanabilirsiniz, eminim süre anlamında beklediğinizden fazla faydası olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese selam,
    Her katılımcı gibi best time ajanstan parasını ödeyerek fotoğraflarımızı talep ettik, parayı alana kadar ilgi alaka 10 numara, parayı yolladık 3-4 gündür ses seda yok, yazıyorum cevap da gelmiyor, hoş mu şimdi bu?

Edit: Hemen cevap geldi... işte bilmem kaç yıldır istanbul park ile çalışıyorlarmış da bilmem neymiş... iade edelim paranızı dedi, ok dedim, tekel olmak güzel tabi. Kusura bakmayın, biraz yoğunuz gözümüzden kaçmış, en kısa zamanda halledeceğiz dese iş tamam.
    Konu Özgür Güneş tarafından (28-06-2019 Saat 18:39 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Özgür GüneÅŸ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    Her katılımcı gibi best time ajanstan parasını ödeyerek fotoğraflarımızı talep ettik, parayı alana kadar ilgi alaka 10 numara, parayı yolladık 3-4 gündür ses seda yok, yazıyorum cevap da gelmiyor, hoş mu şimdi bu?

Edit: Hemen cevap geldi... işte bilmem kaç yıldır istanbul park ile çalışıyorlarmış da bilmem neymiş... iade edelim paranızı dedi, ok dedim, tekel olmak güzel tabi. Kusura bakmayın, biraz yoğunuz gözümüzden kaçmış, en kısa zamanda halledeceğiz dese iş tamam.

Size de gayet kibarca anlattığımız gibi burada da diğer kullanıcıları bilgilendirelim istedik. Evet yıllardır İntercity İstanbul Park'a ve katılımcılara fotoğraf hizmeti veriyoruz. Son Pist Günleri etkinliğinde de bu hizmeti verdik fakat aynı hafta sonu toplam 3 farklı etkinliğimizin denk gelmesi nedeniyle aşırı yoğun olduğumuzu ve fotoğrafların bu sefer biraz geç ulaşabileceğini talep sahiplerine ilettik. Eksik olmayın siz de ilgi göstermişsiniz ve fotoğraf talep edip ödemesini yapmışsınız. Size de tüm arkadaşlara ilettiğimiz gibi yoğunluktan bahsetmişiz ve hazır olduğunda haber vereceğimiz bildirmişiz. Fakat siz sabırsızlanıp instagram hesabımıza mesaj atmışsınız (ki onlarca mesaj geliyor instagram sayfamıza) hesapla ilgilenen arkadaşımız sizin mesajlarınızı atlamış bir şekilde. Akabinde de aynı buraya yazdığınız tarzda daha önce kimseden duymadığımız bir mesaj atmışsınız (parayı alana kadar iyi parayı aldıktan sonra vs vs) Bu tarzı hoş bulmuyoruz! Çünkü hiç bir zaman parayı alana kadar insanlara ilgi gösterip parayı aldıktan sonra ortadan kaybolan bir işletme olmadık. Hatta örnek foto isteyen arkadaşlara "fotoğrafları gönderelim beğenmezseniz ücret ödemeyin" şeklinde günümüzde çok az işletmenin yapacağı bir rahatlık da sunuyoruz en başından beri. Neyse sonuç olarak bir derdi anlatmanın çeşitli yolları vardır, siz kaba olanını seçmişsiniz, canınız sağolsun, biz karşılığında hiç zorluk çıkarmadan derhal ücretinizi iade edeceğimizi bildirdik. Bundan sonra da hizmetimizden memnun olmayan herkese ücretini anında iade edeceğimizi, sizin tabirinizle "tekel" olmanın bizi hiç bir zaman rehavete sürüklemeyeceğini taahhüt ediyoruz. Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere. İyi Günler.
    Konu besttimeajans tarafından (28-06-2019 Saat 19:16 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı besttimeajans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size de gayet kibarca anlattığımız gibi burada da diğer kullanıcıları bilgilendirelim istedik. Evet yıllardır İntercity İstanbul Park'a ve katılımcılara fotoğraf hizmeti veriyoruz. Son Pist Günleri etkinliğinde de bu hizmeti verdik fakat aynı hafta sonu toplam 3 farklı etkinliğimizin denk gelmesi nedeniyle aşırı yoğun olduğumuzu ve fotoğrafların bu sefer biraz geç ulaşabileceğini talep sahiplerine ilettik. Eksik olmayın siz de ilgi göstermişsiniz ve fotoğraf talep edip ödemesini yapmışsınız. Size de tüm arkadaşlara ilettiğimiz gibi yoğunluktan bahsetmişiz ve hazır olduğunda haber vereceğimiz bildirmişiz. Fakat siz sabırsızlanıp instagram hesabımıza mesaj atmışsınız (ki onlarca mesaj geliyor instagram sayfamıza) hesapla ilgilenen arkadaşımız sizin mesajlarınızı atlamış bir şekilde. Akabinde de aynı buraya yazdığınız tarzda daha önce kimseden duymadığımız bir mesaj atmışsınız (parayı alana kadar iyi parayı aldıktan sonra vs vs) Bu tarzı hoş bulmuyoruz! Çünkü hiç bir zaman parayı alana kadar insanlara ilgi gösterip parayı aldıktan sonra ortadan kaybolan bir işletme olmadık. Hatta örnek foto isteyen arkadaşlara "fotoğrafları gönderelim beğenmezseniz ücret ödemeyin" şeklinde günümüzde çok az işletmenin yapacağı bir rahatlık da sunuyoruz en başından beri. Neyse sonuç olarak bir derdi anlatmanın çeşitli yolları vardır, siz kaba olanını seçmişsiniz, canınız sağolsun, biz karşılığında hiç zorluk çıkarmadan derhal ücretinizi iade edeceğimizi bildirdik. Bundan sonra da hizmetimizden memnun olmayan herkese ücretini anında iade edeceğimizi, sizin tabirinizle "tekel" olmanın bizi hiç bir zaman rehavete sürüklemeyeceğini taahhüt ediyoruz. Bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere. İyi Günler.
    Kibarca anlaşamadık bitti Siz de kendinizi ifade etmişsiniz, güzel oldu.
    Konu Özgür Güneş tarafından (28-06-2019 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı besttimeajans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatta örnek foto isteyen arkadaşlara "fotoğrafları gönderelim beğenmezseniz ücret ödemeyin" şeklinde günümüzde çok az işletmenin yapacağı bir rahatlık da sunuyoruz en başından beri..
    Bu mesajı almıştım ben de , takdire şayan bir yaklaşım gerçekten ozaman da çok etkilenmiştim.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    28 temmuza 1 seansta benden gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler