User Tag List

Sayfa 162/173 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
3280 sonuçtan 3.060 ile 3.078 arası

Konu: Intercity İstanbul Park Pist Günleri

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü hanımı kandırabilirsem Balıkesir den motosikletimle gelmeyi düşünüyorum.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok önceden oteli bile alıp, ailecek planı yaptık. Cumartesi sabah erkenden İzmir'den yola çıkıp V weekend'e geleceğiz. Tüm günü eşim ve oğlumla beraber pistte geçireceğiz inş bir aksilik olmazsa.

En son yanlış hatırlamıyorsam, pandemi öncesi 2019 Eylül'de yapılmıştı ve ona yine ailecek katılmıştık, müthiş keyifliydi. İnsta'dan gördüğüm kadarı ile bu yıl daha bile büyük bir hazırlık yapılmış. Heyecanlıyız yani.

::ZaFeR:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de Cumartesi günü gelmeyi planlıyorum festivale. İnşallah hava açık olur.
    1994 Honda Civic Si Sedan 2009 Mitsubishi Lancer 1.8 CVT
    2009 Mitsubishi Colt 1.3 CZ3 2010 Renault Megane 1.5 DCi Sporttourer

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de cumartesi gideceğim, hava iyi görünüyor.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MeRtCaNözmen'le pazar günü oradayız nasipse

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi gidenlerden haber bekliyorum güzel fotoğraflar isteriz.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün sonlara doğru gittim. Çocuğunuz var ise özellikle gidin. İçerideki hizmetler playland ayarında. Akülü arabası şişme oyun alanları vs. Organizasyonda emeği geçen herkesin eline sağlık. Yemek yerleride güzel yerler ve fiyatları normal fahiş fiyat yok

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorla gidecektim ama hastalandigimdan gidemedim.

Motorla giden arkadaşlarım otoparkın en ücra köşesine cektirilip ring ile gidilmesi sağlanmış. Bunu şikayet ediyorlardı. Nereden nereye. Motora ücretsiz otoparktan 50 TL verip en ücra köşeye biraktirilmaya...

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü gittim.

Show lar zayıf ve kısaydı. Kızamadım sponsor bulmak şu ekonomi de hiç kolay değil.

Yeme içme ve çocuk eğlendirme için gayet iyiydi.

Otopark konusu tam bir skandaldı.

Tüm araziyi arabayla boydan boya dolaştırıp en son toprak yola arabaları sokturup, arabaları ve bizi toz içinde bırakmayı akıl eden organizatörlere en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Not: 2019 daki festivale de gitmiştim. Kesinlikle bundan daha iyiyidi.
    Konu aposport tarafından (26-09-2022 Saat 07:56 ) değiştirilmiştir.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harika bir etkinlikti. Standlar otomobiller gösteriler güzel bir gün geçirdik.

Abi emeğinize sağlık. @ef186

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi sabah İzmir'den hanım ve 5 yaşındaki oğlum ile yola çıkıp 10'da giriş yaptık festival alanına.

Standlar oldukça fazlaydı, özellikle bireysel araçların sergilendiği alan büyümüş.

Geçmişe göre ralli ekiplerinin olmaması üzdü, gözler Ford ralli takımını aramadı değil.

Çocuk oyun alanları çok iyiydi, oğlan dün akşam evde bile "ben daha oyun alanında oynayacaktım" diye söyleniyordu, doyamamış yani

Drift gösterileri ve motorsiklet gösterileri yine dolu doluydu.

Otomobil test alanında malesef katılımcı firma az idi. Fiat, Honda, Suzuki, Iveco, ve MG vardı hatırladığım kadarı ile. Suzuki Jimny ile test sürüşü yaptım, direksiyonun ilk yarım tur çevriminde sadece body roll'un alındığı, sonrasında arabanın ancak dönmeye başladığı gerçeği ile tanıştım, insanları bu arabaya o paraları verdiğine inanamadım.

Mini elektrikli ile sağ koltuğumda Berkay Besler ile slaloma katılma şansı elde ettim. Mini elektrikli de olsa keyifliydi. Berkay gibi birisiyle de tanışıp, sürüş konusunda kısaca da olsa bir kaç tüyo alma fırsatına eriştim. Kendisi çok alçak gönüllü ve dışa açık bir insanmış, okuyorsa selam olsun.

E-racing academy'nin simulatörü ile ist park'ta bir kaç tur attım ve sonrasında, kaç para uleyn bi simulatör dedim, gerçekten keyifliydi.

Geçmişe göre yemek konusu çok başarılıydı. Hem çok fazla alternatif vardı hem de fiyatlar kesinlikle çok makul seviyede idi.

Yanlış görmediysem, sadece BOM akademinin pistte taxi turu vardı, o da tabi sabah çok erken saatlerden kontenjan dolduğundan çıkma şansımız olmadı. İnş gelecek etkinliklerde daha da artar bu.

Emeği geçen herkese çok teşekkürler tekrar. Ailemle beraber güzel bir festival geçirip, minik bir istanbul turu yapmış olduk.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnanılmaz sayıda görevli personel vardı. Her sene bu sayı artıyor gerçekten. Geçen seferlerde otoparka kısa yoldan gidip otobüsler ile uzun yoldan gelmiştik. Bu sefer tersi olmuş. Araç ile en dıştan uzun yoldan gelip otobüs ile kısa yoldan geldik. Bence daha mantıklı. Sonuçta bir sürü insan tek otobüs içinde ne kadar kısa gidilirse o kadar iyi. Yeme içme alanı bol seçenekli ve iyi idi. Birden fazla şey yedim lezzetliydi. Islak hamburger hariç. Çocuk alanı harika düşünülmüş bizim ufaklık çıkmak istemedi. Çocuk tiyatrosuda keza öyle. Hanım ve çocuk tiyatroda iken rahat bir yarım saatim oldu. Organizasyon saat gibi tıkır tıkır işliyordu. Sıra beklemeyi sevmediğim için hiçbir etkinlik test sürüşü vs.vs. katılamadım ***** yanımda ailemde olunca.

Geçen senelere göre daha az marka katılımı vardı bu üzdü. Birde organizasyon daha iyiye gitmiş olsa da otomobil anlamında açıklayamadığım, adını koyamadığım birşey eksikti sanki. Neydi bilemiyorum belki pandemi sonrası açlık kaynaklı doyumsuzluk. Ama sonraki etkinliği 4 gözle bekliyorum.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün gittim eser diye bayağı tedarikli gittik ama yandık kavrulduk resmen.
    her şeyiyle gayet güzel hazırlanılmış her yönüyle beğendim. Emeği geçenlerin emeğine sağlık. Buğra abi her noktada koşturuyordu helal olsun.
    Doğan'ın arabayı layığıyla gazlarken görememek üzdü. bi yandı ctesi sonra bir söndü ama olmadı galiba dün 2 tur attı çekti kenara.
    www.vava.cars

Boost Up - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşey güzeldi, tek eksik otopark Geldiğimizde otopark sakindi, çıkarkende ise epeycene kalabalıktı. Bu yüzden aracı ararken biraz uğraştık, park ederken koordinat alınacak birşey de yoktu Sıra başlarına bir numara/harf vb. bişey konulsa süper olurdu.

Onun haricinde herkesin eline emeğine sağlık.
    Alıntı Eray Yümsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kemik sesleri eşliğinde gideri var beyler, olur olur bethoven ın 8. senfonisi bile çalınır bunla

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi günü gittim. Hava güzeldi. Her şey güzel ve yeterliydi. Yeme içme çocuklar için alan vs. Tek olumsuz durum otopark konusu bebek arabası ve çocuk ile otobüse binmek kötüydü.

2019'da otopark yakındı yürüyerek etkinlik alanına gidebilmiştik

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü 9:30 gibi sıraya girdim 10:00'da almaya başladılar, gittik otoparktan otobüse bindim girdim direkt BMW'ye koştum ama nerden ne ara geldiğini anlamadığım 30 kişi sırada olunca direkt vazgeçtim M4 Taxi dolmuştur zaten diye

Benim tespitim, Intercity kontrolünde olan her adım kusursuz işliyordu. Ne zamanki marka veya özel etkinlik (RX gibi) yetkililerinin insafına kaldınız, onlar disiplinsiz davranıp insanları yaşlandırıyordu. Bu sebeple araç test sürüş alanında iki kere şansımı deneyip hiçbir şey kullanmadan geri döndüm.

Otopark giriş çıkışlarında dahi her 100 metrede bir asker gibi dikilmiş personelleri gördük, standartları belirleyen bir organizasyon olduğu konusunda herkes hemfikirdir diye düşünüyorum.

Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

Önümüzdeki seneye de yapılmasını dört gözle bekliyorum. Fırsatım olursa ilk gün muhakkak, sonrasında da eksik kaldığım aktiviteler için bir gün daha gitmek niyetindeyim.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla buradan belirtmeyi unuttum Buğra sürekli hareket halindeydi. Selam bile vermek için seslenmedim adamın dikkati dağılmasın diye. Yüzsüzlük yapıp 1 tane ilk bahar 1 tane sonbahar şeklinde senede 2 defa yapılsın.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnanılmaz keyifliydi, tüm etkinliklere katılan birisi olarak bu seferki kesinlikle daha iyiydi.

Otopark girişindeki yönlendirme ciddi iyi olmuş, kimse kafasına göre park etmiyor, edemiyor. Ücretsiz aktiviteler gayet iyiydi,

mg hibrid ve zoe de test sürüşü yaptık. Hatta mg ile sıfırdan kalktık güzeldi.

Ben ve eşim buz pateni yaptık, ben honda ve adını hatırlayamadığım bir firmanın stadında asetto corsa da turladım, Honda garajı 1 tur iken diğer standda 3 tur attım çok keyifliydi.

Gerçekten gezerken etkinlikleri izlerken yorulduk, böyle küçük çocuk gibi ay orada o var vay burada bu var şuna da bakalım derken akşamı ettik.

Sadece pistte caterham ile gezemedik o da bizim hatamız geç kaldık kayıt kuyut işleri için. Umarım bir sonrakinde yakalayabiliriz. bu tarz bir org. için otopark ücreti ciddi makul idi, çok emek ve çok personel vardı.

Doğan kabak ile tanıştık foto çektik, adam baya güler yüzlü ve mütevazi idi ben videolarında rol yapıyor sandım ama, çok iyi bir enerjisi var birebir de de.

İndian motor standında vural ak ile birlikte motor baktık, adam nasıl sade giyinip gelmiş arkadaş söyledi bak buranın sahibi diye, bi döndüm görevli ile motorun üzerinde sohbet ediyor.

çok zengin hissettim gerçekten Motor standlarına bayıldım, bir çok marka vardı.

tost makinası ile çektiğim 1-2 foto var onu ekleyeyim.

Bir jant bu kadar mı güzel olur ya,

Şu mazda da çok güzeldi,

z serisi bmw ların çizgileri gerçekten hala çok ilgi çekici,

Araç sahipleri buradaysa eğer, hepsine kocaman maşallah makinalar çok iyi.

yılda 1 yerine 2 defa yapılabilir mi bilmem ama bence olsa süper olur.

Kasis konusunu ben de yazmış olayım, gerçekten kasisler çok keskindi, biraz daha oval olsa arabaların canını almaz. Otobüsler geçerken gerçekten eskidiler.

Bir de yapıcı eleştiri ekleyeyim, motor test sürüşü alanında ekipmanı kişinin getirmesi bekleniyor, mont vs için bunu anlarım elbette ama kask'ı bone vs ile firmalar temin edebilirlerdi diye düşünüyorum.

Tabi kol diz dirsek el korumaları olmadan test sürüşü yaptırmıyor olmalarını da anlamak lazım. Ama etkinliğe gelen adam etkinlik boyunca o kaskı ve diğer ekipmanları taşımakta zorlanacaktır.
    Konu KÖROĞLU tarafından (27-09-2022 Saat 11:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: KASİS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2019da da gitmiştim, bu sene de gittim.

herşeyden önce otoparka gidene kadar olan o KASİSLER NEDİR ALLAH AŞKINA! . Motosikletle gittim, üstünden yavaş geçmeme rağmen motorun canı çıktı otoparka ulaşana kadar.. Bir sürü e46 m3 , e39 m5 gibi güzel nadide otomobil giriyordu benimle birlikte, hepsinin içinden geçti o kasisler.

Hele otoparktan otobüse binip alana gidene kadar, her kasiste otobüsün içinde kıyamet kopuyor, otobüsler resmen kırılıyordu. O kasisler düzeltilmediği sürece tekrar bu organizasyona gitmeyeceğim. Bir sürü personel çalışıyor , otoparka giderken gazlayanı cezalandırın, insan gibi süreni her kasiste hırpalamak nedir?
    Dünyanın hiç bir F1 pistinde gelen misafire böyle bir uygulama yapılmıyordur sanırım, gelişmemişliğimizin göstergesini bu piste yansıtıp kaliteyi düşürmeye gerek yok bence. Ciddi ciddi F1 izlemeye gelen avrupalı misafirler de "bu ne amk " diyodur içinden.

Onun dışında gözlemlerim;

Çok büyük emek sarfedilmiş bir organizasyon, bu ekonomik şartlara rağmen bence her şey kusursuzdu işliyordu. Yemek alanlarının fahiş fiyatla çalıştırılmaması harika bir uygulama olmuş, kimseye fırsatçılık yaptırılmamış, insani fiyatlarda su yemek ihtiyacını karşılayabildim.
    Ekonomik şartlar bence showları biraz kısmış 2019'a göre ama buna eksi yazmak mümkün değil, sponsor bulmak, parça bulmak, arabaları yürütmek, lastik parası, benzin parası vb. bakıldığında yine iyi bile.
    İşin ilginci bu ekonomik şartlara rağmen herkes bir şekilde arabasını yüklemiş donatmış, katılan araçlarda vasat-zayıf diyebileceğim araç yoktu resmen. Herkesin arabası ok gibiydi maşallah, tüm otomobilseverlerin emeğine sağlık, kesesine bereket.

Herşey için tekrar teşekkürler, ama nolur şu kasisleri kaldırıp medeniyete kavuşturun pisti, ya da insani seviyeye getirin.
    Konu wolkanku tarafından (27-09-2022 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler