User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
73 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 2017 Serres Pist Gunu-Rekor-Selanık ve Cevre Gezısı...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2017 Serres Pist Gunu-Rekor-Selanık ve Cevre Gezısı...

Arkadaslar,aylar once Serres'den pıst gunu yapmak ıcın gun aldık.Orhan sagolsun,bir cok seyle ugrasti ve bize onderlik yapti... Gunler gectıkce cogaldık,son dakıka geleneyen arkadaslarımız olsada harıka bır gruptuk.
    Yaklasık 30 kısı ıdık.
    21 arac pıste gırdı,5 de yunanlı mısafır aldık Yunanıstanda
    Cmtesı sabah erkenden yola cıktık,ben esım ve cocuklarımıda aldım. Leon Cupra'ya bındık.
    Grup cok uyumlu ve hayattan keyıf alan genc arkadaslarımla doluydu. Her anı gulerek,aksıyon dolu hatıralarla gectı.
    Paylasıcagım fotolardan ne demek ıstedıgımı anlıyacasınız...
    Ilk durak sınırdan sonra Kavala ıdı,guzel bır yemekten sonra selanıge devam ettık. Aksam saatlerınde selanıge geldık.
    Yol cok keyıflıydı her zaman kı gıbı. Telsızle yapılan muhabbetler kitap olur....
    Aksam selanık de ekım ayından kesfettıgımız yerde yemek ve bırseyler ıcmek ıcın bulustuk. Sonra Selanıgın sosyal ve kulturel mekanlarını kesfetmekte cıktık. Nejat-Mudur ve ben oncu bırlık cıktık yola,sonra Markiz adlı mekanda yunan orf ve adetlerını ogrenelım dedım. Ilerlıyen saatlerde bazı arkadaslarımız yunan ınsanların anatomısını ıncelemeye gıttıler.
    Sonra 23 nısan pazar gunu Atamız "Ataturk" un evıne zıyarete gıttık,Hakımıyet Kayıtsız Sartsız Mılletındır dıye haykırdık,saygımızı sunduk.
    Ve Serres sehrıne gectık,pazar aksam gorece light bır geceden sonra Pazartesı sabah piste gectık.
    Pıst sozlesmesını ve resmı ıslerı Orhan ıle halkettıkden sonra,"open pit" mantıgı ıle pıstte gazlamaya basladık.
    Cok keyıflı ve guzel zamanlı pıst yasadık. Ufak tefek sansızlıklar olsada keyıfle gunumuzu tamamladık.
    Ben 1. Olurken,pıstın onden ceker rekorunuda kırdım,Nejat hemen arkamdan 2. Oldu,oda slıck lı rekora yaklasmıstı Mını'nın ama kısmet olmadı. Omer de type R ıle 3.en ıyı dereceyı yaptı.
    Sonra pistten parca parca Istanbul ıcın yoka cıktık. Yokda Aleksandrapolimde yemek molasından sonra gece 2'de fena yorgun ama keyıflı halde evlerımıze vardık...
    Muthıs bır ekıp olduk,gecen sene Mini klubuyle yasadıgım degerlı zamanlara,bır yenısını bu guzel grupla yasadım...
    Insallah yakında yenı programlarımız olucak. Pıst detaylarını ve fotoları gelıyorrr...
    Konu 997TT tarafından (25-04-2017 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harika bir tur gerçekleştirdik. Şükür birkaç ufak aksilik hariç herşey yolunda gitti. Muhteşem insanlarla dolu dolu 3 gün geçirdik. Yenisi için beklemede kalın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu uyenın 4 mıslı mısafır okuyor
    Fotografları yukleyen Murat'a cok tesekkur ederım,yıne sagolsun ımdadıma yetıstı...
    Rekorun vıdeosu malesef yok,bugunden berı soran yada mesaj atan arkadaslara buradan soyleyım ama hıkayesı kısaca su;
    Amacım rekor kırmak vs degıldı,zaten ekım ayında kırmıstım ve aklımda sadece keyıf almak vardı.
    Oyuzden arka lastıklerımı semıslıck taktım,on lastıklerım mıchlen sport ıdı. Pıste gıdınce on arka yapıcaktım... Cunku gecen sefer 4 adet trofeo ıle gıttım ve Turkıye'ye donerken on lastıklerımın kord bezı cıkmıstı. Bu sefer aılemıde goturdugum ıcım,aracdakı ekstra 3 kısı ve agırlık ıle cok daha cabuk asınıcak,patlama rıskı olucaktı. Aılem oldugu ıcın bu rıskı almadım...
    Ama boyle sureler yapınca pısman oldum acıkcası,cunku arkasını kontrol etmek cıdden zordu hızlı vıraj ve sert frenlerde. Tanyelı gıbı dans edıyordu....
    Buarada 1:32:500 ıdı surem,rekor ıcın 0.2 sec ıhtıyacım vardı.denedım aksam seanslarında ama cıkmayınca bıraktım. Nejatta slıck ıcın zorladı ama oda yapamayınca pıstı kapadık. Oglum pıste cıkmak ıstıyordu,pıst yonetımı sag koltukda ızın vermedı,dogal olarak. Kılo ve boy on koltuk ıcın yetmıyordu. Pıst kapandıgında 3-4 tur ızın verdı mudur hanım. Bızde cıktık. 1:36-1:35 lerde donerken "baba bıraz zorla,sen daha hızlı gıtmıyormuydun,hadı" dedı. Bende "mıden falan bulanır,ilk deneyımın kotu anılar bırakmasın" dedım,11 yasında kı oglm, "baba cok ıyıyım hatta muhtesem hıssedıyorum,1 tur zorla" dedı ve 1:30:050 geldı. O yuzden kupayı ona verdım
    Kısaca hıkayesı bu....
    Konu 997TT tarafından (25-04-2017 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu dedik süre gelmez temkinli gider oğlu yanında diye ama yanılttım bizi �� Süpersn

cabriolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende ayağım kırık olduğu halde eğlenceli geçiceğini bildiğimden dayanamayıp gittim ayağımda alçıyla ve tahmin ettiğim gibi eğlenceli geçti gerçekten süperdi herşey

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende instagramdaki ucakyolcusutr ısımlı arkadasın fotolarından gordum keyıflı bır tur olmus

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orhansah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu dedik süre gelmez temkinli gider oğlu yanında diye ama yanılttım bizi �� Süpersn
    2 tur oyle gıttık zaten,ne zaman hayıflandı hadı dedı,o zaman geldı
    Alıntı cabriolet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende ayağım kırık olduğu halde eğlenceli geçiceğini bildiğimden dayanamayıp gittim ayağımda alçıyla ve tahmin ettiğim gibi eğlenceli geçti gerçekten süperdi herşey

Bu arada ayagı kırık derken bıldıgınız komple alcıda butun yolu gıttı geldı... Valla helal olsun...
    O kadar cok anı ve anektod var kı,ılgılı kısıler anlatır ))))

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süpper organizasyondu, dede tekrarını yapacak söz verdi @orhansah
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha 60 foto var,geldın yuklıyecegım. Ama "temalı" fotolar cok,onlarıda dıger arkadaslarım yuklesın

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk olarak bu güzel organizasyonu organize eden ve bize çok güzel bir hafta sonu yaşatan Orhan abiye buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Her şeyiyle harika dolu dolu 3 gün geçirdik ve kapanışı da pistle yapınca süper oldu. Daha önceden tanıdığım ve yeni tanıştığım kişilerle birlikte gerçekten güzel zaman geçirdim. Aynı kadro devamının gelmesi dileğiyle

DOA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ekip, tur, pist hersey mukemmeldi.. nice guzel organizasyonlara!
    doayen!

mehzent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok eğlencelı ve guzeldı herkes uyumlu ve enerjılıydı ve grup ıcınde ıhtılal yasanması anı olarak kaldı ������
    Derece yapanlara ıse tekrar tebrıkler bız bu sefer podyuöda yer alamadık dısım ağrıyodu ondan ahahahaha
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ne söylenebilirki altı üstü atmosferik araba ama yaptıkları atmosfere sığmıyo

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi uçakyolcusutr sen misin? =) Benzer fotoları o da paylaştı hikayede çünkü ondan merak ettim =)
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehzent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok eğlencelı ve guzeldı herkes uyumlu ve enerjılıydı ve grup ıcınde ıhtılal yasanması anı olarak kaldı ������
    Derece yapanlara ıse tekrar tebrıkler bız bu sefer podyuöda yer alamadık dısım ağrıyodu ondan ahahahaha
    Aklıma gelmeyen bazı ayrıntılar var,bana hatırlatırmısın kardesım )))))))

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok eglenceli zevkli organizasyon oldu,ekip cok iyiydi Murat abi birincilik icin tebrikler.Orhan abi(dede) sana da tum ugraslarin icin tesekkurler
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakikatten inanilmaz eglendik biz sure yapamadigimiz icin mehmetle eglence tarafindayiz ) @mehzent. Bu arada bnde sabah cok yumurta yedim midemi bozdu sure gelmdi herneyse
    Dedeye tesekkurler @orhansah sonrasinda murat abi sana tebrikler masallahin var ben nejati pismaniye oldu saniyordum bni yaniltti masallah valla onada
    Ampute ozgur knkam kirik ayakla geldi onada helal olsn !
    Team PAŞAOĞLU

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onur abinin instagramdan takip ettigim kadariyla gercekten cok zevkli gecmis ben gönderilerle bile oturdugum yerden zevk aldim sizi tahmin edemiyorum tebrikler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler