User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
66 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Subie fest 2017 - 29 ekİm pazar

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu Korfez,Soner korfez'de gordugu ayrintiyi soyluyor,buna istinaden islakta ondan kaymis olabilicegini yorumladik ve surenin farkli kategoride oldugunu konusuyoruz ama birden istanbul park diyorsun...
    Akil karisikligi oldu sanirim.
    Eger kendisini taniyorsaniz videoyu bekliyoruz(ist park)

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada yanlış anlaşılma olmaması için tekrar belirteyim. Rastgele bazı araçlardaki lastiklerden bahsettim. Kimde ne takılıydı hiç fikrim yok.

Ben de geçen seneye göre süremi kötüleştirdim malesef. (İlk şikanı düz geçtiğimiz halde). Son seansta şu şekildeydi pist. Tutunmayı bahane edemicem, bariz hatalarım vardı

Konu snrk tarafından (05-11-2017 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.
    "life is too short to drive boring cars"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok bariz hatalarin var,soyl eyince sasiricaksin yoksa gayet iyi yurumussun.
    Bunlri degistirirsen cok daha iyinsure gelicegi asikar. Bulusunca konusuruz

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu Korfez,Soner korfez'de gordugu ayrintiyi soyluyor,buna istinaden islakta ondan kaymis olabilicegini yorumladik ve surenin farkli kategoride oldugunu konusuyoruz ama birden istanbul park diyorsun...
    Akil karisikligi oldu sanirim.
    Eger kendisini taniyorsaniz videoyu bekliyoruz(ist park)
    Ne konustugunuzun farkindayim. aklim karismadi sadece sizi tanimaya basladim diyelim.

Konu hic bi sekilde sizin yaptığıniz sürelere gelmiyoken devamli konuyu oralara getiriyosunuz ya onun gibi bisey benim yaptigimda.

Kimse size fwd kaç süre yaptınız ,genel klasman en iyi sureniz ne diye sormadan devamli anlatiyosunuz. Ve bunu tüm konularda yapiyosunuz. ornekleri cok arar bulurum da ugrasmaya gerek yok herkes biliyor az cok.

Biri sizden iyi sure yapacak olduğunda ve yaptiginda tuyleriniz diken diken oluyor sanki.
    "Süreler gecerli değil" çıkışinizdanda gercekten oyle oldugu cok bariz anlaşiliyor. Size kimse süre gecerli flan demedi zaten. Yada neden gecersiz oluyomus onuda anlamak güç. yada kim kategoriden bahsettide siz konuyu farki kategori olduklarini aciklamaya kadar getirdiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen kendi dusuncelerini onyarginla birlestirip adima konusma,sunu once aklina yaz! Sen bu tip kompleksli insan olabilirsin ve yazilarida karsindakini kendin sanip okuma. Ha bunlari yapiyorsanda hakkimda yorum yazma!
    Benim yaptigim sureler baya ilgini cekmis,hatta fazlasi. Adam su pustte sunu yaptim derken neye gore ornek vereyim? Baska aracin yaptigindan mi? Aa pardon,zihniyet meselsi...
    Senin tuylerin dikendiken oluyor,bana ne benden baska biri iyi sure yapsin. Yapmasida guzel olur ayrica,renk gelir,bilgi paylasimi gelir ve dogal olarak basari gelir...Hatta beni o kadar az taniyorsun ki,kendini anlatir gibi hakkimda yorum yaziyorsun. Ama bilmezsin ki buradab ve piste cikan onlaraca araca rot ayar bilgisi,coil ayar dokumanlari,viraj cizgisi,fren noktasi,aracina gore lastik hava basinci vs vs hatta bir cok arkadasimin lastigini bile ben siparis veriyorum!
    Yani su yazinizdan bile ne kadar on yargili,kompleks dolu,bagciyi doven tarziniz "cok bariz anlasiliyor"...
    Kategoriyi tum dunya yapiyor ve lastik ayrimini en basit pist bile yaparken bunu dahi meze yapip saldiri konusu haline getiren bir kisi konusucak birseyim yok. Kisiliginin ve amacinin ne oldugu acik.... Al birini vur otekine.
    Konu 997TT tarafından (06-11-2017 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kompileks murat. hey alaam��
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kompileks murat. hey alaam��
    En kompileksi hemde... Kesiciye girerim, s/f demem dalarim.
    Pileksi mileksi anlamam

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat'ın yorumlarında kötü niyet yok. Referans olarak kendi sürelerini yazıyor. Hızlı da olduğundan itici gözüküyor tanımayan adam için (tanıyan için de bazen itici gözüküyor).

Megane Cup'ta bir ayakta 2nci oldum dedim. Sebep ne, teknik aksilik mi oldu, kötü gününde miydin, niye 2nci oldun diye azarladı.
    Kimya Müh. kazandım dediğimde; annemin neyse bir başla da çok çalışıp Elektronik'e dikey geçiş yaparsın diyip üzüntüden ağlaması gibi, gayet gıcık ama kötü niyet yok.

Önden kakarla 2.20 yapıyorum, yavaş diyor. 2.21 yapıyorum, kabiliyetsiz diyor. Ulan önden kakarla 2.21 yapan Zeki, Murat ve Jason dışında adam yok memlekette amk ama gene laf ediyor. Yapacak birşey yok severim. Yorumları doğru netekim. Hoş yorumladığı ve söylediği virajların yarısını kendi dönemiyor ama yorumları gene de doğru. 2.18.2 dönmüş adam, benden hızlı, ne diyim ki, bir bildiği var demek ki.

Lastik konusunda, evet DOTlu değilse klasman dışı oluyor genel teamül olarak. -3 eğimden sonrasında alınan dbn'in sayılmaması gibi. Söylediği doğru, tarz farklı, kötü niyet yok. Ankaralılar ile pek anlaşamıyor gördüğüm kadarıyla. Anlaşmaya yada dost olmaya da gerek yok, ortak noktamız arabalar, pist ve süreler arkadaşlar.

Dünyada sulh, forumda sulh. Murat'ı da severim, Angaralıları da. Kırmaya kırılmaya değmez.
    Konu mrbars tarafından (07-11-2017 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir dahaki pist gününe bekleriz bir adet fk8 daha. Pistin en genç pilotu fk8 sahibiydi, rodajı bitirip çıktı. Ben çok begendim arabayı, standart olmasına ragman viraj girişlerindeki sert frene rağmen araba kafa bile indirmiyo, viraja girişi bile kemik gibi diyebilirim. Güzel süreler gelir o araba ile.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fk8 ile korfeze cikmak isterim. Hava guzel olsa gelicektim,insallah en yakin zamanda Korfez yapilir. 2015'den beri cikmiyorum.
    Baybars,seviyormusun dovuyormusun belli degil ama 2:17 yapmadan ne yapsan begenmiyecegim

KVNC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat'ın yorumlarında kötü niyet yok. Referans olarak kendi sürelerini yazıyor. Hızlı da olduğundan itici gözüküyor tanımayan adam için (tanıyan için de bazen itici gözüküyor).

Megane Cup'ta bir ayakta 2nci oldum dedim. Sebep ne, teknik aksilik mi oldu, kötü gününde miydin, niye 2nci oldun diye azarladı.
    Kimya Müh. kazandım dediğimde; annemin neyse bir başla da çok çalışıp Elektronik'e dikey geçiş yaparsın diyip üzüntüden ağlaması gibi, gayet gıcık ama kötü niyet yok.

Önden kakarla 2.20 yapıyorum, yavaş diyor. 2.21 yapıyorum, kabiliyetsiz diyor. Ulan önden kakarla 2.21 yapan Zeki, Murat ve Jason dışında adam yok memlekette amk ama gene laf ediyor. Yapacak birşey yok severim. Yorumları doğru netekim. Hoş yorumladığı ve söylediği virajların yarısını kendi dönemiyor ama yorumları gene de doğru. 2.18.2 dönmüş adam, benden hızlı, ne diyim ki, bir bildiği var demek ki.

Lastik konusunda, evet DOTlu değilse klasman dışı oluyor genel teamül olarak. -3 eğimden sonrasında alınan dbn'in sayılmaması gibi. Söylediği doğru, tarz farklı, kötü niyet yok. Ankaralılar ile pek anlaşamıyor gördüğüm kadarıyla. Anlaşmaya yada dost olmaya da gerek yok, ortak noktamız arabalar, pist ve süreler arkadaşlar.

Dünyada sulh, forumda sulh. Murat'ı da severim, Angaralıları da. Kırmaya kırılmaya değmez.
    Agzin bal yesin ustad, guzel yazmissin, ankaralilar diye genellemeye gerek yok yigidi oldursek de hakkini yemeyiz ama bu ***** sahis ne kadar iyi niyetli gorunsede tarz itibariyle cok itici sahsi gorusum olarak. Ki bunu forum
    Disinda canli gormus biriyim. Bu yuzden; paylasim yardim destek vs hep savundugumuz ve adam olana sonuna kadar seve seve sundugumuz imkanlar ancak birtakim cikintilikar gozumuze batinca nacizane “bize” gore bunlari dile getirince biz kotu olmayi haketmiyoruz.

Madem bu kadar iyiler neden israrlar bitmiyor video diye? İsrarli kisi de tek, ben bunda art niyet ararim hazimsizlik ararim acik bulup *** atmaya bahane bulamaya calismak derim. Sorsan sensin der o ayri ben kisisel gorus paylasiyorum.

Madem sorun bizdenneden zekiye neden sana kimse bisey demiyor??? Cunku egosune yenik dusen ortada, cunku herkes yaptigini kendi icin yaparken sov amacli olan direkt goze batiyor ve biz sov amacli olani elestirilince kabahatli oluyoruz

Herkesin tekeri duz bassin kazasiz belasiz surusler dilerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şov yapan adam genelde birşeyi başaramadığı halde bak neler yapıorum diyenlerdir. Beğenmediğiniz tu kaka dediğiniz adam çıktığı bütün pistlerde derecesi olan adam. Mütevazi olmak zorunda mı? Sadece o değil başkalarıda videoyu istiyor. İstersen ilgili konuya girer açıp bakarsın. Murat yan koltukta oturduğu zaman bile dereceye etki etmiş bir adamdır. Kimseden de bişey esirgediği yoktur. Muratın avukatı da değilim. Görmek istemediklerinizi yokmuş gibi göstermeye çalışmayın bence.
    IN BOOST WE TRUST

Sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu başka yerlere gitmiş tekrar toparlamakta fayda var.
    Öncelikler organizasyonda emeği geçen TORK GARAJ ve ekibine sevgiler saygılar. Herkesle tek tek ilgilenmeye çalıştılar. Bir Teşekkürü Fazlasıyla hak ettiler.
    Sonuçta bu forumdaki insanların hepsinin ortak paydası otomobil ve otomobil dünyası. Buradaki amaç insanların tecrübelerini birbirine aktarması, faydalanması ve yeni şeyler öğrenmek.
    Benim ilk pist deneyimim oldu SUBİE FEST 2017 ve çok keyifli çok eğlenceli oldu benim adıma (kupa bile verdiler ) sonuçta bu organizasyona katılmamdaki amaç oradaki atmosferi almak, keyif almak birde süreler ölçülünce güzelde bir rekabet oldu.
    Umarım bu tip organizasyonlar her zaman yapılır.

majesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    keşke diğer markalarda buna benzer şeyler yapsa...
    Erkekler büyümez oyuncakları büyür...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu başka yerlere gitmiş tekrar toparlamakta fayda var.
    Öncelikler organizasyonda emeği geçen TORK GARAJ ve ekibine sevgiler saygılar. Herkesle tek tek ilgilenmeye çalıştılar. Bir Teşekkürü Fazlasıyla hak ettiler.
    Sonuçta bu forumdaki insanların hepsinin ortak paydası otomobil ve otomobil dünyası. Buradaki amaç insanların tecrübelerini birbirine aktarması, faydalanması ve yeni şeyler öğrenmek.
    Benim ilk pist deneyimim oldu SUBİE FEST 2017 ve çok keyifli çok eğlenceli oldu benim adıma (kupa bile verdiler ) sonuçta bu organizasyona katılmamdaki amaç oradaki atmosferi almak, keyif almak birde süreler ölçülünce güzelde bir rekabet oldu.
    Umarım bu tip organizasyonlar her zaman yapılır.
    Kesinlikle öyle, Orhan' ında o gün dedigi gibi "pist gününü kazasız belasız bitirmek en güzel derecedir" diye. Önemli olan orda ortak paydada buluşmuş kişilerin sohbet ortamı yaratılması. Anok ve Tork Garaj' a tekrar teşekkür ederim.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pist gunu organize etmek ve yurutmek ciddi zor ve psikolojik imtihandir.
    Herkesin guleryuzlu ayrilmasi ne buyuk mutluluk. Zaten emek sarfedildigi belli,kupalar bile hzirlanmis.
    Tekrar tebrikler,en kisa zamanda duzenlerseniz sahsim adina sevinirim. Katilimdan da anlasilacagi uzere,isteyen cok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öğrendiğim kadarı ile teknik bir arıza nedeni ile muhammed in istanbulpark kayıtları uçmuş, bu sebeple maalesef video yok.
    ankara İstanbul Adıyaman ayrımı yapmak da yanlış. ortak payda araç ve orada buluşuyoruz, ha alt kategoriler farklı olabilir şehir ve araç markası gibi ama sonuçta ortak payda tek.
    Tabii ki istediğin kadar tarafsız gözle bakmaya çalışsan da bir taraf arkadaşın, her gün görüştüğün kişi olunca bakış ve yorum açısı farklı oluyor. Bizler de en azından kendi adıma ( ve alp adına )diyebilirim ki şehrimizde ankara yazsa da İstanbul, adana, Eskişehir, bursa, konya, Antalya, izmir gibi diğer şehirlerde de bir sürü tanıdığımız araç ve garaj sahipleri var o yüzden şehircilik yapmayız, lakin sizler gibi arkadaşcılık( şimdi uydurdum) yaparız ama gözü kapalı değil... eeee bunu da biraz normal karşılamak lazım.
    Murat Bey e gelince evet, kimse kendisine derecelerini sormuyor ama 997TT kendi derecelerinden bahsediyor. Elbette bahsedecek günün en iyi derecesi Muhammed de olabilir lakin pistin en iyi derecesi de adam da. Bunu 1 kere söylemesi de bence gayet normal.
    Lastik konusuna gelince, bizler orada eğlenmeye gidiyoruz o lastik varmış bu lastik varmış, o lastik olursa kategorisi bu, şu lastik olursa kategorisi buymuş. Boş verin bunları, maksat eğlence. yok amaç zaten geçerli süre kasmak olsa kimse cahil değil lastiğini amortisörünü frenini daha ciddi ayarlar gelir.
    Konu Dayı tarafından (09-11-2017 Saat 08:29 ) değiştirilmiştir.

majesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel söylüyorsunuz ama yarım saat lastik havası ve sıcaklığı için uğraşan adamlar var. Demekki süre kasan adamlar titizlikle yapıyor bunu, rekabet bu işin doğasında var adı üstünde yarışmak.

benim görüşüme göre lastik çok farkeder kategori değişmesi normal.

derece kısmına ben hiç yorum yapmayayım keyifle başlığı takip ediyoruz.
    Erkekler büyümez oyuncakları büyür...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakın ben diyorum ki bizler eğlenmeye geliyoruz ankara dan, sizin dediğiniz yarım saat lastik havası ile uğraşan adamlar kimler. muhammed mi alp mi erhan mı. zaten 2nci cümleniz de dediğiniz gibi süre kasanlar yapıyor ki biz kendi aramızda Subaru ailesi olarak eğlenmeye gidiyoruz, birbirimizi görüp sohbet etmeye gidiyoruz.

rekabet yarışmak güzel 2 kelime ama bence daha önemlisi eğlenmek.

Bir ekleme yapayım; lastik farketmez demiyorum ben yukarıda, iyi okursanız eğer, diyorum ki derdimiz geçerli süreden ziyade eğlenmek o yüzden o lastik bu lastik kendi aramız da çok önemsemiyoruz diyorum
    Konu Dayı tarafından (09-11-2017 Saat 10:59 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler