User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: 2017 Amerika Grand Prix

yearone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarış güzeldi ama istediğim gibi degil. Maalesef güç farkı var. Rai, bottasi kovalarken drs ile anca mersoyu 7-10 km geçiyordu.
    セルカン+レーラ=愛

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KİMİ for president

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son 20 turu izledim gibi bir şey oldu. Sonları zevkliydi. Ver yaptı yine yapacağını. Demekk ki Renault motorunda bu modlardan olsa baya yakın olacaklar. Sainz'da iyi yarıştı Ocon'da... Tebrikler Mercedes'e ve Hamilton'a... Bu arada Vettl'in Bottas'ı geçişi harikaydı. Çok limitteydi Vers en azından denedi ceza bile almış olsa 17. lilkten 4. lük çok iyi...

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes çok güçlüydü . Ama Bot ile Ham arasında bu kadar hız farkı olması bence anormal. Benim görüşüm sene ortasından sonra aracı biraz daha Ham ın sürüş tarzına uygun hale getirdikleri yönünde. Yoksa sene başında bildiğiniz gibi Bot yarış kazanmış bir pilot. Vettel elinden geleni yaptı. Startı ve sonrasında Bottas a yaptığı atak mükemmeldi. Max ters lastik stratejisi ile güzel yükseldi. Son tur biraz daha sabrediip atağı son şikana bırakabilirdi . Çok yakındı , lastikleri yeniydi ve son şikanda içe dalsa kimsenin birşey diyeceğini sanmıyorum. Pozisyonu gördüğüm an dalga geçerek simlerden alışkanlık " cut the course " yaptı diyerek dalga geçmiştim. Sonrasında cezayı görünce biraz şaşırdım ama 4 lastiği de içeri sokmuş. Ama ceza verilmeseydi de kimse birşey demezdi bence. F1 Amerikalıların eline geçince show olayına biraz daha önem vermeye başladılar. Yarışın başlangıcı görkemliydi. Bence bu tarz showlar devam etmeli . Amerikalılar bu tarz büyük organizasyonları güzel yapıyorlar.

akay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Horner, pist limitleriyle ilgili durumu gözden geçirme zamanlarının geldiğini söyledi. habere bak teyy allam. ulan zaten pist limitin belli. beyaz çizgiyi 4 lastik birden geçmeyecen diyo bu işin kitabında. bu arada kimiye haksız yüklenmemek lazım. eğer ergensttappen pist dışından geçmese zaten yer yok ki nasıl geçsin adamı?

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Verstafene kızılsada ben seviyorum adam canını ortaya koyarak yarışıyor ve seyir zevki veriyor. Ama klasik redbull yüzünden şampiyonluk mücadelesine giremiyor redbul her sene aynı ilk dönem kötü bir araba ile yarışlara çıkıp ikinci dönem mercedesi kovalayabilcek güçte bir araba çıkarıyorlar ortaya bunu ilk dönemde de yapsalar kesinlikle müthiş bir formula 1 sezonu olur. Yarış hakkında diyiceklerim ise singapur da vettel aynı şekilde kalkış yapıp rai ile verstafeni kaza yaptırmıştı ve verstafene suç bulunmuştu burda da aynı şekilde hamilton kalktı ve tepkilerin odağı oldu bence olmamalı. Rai nin ve bottasın performansı berbat ötesi ilk sezonki bottas ikinci sezonda yok rai zaten bu sene hiç yoktu ortalıkta. Adam arkasındaki atak yaptığı anda savunma yapmak yerine direk geçirip önüne alıyor.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler