User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: F1 Avustralya GP

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VET e verilen ceza doğru geçen yarıştaki de doğru... ama MAX pistte pilotları biçerken bu hareketler normal karşılanmadı mı? ayrıca bu yarışta da RAI nin arka lastiğine çarptı, tabii ki devam...

Mercedes güncellemelerinden çok emin değildi açıkçası, pilotları her ne kadar kendilerine çok güvenen açıklamalar yapsa da, takımın endişeli olduğuna dair yazılar okumuştum, demek ki tam istedikleri gibi değil araç, ayrıca 1 hafta sonra 1 yarış daha var, bakalım çözebilecekler mi? ayrıca pitstop hataları affedilir gibi değildi...

Redbull için bu yarış 5 tur fazla olsa kabus olurdu ama çok şanslılardı...

RAI yol vermedi, vermesin zaten sonra milletin ağzına sakız oluyorlar kendileri yapmıyormuş gibi...
    verstappen altın çocuk o yapabilir abi ama ferrari dokundu mu gelsin cezalar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mercedes te motor sıkıntısı yaşandıysa 3. motora İngiltereyle beraber geçmeleri gerekirse çok büyük sıkıntı yaşayabilirler sezonun geri kalanında..

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok keyifliydi yaris, her seyden once.

VET'in HAM'i gecisi cok klasti, ekran basinda rutbol maci izler gibi naralar atmama sebep oldu.

Gecen sene VET bi ara cok sikayet eder bi tavirdaydi ve cok iticiydi. Simdi ise HAM o kivamda.

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sezonun en keyifli ve heyecanlı yarışıydı bence.
    kimi başkan da güzel sürdü kalkışta 2 mersonun içinden gececek sandım
    vettelin hamiltona atağı çok iyidi
    verstappen de güzel sürdü ama kimi yi geçerken arkadan temas yapıp dengesini bozup öyle geçiyor, mutlaka ceza çıkmalıydı veya yerini geri vermeliydi.
    yine de güzel bir yarıştı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mercedes pit duvarı da kötüydü bu yarışta. vsc varken hamilton'ı pite almadılar, almak için vsc beklediler falan.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhteşem keyifli idi. Dag basinda oldugum oldugum icin en yakin turkcell ceken koye gittim ve kahveye oturdu,cepte. Yarisi izliyorum ve basliyacak olan rus isp macina da bakayim dedim. O kadar heyecanliydi ki,yerimde duramadim. Her yebi olay,bir öncekinden buyuktu, boyle olunca da heyecan katlandı. Biara hamdi abi,yavas murat bey dedikce daha buyuk olay oluyordu. Kahvedeki dayilar ters ters bakmaya basladilar,aznif domino oynayan, beni izliyor,biara tirstim ama yuzumdeki gulumseme herseye degerdi valla...
    Mercedeslere ne oldu yahu,sasirdim....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhteşem keyifli idi. Dag basinda oldugum oldugum icin en yakin turkcell ceken koye gittim ve kahveye oturdu,cepte. Yarisi izliyorum ve basliyacak olan rus isp macina da bakayim dedim. O kadar heyecanliydi ki,yerimde duramadim. Her yebi olay,bir öncekinden buyuktu, boyle olunca da heyecan katlandı. Biara hamdi abi,yavas murat bey dedikce daha buyuk olay oluyordu. Kahvedeki dayilar ters ters bakmaya basladilar,aznif domino oynayan, beni izliyor,biara tirstim ama yuzumdeki gulumseme herseye degerdi valla...
    Mercedeslere ne oldu yahu,sasirdim....
    Rakımın bir etkisi olmuş olabilir mi? İlla ki daha çok etkileniyordur ve takip ederken daha zorlanıyordur motorlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ikisinin de aynı anda gitmesi sasirtici...
    Aklima geldikce seviniyorum

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ssport hayal kırıklığı yarattı ve start anında ki heyecanı yaşamamıza izin vermedi. Mercedes resmen kabusu yaşadı. Favorim olan VER yüzümü kara çıkarmadı ve kazanmasını bildi. RIC iyi götürürken vites kutusu problemi yaşamasına üzüldüm. HUL aracından çıkan dumanlar Rebdull' un gelecek sezon Renault motoruna geçmesi anlamında kafalam da soru işaretleri oluşturdu. Son turlarda VER lastik problemi yaşayacak diye ödüm koptu. Benim şampiyonum kazanmasını bildi. LEC için ortaya atılan Ferrari ile anlaştı iddialarıda dikkatimden kaçmadı tabi. GRO bu kez iyi bir iş çıkarttı.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ssport hayal kırıklığı yarattı ve start anında ki heyecanı yaşamamıza izin vermedi. Mercedes resmen kabusu yaşadı. Favorim olan VER yüzümü kara çıkarmadı ve kazanmasını bildi. RIC iyi götürürken vites kutusu problemi yaşamasına üzüldüm. HUL aracından çıkan dumanlar Rebdull' un gelecek sezon Renault motoruna geçmesi anlamında kafalam da soru işaretleri oluşturdu. Son turlarda VER lastik problemi yaşayacak diye ödüm koptu. Benim şampiyonum kazanmasını bildi. LEC için ortaya atılan Ferrari ile anlaştı iddialarıda dikkatimden kaçmadı tabi. GRO bu kez iyi bir iş çıkarttı.
    tamam Türkiye'nin önemli bir voleybol maçı var, maç da uzatma setine gitmiş süreyi aşmış, be güzel kardeşim, startı ver 1 turu bitir, sonra maça dön orayı bitir, çok mu zor?Serhan Acar'ın da işi zor vallahi bu kanalla, muhtemelen yırtınmıştır dediğim gibi olsun diye...

LEC zaten ferrari kökenli, sözleşmelerinde özel maddeler olduğu söyleniyor yani ferrari ne zaman isterse alabiliyor sezon ortasında bile, kontratlarında söz sahibi, ferrariye değil de şu an HAAS a geçmesini istiyorlar, önümüzdeki seneye hazırlıyorlar, MAX den çok daha yetenekli ve dengeli bir pilot...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    özeti az önce soluksuz izledim guzel yarıs olmus bi suru arac dokulmus mercedeslerin dokulmesi de iyi olmus ricardo ya uzuldum.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam Türkiye'nin önemli bir voleybol maçı var, maç da uzatma setine gitmiş süreyi aşmış, be güzel kardeşim, startı ver 1 turu bitir, sonra maça dön orayı bitir, çok mu zor?Serhan Acar'ın da işi zor vallahi bu kanalla, muhtemelen yırtınmıştır dediğim gibi olsun diye...

LEC zaten ferrari kökenli, sözleşmelerinde özel maddeler olduğu söyleniyor yani ferrari ne zaman isterse alabiliyor sezon ortasında bile, kontratlarında söz sahibi, ferrariye değil de şu an HAAS a geçmesini istiyorlar, önümüzdeki seneye hazırlıyorlar, MAX den çok daha yetenekli ve dengeli bir pilot...
    LEC gerçekten iyi bir pilot ama VER benim için çok daha başka cesareti, aldığı riskler, yeteneği, sürüş stili bana göre çok ama çok daha iyi. Belki de Redbull takımının karizmasının kattığı bir etki de olabilir.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Verstapen e cesaretli demek hata olur,cesaret ile aptalligi ayirmak gerek. Olmayacak ataklar denemek,rakiplerinin ustune surmek,gec freni abartip rakibinin ustune cikmak,kapisi dahi olmayan viraja düz girmek vs vs(cok çoğaltırim) bunlar cesaret degil. Bak o Ricardo da var. Akilli cesareti var. Vers cok tecrubesiz,yeteneginin egitilmesi gerek,replay tusu yok ki gercek yarışta.
    Ama su da bir gercek,bu sene baya kulagi cekilmis,daha olgun suruyor....
    Ne yarıştı arkadas,hala tadi damagimda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verstapen e cesaretli demek hata olur,cesaret ile aptalligi ayirmak gerek. Olmayacak ataklar denemek,rakiplerinin ustune surmek,gec freni abartip rakibinin ustune cikmak,kapisi dahi olmayan viraja düz girmek vs vs(cok çoğaltırim) bunlar cesaret degil. Bak o Ricardo da var. Akilli cesareti var. Vers cok tecrubesiz,yeteneginin egitilmesi gerek,replay tusu yok ki gercek yarışta.
    Ama su da bir gercek,bu sene baya kulagi cekilmis,daha olgun suruyor....
    Ne yarıştı arkadas,hala tadi damagimda.
    abi, bana göre VER yarışa heyecan katıyor. Hatasız sürücü yok ama o çocuk bana göre bir başka kullanıyor o aracı. VER hırsını seviyorum. Elbette senin tecrübelerine göre farklı bir bakış açın olabilir. Sonuçta bakış açısı kişiseldir. Saygılar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi, bana göre VER yarışa heyecan katıyor. Hatasız sürücü yok ama o çocuk bana göre bir başka kullanıyor o aracı. VER hırsını seviyorum. Elbette senin tecrübelerine göre farklı bir bakış açın olabilir. Sonuçta bakış açısı kişiseldir. Saygılar.
    bu sene kaza/yarış oranı 1 olacak şekilde yarışıyor resmen, bu hırs değil akılsızlık. kimse geçmek için yanına yaklaşmak istemiyor, kamikaze gibi.

serkanOC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müthiş bi hafta sonuydu.. yarıştan önce de motoGP vardı o da çok keyifliydi.. 1 sn için de sürekli 4-5 sürücü yer değiştirip durdu..

VER 'in cesur ama tecrübesiz olduğunu düşünüyorum.. sihirli 3 'lü; yetenek, cesaret, tecrübe.. bu saatten sonra nerede yarışırsa yarışsın büyük takımlardan aşağılara inmez.. kırmızı - mavi - gri her türlü izlettirir..

ALO sonuncu başladı 8 bitti.. bence yukarılara transferi şart.. yazık oluyor McLaren 'de

HAM ile VET arası sadece 1 puan.. hafta sonu ikisi de yolda kalmasa iyi olan kazansa güzel bir yarış olur..

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimi nin iki merso arasinda ilk viraji donusu cok iyiydi. adil oldu. mersolardan biri yerine verstappen olsaydi yaris orda bitmisti zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimi nin iki merso arasinda ilk viraji donusu cok iyiydi. adil oldu. mersolardan biri yerine verstappen olsaydi yaris orda bitmisti zaten
    Demek istediğim buydu...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler