User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: F1 macaristan gp

yearone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hay pit ekibi gibi yapacağınız pitlerin ..... Yastık Bottas'in ardında kaldık. Küfür manyagi oldum.
    セルカン+レーラ=愛

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ferrariden umudum kalmadı artık. araba iyi olsa taktikler iyi olmuyor, taktikler iyi olsa araba bozuluyor, ikisi de iyiyken pilotlar batırıyor.

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    heyecan var son turlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bottas önüne gelene kafa atıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ferrari pit duvarina ve pit ekibine ağır küfür ediyorum.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bottas semtin ağır abisi gibi hami koruyor yaklaşan herkese kafa göz girdi ahuhahshshs ama ne yalan söylim vettele az daha sağlam vursa sevinirdim. Raikonenin hakkını çok yiyorlar adamın lastik değişimi diye canını okuyorlar vettel için lastik vs denetiyorlar durma. O kadar vettelin arkasına yapıştı hiç yol ver demediler vettel olsa raikonen için kaç tane anos geçerklerdi
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vettel ultra softla niye hizlanamadi cok dandik surdu ya insan da biraz cesaret olur...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reno motoruna ne kadar küfretsem az VER' i yolda bıraktı. Umarım Redbull hondaya geçtiğinde aynı sıkıntıları yaşamaz. Özellikleri son turlar başta olmak üzere oldukça heyecanlı bir yarıştı. RIC gerilerden çok iyi tırmandı. HAM galibiyetinde BOT etkisi büyüktü. Son turlarda VET ile BOT temasında ferrarinin lastiği patlamaması kırmızılar için büyük şanstı. RIC ve BOT temasında ise mercedesin pozisyonu geri vermesi ceza almasını engelledi. Ferrari şampiyonluk istiyorsa pit duvarı ve pit ekibinin hatalarını gözden geçirmesi lazım.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vettel ultra softla niye hizlanamadi cok dandik surdu ya insan da biraz cesaret olur...
    Sıcaktan diğer lastiklere göre çok daha çabuk ufalandı lastiği patlama riskine karşı korumacı davranmış olması daha muhtemel ama bence tamamen arabaya bağlı bir pilot onun yerinde kim olsa bu kadar başarılı olur bence. Herkes ham için diyor ama bence tam tersi vettel ne yağmurda başarılı nede araba kalitesi olmasa kuruda başarılı herkesi sıkıştırarak geçen takım arkadaşının arkasında olduğu zaman ağlayarak sıra alan bir adam.

Dipnot Redbull renault motorunu bile bile ayağına sıktı o zamanlar mclaren gibi motoru kullanıp yolda kalan bir örnek varken niçin renault ile motor anlaşması yaptılar anlam verememiştim takıma yazık ettiler.
    Konu mert_can 41 tarafından (29-07-2018 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pitbstop da takilamayan on sol lastigin kurbani oldu Vet. Yoksa bambaska yaris izlerdik.
    Macaristan pistinde denk gucteki araclarin birbirini gecmesi cok zor ve 1 sec den sonra türbülans duvar etkisi yapıyor. Yaklasamiyirsunuz ve uzerine lastikleri cok isindiriyor.
    Hatta biara vet gaz kesti,farki 2.5 sec e cikardi lastikler sogisin diye.
    Rai ultra yunusaga ragmen vet e gecildi,yine husran yasatti. Ben 2.ligi alir diye dusunmustum.
    Bot a gelince,resmen piyon olmayi icine sindirdi ve yarusmadi. Sadece fcar lari yavaslatmak icin pistte surdu. Karma döndü dolaştı ve karşılığı da aldi.
    Resmen iki pilota bilerek carpti,ne ceza gelicek meraknediyorum. 20 sec olmali eger rai ile esit ceza verilecekse.
    Vers e uzuldum ilk kez.
    Ham hakkinda birşey demiyorum. Tum takimin dedigi gibi,ummadiklari bir galibiyet aldilar, kendi deyimiyle bonus aldılar.
    Napalim,cingene sansi gerek bazen...

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "ferrari pit ekibi gerçekten en kötü pit ekibi olabilir. yarış içinde pilotlar didiniyor da didiniyor farkı azaltmak için. pite giriyorsun 2 sn kayıp. böyle bir takıma bu pit ekibi yakışmıyor.
    -bottas hakkında yazmamaya dayanamıyorum. takımın "ezik" pilotu olmayı nasıl bu kadar rahat kabul edebiliyor ? tek görevi hamilton'ı liderlikte tutmak. kendisi adına hiç bir görevi yok. ah ah rosberg gibi adamlar kalmadı.
    "
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazısı podyumu seviyor bazısı görev adamı olmayı. Bottas kendisinde belli ki birinci olmayı potansiyel olarak görmüyor. Takım olarak gelişmişliğini kullanıp takım klasmanında şampiyonluk istiyor.
    Verstappen'e çok üzüldüm. Yarışın başında engine off yapan biri oldu neden yaptığını anlamadım sessiz izledim yarışı. Bottasın birinci temasında 3 arabanın da spin atmadan kurtulması şans ancak iyi dayandı bottas.​ Aradan sonra bakalım pilotlar ve en önemlisi pit takımları kendilerine ne katacak
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ferrari ne kadar şanssızsa, mercedes te o kadar şanslıydı bu hafta . Sıralamalarda vettel cok kolay polü alabilcekken yağmur yağdı ve ham sevmem ama yağmurda gercekten iyi sürüyor. (Senna yı örnek almasının tek avantajı bu bence ..

Yarışa gelirsek. Ferrari pit ekibi resmen çuvallıyor. Bütün şansızlıklar ferrari yi buldu.
    Bottas net 2.pilot olduğunu anlamış oldu. Röportajında da wolf a gönderme yaptı sonra tabi acıklama yapıp öyle demek istemediğime getirdi. Bir yarış boyunca ham nasıl kollanır onu gösterdiler. Bu sene yine ham e oynuyo mercedes.

Ferrarinin net galibiyet alması gereken pistte olumsuzlklara rağmen 2 3 ollması kötü değil .. Ham içinde şanslı diyebiliriz.

Ferrarinin aracı düzlüklerde artık mercedesten daha hızlı bakalım uzun düzlükleri olan spa da neler yapıcaklar. Artık spa da vettel galibiyet alması gerekiyor belki yeni versiyon motorla cıkarlar 40 hp aldıklarını söylüyorlar.
    Elleme Sekelesin...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Strateji tamam ama podyuma cikma sansin varken bu kadar piyonluk resmen eziklik....
    Bir arkadasim ne guzel yazmis,Rosberg gibi "adam"lar kalmadi...
    Zafere giden her yol mubah midir? Rakibine carpmak, kişiliğini ayaklar altina almak....
    Merc bile hic umudumuz yokken bonus puanlar aldık dedi...

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Strateji tamam ama podyuma cikma sansin varken bu kadar piyonluk resmen eziklik....
    Bir arkadasim ne guzel yazmis,Rosberg gibi "adam"lar kalmadi...
    Zafere giden her yol mubah midir? Rakibine carpmak, kişiliğini ayaklar altina almak....
    Merc bile hic umudumuz yokken bonus puanlar aldık dedi...
    2015'te US GP'de kafasına şapka atmıştı kalkıştaki hareketinden ötürü Bize böyle adamlar lazım
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine kaçırdım yarışı... Highlights ları izledim Ric resmen yumruk yemiş ama yıkılmamış adam süper geçişler yapmış... Bottas manyak gibi kullanmış... Her zaman önde ki ve hızlı pilotu korur takımlar, hele ki şampiyonluk iddası var ise bu hatsafhada olur. O yüzden diğer takımları ya da pilotları eleştirirken tuttuğumuz takımlarada bakmak lazım, bazı şeyleri unutmamak lazım...

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarışın tamamı şimdi yok. Fakat uzun bir özetini ekliyorum

YouTube

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence bottasın vettele yaptığı bilinçli ve onu yarış dışı bırakmak için yapılmış hareket. şans eseri birşey olmadı ama kendini rezil etti geçilince mızıkçılık yapan çocuklar gibi. zaten hiçte sevmem
    acaba raikkonen yarışın başında vettele geçilmeseydi us lastiklerle ilerleyen turlarda bottası geçebilir miydi. sonuçta hızlı lastik ondaydı vettel sarı lastiklerle öndeki us li mersoları geçmesi imkansızdı zaten bence kimiyle yer değiştirip kimi başkan geçemezze tekrar yerini vettele verirdi. çünkü vet kimiyi geçince kimi nin hızlı lastikleri vettelin arkasında hiç olmuştu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bottasa ceza geldi mi ?
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler