User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
90 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: F1 Brezilya GP

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferrari 10 yıldır çok kötü yönetiliyor, yönetim kadrosu istifa etse başka takımda şans bulabilirler mi sizce? Ross Brawn ve Jean Todt gibi adamlardan resmen amigolara düştüler... takım yönetim kadrosunu transferlerle oluşturacaklar başka yolu yok, Maranellodan çıkanlarla olmuyor işte bu işler...
    Arivabene ile olmayacağı zaten belli ama schumi gibi bir pilotda bi daha gelmez.

Bakalım seneye nasıl bir yönetim gösterecekler. Ayrıca bu yönetime birazda siyaset nasıl yapılır kulis nasıl yapılır öğretmek lazım.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ver'e hiç üzülmedim, kendi yaptığı ataklardan, geçişlerden farklı bir durum yoktu ortada. Arabamı oraya soktum, buraya soktum niye üstüme kırdılar diye atarlanıyordu herkese...

Ham ballı vs de adam 5 kere dünya şampiyonu oldu, 5 senedir Mercedes markalar şampiyonu, 5'in 5'ide mi şans arkadaş?
    Soğuk, ukhala bir adam ama 100 yarışın 49'unu kazanmış daha ne yapsın?
    Arabası iyidi eyvallah, Rosberg'e yanlış hatırlamıyorsam 2-1 üstünlüğü var, Bottas zaten aynı klansmanda değil.

Ferrari daha iyi araçla başladığı sezonu, sezon ortasına kadar lider götürmesine rağmen kendi eliyle hediye etti, Vet'in yaptığı basit hataları ve amatörlükleri yapmadılar, kuru havada ıslak lastik ile tur atmaya kalktılar vs vs...
    Ayrıca Red Bull'un Ric'e yaptıklarınıda hiç etik bulmuyorum, resmen adamı baltaladılar takımdan ayrılacak diye.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu açıdan olay çok farklı gözüküyor yalnız. VERS o kadar da haklı değil gibi gözüküyor.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyide tur yiyorsun neden gecmeye calisiyorsun ki?
    Hata burda,isyersen 100km daha hizli ol..... Senin yarisin Vers ile degil...
    Redbul un herkesi gecmesi motor üstünlüğünden degil,pist sartlarinin kendisine uymasindan.
    Seneye umidim yok ama yine de Forza Tifosi!

HUSNU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyide tur yiyorsun neden gecmeye calisiyorsun ki?
    Hata burda,isyersen 100km daha hizli ol..... Senin yarisin Vers ile degil...
    Redbul un herkesi gecmesi motor üstünlüğünden degil,pist sartlarinin kendisine uymasindan.
    Seneye umidim yok ama yine de Forza Tifosi!
    Bu arada Max orada Ocon a tur bindirmiyor . Yarışı izlerken bende öyle zannettim . Büyük bir ihtimal Max , Hamilton un temposunu görünce yakıt saklıyor ve aracı kısıyor. Bu esnada Ocon unu araçta taze SS takılı ve arkadan çok büyük bir hız farkı ile geliyor. Evet kendi aracını kollayabilir , o şikanda atak yapmadan bir sonraki düzlükte çok rahat geçebilirdi . Aceleci davranmış. Max eminim Ocon u yanında gördü ve bence egosuna yenik düşüp içeriye kapantı diye düşünüyorum. Max ı çok sevmem . Fakat yarış onu hakkıydı bencede. Sadece son videoyu izledikten sonra olayla alakalı fikrim değişti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tur yiyen pilot turu geri alabilir bunda bir sıkıntı yok. Bu adamlar yarışıyor zaten yarışcılığın doğasına aykırı geçme demek, ancak ikisi içinde daha temiz olabilirdi mücadele. Biri zaten 1 tur geride diyip yol verebilirdi diğeride önümdeki lider daha sakin olmalıyım diyebilirdi. Normal bir pozisyon için bunları konuşsak tamam yarış kazasıdır deriz ancak biri zafer için mücadele ediyor diğeri ise puan mücadelesi bile vermediği yarışta turunu geri almaya çalışıyor. Saçma sapan bir kazaydı. Yarış sonrası da Ver'in yaptığı hoş değil git tepkini göster ama itmek nedir? Birde şunu ekleyim, öndeki araçlar için tur bindirmek çok ciddi sıkıntı, Ocon lastikleri bitince yine Vers'in önüne gelecekti ve ona yine tur bindirmek zorunda kalacaktı belkide. Bundan dolayıda yol vermek istememiş olabilir bilemiyorum o anki psikolojiyi...
    Konu bason tarafından (13-11-2018 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Harika bi haftasonu idi

Ferrari lerin birbirlerini mikmesi izlemek süperdi

Ben istanbulparkta gözümün önünde şahit olmuştum

Yine aynı olayı görünce çok hoşuma gitti

Geber Ferrari hahahaha
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika bi haftasonu idi

Ferrari lerin birbirlerini mikmesi izlemek süperdi

Ben istanbulparkta gözümün önünde şahit olmuştum

Yine aynı olayı görünce çok hoşuma gitti

Geber Ferrari hahahaha
    Benim gördüğüm kadarıyla Vettel in suçu vardı. Leclerc gerekli boşluğu sağlamıştı aslında ama Vettel iyice yaklaşınca temas yaşandı.

Çok üzücü Ferrari için, Vettel geçilince hemen atak yapmak istedi ama acemice bi hareket oldu bence...

sinisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarışı izleyemedim, sabah highlightsa bakmadan konuya bakayım dedim ama kimseyi göremeyince dedim herhalde ferrariler yarış dışı kaldı,
    şimdi highlightsı izledim gerçekten öyleymiş
    Konu sinisa tarafından (18-11-2019 Saat 09:09 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarışın en dikkat çeken noktaları;
    1. Verstappen'in inanılmaz hızı.
    2. Ferrari'lerin kazası.

Yalnız highlights bile inanılmaz zevkliydi. Yarışın kendisi nasıl olmuştur bilmiyorum

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yarış çok keyifliydi, ferrari pilotları gelecek sezonun mesajını verdi, biri mutlaka takımda ayrılmalı, kazada Vettel hatalıydı ama diğeri de takım arkadaşı sonuçta kazayı engelleyebilirdi, ikisi de takımın 1 numarası benim demek için yarıştı ama demek ki ikisi de bu takımın 1 numarası değil... Albona inanılmaz üzüldüm, Sainz Jr a ise sevindim, Sainz Jr bence en yetenekli pilotlardan biri, Ham çok olgun bir şekilde benim hatam dedi, Max ise çok çok hızlıydı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seneye Ferrari'de baya bi çooooookk olay olur.

Rosberg vs Hamilton'dan daha feci bir ikili yetişiyor.

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    botaş leclerc i geçicem diye yakından sıka sıka makinayı yedi. hala diyo no power. güldürdü kumaşı da zaten leclerc i geçmeye yeterli degildi geçemezdi.

ham hata yapıcak cok ters bi adamı seçti yazık oldu albona ferrari yine şeklini konuşturdu pitlerde vukaat bekledim bu defa yönetimden degil pilotlardan aksiyon oldu. ama şaşırtmadı.

max reyis adaletini dağıttı. ham bu lastiklerle 15tur max ı arkamda tutabilirmiyim falan diyordu yeşil bayrak sonrası bi sektörde yedi tokatı günün en hızlı adamıydı.

ham in son 4 tur pite girmesi enteresan geldi sırf ham yeni lastikle gazlayabilsin diye pistten cesetleri cabuk topladılar gibi geldi.

sainz b liginin en iyi pilotu ve en iyi arabası oldugunu bi defa daha gösterdi.

güzel yarış oldu baya heyecanlıydı son kısım

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yinelemekten hiçbir zaman çekinmeyeceğim gerçek şu ki VER geleceğin şampiyon adayı olacak. Çok iyi sürdü ve inanılmaz hızlıydı. Ferrariler kendilerini imha etti. Çok heyecanlı bir yarıştı Serhan ACAR'ın nazarı değdi yarışa. Podyumda farklı sürücüleri görmek daha bir zevkli. Umarım VER seneye bu hızını ve hatasız sürüşünü seri haline getirir ve Şampiyon olarak en genç şampiyon unvanı ile tarihe geçer.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    albon ham kazasında HAM'ı linç ediyorlar ancak. atak anında ALbon kapıyı ardına kadar açıyor. Ham içeri dalınca kapatmak istiyor ve kaçınılmaz son.
    Keşke incelemeyi hızlandırıp podyumu 5 dk erteleselerdi de sainz podyumu kutlayabilseydi. HAM'ı indirmek zor geldi herhalde.

Wet LEc arasında yaşanan olay tamamen kabul edilemez bence. Wet kaçabileceğim yer yoktu diyor ancak görüntüler açık düz gitse temas yaşanmayacak. WET bu sene sonunda emekli olsa iyiydi ama sanırım koltuğu dolduracak kişi yok şuan herkesin anlaşması mevcut gibi. gelecek sene wet-lec kapışması daha fazla olacak gibi. Binotto bunu yönetebilecek bir duruşa sahip değil.

şampiyonun belli oldu seznda Almanya sonrası en güze 2. yarış oldu. iki hafta son abudabi bakalım gececek.
    @Serhanacar : bir insan f1'i ancak bu kadar güzel anlatabilir. kendisine de tebrikler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vet - Lec'in bu kadar ufak bir temasında iki arabanın bu kadar dağılması büyük şansızlık, pilotlar sıralamasında 3. olma şansları bitti neredeyse, ki böyle bir marka için büyük ayıp.
    Lec iyi bir pilot ama olgunlaşması gerekiyor, Vet yarış sonrası yeteri kadar alan açtı dedi Lec için.

Ham olayında bana göre çokta cezalık bir durum yoktu, açık olan kapıdan girdi, amatörce kapatmaya çalışırken spin attı, yazık oldu. FIA'nın ceza konusunda maalesef bir standardı yok.

Vet bu pisti ayrı seviyor, ama geçen hafta Ferrari'ye *** atıp bu hafta aşırı hızlı olmaları garip oldu. Yönetmelikte yapılan ufak bir değişiklikten bahsediliyor, RB bundan faydalanmış olabilir.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarıs tam rıutıne baglamısken hararetten dolayı kalan bottas yetıstı...
    Ergenlık hatalarını tekrarlamayan max,3 kez han i gectı. Ham ise yıne mız mız cocuk gıbı,sureklı sıkayet ettı. Yol tutusu,motoru,stratejıyı herseyı elestırdı,sucladı... yaptıgı atak alanen hatalıydı ve baskı altında herseyı karıstırdı.
    klasık,kendısınden baska hersey sorunlu.
    Ferrarı cıddı yavas kaldı,hemde startdan ıtıbaren.
    Lastık kullanmayan saseyı ve downforce u degıstırırler ınsallah ama vettel ın artık takım degıstırmesı gerek.
    Ec cok ıyı savunma yapıyor,vet onun yerınde olsa,cok dan gecılmıstı....
    Alt takımların ust sıralarda olması sevındırıcı,ınsallah 2020 de zorlarlar.

OmerRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Red Bull çok iyiydi, sene inşallah şampiyonluk için yarışırlar.

Azim Oto Özel Ford Servisi
    http://www.azimfordservisi.com/

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yazmayacağım bu konuya yazmayacağım

Amk Vettellll seninn bennnnn
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler