User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
90 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: F1 Brezilya GP

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Rockford Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    botaş leclerc i geçicem diye yakından sıka sıka makinayı yedi. hala diyo no power. güldürdü kumaşı da zaten leclerc i geçmeye yeterli degildi geçemezdi.

ham hata yapıcak cok ters bi adamı seçti yazık oldu albona ferrari yine şeklini konuşturdu pitlerde vukaat bekledim bu defa yönetimden degil pilotlardan aksiyon oldu. ama şaşırtmadı.

max reyis adaletini dağıttı. ham bu lastiklerle 15tur max ı arkamda tutabilirmiyim falan diyordu yeşil bayrak sonrası bi sektörde yedi tokatı günün en hızlı adamıydı.

ham in son 4 tur pite girmesi enteresan geldi sırf ham yeni lastikle gazlayabilsin diye pistten cesetleri cabuk topladılar gibi geldi.

sainz b liginin en iyi pilotu ve en iyi arabası oldugunu bi defa daha gösterdi.

güzel yarış oldu baya heyecanlıydı son kısım

Bence tamamen albonun amatörlüğünden kaynaklanıyor hamin ceza alması aşırı saçma bence.

YouTube

Arkanda ham var lastikleri taze sen niçin kapıyı o kadar açıyorsun hadi kapıyı açtın adam gayet düzgünce içeri girdi dışarı taşmadı bir şey yapmadı albon verstaffene özendi sanırım geçilmemek için üzerine tehlikeli şekilde kapandı eğer o kadar kapanmasa ham zaten ya yanına çıkıcaktı yada alanı daraldığı için fren yapıcaktı. Boşu boşuna hem kendini yaktı hem hami yaktı.

Ferrari eğer iki pilotunu dizginleyemez veya lecin şımarıklığını törpüleyemezse seneye daha çok temas yaşarlar vettel feci derecede hırslanıyor leci görünce yarışı bile unutuyor.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sezon basından beri vettelin yarıs kaderini değistiren toplam 10. hatası, kac yarıs vardı sezonda ?
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

react1ve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence tamamen albonun amatörlüğünden kaynaklanıyor hamin ceza alması aşırı saçma bence.

YouTube

Arkanda ham var lastikleri taze sen niçin kapıyı o kadar açıyorsun hadi kapıyı açtın adam gayet düzgünce içeri girdi dışarı taşmadı bir şey yapmadı albon verstaffene özendi sanırım geçilmemek için üzerine tehlikeli şekilde kapandı eğer o kadar kapanmasa ham zaten ya yanına çıkıcaktı yada alanı daraldığı için fren yapıcaktı. Boşu boşuna hem kendini yaktı hem hami yaktı.

Ferrari eğer iki pilotunu dizginleyemez veya lecin şımarıklığını törpüleyemezse seneye daha çok temas yaşarlar vettel feci derecede hırslanıyor leci görünce yarışı bile unutuyor.
    lecin sımarıklıgı mı? vettel hırslansa ne olur bundan sonra ondan anca cacıga hıyar olur.
    Life is just a dream on the way of death!

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

YouTube

HAM dan çok daha tehlikeli dalışlar yapanlar var pistte, Albon'un şanssızlığı bütün pistlerde ilk defa yarışması, sonuncu da olsa artık bir daha o kapıyı açık bırakmaz...Lec şımarık değil, Ferrarinin belki de en disiplinsiz zamanına denk geldi, kendisini Vet den daha hızlı olarak görüyor ve doğal birinci pilot ilan etti kendisini, bu sebeple de ferrari nin bütün stratejilerinin üzerine kurulması gerektiğini düşünüyor ama Ferraride işler böyle yürümüyor, 1. pilotu patron seçer ve transfer eder, yatırımı ona yapar, Lec buna isyan ederek kendi kredisini erken tüketmeye başladı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lec ne şımarık nede kendisini 1. pilot ilan etti. Adam sezonun en çok pole alan pilotu, Vettel'den daha hızlı. Ferrari gibi hiyararşisi olan, askeri düzeni olan takımda gerçeği gösteriyor. Ben hızlıyım diyor, 4 şampiyonluk almış olabilirsin diyor, 3-4 sezondur burada yarışıyor olabilirsin diyor ama yarışçı olmanın verdiği iç güdüyle adam hakkını istiyor. Zaten hatalı olanda Vet... Çizgisini korusa kaza olmayacaktı, ha yerini geri alamayacaktı ve sonrasında da kendisine güvenemediği için, Lec'i geçemeyeceği için, saçma bir temas yaşandı. Her takım tayin eder 1. ve 2. pilotu ancak bu seçimi yaptıktan sonra 1. pilotunda üstünde bazı sorumluluklar var. Ne gibi, en azından 20 yaış var ise bu 20 yarışın 11 inde daha hızlı olmalı ki adam hak ettiğini göstersin.

Honda yı ise tebrik ediyorum büyük gelişim gösterdiler... Ver zaten her zaman hızını göstermiştir, seneye hakettiğini alır umarım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lec ne şımarık nede kendisini 1. pilot ilan etti. Adam sezonun en çok pole alan pilotu, Vettel'den daha hızlı. Ferrari gibi hiyararşisi olan, askeri düzeni olan takımda gerçeği gösteriyor. Ben hızlıyım diyor, 4 şampiyonluk almış olabilirsin diyor, 3-4 sezondur burada yarışıyor olabilirsin diyor ama yarışçı olmanın verdiği iç güdüyle adam hakkını istiyor. Zaten hatalı olanda Vet... Çizgisini korusa kaza olmayacaktı, ha yerini geri alamayacaktı ve sonrasında da kendisine güvenemediği için, Lec'i geçemeyeceği için, saçma bir temas yaşandı. Her takım tayin eder 1. ve 2. pilotu ancak bu seçimi yaptıktan sonra 1. pilotunda üstünde bazı sorumluluklar var. Ne gibi, en azından 20 yaış var ise bu 20 yarışın 11 inde daha hızlı olmalı ki adam hak ettiğini göstersin.

Honda yı ise tebrik ediyorum büyük gelişim gösterdiler... Ver zaten her zaman hızını göstermiştir, seneye hakettiğini alır umarım...
    ben başka bir takımda olsa Lec'in yaptığını haklı görürüm, mesela Max kendisi itti Ric i oyunun dışına bunu da haketti ama ferrari kendi dinamikleri ve hiyerarşisi olan bir takım, dünya şampiyonu olmayan kimse 1. pilot olamaz ferraride, bu sebeple bu sene bazı yaptıkları Lec e eksi yazar, gider mesela Mercedeste şampiyon olur ferrari senelik 50 milyon usd verir onu 1. pilot yapar, maalesef ki İtalyan takımının gerçeği bu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takımın kültürü böyle doğrudur katılıyorum da bu doğru mu tartışılır, bu başarıyı getiriyor mu tartışılır... İlk senesinde 4 kez şampiyon ve kendisinden önce Raikonen'i ekarte edip lider pilotum diyen adamı geçmişsin. Bazı şeylere çokta takılmamak gerek... Yeni nesil Vers öncülüğünde geldi ve onun gibi yıkıp geçecek yıllanmışları. Buna takımlarda seyirci kalmamalı... Seneye ak kara belli olur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın kültürü böyle doğrudur katılıyorum da bu doğru mu tartışılır, bu başarıyı getiriyor mu tartışılır... İlk senesinde 4 kez şampiyon ve kendisinden önce Raikonen'i ekarte edip lider pilotum diyen adamı geçmişsin. Bazı şeylere çokta takılmamak gerek... Yeni nesil Vers öncülüğünde geldi ve onun gibi yıkıp geçecek yıllanmışları. Buna takımlarda seyirci kalmamalı... Seneye ak kara belli olur...
    ben de doğru olduğunu düşünmüyorum ama İtalyan mantığı işte, çalım atamayan Ronaldo'yu çıkartırsan ilk TD yollanır mesela, yerine 19 yaşında gelecek vaad eden oyuncu zor şans bulur, bence hayatta olsa Bianchi+Lec harika ikili olurdu hatta Giovanazzi bile çok yetenekli ama burası bilmem kaç milyar euroluk takım, adamlar güvenemiyor işte 19 yaşındaki çocuğa, Vale Rossi bile neden yamahaya geçip efsane oldu çünkü İtalyan takım zihniyetiyle olmayacağını biliyordu Japon üretici ile istediklerini yaptı, şu anda yeni kurallar vs ile güçlü bir takım çıkar mı bilmiyorum, çıkarsa bence Lec çok zorlamadan orada devam etmeli çünkü şu görülüyor ki, kendisi Ferraride 1. pilot olamadan kredilerini bitirecek...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de doğru olduğunu düşünmüyorum ama İtalyan mantığı işte, çalım atamayan Ronaldo'yu çıkartırsan ilk TD yollanır mesela, yerine 19 yaşında gelecek vaad eden oyuncu zor şans bulur, bence hayatta olsa Bianchi+Lec harika ikili olurdu hatta Giovanazzi bile çok yetenekli ama burası bilmem kaç milyar euroluk takım, adamlar güvenemiyor işte 19 yaşındaki çocuğa, Vale Rossi bile neden yamahaya geçip efsane oldu çünkü İtalyan takım zihniyetiyle olmayacağını biliyordu Japon üretici ile istediklerini yaptı, şu anda yeni kurallar vs ile güçlü bir takım çıkar mı bilmiyorum, çıkarsa bence Lec çok zorlamadan orada devam etmeli çünkü şu görülüyor ki, kendisi Ferraride 1. pilot olamadan kredilerini bitirecek...
    MS'nin de büyüklüğünün anahtarıdır bu bahsettiğiniz. Böyle bir kemikleşmiş takımı yonttu ve kendi kıvamına getirdi... Herkes yapamaz, Vet de yapabilir filan rüyaydı... MS hiç mi hata yapmadı, hiç mi saçmalamadı. Hepsini yaptı ama adamın bir duruşu vardı bir gücü vardı... Lec çatırdattı Vet'in otoritesini ki bu sadece pist üstünde değil perde arkasında da iç dinamiklerde böyle görünüyor. Bakalım kimin kellesi gidecek. Seneye belli olur, Lec bu formunu sürdürürse Vet filan dinlemezler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vet'i amma gömdünüz ha, ben hala Lec'te şampiyon gömleği göremiyorum. Bana kalırsa Max şampiyonluğa daha yakın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vet'i gömmemek ayıp zaten aziz dostum. takıma yeni gelen çaylaktan yersen tokadı, hakkını teslim ederiz... Hahaha racon kestim!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben buraya yazıyorum, önümüzdeki sezon Vet içinden geçecek Lec'in.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ferrari hep böyleydi
    Şumi gitti hep bu salak saçma sidik yarışlarına daldı pilotlar
    Bu ilk olay değil ki

Ama iyi olan tek şey ferrarinin eline beline veriyorlarya

Acayip keyifliydi konuyu özellikle bulup hortlatmak istedim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vet'i amma gömdünüz ha, ben hala Lec'te şampiyon gömleği göremiyorum. Bana kalırsa Max şampiyonluğa daha yakın.
    Vet'in en büyük sorunu, araçta kendini rahat hissetmezse gaza basamıyor, bazen o hissiyat gerçek olmuyor araç kayıyor diyor ama telemetri verileri aksini gösteriyor, Lec in gözü daha kara, araç ne olursa olsun gaza basıyor, Vet'e içinde rahat olacağı arabayı sadece RedBull verebildi onda da en iyi şasi vardı zaten, ferrari ne yapıp edip bu şasi olayını çözmeli, motor çok iyi ama hızı taşıyamıyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bülent Abi şahsen Vettel'i sevmiyorum, izlemesi keyif vermiyor. Lec'in gözü karalığını gençliğine veriyorum, mesela yarıştaki kazada söyle bir senaryo olsaydı;

Vet-Ham, Vet-Kimi, Vet-Bot vb. bu kaza yaşanmazdı. Vet'in sola doğru açılacağı gün gibi ortadaydı ki atağa başlarken Lec çok dar bir alan vermişti.

Herşey bir yana pazar günü resmen yarış izledik. Max'ın performansı şahaneydi, Ham'ı uzun zamandır böyle hırslı görmemiştim sanki Alo ile birlikte yarıştığı sezondaki gibi araç kullandı. Şimdi Lec'i konuşuyoruz ama diğer tarafta Albon, Gasly, Sainz ve Norris gibi araçlarının çok üzerine çıkan pilotlar var. Ham ve Vet'in koltuğu boşaldığında LEc'in işi kolay olmayacaktır.

G

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Walla ben şasen f1 in ömrünün çok uzun olduğunu düşünmüyorum.

Mercedesde Formula E ye giriş yaptı. Gelecek elektrikli otomobiller olduğu için Formula E şuan çıkışta 3 seneye F1 den daha fazla dikkat çekici olacaktır. Ayrıca şehirlerin içinde yapılmasıds gayet iyi bence.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1997 dünya şampiyonu Jacques Villeneuve kazada suçlu olanda tek bir taraf olmadığını söyledi.

Kanadalı pilot, "Vettel ve Leclerc'in kendi aralarında savaşmasına izin veriliyor fakat bu özgürlüğü kötüye kullanmamaları ve durumu suistimal etmemeleri gerekiyor."

"Bence bu olay için her ikisinin de suçlanması gerekiyor. Leclerc'e bakarsanız çok agresifti ve Vettel de takım arkadaşını geçtikten sonra kapıyı hemen kapatmaya çalıştı. Bunu yapmamalıydı."

"Her ikisi de hata yaptı. Buna kesinlikle gerek yoktu, zaten galibiyet için savaşmıyorlardı ve en fazla üçüncü olabilirlerdi."

"Bence sadece ikisi de daha iyi olduğunu göstermek için çabaladı ve sonuç olarak ortaya bu çıktı." dedi.

duygularıma tercüman olmuş...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı react1ve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lecin sımarıklıgı mı? vettel hırslansa ne olur bundan sonra ondan anca cacıga hıyar olur.
    Rusyada yaptıkları vb tamamen bir şımarıklık kendini çok fazla üstün görüyor. Rusyada vettel arkasından gelip geçti takıma yerimi geri versin dedi ama vettel süre olarak çok çok ilerdeydi adamdan süre olarak geri kalmasına rağmen yarış boyunca bunu söyleyip durdu. Vettel hiç bir zaman iyi bir pilot olamdı ama biraz gözü kara ve asabi bir pilot daha önce azerbaycandan ham arka sırayı çok yavaşlattı diye yarışı bırakıp yanına gelip vurmuştu hatırlarsanız bu kadar sinirli bir pilotken lecin bu davranışları vetteli daha çok hırslandırır ve temasların daha çok artmasına sebep olur.

Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAM dan çok daha tehlikeli dalışlar yapanlar var pistte, Albon'un şanssızlığı bütün pistlerde ilk defa yarışması, sonuncu da olsa artık bir daha o kapıyı açık bırakmaz...Lec şımarık değil, Ferrarinin belki de en disiplinsiz zamanına denk geldi, kendisini Vet den daha hızlı olarak görüyor ve doğal birinci pilot ilan etti kendisini, bu sebeple de ferrari nin bütün stratejilerinin üzerine kurulması gerektiğini düşünüyor ama Ferraride işler böyle yürümüyor, 1. pilotu patron seçer ve transfer eder, yatırımı ona yapar, Lec buna isyan ederek kendi kredisini erken tüketmeye başladı...
    Sonuna kadar katılıyorum az daha alttan alıp takıma kendini kanıtlaması gerekir ama o daha 5 yarış sonunda 5 dünya şampiyonluğu almış gibi takıma fırça vb kaymalara başladı ferrari bu tarz pilotları sevmez.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İkiside gidebilir.

Hiç belli olmaz bu iş
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler