User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
79 sonuçtan 77 ile 79 arası

Konu: F1 2019 2. Yaris Bahrain

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün o kadar çok üzüldüm ki Leclerc e, bi an önce gece olsun uyuyayım diye bireylerle oyalandım. Alonso nün yüz ifadesini ve Lec in araçtan çıkarken ki kafasının yere egilmesini asla unutmicam.

Büyük yarışçılar ilk yarışlarında kazanabilecek olmalarına rağmen kazanmamışlardır. Yazın bunu bi kenara. Leclerc çok büyük bir sürücü olacak sampiyonluklar kazanacak. Sadece şansa ihtiyacı kaldı...
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Ferrari, Leclerc'in motorunu Maranello'da inceledi. İlk gelen bilgiler enjektör sorunu olduğu yönünde. Motor sağlam, içten yanmalı motorda tekrar kullanılmasını engelleyecek hasar yok. Muhtemelen -önlem amaçlı bir şey olmazsa- Çin'de Leclerc aynı motoru kullanabilecek #F1"
    Instagram: mutusgarage

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    LEC' in kazanmasını çok istiyorken motorda çıkan problemin her şeyi alt üst etmesi HAM ağlağının ne kadar şanslı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. VET spin attığında istemsizce defalarca Malsın olm sen mal mal mal mal demişim. Kulaklığım takılıydı eşim uyardı Renoların aynı anda kalmalarına inanılmaz şaşırdım tesadüf müydü yoksa başka bir şey mi vardı anlamlandıramadım. Sc' lerin girmesiyle fanı olduğum VER' in podyum görme şansı kalmamıştı ama yine de üzülmedim çünkü LEC bu yarışı kazanmayı fazlasıyla hak etmişti.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler