User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: F1 2019 3. Yariş Çin GP

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onur_si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu senede merso ipi gogusler ama ilk 6 yi saymassak orta grup birbirine yakin ben zaten alfaciyim artik ��
    Bunları konuşmak için çok erken, Bahreyn'de evet Mercedes double yaptı ama şansıyla kazandı. Taşlar hala oturmuş değil... Ama Mercedes'in güncellemesinin çok iyi olduğunu okudum bir kaç yerde. Bence Ferrari karşılık verecektir... En azından sezonun ilk yarısında Ferrari cevap verecek Mercedes'e... Umarım öyle olur...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam iyi de kaç tur mesela soft lastik? 2.2 s daha hızlıysa son 10 turda bile taksa en azından mersolrdan birini geçebilirdi VET ayrıca MAX i de LeClerc gecebilirdi adam gibi strateji ile... bir de fark ettiniz mi ama VET mediumlardan daha hızlı tır attı hard lastiklerle...
    Dogru ama pşte gır cık 19 sec gıdıyor en kotu ve her pit aslında bır rıskdır. Bu yuzden kımse kullanmadı. Redbull arkasında kı rakıple 35 sec var dıye gırdı, 1 ekstra puan almak ıcıntaktı yumusakları ve aldıda.
    Lastıkler saseyle uyumlu olmalı,farkındaysanız takımların hızlı turları lastıklere gore degısıyor. Fcar cok ısıtıyor lastıklerı.

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunları konuşmak için çok erken, Bahreyn'de evet Mercedes double yaptı ama şansıyla kazandı. Taşlar hala oturmuş değil... Ama Mercedes'in güncellemesinin çok iyi olduğunu okudum bir kaç yerde. Bence Ferrari karşılık verecektir... En azından sezonun ilk yarısında Ferrari cevap verecek Mercedes'e... Umarım öyle olur...
    Ferrari bu gerizekalı binotto ile hiçbir şey yapamaz, milli takım maçı izler gibi keyifsiz izliyorum sonuç ne olacağı belli diyorum.
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Serhan acarın tweetleri geçip, takip etmediğim çin yarışını şimdi baştan izliyorum. Konuyu da okumadım.
    Instagram: mutusgarage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler