User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: F1 - Turkiye GP ( Sezonun en özel Yarışı )

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F1 - Turkiye GP ( Sezonun en özel Yarışı )

Formula1 dışında bu sene GP2 yarışı Porsche Mobil 1 Supercup yarışlarını da takip edebileceğiz. Bu sene ilk kez Formula1 hafta sonunda takvime giren TTCC'de (Türkiye Binek Otomobiller Şampiyonası) büyük heyecan yaşanacak.

3 gün boyunca Motor seslerine doyacağımız hafta sonu programına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eğer hala biletinizi almadıysanız hemen buraya tıklayarak biletinizi alınız.

5 Haziran Cuma
    08:45 09:15 TTCC (Türkiye Binek Otomobiller Şampiyonası) - Antrenman turları
    10:00 11:30 Formula1 - 1. Antrenman turları
    12:00 12:30 GP2 - Antrenman turları
    14:00 15:30 Formula1 - 2. Antrenman turları
    16:00 16:30 GP2 - Sıralama turları
    17:00 17:45 Porsche Mobil 1 Supercup - Antrenman turları

6 Haziran Cumartesi
    09:45 10:15 TTCC - Sıralama turları
    11:00 12:00 Formula1 - 3. Antrenman turları
    12:25 13:10 Porsche Mobil 1 Supercup - Sıralama turları
    14:00 15:00 Formula1 - Sıralama turları
    16:00 17:20 GP2 - 1. yarış

7 Haziran Pazar
    10:00 10:30 TTCC - Yarış
    11:30 12:20 GP2 - 2. yarış
    12:45 13:20 Porsche Mobil 1 Supercup - Yarış
    15:00 Formula1 - Yarış

her ne kadar izleyici sıkıntısı olsada istanbul park tüm pilotlar tarafından sevilen 8. virajı efsane olmuş güzel pistlerden biridir

Türkiye GP Öncesi sezonun flash takımı ve her 2 klasman lideri BrawnGP

button burda da kazanıp sezon a 7 de 6 yapıp michael schumacher in rekorunu egale etme peşinde ...

Jenson Button: "Türkiye GP, her zaman dört gözle beklediğim bir yarış olmuştur. İstanbulpark'ta sürmekten gerçekten keyif alıyorum ve geçmişte orada oldukça rekabetçi olmuştum. Hermann Tilke burada harika bir iş çıkarmış ve eğimdeki değişimler çok eğlenceli ve pilotlar için de zorlayıcı"

"Birinci ve üçüncü virajlardaki geçiş imkânları ile İstanbul Park'ta bazı mükemmel yarışlar geçirdik. Ayrıca 12., 13. ve 9. virajda tepede eğer yeteri kadar geç fren yaparsanız da geçiş mümkün. 8. viraj açıkçası herkesin dilindeki viraj, şu ana kadar sürdüğüm muhtemelen en uzun olanı"

"Oldukça fazla G kuvvetine sahip, 7 saniye boyunca 5G'desiniz ve bu da boynunuza çok baskı yaratıyor. Üçlü apekse mümkün olduğunca hassas olmalısınız ve eğer bunu yapar ve gazlarsanız, burası çok zaman kazanıp yüzünüze gülümseme getirecek bir yer haline gelir."

Rubens Barrichello: "İstanbul Park, zorlayıcı bir pist, saat istikameti tersine olan bir kaç pistten biri, ülkemde Interlagos'taki yarış gibi. Saat istikameti tersine bir pistte sürmek zordur, boynunuzun yanındaki kaslar sene içinde başka yerde bu kadar zorlanmaz. Bu yüzden Istanbul Park virajları için fazladan egzersiz yaparız"

"Tur başlı başına hoş bir akışa sahip ve size iyi bir ritim bulmanıza izin veriyor. Göze çarpan şey ise yüksek hızlı 8. viraj. Burası hızlı ve üçlü kör apeksi ile ibrlikte bazı çok engebeli asfalta sahip. Takvimdeki en morens pistlerden biri ve orada 2005 yılında yarışmaya başladığımızdan beri çok etkilenmişimdir. Tesisler harika ama bir pilot açısından en önemlisi, gerçekten iyi yarışların ortaya çıkması"

Ross Brawn: "Monako'da başarımızın ardından takım şu anda bu haftasonu Türkiye GP'de İstanbul'da bir sonraki mücadeleyi dört gözle bekliyor. Monako GP; Jenson ve Rubens, takım ve motor ortağımız Mercedes-Benz'in üst düzey performans göstermeleri sonrasında sezonun 3. dublesini almamızla muhteşem bir haftasonuydu"

"Bununla birlikte Monako, eşsiz bir pist ve rakiplerimizin bu haftasonu Türkiye'de çok güçlü olacaklarını bilyoruz. BGP001'in gelişim çalışmaları fabrikada hızla devam etti ve bazı aerodinamik güncellemelerin yanında Türkiye'ye yeni bir ön kanat ve yani bir arka süspansiyon elemanı götüreceğiz"

"İstanbul Park, yüksek hızlı virajları ve turun sonundaki yavaş virajları ile araçtan en iyisini çıkarmak adına ilginç bir mühendislik mücadelesi sunan modern bir pist. Bu sezonun üçte birine gelmiş olmak inanılmaz ve çok yoğundu ama Brawn GP için son derece ödülkâr geçti"

istanbulda son 3 yarışın galibi Ferrari ( 3 ünde Massa kazandı )

massa burda 4. kez ark arkaya kazanıp michael schumacher in rekor unu egale etme peşinde ...

Massa: 'İstanbul Park bana enerji veriyor'

Ferrari pilotu Felipe Massa, İstanbul Park'ın kendisine enerji verdiğini belirterek, hedefinin hafta sonunda bir kez daha podyumun tepesine çıkmak olduğunu ifade etti.
    Foto Galeri:
    İtalyan ekibinin yakıt tedarikçisi Shell'in internet sitesine açıklamalarda bulunan Massa, Türkiye Grand Prix öncesinde kendisine güvendiğini söyledi.

Sezona sıkıntılı bir başlangıç yapan ve henüz podyuma çıkamayan Massa, "Brezilya ve Türkiye gibi pistleri seviyorum. Herkes, başarılı olduğu pistleri sever" dedi.

İstanbul Park'ta şansının yüksek olmasının nedenlerini açıklayan Brezilyalı sürücü, "Bu pistler bana enerji veriyor. Özellikle hızlı geçilen virajlarıyla oldukça süratli yerler. Ben de bu tür pistleri seviyorum. Türkiye'de üç kez kazandım, İnterlagos'ta iki kez... Tabii kendi evimde her zaman çok rekabetçi yarışlar çıkardım" diye konuştu.

Sezonun ikinci yarısındaki performansına ve özellikle de bu yıl takvimin son yarışına ev sahipliği yapacak olan Abu Dabi'ye de değinen Massa, Yas Marina pistinin projesini gördüm. Nasıl bir şey yaptıklarını görmek şaşırtıcı. İnanılmaz. Gerçekten çok hoş görünüyor" dedi.

Geçtiğimiz yıl bir puanla şampiyonluğu kaçıran Massa, "Normal pistlerde sahip olmadığımız ancak şehir pistlerinde görülebilen, bazı çok teknik yönleri olan gerçek bir piste benziyor. Galiba bir çok ilginç alanın çok hoş bir karışımı, kombinasyonu olan bir yer. Abu Dabi Grand Prix'nin, Formula 1'in en inanılmaz yarışlarından biri olacağına eminim" ifadelerini kullandı.

Ferrari yeni bir 'İstanbul Massa'lına hazırlanıyor

Felipe Massa, Ferrari'nin Monako'da sezonun en güçlü yarışını çıkarmasının ardından Türkiye Grand Prix'de galibiyet için mücadele edeceğini söyledi.
    Foto Galeri:
    Massa'nın takım arkadaşı Kimi Raikkonen Monte Carlo'da podyuma çıkarken, Brezilyalı sürücü de dördüncü olarak bu yılın en iyi sonucunu elde etti.

Monako'da Brawn'ın en büyük rakibi olan Ferrari, İspanya'ya yönelik hazırladığı kapsamlı paketin ardından ilerlemesini sürdürürken İstanbul'da son üç sezonun galibi olan Massa, İtalyan ekibinin bu hafta sonu da yükselişine devam edeceğini belirtti.

Massa, "İstanbul'da, aerodinamik gelişim açısından bir kademe daha ilerleme sağlayacağız. Aracı geliştirmeye devam etmemiz gerekiyor" dedi.

Bu gelişimi mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmek istediklerini kaydeden Massa, "Türkiye'de kazanmak için mücadele edecek pozisyonda olursak, müthiş olur" ifadelerini kullandı.

İstanbul Park'ta kendini son derece rahat hissettiğini belirten Brezilyalı sürücü, "Burasının bana, diğer birçok pistten daha uygun olmasının nedenini ifade etmek zor. Genelde hızlı pistleri tercih ederim. Pistin sadece bir bölümünde hızlı olmak yeterli değil, burada piste göre ideal araç ayarlarını yaptığımızı düşünüyorum" dedi.

Monako'da elde ettikleri sonucun takım için büyük motivasyon olduğunu belirten Massa, Monte Carlo'da trafiğe takılmaması halinde yarışı ikinci sırada biterecek durumda olduğunu ifade etti.

Türkiye GP - McLaren Mercedes

Monako Grand Prix'si, McLaren Mercedes için hiç de hayırlı olmadı, çünkü pilotları bariyerlere çarpan takım tek puan dahî üretemedi.

Dünya Şampiyonu Lewis Hamilton, Monte Carlo sıralamaları esnasında MP4-24 aracıyla bariyerlere çarpmış ve günü ancak 12. sırada tamamlayabilmişti.

Diğer McLaren Mercedes pilotu Heikki Kovalainen de yarışı sağlam şekilde sürdürürken aracının arkası bir çıkıntıya temas etmiş, bunun sonucunda kontrolü tam olarak elde edemeyen pilot Prenslik'te son sıralarada yer almıştı.

Bütün bu talihsiz olayların ardından takım üyeleri, artık yaklaşan Türkiye Grand Prix'sinin gerçekleşeceği modern Istanbul Park pistinde durumu düzeltme umudunda.

Yüksek hızla girilen virajlara sahip Istanbul Park, özellikle meşhur 8. virajıyla pilotlara kabiliyetlerini gösterme imkanı sunuyor. Bununla birlikte havaların sıcak seyretmesi de kokpitin hayli ısınmasına yol açacak. McLaren pilotları, Istanbul Park için şu değerlendirmelerde bulundu:

Lewis Hamilton: “Türkiye’de yarışmayı seviyorum. İstanbul Park gerçekten zorlu bir pist, çünkü her tur atak yapmanız ve iyi bir zaman elde etmeniz gerekiyor. Ayrıca lastiklere de çok dikkat etmeniz lazım. Eğer çok fazla basarsanız, özellikle 8’nci virajda lastikler de aşınma çok fazla olur. Araçta mükemmel bir denge yakalamak zorundasınız. Bu da yarış boyunca disiplinli olmanız ve aşırıya kaçmamanız gerektiği manasına geliyor. Eski pistlerden, klasik pistlerden bazılarının özelliklerini taşıyan yeni bir pist olması da çok güzel. Herşeyden bir parça şey taşıyor. Burası sürüş yapmak için müthiş bir yer. Bu arada saat yönünün tersi olduğu için, boyun kaslarınızı hazır tutmanız lazım. Özellikle araca binmeden önce boynunuzun sol tarafı üzerinde egzersiz yapmanız gerekiyor.”

Heikki Kovalainen: “Türkiye deyince 8’nci viraj akla geliyor. Sıralamalarda iyi bir gün geçirirseniz, kendinizi oldukça iyi hissediyorsunuz. Ayrıca 8’nci virajda lastiklerinize dikkat etmeniz önemli, çünkü buradan geçerken lastiklere oldukça fazla yük biniyor, özellikle de ön lastiklere. Dolayısıyla yarış boyunca lastiklere iyi bakarsanız iyi olur. Sollama yapmak için en uygun yer, düzlüğün sonundaki 12’nci viraj. KERS’le birlikte heyecan verici bir yarış olmasını umuyoruz.”

Toyota'nın hedefi Türkiye GP ile geri dönmek

Toyota takım direktörü John Howett, Türkiye Grand Prix'sinde savaşa geri döneceklerini ve Monako'da sergiledikleri kabul edilemez yarışı telafi edeceklerini ileri sürdü.

"Açıkçası, Türkiye'de çok net bir şekilde performans artışı bekliyoruz. Son iki yarışta avantajımızı kötü şekilde harcadık. Şu anda yoğunlaştığımız esas nokta düzlüklerde aero paketin nasıl çalıştığı. Bu da bize önümüzdeki dönemde nasıl hareket etmemiz konusunda önemli bilgiler verecek. Türkiye, Monako'ya kıyasla çok farklı bir pist. Bu açıdan, iyi bir yarış çıkaracağımızdan son derece umutluyum."

Takım pilotu Trulli de Howett'a katılarak, şunları kaydetti: "Bu hafta sonu iyi bir yarış çıkaracağımızdan eminim. Monako sadece bizim için değil, bütün takımlar için zor bir pist. Şimdi herşey geride kaldı ve önümüze bakmaktan başka çaremiz yok."

Türkiye GP Öncesi Toro Rosso

Sebastien Bourdais: "Monako'daki haftasonu oldukça iyi geçti, bir puan aldım ve bu her zaman moral açısından iyidir, hele de prestijli bir yarışta. İyi bir yarıştı ve bu momentumu Türkiye'den başlayarak ileri taşıyabilmeyi umuyorum. Bu araçla neler yaptığımızı daha iyi anlamaya başladık, bu da bize ondan daha fazla performans elde etmemize izin veriyor"

"İstanbul'da pakedimizdeki potansiyeli ortaya çıkarma açısından aracı, iyi bir adım olmasını umduğumuz şekilde süreceğiz. Bu sene şimdiye kadar aracın nasıl çalıştığını görmek için Cuma antrenmanı beklerdik ama bu haftasonu istediklerimiz konusunda iyi bir fikirle başlayacağız, bu da bizim için haftasonunun geri kalanı adına gelişim kaydetmemiz gerektiği anlamına geliyor."

"Bu şartlar altında bir yarış pistine gitmek her zaman iyidir. İstanbul pisti konusunda, orada sürmek eğlenceli, biraz tutunma eksikliği olsa bile. Göze çarpan viraj ise 8.si. Virajın kararkteri olan tümseklerde aracı stabil tutmanız gerekiyor. Ama İstanbul, sadece bir virajdan ibaret değil, heryerde iyi dengeye sahip aracınız da olmalı"

Sebastien Buemi: "GP2'de burada iki defa yarıştım: geçen sene üçüncü olarak podyuma çıktım. Bu yüzden Türkiye ile ilgili iyi hatıralarım var. Pisti seviyorum, çok modern, çok hızlı ve ünlü 8. viraja sahip. Burada kendimi her zaman rahat hissettim, bu yüzden pek fazla endişem yok ve F1'de ilk yarışım için bu sene de durum aynı olacak diye umuyorum."

"Aracımız gittikçe iyileşiyor, son üç yarışta zor 3 haftasonu geçirmiş olsam da: Bahreyn'de Kubica'nın aracından bir parçanın ön kanadıma gelmesiyle şanssızlık yaşadım, İspanya'da biri benim üstüme sürdü ve Monako'da bir hata yaptım. O anda bu şeyler olurken üstesinden gelmesi benim için zordu ama sonrasında beni rahatsız etmesine izin vermiyorum"

"Kendime şunu söylüyorum: Ben Formula 1'deyim, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, bu yüzden olanlar yüzünden kendine kızmanın bir anlamı yok. Sadece ileri gitmek istiyorum ve umarım Türkiye'den başlamak üzere işler gelişecek ve tekrar puanlar almaya çalışacağız. Monako'da araçla ilgili öğrendiklerimizle, şimdi onun tam potansiyelini kullanabileceğimizi düşünüyorum. Gridde nerede olduğumuz konusunda İstanbul, bizim için daha net bir manzara vermeli. Son üç yarıştan daha iyi işler çıkarmaya ihtiyacımız var"

Türkiye GP Öncesi Williams

Nico Rosberg: "Monako'da 6.lıktan biraz daha fazlasını umuyordum. Gerçekten iyi bir ayara sahip olmamla birlikte piste hakim, araçta da kendimi iyi hissetmiştim. Bu durum kendini Cumartesi antrenmanda ve sonrasında da sıralamaların ilk iki seansında gösterdi. Üçüncü seansta Barrichello'nun arkasına yakalanıp sadece 6. olabilmem hayal kırıklığı yaratmıştı."

"Yarışta zorluyordum ve başlarda Massa ve Vetel'i geçtim ama tempomuz, 6 lıktan yukarıda bitirmemiz için yeterli değildi. Yine de bizim için sağlam bir sonuçtu ve gelecek bir kaç yarışta daha fazlasını umuyoruz"

"Türkiye genellikle bizim için iyi bir pisttir ve orada puanlar alabilmeliyiz. Pisti seviyorum ve geldiğimiz yere göre (Monako) tamamıyla farklı. Tur içinde kesinlikle iyi geçiş imkânları var. Pist bir yerde yaklaşık 20 metre kadar genişliğe ulaşıyor ve bir çok geniş fren alanları var"

"Türkiye için bazı güncellemelerimiz var, bu yüzden ileri yönde biraz adım atıp puanlar toplayabileceğimizi gerçekten umuyorum. Yine de bu, şu anda çok zor. Ferrari gibi arkamızdan gelen ve şu anda önümüzde olan takımlar var. Red Bull, Brawn ve Toyota hâlâ önümüzdeler"

"Puanlar almak bizim için gerçekten zor olacak ama sahip olacağımız güncellemelerle bu takımların bir veya ikisini geride bırakmayı gerçekten umuyorum. Her yarıştan avuç dolusu puan almayı sürdürmemiz gerekiyor."

Kazuki Nakajima: "Bu sene ilk defa sıralamalarda ilk 10'a kalmamın ardından Monako'da iyi bir sonuç bekliyordum. İlk turlar iyi geçti ve temiz bir başlangıç yaptım. Ama sonrasında trafik ve tek pit yapacak pilotların arkasında kalmam nedeniyle benim için zor bir yarış haline geldi. Sonunda bir parça daha zorlarken kaza yaptım"

"Türkiye, saat istikameti tersine yarıştığımız bir kaç pistten biri, bu da boyunlarımıza çok baskı uyguluyor. Yanal yük 4.5G'ye ulaşıyor. Yarışa hazırlıklarından önce fazlaca boyun egzersizi yapıyor olacağım. pistte çok tecrübem yok, geçen seneki yarışın ilk turunda dışarda kalmıştım. Ama uzun ve kısa düzlüklerle birlikte geçişe uygun virajların birleşimi pisti bizim aracımıza uygun görünüyor. Bir de 8. viraj var; 250 km/sa hıza ulaştığımız üçlü epekse sahip viraj. Zorlayıcı olacak. Ama orada sürmeyi dört gözle bekliyorum"

"Son zamanlarda en iyi sürüşü gerçekleştiremedim, bunu biliyorum. İşleri tersine çevirip, iyi ve sağlam sonuçlar almam gerekiyor."

- not : yazıların tamamı güncel f1 sitelerinden alıntıdır emeğe karşı haksızlık olmasın
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakalım, Massa mı yoksa Button mı?

iyi olan kazansız zevk versinler bize son ana kadar çekişmeli gitsin finiş çizgisine beraber girsinler hatta.
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabii ki ilk sene yaptığım hatayı yapmayacağım, evimde oturup bira çerez eşliğinde seyredicem

Button burayı da alır gibime geliyor ama, gönlüm Redbull'dan yana

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gönlüm massa'dan yana alcak inşallah
    Tango-1 never dies.

kurpat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ankara'dan gidecek olan var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gercekten çok isteyerek aldım bileti ne yazıkki o gün başka bi işim var gidemiyorum biletim var silver tribünde _? gidecek olan varsa bana ulaşsın.. uygun fiyata vereceğim..
    40 Alimi 1 Delille yendim, 1 Cahili 40 Delille Yenemedim. (İmam Şafii)

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar izlemeye gitmenizi tavsiye ederim o alanda bulunmak o havayı koklamak çok farklı bir haz verir insana ....

Pazargünü yapılıcak olan yarışı izlemeyi evde planlasanız bile bence mutlaka cuma ve Cumartesi günlerini bu muhteşem atmosferi soluyarak geçirin...

Ayrıca pistte dev ekranlar sayesinde her 3 gün de bulunduğunuz tüm türibünlerden yarışı an be an izleyebilirsiniz ...

Pilotları yanlız bırakmayın ...
    Aynı futbolda olduğu gibi ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Tunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ah bide sıcak olmasa 3 gün orda yatarım ama

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tunç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah bide sıcak olmasa 3 gün orda yatarım ama
    Şapka buzzz gibi sandığımız ama asla o şekilde içemediğimiz ılık bira bol motor sesi
    kaçmazzz.....
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

killererkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    c.tesi sıralamaları izlemeye gidebilirim
    yarış için biletim yok
    ama orda olmak o sesleri durmak cidden muhtesemm..
    ilk kazanan Rai. idi... kazandığı zaman o kadarda cok zorlayıcı bir pist değil ama çok zevkli demişti
    bu haftasonu S.Ferrariden ve kimi den yüksek bir performans bekliyorum
    .....Human At Sight , Monster At Heart.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dünkü F1 ile yıldızlar karması macı kac kac bıttı

emr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000 kadar bilet satılmış pit bileti yok denecek kadar azmış rezil olcaz dünyaya...
    "Siyahlar Karalanmaya, Beyazlar kirlenmeye mahkum"

emr: chip atarız
    f@tih_28: nasıl olucak lem msnden mi
    emr:Hee coco uzaktan yardım yollaya tıkla

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    button ve massa kapışması olacağını tahmin ediyorum, start finish düzlüğünde yerimi alıcam diye umuyorum
    TeamPASAOGLU

oxygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    antreman turlarını izleyebilceğimiz bir kanal varmı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OxYGeN™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antreman turlarını izleyebilceğimiz bir kanal varmı?
    Trt 2 de var şuan
    Alıntı Berent.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birileri gerçekten çok farklı birşeylerin kafasını yaşıyor.

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son 5 dakika başlıyorrr.

H.bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıfresız ızlemek ıcın
    frekans:11094
    sembol:24444
    polarızasyon:yatay
    turksat 3a

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trt gitti ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emr_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 kadar bilet satılmış pit bileti yok denecek kadar azmış rezil olcaz dünyaya...
    olduk bile.. millet dalga geçmeye başladı.. F1 kim türkiye kim.. Ecclestone çok pişman olmuş türkiyeye getirdiğine...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)