User Tag List

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
280 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Çukurova Mahalli Drag 11 Aralık

CaRiSMa
    Misafir
    kanka kacta bulusulcak ya

CaRiSMa
    Misafir
    biri bişey yaazsın suraya yaaa...

TAM35GNY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eet yaw noldu ne bitti...

Yuregi-R
    Misafir
    Organizasyon kötüydü baya, seyirciler pistden çekilmediği için saat 2 de başlayınca haliyle yetişmedi, bende dahil bazı kişilerin hakkı yendi, 2000cc kategorisinde sadece 2 kalkış oldu sonra yarış bitti dediler, saçmalık yani,neyse ilk seferde olur böyle şeyler,vidyo koyucam elime geçince
    Saygılar

halilcakir
    Misafir
    Seyircilerden dolayı baya sorun yaşandı.Yaklaşık 10bin sığırı gütmek çok zor oldu!Ben kendi adıma konuşim anons yapıp milleti uyarmaktan boğazım patladıAma onun dışında seyir için hiçbir ücret alınmadan bu kadar kapsamlı olmasına ben bile şaşırdım.Katılım olaraksa gayet iyiydi.Ankara'dan Proshop yanılmıyorsam 4 aracıyla bizi yalnız bırakmadı.1600den sonrası show için çıktı denebilir.Yüreğirin bahsettiği hak yenmesi olayı yaniVideoları en kısa zamanda www.heristuning.com adresinde yayınlayacağım şu anda düzenlemekle uğraşıyorum.Umarım bundan sonraki organizasyonlarda buluşuruz.

sami_z01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam

seyirciler yuzunden 400m bile olmadi gece her kes ayrildiktan sonra pist mesafesini olctumuzde yaklasik 300m idi..

yalniz hos olan tek sey amerikan in 300m yerde buraktigi siyah komure benzer izdi uhuuee
    zaten oda anlamdi nasil baslayip bittini..

saygilar
    sami

halilcakir
    Misafir
    Ben o sırada show sadece show diye yırtındığımdan kamera başkasındaydı oda çok az yakalayabildi...Yani gerçek anları hep kaçırdık sayılır ama işte elimdekileri düzenliyorum şimdi ve bitince herise ekleyeceğim.

tyMu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seyirciler yüzünden baya gecikti,sonlara doğru güzeldi , 2.0 ve üstü baya kısa sürdü asıl bombalar ordaydı bir dahaki daha iyi olur işallah bi pist lazım adanaya

halilcakir
    Misafir
    Sabır eden derviş muradına ermiş,herşeyin bir zamanı var vb sözler sanırım bizim bu isteğimiz için gayet açıklayıcı 2 atasözü olacaktır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işalalh beklioruz bu arada kalkan type-R yureğir arkadağın snrm çok güzeldi gişat

ufukvtec
    Misafir
    Organizasyon berbattı hatta yoktu denilebilir,ilerde inşallah daha iyi olmasını temenni ediyoruz.

CaRiSMa
    Misafir
    ewt size katılıyorum organizasyon cok kotuydu dogru duzgun izleyemedim bile o ne kalabalıktı yaw bu bir tecrube oldu bi dahakine daha ii olur insaallah

k.Z.y
    Misafir
    bu kadar duyurulursa sonucta böyle olur!! bilincsiz bir seyirci toplulugu.Yaris basliyor insanlar daha ii görebilmek icin piste dogru hücum ediyor pilotun halini düsünsenize yarisa nasil konsantre olsun,yinede sükretmek gerek bir kaza fln olmadi arabanin biri eger pissten cikip kaldirima girseydi olacaklari düsünemiyorum.
    kalkislarin gec baslamasida ayri bir sorun benim tahminimce kura cekimi ve listeleme cok uzun zaman aldi.

halilcakir
    Misafir
    Bilmeden yorum yapmak kolay arkadaşım ama kalkışlar geç başladı çünkü oymak beyi izin vermiyordu seyircilerden dolayı.Tüm sorunlar bilinçsiz seyirciden kaynaklandı.Seyirci düzenlemeyince yarışlar gecikti yarışlar gecikince yetişmedi bizimde tecrübesizliğimizden dolayıda kargaşa yaşandı ama hiçbir ücret alınmadan yapılan ve ilk olan bu organizasyon bence yinede iyiydi.Autodromda otopark bile paralı bırakın yarışı izlemeyi...

PaRaDoX
    Misafir
    Onu bunu bilmemde 2000 cc ye ayıp ettiler yani, zaten 2 araç olmasına karşın en sona bırakıp; onuda iptal ettiler,Yüreğire ayıp oldu yani. Organizasyonun 10 fırın ekmek yemesi lazım böyle bir işe bir daha girişmeleri için.....

CaRiSMa
    Misafir
    Arkdaslar resim ceken varmı acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo nun resimleri var bide siyah impin resim cekemedim doru duzgun 2 3 tane onları eklerim az sonra

k.Z.y
    Misafir
    kalkislarin gec baslamasida ayri bir sorun benim tahminimce kura cekimi ve listeleme cok uzun zaman aldi.

[QUOTE=halilcakir]Bilmeden yorum yapmak kolay arkadaşım ama kalkışlar geç başladı çünkü oymak beyi izin vermiyordu seyircilerden dolayı.QUOTE]

sen benim ne bilip ne bilmedigimi bilemezsin,misal %70 seyircide kusur varsa %30da organizasyonda var,yarislar gec basladiginda sular durulmusymuydu sanki?millet kenarami cekilmisti? eger zamaninda baslatilsaydi 2 araba kalksaydi herkes yerini belirlerdi zaten,ki öylede oldu yarislar basladi millet biraz olsun kendini kontrol etti.seyirci hatali tamam onu anladik peki o finis kisminin ortasina o arkadasi diken kim fotograf cekmesi icin?nerde görülmüs bir esi benzeri?tam ortada bile durmuyordu!! neyse akil sir ermez,isin üstadi sizsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)