User Tag List

Sayfa 3/15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
280 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Çukurova Mahalli Drag 11 Aralık

halilcakir
    Misafir
    Bildiğinin yanıldığına yetmediği konuşmalarından belli.Bunuda anlamayaksındır ama iptal edilecek anonslarıda gayet ciddi anonslardı.Biz izin olmadığı için başlatamadık diyoruz sen hala başlasaydı diyorsun.Oraya onu kimse dikmemis kendi dikilmisdir yani seyirci seyirci seyirci.Bizimde amatörlüğümüz ama benim rahatsız olduğum hiç takdir yok paso eleştiri.Çok merak ediyorum paralı olsaydı kaçınız gelirdi yada olduğu zaman kaçınız gelecek göreceğiz.Neyse bu böyle uzar gider dahada cevap yazıp uzatmazsan sevinirim...

halilcakir
    Misafir
    Unutmadan ben herise video ekledim ve devamda edeceğim isteyen arkadaşlar download edebilirler...

ozZzy
    Misafir
    tyMU arkadaşım fabrika çıkış evoları nie koydun anlamadım... araçlar yarışmadı bile! mitsubishinin sitesinden de bakabiliriz bu resimlere... keşke malibunun resmini çekseydin. gene ii proshopun subaruyu kaçırmamışsın.

tyMu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok hoşuma gitti aslıdna makinamda yer yoktu o yüzden foto çekemdim ark çekmiş snrm ondan alırsam eklerim malibuyu çektim asılnda hava tam karardında oda etrafı çok kalabalık çektim an biri dalmış araya

k.Z.y
    Misafir
    sen kimsin ya,ne bu havalar,tripler?
    cok sükür var biseler yetinioruz,parali yapin bide onu görelim.

ozZzy
    Misafir
    zuhaha gene de tebrik ederim. videoları halil arkadaşımız siteye ekliyor. bende de var bikaç resim eskort bmwnin resimleri ve bikaç araba ama hepsine halilin verdiği yerden ulaşabilirsiniz. onunla paylaşıyorum resimleri. he beni belki görmüşündür tyMU 2.lik kürsüsünde anons yapan arkadaşın yanında video çekiyordum

Yuregi-R
    Misafir
    Benım arabanın resmini çeken yokmu benim çektiklerim silinmiş yanlıslıkla

halilcakir
    Misafir
    Hımm kimim?Heristuningi ben dizayn ediyorum,pazar günüde önce kamerayla izleyebilmeniz için çekim yapıyordum sonra sizi düzenleyebilmek için şerit çektim en sonda yine düzen için anons yaptım.Kısacası canım çıktı ve o kadar yorgunluğun hiç takdir edilmeyip sürekli eleştirilmeside sinirimi bozmaya başladı.Ayrıca az önce söylediğim gibi bu konu uzayıp gider cevap vermezsen sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar germiyelim ortalığı , Yuregi-R sanırm bizm arakdaş çekmiş ama msnde değil şu an alırsam eklicem
    bu arada ozzy görmüş olabilrm ama hatırlamıom geçtim b kaç kere ordan

ozZzy
    Misafir
    geçsen görürdün kardeş rezilliğimi uzun boy ve 2.kürsüsü

k.Z.y
    Misafir
    hernetuningi düzenliyor olman sana böle bir konusma hakki saglamaz,uslubuna dikkat etsen bu konusmalar hic yasanm1yacakti.tamam arkadasim yaptiklarindan ötürü sana tesekkür ederiz de benim anlamadigim parali olsa gibi laflar ne alaka ? sen benim maddi durumumu bilebilirmisin yada ben seninkini?bilemeyiz dimi,birde sizi düzenlemekle ugrasiyordum diyorsun herhal biz koyunuz sende cobanimiz dogrudurrrr

halilcakir
    Misafir
    Alıntı ozZzy Nickli Üyeden Alıntı
    geçsen görürdün kardeş rezilliğimi uzun boy ve 2.kürsüsü
    off off hatırlatma abi ya hala belim tabanlarım başım kısacası her yanım ağrıyorAma yinede ben çok eğlendim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hatırlamıorum valla
    implerin kalkışı foto makinasıyla çektiğm içn pek kaliteli değil
    http://rapidshare.de/files/9128593/000_1991.MOV.html

ozZzy
    Misafir
    eğlenirsin tabi anasını satim! yorulunca üstüme tünedin! olum ahmet abine söle bidaha düzgün bi görev versinler... ama allah var mikrofon yakıştı sana

halilcakir
    Misafir
    Konuşma tarzına takıldıysan kusura bakma,hak fln meselesi değil sadece emeğe saygı gösterilmemesi rahatsız olduğum konu.neyse...

halilcakir
    Misafir
    Abi biliyorsun görev verme gibi 1 durum olsaydı istediğimiz görevi alırdıkda orda biraz görev verilmedi üstümüze kaldı1 baktım dj arazi olmuş anons yapan eleman yok,mikrofon elimde sen mixerin başında ne gündü öyle ya

ozZzy
    Misafir
    lan o mixer i ii bozmadım ama gene de hakkımı yeme kardeş 1 dakika da cdleri getirdin nası iteledim

k.Z.y
    Misafir
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı
    Konuşma tarzına takıldıysan kusura bakma,hak fln meselesi değil sadece emeğe saygı gösterilmemesi rahatsız olduğum konu.neyse...
    yok estafurullah ne kusuru bende varsa sen kus.bkma,sagolun güzel bir gün yasattiniz bizlere ama her yorumun pozitif olmasini beklemeyin,biraz özelestiri yapabilseniz

formu gereksiz yere kirlettigimden dolayi forum üyelerinden özr.dil.

saygilar

ozZzy
    Misafir
    alla alla şurda ne güsel konuşuyoruz bozmayın arkadaşlar. allahıma yatarım he k.z.y sen ne işle uğraşırsın?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)