User Tag List

Sayfa 55/55 İlkİlk ... 545535455
1042 sonuçtan 1.027 ile 1.042 arası

Konu: 16 Mayıs Konya 1.Mahalli Oto Drag Şampiyonası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasan bey bir dahaki konya oto drag kesin bir tarih olarak ne zaman birde 16 mayıstaki
    yarışa girmemden dolayı ayrı bir lisans prosüdürü uygulanacakmı yoksa sistem olarak aynımı
    kalacak şimdiden tesekkürler

E30///M3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir sonraki yarış tarihini klüp açıklar.o gün 20 tl ödeyerek aldığınız lisans günlük geçici lisansdır.bu sene 6 tanesi yapılması planlanan ve biri yapılan yarışların kalan 5 tanesinede girmeyi düşünüyorsanız mahalli lisans alıp konya ve diğer illerde yapılan tüm mahalli yarışlara bir daha lisans ücreti ödemeden girebilirsiniz.

http://www.tosfed.org.tr/images/habe...ISANSBEDEL.pdf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasan bey maddi olanaksızlıklardan dolayı bizi sadece konya paklar peki sonuçta kullandığımız araç belli peki sadece konya ya gelip sigorta ve katılım ücretini nin dışında girdiğimiz mahhalli basına ayrı lisans ücreti ödeyebilirmiyiz şimdiden tesekkürler yardımcı olursanız cok sevinirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    durumumuzu anlayışla karşılamanızı dilerim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    günlük lisans adı üstünde yarış günü geçerlidir ve her mahalli yarışda 20 tl ödeyerek o gün için lisans alabilirsiniz.konyada 1 kulübün düzenleyeceği 6 yarış var.6*20=120 sezon başında mahalli lisans alsaydınız 95 tl ödeyerek hem konya hemde TR nin diğer illerinde yapılan bütün mahalli yarışlara bir daha lisans ücreti ödemeden girebilirdiniz.sadece konya daki yarışlara girecekseniz kalan 5 yarış için şu anda mahalli lisans çıkarmak pek cazip görünmüyor.

Mst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen seneki Konya yarışlarından sonrada (bu kadar olmasada) olumsuz yorumlar çoktu sitede, bu sene yarışan araç katılımıda seyirci katılımıda geçen senekinden dahada çoktu, bir aya kadar tekrarı düzenlenicek bildiğim kadarıyla, o zamanki katılımda hiçte düşük olucağını zannetmiyorum. Bu yazdıklarımı kesinlikle kulubu yada organizatörleri savunmak amaçlı yazmıyorum, bizde katılımcıydık, aracımızda tofaşdı, birkaç fiberli iyi sonuç bile yapamayan tofaşlar ile aynı sınıfa konularak yani genelleme yapılarak tofaşların aşağılanıp eleştirilmeside abes bi durum bence.
    Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptallar küstahça kendinden emindir..

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MST_ONLINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen seneki Konya yarışlarından sonrada (bu kadar olmasada) olumsuz yorumlar çoktu sitede, bu sene yarışan araç katılımıda seyirci katılımıda geçen senekinden dahada çoktu, bir aya kadar tekrarı düzenlenicek bildiğim kadarıyla, o zamanki katılımda hiçte düşük olucağını zannetmiyorum. Bu yazdıklarımı kesinlikle kulubu yada organizatörleri savunmak amaçlı yazmıyorum, bizde katılımcıydık, aracımızda tofaşdı, birkaç fiberli iyi sonuç bile yapamayan tofaşlar ile aynı sınıfa konularak yani genelleme yapılarak tofaşların aşağılanıp eleştirilmeside abes bi durum bence.

katılıyorum sana abicim napalım adımız çıkmış apaçiler yüzünden ama millet anlamaz boşuna konuşuyoruz hep ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cgr328 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

katılıyorum sana abicim napalım adımız çıkmış apaçiler yüzünden ama millet anlamaz boşuna konuşuyoruz hep ...
    sınıflama yapılırken listeye kapı nosu ve yaptığı saniye yazılır.hiçbir yarışmacının arabasının markasına bakılmaz.hatırlarsanız geçen seneki yarışa Bursa dan Cem arkadaşımız tofaşıyla katılmıştı ve 12-13 sn dereceleri vardı.bir konuda haklısınız boş konuşmayıp arabalarınızı güçlendirmediğiniz sürece 15 sn lerin altına düşmediğiniz sürece kusura bakmayın seeding sonrası klasman dışı kalarak yarışamayacaksınız bile belkide.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 saniyenin altınada
    düşcez inşallah

kop42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kımse kımseyı aşşağlamıyor dıkkat edersen zaten aşşağlanıcak kişi kendını orda bellı edıyor padok alanında marş basıp catara patara eksoz patlatan kac araba vardı ? şahın dısında serceler dısında amac neydı bunu yapmanın sımsıyah dumanla ordakılerı zehırlemenın ne anlamı vardı ? bı ara lastık yaktılar padok alanında durup duruken ne kapı numarası okundu arabanın nede cagrıldı sıstem arızası ıle ugrasılırken cayır cayır lastık yakıldı amac neydı ? olumsuzlukları yazmak herkezın hakkı tartsımalar ıllakı olucak 4 4 luk bır organızasyon beklemıyorduk ama sölenenlerle uygulananların terslıgı baya baya bı abest kactı 20 uzerı sahın dogan serce vardı hemen hemen hepsı belırtılen kurallar dısındaydı

kımse burda marka veya ınsan sınıfı ayırmıyor zaten kımsenın böle bır luxu olucagını sanmıyorum ama belırtılen arac markaalrı dısında herkez sesızce beklıyordu haaa bu demek degıldırkı sahıncılerın hepsı aynı hepsı apachı. bence taskınlık yapanı gereksız hareket yapanı dırek dıskalıfıye edıceksın olucak bıtıcek burda arac sahıplerımı haksız bır okadarda organızasyonla ılgılı hatalar eksıkler vardı bı kere seyırcının duracagı yer belı degılkı yarısmacı arabasının yanına gıdemıyor kalabalıkdan gıtse bıle pıste cıkamıyor 40 kere anos edılıyor kapı numarası ınsanlar cekılmıyor suc sadece apacilerin değil en buyuk suc organızasyonu duzenleyenın ben hala beklıyorumkı uzerınden gunler haftalar gectı suleyman cıkıp yazmadı olay sogudu ınsan cıkar yazar degılmı ben ınanmıyorum burdan artık kımsenın konyaya gıdıcegıne gecen seneye göre cok kısı katılmıs cok kısı ızlemıs dıyorsunuz ama buraya yazılanların cogunda dendıkı daha ıyı oldu hersey daha guzel ona istinaden geldıler sanmıyorum artık konyada kımsenın yarıscagını kendı sahım adına söluyorum para verecez gel yarıs desınler daha o kumlu çöp alana araba sokmam... gıtmem bende artık dıyıpte gıdende bu rezalatı kabul edıyorum bıze cıle cektırmeye devam edın onaylıyorum sızı dıyendır
    et giren yere dert girmez.

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya onur bunca yazdın hiçmi üşenmedin

kop42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üşenmem sinirliyim suleymana bu kadar vurdum duymazlık bu kadar saygısızlık olmaz insan azcık utanır ya yarım agızda olsa cıkar kusura bakmayın der orda aslan gibi göğsünü gere gere gezıodu yanına yanasılmıyordu havasından ? noldu sımdı takıntılı felan degılım tamam geldı gectı kapansın konu hesabı yapmasın kımse

yarısmacılara orda ter döken herkeze bir özür borclusun suleyman söledım ılk gunlerde yarıstan sonra sımdıde soluyorum hakkımı helal etmıyorum sana
    et giren yere dert girmez.

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    muştu konyada olsaydın görürdüm seni kanka onur sende unutmaya çalıştıkça hatırlatma kanka o günü

Göki

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha drag rolling hikaye arkadaşşş umrumda değilll

golf_ıv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)