User Tag List

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
161 sonuçtan 153 ile 161 arası

Konu: Ulusal Drag 4. Ayak İzmit Körfez Pisti Yarışı (Yorumlar-Resimler-Videolar )

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Katılımı arttırmak için atılımlar yapsalar halbuki çokta güzel paralar kazanırlar. Mesela merkezi bir yerlerden otobüs kaldırmak gibi. Cuzi bir rakamı vermeye herkes hazırdır tahminimce sonuçta çok daha maliyetle benzin yakmayı göze alan insanlar var. Bunun yanında gelen adam yemekte yiyecek , bir $ekilde tesise para kazandıracak. Bunları dü$ünebilen bir i$letmeci fln gelmedikçe katılımcı da az olur kanaatindeyim. Bn mesela gelmedim nedeni ise çok netti ; SICAAAK!

Grs91
    Misafir
    Alıntı iso335 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cengizim sana bi soru fo depar varmıydı üçüncü kalkışımızda
    yada bu konu ile ilgili yorum yapmak isteyen arkadaşlar vardır muhtemelen
    abi hadi fo depar var, bayrak orda mı sallanır?? sen bütün lastikleri geçtin nerdeyse pisti yarı ettin ordan bayrak yeni sallanıyor

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Grs91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi hadi fo depar var, bayrak orda mı sallanır?? sen bütün lastikleri geçtin nerdeyse pisti yarı ettin ordan bayrak yeni sallanıyor
    nerdeyse finish teydi damalı yerine sih salladılar

ilginç
    "Wagen"thusiast

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    ismail abi tabıkı fodepar vardı,ama haklı olduğun konularda vardı,1.si benım transbreak şanzımana bağlı olduğu için şanzımanda ısındığı için ,transbreak kaçırmaya başladı,ışıkların 3 u yanmaya başlıyınca benım araba ılerlemeye başladı bır boydan fazla ılerledım ,benım tarfaımdakı startı veren arkadaş fodepar dıye kaputuma ele attı durdurdu ,ama yanlış olan sadece bayrak sallıyan çocuk bunu farketmedı ve bayrak kaldırmadı ve farkındaysan aynsıı camaroyla kalkmamda da oldu ,kasten veya hak yemek gıbı bı durum olması soz konusu değil,son olarakda böle bı hata olsa olsa bıle bırakalım yarışarak bırıncı olmayı bırımız arabası arıza yapıyo dıye sevınmeyelım veya hata yaptı dıye,ben hayatımda ılk defa geçildim bunuda sen başardın ben şu ana kadar her zman 2-0 almışımdır bu maçları ,oda senın akıttğın su methanol karışımı sıvının starta dokulmesınden patınaja kaldım normalde bu yasak bılıyosun kural kıtabına bakarsan radyator ıntercoller suları dokulmucek,** ben ağzımı açmadım çunku ben yarışa geldım .ben ne puana bakarım ne de 1.liğe,yarıştımmı ona bakarım

ANGEL CENGİZ
    Misafir
    2.side kuleden goren arkadaşlara startta olmakla ordanızlmek arasında çok fark var ,start çizgisini lambalar sonmeden 10 sm bıle geçsen bu fodepardır ,arabamın on camında fodepar var dıye el var nasıl gıdebılrım ,lutfen ben acemı bır ınsan değilim ,yorumlara dıkkat edelım

iso335 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekürler cengiz saolasın

Tugral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Grs91
    Misafir
    saolasın tugral bunları kaçırmıştım

Tugral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha var aslında ama koyabilirmiim bilmiorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)