User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
78 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: F1 - 8. Yarış Avrupa / Valencia

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

F1 - 8. Yarış Avrupa / Valencia

8. Yarış Avrupa GPX adında İspanya'da Valencia da koşulcak.

Geçen seneki yarışın özeti ;
    BORKED
    YouTube - ‪[XuastPro] F1 European Grand Prix Valencia 2010 - Highlights‬‏

Geçen seneki yarışta RedBull / Webber 'in kanatlandığı an
    BORKED
    YouTube - ‪Webber crash Valencia 2010‬‏

Cadda pist'i olduğu için ufak bi temesle temas edilcek bariyer çok ... Bakalım DRS burda nasıl bir etki göstericek merak ediyorum.
    Reis'in dışında Lewis i merak ediyorum es kaza gene olaylı bi kazaya karışırsa iyice üstüne gidilcek bakalım bu baskı altında neler yapıcak ? Hele geriden başlarsa yarışa iyi renk katar.

Buda initial-D için gelsin

Bonus !!! Berni baba ve kızları

Derin not ! : Soldaki Yengeniz diğerlerini istediğiniz gibi paylaşın
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

vettel alır büyük ihtimalle.seyri zevkli bir pist değil
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ferrari bekleniyor artık sıkıldık red bull dan tifosilerin tahammülü yok artık

kifanhom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam F1 konusunda paylaşımların için teşekkürler

yarışı iple çekiyorum, ayrıca ispanyolların alonso fanlığına direk şahit olarak yarış haftasonları çok renkli oluyor ispanya da.
    umarım keyifli bir yarış izleriz
    2 drs bölgesi işi seyir zevkine dönüştürmesini bekliyorum.
    ayrıca difüzör yasağından önceki son yarış ve yasak ile birlikte rbr lerin bir miktar avantaj kaybedeceğine yönelik beklenti çok
    b
    livin' on the edge

mimit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir MC Laren taraftarı olarak Red Bull un bu yükselişi canımı sıkıyor.umarım bol geçişli bir yarış olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarıştan önce
    RedBull cephesi
    Webber Şeytanın Bacağını Kırmak İstiyor
    Geçen sene çok ciddi bir kaza geçirdiği Valensiya cadde pistine geri dönecek olan Mark Webber, bu sefer şeytanın bacağını kırmayı umuyor.
    Avustralyalı pilot, Kovalainen'in bir viraj için erken fren yapması adından Fin pilotun aracına arkadan çarpmış ve bir anda havalanmıştı. Webber bu olaydan yara almadan kurtulmuştu.

Webber: "Valensiya, geçmişten benim için inanılmaz bir pist olmadı. Ama bu sene şeytanın bacağını kırmaya niyetliyim."

"Pistin son sektöründe sürmekten gerçekten keyif alıyorum. Zorlayıcı virajların güzel bir birleşimi olmuş. Pist, henüz olağanüstü bir F1 yarışına ev sahipliği yapmadı ama bu sene bazı güzel yarışlar izledik. Yani adını listeye eklemek için bu bir şans. Aracımızın burada iyi performans göstermemesi için bir neden yok ama son birkaç yarışta gördüğümüz gibi ortada olan bir rekabet var"

Kanada'da son turda galibiyeti kaçıran Vettel, araçlarının burada iyi olmasını bekliyor

Ergen Genç : "Valensiya'da liman etrafındaki atmosfer, Monako'dakine çok benziyor ama fark, padoğun büyük, garajların daha geniş olması. Cadde pisti ama ortalama hız oldukça yüksek. Bu yüzden hüner isteyen bir pist. Genel olarak virajlar için çok kanada (kanat açısı) uzun düzlükler için ise az kanada ihtiyaç var. Bu yüzden bir uzlaşı bulmanız gerek. Kaçış alanı yok. Bu yüzden hata yapamazsınız. Bir defa kayarsanız kendisiniz duvarda bulabilirsiniz. Geçiş zor ve tek şans 12. virajda. Geçen sene orada iyi bir yarış çıkarmıştık ve araç da iyi olmalı. Dört gözle bekliyorum"

Mercedes Güçlü Bir Avrupa GP Umuyor
    Nico Rosberg, Valensiya'da Mercedes GP'nin Kanada'dakinden de daha iyi bir performans ortaya koyacağını umuyor.
    Michael Schumacher Montreal'de bir ara ikincilik şansı varken Button ve Webber'e engel olamayarak podyumun dışında kalmıştı ama zirveye yakın mücadele takım için umut kaynağı olmuştu.

Rosberg ise takımın Avrupa GP'ye getireceği yeniliklerle iyi sonuçlar alabileceklerini ve fabrikadaki çalışmaların karşılığını göreceğini düşünüyor.

Rosberg: "Valensiya her zaman ilginç bir hafta sonu olmuştur. Pist, gerçek ve cadde pistlerinin bir karışımı. Bu yüzden duvarlar araçlara çok yakın ve 25 turun her birinde gerçekten konsantre olmanız gerekiyor."

"Orada sürmekten keyif alıyorum. Bu hafta herkesi görmek için fabrikayı ziyarettim. Onların nasıl çalıştığını görmek güzeldi"

"Kanada'dakine göre Valensiya'da daha iyi bir sonuç almak için sıkı çalışıyoruz. Bunun gerçekleşebileceği konusunda kendimize çok güveniyorum.

Öte yandan takım patronu Roos Brawn, aracın hâlâ tempoya ihtiyaç duyduğunu kabul etti ama yine zirveye yakın olmamak için bir nedenin olmadığını ekledi.

Brawn: "Kanada'daki son yarış takım adına olumlu bir hafta sonuydu. Aracın nihai temposu üzerinde hâlâ çalışmamız gerekse de, tekrar podyum için mücadelede olmak ümit verici"

Kanada'da podyum şansını son turlarda kaçıran Michael Schumacher de İngiltere ve Almanya öncesinde iyi sonuç almak istiyor.

Reis : "Kanada'daki ümit verici hafta sonunun ardından tekrar Avrupa'da olmak güzel."

"Valensiya'da geçen sene keyif almıştım. Cadde pisti olmasına karşılık çok hızlı ve akıcı. Oraya gitmeyi dört gözle bekliyorum. Elbette evimizdeki yarışlar İngiltere ve Almanya öncesinde iyi bir performans ortaya koymayı ve bir başka cesaret verici hafta sonu geçirmeyi umuyoruz"
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen seneki yarışta Schumacher'in startı
    BORKED
    YouTube - ‪F1 Start Europa Michael Schumacher‬‏

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    soldaki iyiymiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kan çıkar ....

tyMu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen senemiydi burda çatıdaki havuzda seyrediyorlardı yarışı orası güzeldi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tyMu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen senemiydi burda çatıdaki havuzda seyrediyorlardı yarışı orası güzeldi

Yarışı ciddi canlı izleyesim geldi .
    ( derin not : Yarışta beni orda Tamara ile görürseniz sakın şaşırmayın :P )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen budur en kral yer izlemek için heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen bro bi terslik olmazsa ... O yakıcı güneşin altında elimde soğuk biramla ve Tamara ile yarışı izlicem ( ah ah hayali bile ne güzel )

mody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    schuminin incar görüntüleri korku filmi gibi, kaza oldu olucak, yürek dayanmıyor

bu arada bu havuz muhabbeti gerçekten sinir bozucu ya, şu anda işyerindeyim çalışıyorum, ama birileri orda havuzda kızlarla formula izliyor
    Everyone knows that 2003 was the last year of the real S2000!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynene hele 19 - 20. saniyede Force india nın biri iyi bariyer e sıkıştıyor Schumi yi ama sonra köprüde alıyor ifadelerini

Havuz muhabbeti hayatın adeletsizliğini gösteriyor

Bu arada DRS noktaları açıklanmış

Montreal'de iki alanın kullanılmasının ardından FIA, İspanya'daki yarışta da aynı düzeni yineleyeceklerini açıklamıştı.

Valensiya'daki ilk alan, 10. virajdan sonra 285m'den başlayacak, ikinci alan ise 14. virajdan 35 metre sonra. İki araç arasındaki zaman farkı ölçümü, 8. virajdan 130 metre önce olacak.

Tek ölçüm noktası iki DRS alanı olması, ölçüm noktasında arkada olan pilotun, DRS'yi hem ilk bölümde geçiş hem de ikinci bölümde fark açma niyetinde kullanabilecek.

kaynak : harfi harfine resmi resmine herşey trf1.net ten çalınmıştır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yani drs yi açan yol alacak geçip hızlanmaya devam edecek geçilen araç bakıp kalacak, iyice saçma oldu böyle sanki

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eriador bu tarz konularını takip ediyorum
    Seat IBIZA FR

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. drs içinde detection olsa mantıklı olacak ama zaten saçma olan birşeyin iyice içine ediyorlar
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-alonsodan iyi bi çıkış bekliyorum burda.
    2-o havalı redbullcu havuz kızlarına f1deki takımların adını sorsan bilmezler.
    3-pistin genel görünümü çok güzel.
    4-ecclestone çok çirkin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)