User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
86 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hamilton: "Asla Schumacher Gibi Kirli Olmayacağım"

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hamilton: "Asla Schumacher Gibi Kirli Olmayacağım"

Lewis Hamilton, yapmış olduğu son röportajda yine ortalığı karıştıracak açıklamalarda bulundu.

Son haftalarda yarıştaki hareketleri ve agresiflikleri ile gündemde oldukça fazla yer bulan agresiflik konusunda bazıları tarafından yeni Schumacher olarak adlandırılmıştı.

Hamilton Kanada'da yaptığı açıklamada "Asla Schumacher ile aynı cümlenin içerisinde yer almamaya çalışacağım. Kariyerimde asla kimsenin yarışını bilerek mahvetmedim ya da kimseye bilerek çarpmadım."

"Temiz bir şekilde birisini geçince kendimi harika hissediyorum."

"Asla yanlış bir şey yapmadım. Bu yüzden beni o tür insanlarla kıyaslamanızın adil olduğunu düşünmüyorum. Ve asla öyle olmayı planlamıyorum. Ben adil bir şekilde kazanmayı seviyorum." dedi

trf1.net
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kanka niye küfür etmiyosun
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha dün gibi aklımda Massa sakatlanınca Schumacher'in dönmesi söz konusuyken

Hamilton : O bir efsane , ona karşı yarışmak harika olurdu .
    İnsan onu görünce heyecanlanıyor .
    Bu pistte kazanıp Senna , Schumacher gibi büyük pilotlar arasına girmek istiyorum
    Onun sakinliğini örnek aldım
    Ona karşı yarışmak özel
    Michael'i önümde görmek, onun olduğunu bilmek eşsiz ve özel bir histi. Diğer pilotlara kıyasla farklı bir histi. Çünkü o, 7 dünya şampiyonluğuna sahip. O, bir efsane.
    Eğer 7 dünya şampiyonluğunuz varsa bir efsanesinizdir. Bir veya iki şampiyonluk? Saygı duyulur ama 7... Efsanevi bir şey. Bakarsınız ve 'vay be, çok iyi' diye düşünürsünüz
    vs vs vs
    Ne oldu da böyle konuşmaya başladı ?

Bitik Schumacher Monaco'nun en yavaş yerinde ne DRS ne KERS varken geçti diye içine oturdu herhalde.

Zırt pırt efsane olmak istiyorum adımı tarihe yazdırmak istiyorum diyen bebe F1 in efsanelerine bak bakalım 1. sırada kim var 7 Parmağını tut sana bi anlamı olucak hele bide 91 diye bi rakkam var anlatılmaz yaşanır ki bu adamlar zirveye kendi çabaları ile geldi senin gibi selamın aleyküm ben geldim verin bana grid deki en araçı diye değil.

F1 e girdiğinden beri kaç defa skanla karıştı ? Skandal ve özür dilemekten bol ne yaptığı var ? Son modası mektup yazarak özür dileme olmuş Monaco da yaptıkları için

edit : Göki yazıyorum bro ama forum kuralları içerisinde o yüzden kasıyor biraz
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

imhotep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu lafları soylerken karsınındakı ınsanın başarılarını göz ardı etmiş. bence polemikten öte değil
    Fedakarlık yoksa zaferde yoktur.

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün hoktum bugün koktum lafına sanırım cuk oturan bir durum ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Terbiyesiz bu adam ya. Ben boşuna uyuz olmuyorum buna.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

fastchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    adam efsane oldu en skandallı pilot yönü ile
    Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka sen çekirdekten yetişme bi manyaksın belirtiyim dedim
    -Now-34 K 3862 E34 5.20 1996 CosmosSchwarz " Sumfang Edition "

cery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    schumacher in tırnağı olamaz bu ya. dünkü bebe triplere binmiş
    Clio 2001 1.4 RXT Sold
    Volvo C70 2.3 T5 Sold

NETMAR
    Misafir
    küfür edicem artık bu çoçuga.

laf etmedigi adam kalmadı gitmiş horner a aglamıs abi benı takıma al diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Schumacher'den başka Çarpan yok dimi ?

Biraz F1 i izliyorsan iyi bilirsin Senna Pist te hayatını kaybetmeseydi bugün oda aynı şekilde anılcaktı .Hatta filmindede Prost Ferrari'den Japonya da ona çarptıktan sonra tanıdıkları tarafından kendini şampiyon olarak görmediğini dile getirmiştir.

YouTube - ‪Senna Prost Crash 1990 Suzuka Reverse Angle‬‏

Buna ne diyorsun ? Meğerse 2 şerefsiz hilekarın F1 in zirvesinde isimleri var . Bu olay bunların içindeki yarışma Ruhunu gösteriyor.

Yada Alonso'nun Macaristan da Hamilton'a yaptığı neydi ?

YouTube - ‪Alonso V Hamilton ( Hungary '07 )‬‏

Benzin Pompası olayına ciddi inanıyormusn ? Ciddi böyle birşey olsa diğer takımlar uyuyormu hiç mi şikayet eden olmıyacak ? Aaa Doğru FIA Schumacher i kolluyor . Ama ozamnlar Benetton daydı ? Ferrari de değilki ? Matrix deki Neo gibi ozamn onu özel seçmişler nereye gitse kolluyorlar evet başka türlü olmaz.Bırakın şehir efsanelerini ...

Barichello olayına gelince . Schumacher onun direk üzerine kırmadıki öbür tarafı boş bıraktı Rubens inatla boş bıraktığına değil oraya giricem diye davranınca öle oldu

Hadi Tüm herşeyi kabul ettim 1993 den 2011 e kadar bu kadar mı bula bildin ? ( 4 tane ) biraz daha araştır belki 1-2 tane daha bulursun ( şehir efsanelerinle )

2007 den 2011 e Kadar Lewis in yaptıklarına bakalım ?

1- Çocukluktan Ber ona Destek olan onun McLaren Sürücüsü olmasını sağlıyan Ron Dennis'in onur gecesine katılmadı ! Gerekçesi Alonso ile olan tartışması .

2- Babası onun Manager i olmak isterken Babası ile yollarını ayırması ( buna pek bişi diyemeyiz ailevi sebepler )

3-Hamilton çok temiz pilot ya 2007 deki Hırsızlık Skandalı ( Ferrari'den çalınan ) keşke Alonso değilde o açıklasaydı basına .

4- Hangi yarış olduğunu unuttum çok istersen bakar bulurm ama zaten takip ediyormuşun sende hatırlarsın : Lewis Sıralama veya Antremandı pist te normal ortalamın baya alında yarış çizgisnin dışında viraj a doğru gidiyor o sıradada arkasında Massa normal derece yaparak geliyor . Massa yardır yardır gelirken Hamilton yarış çizgisi dışında yavaş bi şekilde gidiyor. Massa tam viraja girmeye başladı Hamilton birden hızlanıp viraja daldı . 2 saatir mıy mıy giden birden hızlanıp yarış çizgisine girip viraj ı almaya başlmıyor. Neden arkana bakmıyorsun ? mıy mıy yarış çizgisi dışından gidiyorsan çizgiye tekrar dönerken arkana bakıcaksın ! başkasının turunu engelliyemezsn F1 de .

Bu olaydan sonraki telsiz Mesajı Hamilton " Gördünüz mü önüme kırdı ! " zaten herkes baya gülmüştü buna

5- Avusturalya daki Yalan skandalı neydi ama baktı komiserler yemiyor göz yaşı döktü üzüldüm ya

6- Bide özel araçı ile yediği cezaya ne diyorsun ?

7- Macaristan da Alonso niye öyle beklemiş ? Araştırdın mı ? Hamilton'un takım emirlerine uymamasından kafasına göre iş yapmasından

8- 2008 Spa'da , Kimi’nin onu yenecek kadar taşaklı olmadığını söylüyor ve Kubica, onun bunu söylediğine inanamayıp, “Gerçekten böyle mi dedi? Biz sürücülerin birbirimize saygısı olması gerek,” diyordu.

9- Takımı McLaren e karşı olan durumu ? ve kendini beğenmişliği( bir önceki madde de buna örnek + diper konudaki yazıdan alıntı )
    "
    2009 yılıyla başlayan bu inanç, Hamilton’ın birçok kez, “Ben elimden geleni yaptım, ama bu arabayla bu kadar,” söylemine yaslanmasına sebep oldu. Her yarış sonrasında otomatik bir PR robotu olarak, takımın “fantastik” bir iş çıkardığını söylemesinin yanı sıra, kendisinin tek ve mutlak gerçek olduğuna dair yaptığı göndermeler, ben eminim McLaren takımını oluşturan personeli olumsuz bir şekilde etkilemiştir. 2010 sezonu boyunca, sürekli ve sürekli Red Bull’un ne kadar hızlı olduğuna dair yaptığı göndermeler, bu anlamda değerlendirildiğinde sadece McLaren takımına karşı yapılan üstü örtük bir suçlama değil, aynı zamanda rakibinin emeği ve hızına da yapılan bir hakaret olarak algılanabilir zira aynı Hamilton, F1 kariyerine küçük bir takımda stajyer olarak başlayıp merdivenleri sırayla çıkan Senna, Schumacher, Hakkinen, Alonso, Raikkonen ve Vettel’in aksine doğrudan, gridin en iyi motoruna ve dayanıklılığına sahip bir takımda başlamanın avantajını kullandı.

Bir önceki hafta İspanya GP’si tamamlandığında, podyuma çıkmadan önce sürücülerin su içip hazırlandıkları odada yarışı tartışırlarken, Hamilton’ın çıkıp Vettel’e, “Acayip bir yere basma gücünüz var,” demesinin, o anda yarış kazanmış meslektaşının başarısını bu denli küçültmesi, ne yakışıklı bir hareket ne de âdil bir hareket. Bir terslik olsaydı da yarışı Hamilton kazansaydı ve Vettel çıkıp, “Senin aracın da sert lastiklerle daha hızlıydı,” deseydi ne farkı olurdu? Hamilton ne hissederdi? Formula 1′i hepimiz biliyoruz. İyi bir aracınız yoksa, yarış kazanmanız mümkün değil. Peki, Red Bull’un son üç sezondur en hızlı araç olduğunu artık voleybol izleyicisinin bile bildiği şu ortamda, Hamilton’ın neredeyse her yarışta Red Bull’un avantajından bahsetmesinin anlamı ne? Monaco GP’sinin sıralama turları sonrasında Hamilton’ın verdiği şu röportaja bakın:

Burada sollama yapamıyorsunuz, elimden geleni yapacağım. Pes etmeyeceğim, ama yarışı kazanma şansım yok. Sebastian elini kolunu sallayarak kazanacak, ama işte yarış bu.

Buradaki rahatsızlığı görebiliyor musunuz? Hamilton, kendisinin kazanma şansı yoksa başka birisinin Vettel’i tehdit edebileceğini düşünmüyor bile (ki yarış, bu düşüncesinde ne kadar yanıldığını da ortaya koydu)! Takım arkadaşına ya da diğer pilotlara yaptığı bu saygısız çıkış, bu kendinden başkasını görmeyen yüce dağ retoriği, yarıştan önce, “Vettel’le sadece ben baş edebiliyorum ve bunu da onun sahip olduğundan daha yavaş bir araçla yapıyorum,” söyleminde de kendini hissettiriyor
    "

10-Monaco da yaptıkları ? Atak yapıcaksan mantıklı yapıcaksın öle arka lastiğe kadar gelip içeri dalmicaksın ! En az yarım boy geliceksin yoksa ağzına cezayı yapıştırırlar .

11-Aptal aptal ataklarından sonra aldığı cezalar için ben siyahım diye öle yapıyorlar diye gereksiz bi açıklama yaptı baktı fena başı yanıcak hemen R yaptı şakaydı filan dedi bizde yedik ...

12-Gene bi terbiyesizlik Twitter'da yazdığı ileti : Hamilton: "Dün Nicole ile Noel alışverişine çıktık. Bu haşin günlerde benden ucuz bir şey istedi. Bu yüzden ben de ona Hispania Racing satın aldım"

Büyük Önder ne demiş " Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim "

Schumacher in 18 senede 4 olayı çıktı hadi bi 4 tane ! daha buldum diyelim 8 edicek ...
    Hamilton'un 5 senede 12 madde saydım hiç düşünmeden aklıma gelenler biraz kasıp baksan bi kaç tane daha çıkar kesin

Evet Hamilton hiç bir zaman Schumacher kadar kirli olamıyacak ÇÜNKÜ bu kısa zamanda çok daha kirli oldu.

Schumacher F1 e girdiğinde basamakları teker teker tırmandı . 5. senesi dolduğunda 2 çift dünya şampiyonlu vardı ve o zaman tarihin en genç çifte dünya şampiyonu olan pilottu.Diğer senelerde hep zirveyi zorladı.(96 yılı hariç Ferrari çok kötüydü ama o sezon bile 3 gabiliyeti vardı ki yağmurlu yarışlar anlatılmaz yaşanır )

Hamilton 5. senesi geldiğinden beri 1 dünya şampiyonluğu ya paso skandal ve arkasından özür dileme aklımda başka kalan birşey yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaan sen harbi arızasın kanka. %100

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaan kafan güzelmi senin olum niye içerledin bu kadar sen schumacher senin teyze oğlu falan mı hiç üşenmedinmi bu kadar yazarken

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaan kafan güzelmi senin olum niye içerledin bu kadar sen schumacher senin teyze oğlu falan mı hiç üşenmedinmi bu kadar yazarken
    kanka yazmasından ziyade ben bilgisine hayranım adamın.
    geçende bi kaza olayını sorduk, yanlış isim vermişiz. adam dogrusunu söyledi üstüne video ve sonrasında geçen olayları anlattı notunu verdim. arızalı

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kazadan sonra böyle oldu bu kanka

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bro napim bütün gün evdeyim durumları biliyorsun ayakları filan can sıkıntısına iyi geliyor hem forumda F1 konuşuyoruz her gecen gün yarışların konularına yazılan post , katılan artıyor

Alıntı Göki,ZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka yazmasından ziyade ben bilgisine hayranım adamın.
    geçende bi kaza olayını sorduk, yanlış isim vermişiz. adam dogrusunu söyledi üstüne video ve sonrasında geçen olayları anlattı notunu verdim. arızalı
    eyw bro

Eray Yümsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hamilton çok bozdu
    Viraja Gİrdiğinde Korkmuyorsan, Yavaşsın Demektir. ///M
    Dr. Ecu

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hamilton çok hırslı bu hırsını kontrol edemiyor yaptığı açıklamalar tamamen hırsını dizginleyememesi sonucunda ortaya çıkıyor

tabi hırsın yanında bi kendini beğenmişlik de var senna,schumaer bunlarda zaten inanılmaz hırslı her zaman her koşulda 1.liği düşünen pilotlar ve efsaneler

ancak hamilton yarış kazanamadıkça suçu kendisine değil başkalarına atıyor kendisine ..ok konduramıyor çünkü

Senna-Prost çekişmesinde sennanın bi lafı vardı prost için sürekli bahaneler buluyor hep birilerine suç atıyor benim ise aklım sadece yarış kazanmakta diyordu.

Hamilton da aynı hesap prost gibi aynen

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya birde en son Senna filmini izledim acayip duygulandım izlemeyenlere tavisye ediyorum kesinlikle izlesinler

çok enteresan bi yaşamları var f1 pilotlarının egolar havada uçuşuyor doğal olarak dünyanın en iyi pilotları hepside ancak yarıştıkları araçlar farklı

aslında bi organizasyon olsa bu pilotların hepsine aynı araç verilse bakalım o zaman neler olucak ak koyun kara koyun çıkar ortaya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)