User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: Honda CBR1000RR (2012)

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şuan kılo-güç ve diğer yandan yakıt/ fiyat endeksine baktığımızda 20.000 e kadar alınacak racing nedir en genç olarak? (1000lik) madem motorcular burda sorayım
    20 nin biraz üstüne cbr1000rr 2009
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20.000 tl ye yamaha mt-09. Satiliyor motor almak isteyenler bence kacirmasin racing degil ama cok fonksiyonel bir motor

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008 kasasında 1000rr mayın tarlası gibi yalnız. yag yakma sorunu-motor degısımı dıye bı google lamak lazım. ınsanlar cok cektı gercekten. eskı kasa 2007 ve son makyajlıda sorun yok dıye bılıyorum.alırken kesınlıkle bılene danısmak lazım.duzlukte her ne kadar gerı kalsa da viraj severlerin favorisidir RR lar
    *
    mt-09 24.000 tl ama tanıtım fıyatı. mart ıtıbarıyle cıddı Bındırım olacak kacırmamak lazım. fıyat-performans en yuksek makıne gercekten. gecen h.sonu gezıde ınceledım ist.dan ılk alan arkadasınkını. yakısıklı bır naked. 1xx bg gucunde ve ıstersenız guc moduyla uysallastrabılıyorsunuz. bır naked a gore bayag da hafıf. tuzlu bır baslangıc ıcın ıdeal bence.

fatiii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 kasasında 1000rr mayın tarlası gibi yalnız. yag yakma sorunu-motor degısımı dıye bı google lamak lazım. ınsanlar cok cektı gercekten. eskı kasa 2007 ve son makyajlıda sorun yok dıye bılıyorum.alırken kesınlıkle bılene danısmak lazım.duzlukte her ne kadar gerı kalsa da viraj severlerin favorisidir RR lar
    *
    mt-09 24.000 tl ama tanıtım fıyatı. mart ıtıbarıyle cıddı Bındırım olacak kacırmamak lazım. fıyat-performans en yuksek makıne gercekten. gecen h.sonu gezıde ınceledım ist.dan ılk alan arkadasınkını. yakısıklı bır naked. 1xx bg gucunde ve ıstersenız guc moduyla uysallastrabılıyorsunuz. bır naked a gore bayag da hafıf. tuzlu bır baslangıc ıcın ıdeal bence.
    yeni kasaya geçişte sadece 2008 lerde bide çok çok az 2009 ların makinalarında yağ yakma problemi vardı zaten kafası çalışan bi çok kişi gidip değiştirdi motoru o yüzden dikkat ederseniz 2008 değil 2009 yazdım he ben makinası değişmiş 2008 buluyum onuda alırım.artı olarak bu kasa cbr 1000 rr ların performansı bence gayet tatminkar..

dediğim gibi şu anda bana alınabilecek en mantıklı motor geliyor ve kısmetse yaza dogru bitane alıcam
    remaps.tr & Turbo Zone Garage

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet 30 kg fazla olmus ben 227 dıye okudumda ama çokta ütopik sayılmaz bmw1000 in kilo değerlerine bakarsak
    S1000RR HP4 193 kilo.1000rr dan 7 kilo hafifti.

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altın elbiseli adam sonuna kadar haklı.
    1000RR'dan kilo atmak çok kolay, ki beygir kilo oranı çok iyi olan bir motor.
    yakıt maalesef büyük sorun, 600RR bir nebze az yakıyordu ama yeni-eski kasa 1000rr çılgın yakıyor, kış olduğu için tutunmam imkansız o yüzden sadece km yapmak için geziyorum, şehir içi yol bilg 7lt gösteriyor, belki hafif biri altına iner.
    08'ler sarı motor kapağı ile geldi banko yağ yakar, bazı 08'ler komple makine değiştiği için siyah kapaklı ama insanlar 2. elde tercih etmiyor.

Buda tek sene çıkan Black Limited, orijinal gri şase, sarı jant, sarı amortisör.

yüklerken boyutu küçültemedim

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok guzelmıs makıne,maasallah.

yahu su lensler hıcbır modelde tam oturmuyor sanırsam.benım rrda da oturmuyordu

SP yi incelediniz mi? bi tane ılanda var.o da ne zaman aldı da 6500km yaptı anlamadım valla

akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008 lerin hepsinde yağ yakma problemi olmadı. Az önce sürdüm diğer 1000 lere nazaran birazdaha konforlu ama frenlerini beğenmedim. Tepkisi zayıf kalmış gibi. Yada benim bindiğim öyle. Fakat gidiş o biçim.... Deposu falan hep plastik. Klasik honda göstergeler gene zayıf kalmış rakiplerine göre.Genel anlamda gerçekten güzel motor.

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cbr 1000 RR yerine Yamaha R1 daha iyi bir secenek mi sizce ?

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok guzelmıs makıne,maasallah.

yahu su lensler hıcbır modelde tam oturmuyor sanırsam.benım rrda da oturmuyordu

SP yi incelediniz mi? bi tane ılanda var.o da ne zaman aldı da 6500km yaptı anlamadım valla
    Lens arkasındaki cırt yüzünden havada duruyor gibi ama bence böyle daha iyi, birde kumaş çırtlar yıkamada sorun oluyor ben 3m plastik buldum biraz daha yüksek oldu.

Sp'yi görür görmez gittim ama özel sipariş bile almıyorlar, ısrarla nakit vericem zaman problem değil dememe rağmen abs'li 1000rr getirmekten acizler,
    Bende gecen hafta s1000rr almaya gittim çok iyi indirim yaptılar ama tl'de durduğum için eu'nun gazabına uğradım, çalışan kadın bile yazın peak dönemde alsan daha ucuzdu birde sezonda binerdin dedi

Tracktion control yüzünden r1 düşündüm ama tr şartlarında zor aynı şekilde zx10r, gsxr1000 hiç bakmam bile.
    600'de gsxr600 yada agusta f3.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)