User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: triumph dayton 675

mtahakorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

triumph dayton 675

arkadaşlar trimuph daytona 675 modeli hakkında bilgisi olan varmı nası bi alettir bilgilendirirmisiniz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yokmu bilgisi olan?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kullanmışlığım vardır, 2013 675R modelini, alt devirleri de üst devirleri de güçlüdür, düşük devirlerde piyasadaki 4 silindirli 600'lükleri tanımaz, aynı şekilde oturuş pozisyonu da piyasadaki en rahatsızlar klasmanında başa oynar. Oyuncak konusunda felaket doludur, ABS, quickshifter, Öhlins gidon amortisörü, Öhlins ön maşa, Brembo monoblok frenler bakanın dibini düşürür. Tam bir pist makinasıdır, pistte can yakar, ama şehir içinde kullananın belini kırar, fıtık eder. Genel bilgi bu kadar verebiliyorum, merak ettiğiniz konular olursa cevap vermeye çalışırım.

gokberkeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye`de yedek parça ve servis sıkıntısı olup iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az olan bir model olduğunu biliyorum.Mototal getiriyordu yanlış hatırlamıyorsam,araştırmakta fayda var ama ben Japon markalarından birini öneririm özellikle yeni 636 Ninja

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokberkeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye`de yedek parça ve servis sıkıntısı olup iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar az olan bir model olduğunu biliyorum.Mototal getiriyordu yanlış hatırlamıyorsam,araştırmakta fayda var ama ben Japon markalarından birini öneririm özellikle yeni 636 Ninja
    Mototal getiriyordu hocam ama Triumph'un distribütörlüğünü geçen sene Korlas aldı.
    Ama en son Mototal'dayken iki tane satılmıştı 2013 Daytona 675R, uzun süre de Mototal'a kardeş olmuşlardı, özel istek olmadığı sürece yenisini getireceklerini sanmam.

gokberkeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraIlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mototal getiriyordu hocam ama Triumph'un distribütörlüğünü geçen sene Korlas aldı.
    Ama en son Mototal'dayken iki tane satılmıştı 2013 Daytona 675R, uzun süre de Mototal'a kardeş olmuşlardı, özel istek olmadığı sürece yenisini getireceklerini sanmam.
    Haklısınız,Avrupa menşeili motorlar gerçekten tasarım ,teknoloji,performans,albeni olarak çok iyi motorlar ama servis,yedek parça,yüksek fiyat politikası yüzünden ülkemizde ne yazık ki talep görmüyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgi iiçin teşekkürler baktığım 2007 model abs li deil tipi falan çok hoşuma gitti motorun virajlarınında çok iddalı olduğunu söylediler ama kullanmadan bilinmez benim çok hoşuma gitti makine.
    acaba seledemi sıkıntı var yani oturuş pozisyonumu rahatsız yoksa koltukmu eğer koltukda iyleştirilebilir ama pozisyonsa o sıkıntı işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oturuş pozisyonu rahatsız ama isterseniz jel seleside satılıyor onuda alabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir triumph kullanıcı olarak eski motorum daytona yenı motorum tiger sport 1050 halen daha kullanmaktayım su ana kadar hiç yedek parça sıkıntısı duymadım hatta ellerınde yoksa bile 2hafta en gec 3 haftada getırılıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)