User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
83 sonuçtan 77 ile 83 arası

Konu: Ktm Duke 125 mi? Yamaha YZF R125 mi?

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Karakuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle teşekkür ederim cevap için. Düşe kalka öğrencez artık, çok büyük mevzu olmasın yeter ki ninja vs. daha mantıklı diyosun sende, çoğu arkadaşım gibi. Sanırım ilerde aprilia'ya binmek daha iyi olacak
    Abi aprilia ne kadar ünlü bir firma olsada türkiye şartlarında ***** az biliniyor profesyoneller tarafından kullanılıyor daha çok.En güzeli ninja bakman aynı şekilde Hayırlısı olsun yine de.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Yeni konu açmak istemedim; Aprilia Rs4 125 hakkında bilgi almak isterim sizlerden. Bu ara bir merak sardı, güzel bir eğitim alıp daha çok şehir içi kullanacağım bir motor almak istiyorum. Çok fazla hız sevmem, ses falan da umrumda değil sadece tasarıma önem veriyorum o yüzden çekiyor kendisine aprilia. Ya da Ninja250 düşünüyorum.

Daha önce elektrikli motor bile kullanmadım, yapabilir miyim onuda eğitimde anlarım ama işte bir heves denemek istiyorum bu aletleri. Sizce ilk motor için doğru seçim olur mu rs4? Bakım vs giderleri, parça fiyatları çok çok fazla mıdır? Yoksa al, uzun süre keyifle bin mi dersiniz?? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.
    Aprilia güzeldir iyidir de motor alırken sonrasınıda düşünmek lazım ve ne amaçla alındığını da bilmek lazım. Bakım ve parçaları italyan olduğundan dolayı biraz tuzlu olabiliyor. İlk bakım ı eyv da sonrası can yakabilyior. Bu durumdan etkilenmicek isen aprilia ömürlük makinalardan tekidir. Kullanışı iyi güzel zevkli makinadır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı taylaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağustosta ehliyet alma hakkım doğuyor ve 8000-10000 arasında satılan bu iki motorun parası birikti sayılır.

Ben kendi tahlillerimi büyük çoğunlukta yaptım. İkinci el bin km'yi aşmamışların fiyatlar aynı gidiyor.

Sizce şekil/performans/sağlamlık/kullanma kolaylığı açısından 10 üzerinden puanlarınız kaç olur bu iki modelin
    Çok güzel istekte bulunmuşsun. Kısaca anlatıcam )

Ninja 250 kullanıyorum , arkadaşta da yzf R125 var . Gördüğüm en vasat en gereksiz en kullanışsız motor. Vites attırması sıkıntı oturma pozisyonu uygun değil. 10k ya her türlü kawasaki ninja 250 yada honda 250 cbr alabilirsin. Cbr ı olan arkadaşımda var 250 cc lik. Ama kawa nın duruşu hem 250 liğe göre daha olgun daha tatlı. Yakışı da gerçekten şehir için de on numara. 225 230 km yaptım full depoya. Üzerinde iridyum buji ve K&N hava filtresi olmasına rağmen böyle bir km 250 cc likte çok iyi Yani bajaj-R125-ktm den uzak dur derim Ktm duke 125 - 200 cc hem gereksiz motor hem de gereksiz bakımları pahalı. Motor alırken motoru düşünme sonrasını düşün. Alım - kullanım - satım.. Ninja yı emin ol çok rahat satabilirsin.. Şimdiden hayırlı olsun

Karakuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aprilia güzeldir iyidir de motor alırken sonrasınıda düşünmek lazım ve ne amaçla alındığını da bilmek lazım. Bakım ve parçaları italyan olduğundan dolayı biraz tuzlu olabiliyor. İlk bakım ı eyv da sonrası can yakabilyior. Bu durumdan etkilenmicek isen aprilia ömürlük makinalardan tekidir. Kullanışı iyi güzel zevkli makinadır.
    Abi yeni gördüm mesajını, kusura bakma ve teşekkür ederim.

Açıkcası kafamı kurcayalayan tek şey, 125'lik olmasıydı aprilia'nın. Çok sık motor değiştirmek istemiyorum. Onun haricinde tam istediğim gibi az bulunan ve kaliteli bir motor dediğin gibi. Ama ninja almak daha mantıklı geliyor, diğer postunda verdiğin bilgilerden dolayı. Satımı kolay, az da yakıyor vs. Sezon kapanmadan inşAllah ehliyeti ve eğitimleri alıp, bende motor dünyasına giriş yapıcam
    Real Cars, Real Roads.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Abi yeni gördüm mesajını, kusura bakma ve teşekkür ederim.

Açıkcası kafamı kurcayalayan tek şey, 125'lik olmasıydı aprilia'nın. Çok sık motor değiştirmek istemiyorum. Onun haricinde tam istediğim gibi az bulunan ve kaliteli bir motor dediğin gibi. Ama ninja almak daha mantıklı geliyor, diğer postunda verdiğin bilgilerden dolayı. Satımı kolay, az da yakıyor vs. Sezon kapanmadan inşAllah ehliyeti ve eğitimleri alıp, bende motor dünyasına giriş yapıcam
    Ninja almak istersen 11K ya hatta 10,5 a satabilecek bir arkadaş var makinası da güzel ve temiz . Akrapoviç egzoz K&N filtre iridyum buji falan var sesi falan on numara. Lastikleri de seni idare eder seneye rahat rahat Düşünürsen konuşalım oki

Karakuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ninja almak istersen 11K ya hatta 10,5 a satabilecek bir arkadaş var makinası da güzel ve temiz . Akrapoviç egzoz K&N filtre iridyum buji falan var sesi falan on numara. Lastikleri de seni idare eder seneye rahat rahat Düşünürsen konuşalım oki
    Abi gün itibariyle kıbrısa döndüm. 1 ay sonra Türkiye'de olurum, o zamana kadar motorda durursa, ciddi bir şekilde konuşalım
    Real Cars, Real Roads.

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yamaha MT125 i çıkardı 9.900 gibi bir fiyatla giriş yaptı kaliteli bir şeye benziyor ama sele yüksek 180 altı kullanıcılar yere tam basamaz deniyor.15beygir 125 cc şehiriçi motoru şekil yemal çok hoş bi düşünün derim ben

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)