User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: "11 cbr 600 FA

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorunuz çok güzel görünüyor allah kaza bela vermesin.
    Bende öğrenme amaçlı başlangıç olarak 180 lik bir motor aldım şuan kullanıyorum,seneye mayıs haziran gibi 600 luk bir motor almak istiyorum.
    RR ile FA arasındaki temel fark nedir ?
    Birde ilk racing motorum olacak hondamı almak mantıklı yoksa daha uygun birşeylermi bakılmalı ?
    Son olarak sırtlık eldiven tarzı ekipmanlara bakabilceğim güvenli bir site var mıdır ?
    Şimdiden teşekkürler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CupraR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşşallah showroomlardaki sıfır motorlardan daha temiz daha güzel duruyor.Allah kazalardan belalardan hırsızlardan ve öne yapışan haşerelerden korusun.
    tesekkur edıyorum.cumlemızı korusun.

Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorunuz çok güzel görünüyor allah kaza bela vermesin.
    Bende öğrenme amaçlı başlangıç olarak 180 lik bir motor aldım şuan kullanıyorum,seneye mayıs haziran gibi 600 luk bir motor almak istiyorum.
    RR ile FA arasındaki temel fark nedir ?
    Birde ilk racing motorum olacak hondamı almak mantıklı yoksa daha uygun birşeylermi bakılmalı ?
    Son olarak sırtlık eldiven tarzı ekipmanlara bakabilceğim güvenli bir site var mıdır ?
    Şimdiden teşekkürler.
    tesekkurler.

benım hıssettıgım en buyuk fark frenler. fa da combıned abs var. otobus gıbı duruyor gercekten. ınsana feci guven gelıyor suruslerde. ayrıca rr ın oturus pozısyonu rahatsız (gıdon daha asagıda, biraz daha öne egık kullanım), surus karakterı daha hırcın (7000 sonrası exup acıldıgı ıcın fa gıbı stabıl hızlanmıyor.), yakıtı bı tık fazla (kullanıma gore 0.5-1lt oynuyor) ve selesi tek (mono kapak daha guzel duruyor ve oturunca motorla daha bı butunlesıyorsun)

250lıkten gectıgınde tum 600lukler ucak gıbı gelecek bır sure.bu yuzden performans olarak rr ıle fa arasındakı farkı pek anlamayamazsın. abs oldugu ıcın kesınlıkle 600luge gececeksen fa derım. sonra zaman ıcınde yetmezse zaten tekrar 600luk degıl 1000lık bakarsın.

mantık honda dıyor elbette. kosebasında servısı var her sanayıde parcası var. allah korusun dustugunde kalktıgında ortada kalmamak lazım. ıtalyanlar guzel ama bır o kadar rısklı. 7000tl lık rs125ın grenaj setine 7000tl ısteyebılıyorlar he ama ben satısa cıkardım.neden ? ducati-mv agusta ıcın bazen gonul ferman dınlemıyor

ben korumalarımın cogunu yurtdısı kaynaklı 2.el alıyorum. pıstten cıkma vs 0 kondusyonda yakalayınca cok mantıklı oluyor. zıra 0ının 3-4 te bırı fıyatına gelıyor. bu sekılde dusunursen sana da yardımcı olurum. 0 almak ıstersem de kadıkoydekı yerlere bakıyorum lakın sana uzak tabi. sen ıstanbulda bıseyler begenırsen de yardımcı olurum, posta vs feyızoglu,anes,motovento felan var ama fıyatlar tabı yakıyorr

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tesekkurler.

benım hıssettıgım en buyuk fark frenler. fa da combıned abs var. otobus gıbı duruyor gercekten. ınsana feci guven gelıyor suruslerde. ayrıca rr ın oturus pozısyonu rahatsız (gıdon daha asagıda, biraz daha öne egık kullanım), surus karakterı daha hırcın (7000 sonrası exup acıldıgı ıcın fa gıbı stabıl hızlanmıyor.), yakıtı bı tık fazla (kullanıma gore 0.5-1lt oynuyor) ve selesi tek (mono kapak daha guzel duruyor ve oturunca motorla daha bı butunlesıyorsun)

250lıkten gectıgınde tum 600lukler ucak gıbı gelecek bır sure.bu yuzden performans olarak rr ıle fa arasındakı farkı pek anlamayamazsın. abs oldugu ıcın kesınlıkle 600luge gececeksen fa derım. sonra zaman ıcınde yetmezse zaten tekrar 600luk degıl 1000lık bakarsın.

mantık honda dıyor elbette. kosebasında servısı var her sanayıde parcası var. allah korusun dustugunde kalktıgında ortada kalmamak lazım. ıtalyanlar guzel ama bır o kadar rısklı. 7000tl lık rs125ın grenaj setine 7000tl ısteyebılıyorlar he ama ben satısa cıkardım.neden ? ducati-mv agusta ıcın bazen gonul ferman dınlemıyor

ben korumalarımın cogunu yurtdısı kaynaklı 2.el alıyorum. pıstten cıkma vs 0 kondusyonda yakalayınca cok mantıklı oluyor. zıra 0ının 3-4 te bırı fıyatına gelıyor. bu sekılde dusunursen sana da yardımcı olurum. 0 almak ıstersem de kadıkoydekı yerlere bakıyorum lakın sana uzak tabi. sen ıstanbulda bıseyler begenırsen de yardımcı olurum, posta vs feyızoglu,anes,motovento felan var ama fıyatlar tabı yakıyorr
    Cevaplar için çok teşekkür ederim.verdiğiniz sitelere bi bakayım,ekipmanlar için sizi bi ara rahatsız edeceğim pm atarım.

osimen34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba üstad.özel mesaj attım bakarsan çok sevinirim.tşk ler.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tesekkurler.

Merhaba ,

Pistten çıkma 2. el parçarı hangi siteden ya da nereden temin ettiğinizi paylaşır mısınız çok özel değil ise ?
    Motovento eski TMSF başkanı . İçindeki markalar dediğiniz gibi dudak uçuklatıyor . Feyizoğlu iyidir aralarında Adem abi müşteri olsun sabit olsun der verir sıkıntı yaşatmaz

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    OSİMEN ; tel konustuk ama yıne de bır sorun olursa ararsın tekrar

johnie ; hali hazırda kullandıgım agusta ıcın 0 set yaptım lakın daha once hep bu (https://www.facebook.com/seyhan.kahraman.50?fref=ts) abımızden alısverıs yaptım. sen ne ıhtıyacın var ıse soyle,sorarım ben ıyı fıyat alırım senın ıcın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)