User Tag List

Sayfa 11/14 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
264 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Forumda Racing motor süren kaç kişiyiz

okn84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

buda benım yenı motorum racıng olmasada sport tourıng de bambaska vtec actında gercekten guzel hızlanıyor 2005 model ve 14 bın km de

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O oturma pozisyonuyla nasıl rahat ediyorsunuz? ben alaturka tuvaletleri bile kullanamıyorum scooter forever

okn84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendı motorum ıcın konusursam bu okadarda rahatsız degıl dıye bılırım bende scooter kullanan bırıydım ama artık scooter daha cok rahatsız edıyor racıng makınaya gore daha dıksınız vfr de o yuzden sportourıng olarak gecen bı makınadır

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O oturma pozisyonuyla nasıl rahat ediyorsunuz? ben alaturka tuvaletleri bile kullanamıyorum scooter forever

Bende zaten hem 125 hemde 250cc 2 tane scooter var. 1000RR'ı sadece güneşli havalarda ve kesinlikle yerlerin kuru olması şartıyla çıkartıyorum zaten. Büyük makine keyif makinasıdır bana göre. Yani işimi hallediyim, pratiklik olsun, şuraya da alışverişe gidiyim makinası değil kanımca. Böyle düşündüğüm için zaten çok nadir çıkarırım büyük motorlarımı. Hava da soğuk olmamalı ki, sürüşten zevk almak yerine, olay işkenceye dönüşmesin diye. Yoksa bende scooter'cı sayılırım. Miss gibi valla. 20 lira atıyorum fix 190-200 civarı gidiyor. Felaket manevra kabiliyeti var onun yanı sıra koltuk altı bagaj candır caaan

Ama çukur vb yerlerde scooter canıma okuyor. Bende bel fıtığı var birde, aslında motora binmemem lazım ama insan kopamıyor işte. Başka sevda buda..
    @okn84

Maşallah motorunuz da çok güzelmiş, hele ki 14.000 km gibi bir rakam muhteşem. Maşallah maşallah, Allah'ım nazarlardan saklasın inşallah. Kazasız belasız....

bykral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    +1 2008 honda cbr 600rr

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir ferrarin olsa "bu ne yaaa kazık gibi araba,konfor sıfır" dermisin
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

mtay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benden bir kare...

2010 model Honda CBR600RR kullanıcısıydım... Baklım düğün oldu bitti maddiyat hazır olunca yeni bişey düşünüyorum..

speedy34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keyifli gezmeler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1,5 sene öncesine kadar

2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir ferrarin olsa "bu ne yaaa kazık gibi araba,konfor sıfır" dermisin
    offtopic ama supersport lar çok kompakt arabaya göre daha konforludur, demeden geçemedim
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşAllah güzel bi Gsx-R nasip ilerleyen zamanlarda
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir maşallah alırım bende Gerçi yakın zamanda satıp, nasip kısmetse arabaya döneceğim hayırlısı ile

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı initial-D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1,5 sene öncesine kadar

Naptın abi sattın mı? Hiç mi motosiklet yok şuan sende?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir maşallah alırım bende Gerçi yakın zamanda satıp, nasip kısmetse arabaya döneceğim hayırlısı ile

Bu kararın için ne desem bilemedim ki Arabada iyidir tabi ama şu SS tutkusu ayrı bişey..
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kararın için ne desem bilemedim ki Arabada iyidir tabi ama şu SS tutkusu ayrı bişey..
    Abi bu 2 tekerlekli gevur icadı cidden çok başka bir duygu, başka bir zevk, başka bir heyecan, başka bir tutku. Daha bir sürü şey sayarım sıkılmadan etmeden. Kendisi benim 18. motorum. Allah'ım çok şükür bu sevdayı da kazasız, belasız layıkıyla kullanmayı nasip etti hamd olsun. Ama artık o kadar çok kötü haber alır oldum ki hep yakın çevreden birilerini kaybetmek, motosiklet kullanan bir arkadaş aradığında ve ekranda onun ismini gördüğüm de, "Allah'ım sen esirge, sen koru, sen gösterme" diye dua etmek telefonu, hep bir endişe ve korku içinde olmak gerçekten kötü bir şey. Ama zevki, verdiği haz onun yeri de çok çoook başka. Yani anlatamam herhalde, bu duyguları anlatmak için ne kelimeler yetiyor ne de cümleler.

Ben sağlık problemleri sebebiyle motosikleti bırakmaya mecbur kalsam da (Baba bile motorcu, ne kadar kopar, uzaklaşabilirim bilmiyorum ama artık büyük motor almak istemediğim bir gerçek) olur da çok 2 teker aşkıyla yanar tutuşursam yine alırım her halde ama bu sefer scooter olur

Racing çok başka sevda abi anlatamıyorum işte. Böyle yazarken bile içim kıpır kıpır oluyor

Beni en iyi şekilde @wolrath Barış abi anlar. Kendisi de pekte ufak olmayan bir kaza geçirmişti, Allah korudu çok şükür. Bir süre motosikletten uzaklaştı, araba vs derken yine 2 teker tepesinde adam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu 2 tekerlekli gevur icadı cidden çok başka bir duygu, başka bir zevk, başka bir heyecan, başka bir tutku. Daha bir sürü şey sayarım sıkılmadan etmeden. Kendisi benim 18. motorum. Allah'ım çok şükür bu sevdayı da kazasız, belasız layıkıyla kullanmayı nasip etti hamd olsun. Ama artık o kadar çok kötü haber alır oldum ki hep yakın çevreden birilerini kaybetmek, motosiklet kullanan bir arkadaş aradığında ve ekranda onun ismini gördüğüm de, "Allah'ım sen esirge, sen koru, sen gösterme" diye dua etmek telefonu, hep bir endişe ve korku içinde olmak gerçekten kötü bir şey. Ama zevki, verdiği haz onun yeri de çok çoook başka. Yani anlatamam herhalde, bu duyguları anlatmak için ne kelimeler yetiyor ne de cümleler.

Ben sağlık problemleri sebebiyle motosikleti bırakmaya mecbur kalsam da (Baba bile motorcu, ne kadar kopar, uzaklaşabilirim bilmiyorum ama artık büyük motor almak istemediğim bir gerçek) olur da çok 2 teker aşkıyla yanar tutuşursam yine alırım her halde ama bu sefer scooter olur

Racing çok başka sevda abi anlatamıyorum işte. Böyle yazarken bile içim kıpır kıpır oluyor

Beni en iyi şekilde @wolrath Barış abi anlar. Kendisi de pekte ufak olmayan bir kaza geçirmişti, Allah korudu çok şükür. Bir süre motosikletten uzaklaştı, araba vs derken yine 2 teker tepesinde adam
    Bende şimdi bitane two brothers egzost buldum dedim Cana söyleyeyimde gidip baksın şuna güzel bişeyse alalım dursun kenarda diyecektim sana Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum durumu çok güzel ifade etmişsin o zevk anlatılabilecek türden değil ben 5sene önce sattım motorumu ama o günden bu yana hiç bir şekilde kendimi her gün ilanlara bakmakdan alamadım şimdide içim kıpır kıpır bilmiyorum açıkcası alır mıyım almaz mıyım ama bu zevkden vazgeçmek çok ama çok zor..
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende şimdi bitane two brothers egzost buldum dedim Cana söyleyeyimde gidip baksın şuna güzel bişeyse alalım dursun kenarda diyecektim sana Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum durumu çok güzel ifade etmişsin o zevk anlatılabilecek türden değil ben 5sene önce sattım motorumu ama o günden bu yana hiç bir şekilde kendimi her gün ilanlara bakmakdan alamadım şimdide içim kıpır kıpır bilmiyorum açıkcası alır mıyım almaz mıyım ama bu zevkden vazgeçmek çok ama çok zor..
    Kesinlikle sana katılıyorum abi. Vaz geçilesi çok çok zor olan bir zevk. Bunun sebebi, böyle büyük bağlanmamızın sebebi nedir düşünüpte bulamadığım ama bir 4 silindir sesi duyduğum her seferde "acaba bu motor nedir?" diyerek cama koşma sebebim. Tabi baya zaman oldu artık törpülendi bende bu sevda. Ne eskisi gibi öyle ses duyunca koşar oldum ne de ilanlara girip bakıyorum. Beni buralara getiren gerçekten sağlıktan çok, sevdiklerimden aldığım kötü haberler. Kaza yapanlar, kaza yapıp bir yeri kırılanlar, söylemeye dilim varmasa da vefat edenler. Resmen çevremde ki sevdiğim insanlar azalır oldu abi. Aklıma geldikçe o insanlar, gözümde canlanıyor anılar ve hüzünleniyor insan. Keşke olmasaydı da bunlar, hiç tanışmamış olsaydık demekten tutun, insan olanlardan kendisini bile suçlamaya başlıyor bazen. Aklınıza 40 türlü şey gelip kendinizi suçluyorsunuz o an.

Bir arkadaşımın daha 18-19 yaşında kardeşi vefat etti. Cenazeyi defnetmeye gittik; ailesi, abisi hepsi perişandı. Kardeş acısı nasıldır o çocuğun fotoğraflarda ki anlamsız şekilde mutlu gibi gözükmeye çalışmasından anlıyorum. Ömrü boyunca taşıyacak belki de o acıyı. Bilmiyorum kötüsü müdür, iyisi midir ama mezarlıkta tam evlerinin önünde olup, camları mezarlığa bakıyor.

Kötü şeyler abi, kötü şeyler. Bunlar aklıma geldi de ben bile kötü oldum.

Araba konusuna gelince de, araba işte, ne olursa olsun binmem etmem, cam arkasında seyirci kalmaktansa, motosiklet üzerinde rüzgarla sevişir, başrol oyuncusu ben olurum derdim hep. Bu oyunculukta bir yere kadarmış. Kağıt dediğimiz 106 serisi araçlar bile kaza yapınca içinde ki insanların geneli sağ çıkıyor. Motor da bu ihtimaller çok çok düşük. Aile'de korkuyor ister istemez. Birde benim baba bile motorcu yani, babamla beraber otobanda 270-280 giderdim. Neyse şükür 3-4 ay kadar eskide kaldı. Aynı şeyler yaşansın istemem. Kısmetse araba alıp, elimden geldiğince yükleyip, amacım kesinlikle rolling değil ama keyfi gazlamak. O ivmelenme hissiyatını yaşamak. Artık o da ne kadar olur bilinmez ama kendimizi kandırma çabaları

Bu arada abi bu sıkıcı muhabbetlerden kopalım, dün gece vosvos ilanlarına girdim. Arabalara baktım, araçlar felaket hoşuma gitti. Birde onları yüklüyorlar, çamurluklar genişliyor kendimden geçtim resmen youtube'da videoları izlerken. Adamlar genelde Porsche ya da Subaru WRX STİ olarak Swap'lıyor ama sonrasını otur izle, GTR35'e el sallayanı var Bunlar bir yana bana max 180-200 hp olsa yeter. Sırf görüntüsü ve şapşal duruşu için istiyorum

Bak abi bu araba İzmir'deymiş galiba

1971 Volkswagen Beetle Roportaj - YouTube

Duruşa bakar mısın abi, maşallah çok güzel yapmış adam aracı

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

motoru bırakamadım ama racıng bitti

baba bır sport tourıng varken, hıc gerek yok.

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende racing olayına gidip geliyorum. alıp bir sezon kullanmak isterim 300+ hızları bir kere yaşamak tecrübe etmek istiyorum. hali hazırda suzuki gsxs var 150-160 hp bişey ara hızlanmalarda 240-250 lere kadar racing lerden kopmaz ama sonrası esas merak ettiğim bu motorumu da seviyorum daha 3500 km.de şimdi sat racing al sonra onuda sat vs. zararda etmek istemiyorum, arabalardan bir sürü zarar ediyoruz zaten. kafam çok karışık, ne tavsiye edersiniz.
    TeamPASAOGLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler