User Tag List

Sayfa 5/14 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
264 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Forumda Racing motor süren kaç kişiyiz

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChtArdARSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnde yenı aldım r25 ufaktan baslayalım dedık racınge..
    Cok dıkkat cekıcı guzel,yakıt tuketımı ve ara hıslanmalar rodajda bile ıyı bn mavı ıcın 2 ay bekledim 1000 km astıktan snr egzos ve lastık ılk tercıgım olucak.
    hocam Aman rodajda 7bin deviri geçme, rodaj bitsin hele 7bine kadar hani yalan değil pek tat vermiyor ancak 7binden sonra 14bine kadar inanılmaz tat veriyor (250cc motor için tabi )

Egsoz için ben de kararsız kaldım, youtube da egsoz takanlar var ama canlı sesini duymadan girişmek istemedim. İlla ki tek silindir 250cc den daha iyi çıkacaktır özellikle 10bin devir üstünde ama yine de canlı duymak tercihim olacak.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ninja 250R var şuan elimde ama isteyen olursa hemen satarım
    Fiat's Are Faster Than You Think!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısa bir not düşmek istiyorum, sabak mecidiyeköy girişinde motor bir arabaya arkadan çarpma sonucu yaşamını yitirdi. Umarım hiçbirinizin başına bir şey gelmez baya üzüntülü başladı bugün

typermelih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2014 honda 1000 rr

ChtArdARSL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam Aman rodajda 7bin deviri geçme, rodaj bitsin hele 7bine kadar hani yalan değil pek tat vermiyor ancak 7binden sonra 14bine kadar inanılmaz tat veriyor (250cc motor için tabi )

Egsoz için ben de kararsız kaldım, youtube da egsoz takanlar var ama canlı sesini duymadan girişmek istemedim. İlla ki tek silindir 250cc den daha iyi çıkacaktır özellikle 10bin devir üstünde ama yine de canlı duymak tercihim olacak.

Dedigin gibi ben komple kit akropovic dusunuyorum. Tek silindire gore cok iyi sesi var,suan icin bile scooterdan gectigim icin gayet hos geliyor bana.. Zaten son hiznda kisitlama mevcut 180 km gecmiyormus. Lastik olarak pirelli rosso dusunuyorum. Birde honda250 aldi arkadasim onla tum ara hizlanma ve topspeed denemk istiyorum
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün foruma makas atmış lavuk. En az 3 kişi şahit olmuş

190E M104 3.2 24v engine upgrade..
    Dr.Ecu
    Tayfun Gün (Tago)

BoOoM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

+1

Hasta işi

Arabası kadar kafası var anahtari kadar beyni yok.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

Buda bizim canavar

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 E90 320d & 2006 FJR 1300

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    racing olmasada gsr600 üm var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu da benim yamyam.yam plaka olduğundan yamyam, yamR vs isimler kullanıyorum. yaz sıcağı yerine güneşli kış-bahar aylarında motosiklet kullanmayı sevdiğimden, piyasa olaylarından-buluşma şekil şükül işlerden haz etmediğimden 1700 km de şuan kendisi, bin kmsini de heyecanlı araç sahiplerinin salçalıkları eşliğinde çeşme-izmir git gel rodajla yaptık.bayram tatili arada kısa mesafe kafa dağıtma gazlamalarıyla bikaç ayda 700 km anca yapabildim.
    komple boğazdan arrow titanyum egsoz, bmc race filtre var şuan.plakalık tabiki iptal(apaçilik kanımızda var)siyah double cam, mono kapak, karbon alt çamurluk elimde henüz takamadım.
    vakit bulabilirsem diablo corsa lastik ilk alacağım şey.yazın iyi kötü orj lastikleri idare etse de kışın çoğunlukla kullandığımdan ilk yapacağım şey lastik olacak.sonra da power commender ve quick shifter düşünüyorum başka da birşey yapmam sanırım.
    herkese kazasız belasız cezasız keyifli sürüşler.

Turbo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın sabah şile ye gaz açmaya çıkıyorum, gelmek isteyenleri beklerim
    Turbo Rider
    Yamaha 1000r

Turbo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumun motorcuları çok durgun , süs olsun diye mi motor aldınız.
    Turbo Rider
    Yamaha 1000r

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok mu bilgilerini anılarını paylaşmak isteyen.. Gsxr-600 düşünüyorum kısmetse 2006-2009 arası favorilerinizde eşinizde dostunuzda tavsiye edebileceğiniz varsa değerlendirmek isterim..
    ALLAH VAR GAM YOK..

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim tek diyeceğim motorunuzu bakkala girerken bile gözünüzden ayırmayın. ben kuruyemişe girdim 2 dk durdum içerde dışarı çıktım motor yok. aman dikkat edin
    SENSİN.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozgur106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok mu bilgilerini anılarını paylaşmak isteyen.. Gsxr-600 düşünüyorum kısmetse 2006-2009 arası favorilerinizde eşinizde dostunuzda tavsiye edebileceğiniz varsa değerlendirmek isterim..
    supersport motosiklet alırken çok dikkatli ve işinin ustasına göstermenizi tavsiye ederim.orta temizlikte denilen motosikletlerden bile(leşlerden koşarak uzaklaşın) uzak durun.iki gün sonra bi şanzuman sıkıntısı olur tamircisi ayrı yaslar(işi bilen adam çok olmadığından olanların da çoğu fırsatçılık yapıyor) parçası ayrı.
    geçen tamircime bi gsr600 geldi ikinci viteste bi titreme yapıyor şanzumanı söküp parçayı takıp şanzumanı toplamaya 1.750 tl gibi rakam söyledi.sıkıntılı iş sürpriz yumurta olduğundan abarttı biraz ama sadece bi dişli değişecek olsa 400-500 tl den aşağı işçilik yazmazdı.supersport olayı scooter binmek gibi değil malesef.egsoz taktıracak olursunuz biri komple egsoz montajına 100 liraya takarız abi der sente ayarından haberi yoktur.diğeri sente ayarını on numara yapar 200-250 hatta 300 e kadar fiyat çeker.benim tamircim izmirin önde gelenlerinden bikaç parçacıyla da iyi kötü aram var ki tamircimle ortak bikaç can ciğer arkadaşlara sahibiz o halde ödediğim paralar çok geliyor.otomobil camiasıyla bir değil yani ustası az parçacısı az.ben haftada bir binerim hayvan gibi binerim diye temiz ikinci el motor aradım aylarca 600rr r6 zx636 gsx r600 hepsini kovaladım temizini bulamadım temizlere sıfır parası istiyorlar enson gidip sıfır aldım bikaç ay önce.he şimdi insan gibi kullanıyorum yine haftada bir iki haftada bir çıkarıyorum yine deli gibi gazlıyorum ama bakıyorum da motora.sıfır motor 4 yıl garanti var kafamda sorun olmuyor motorundan mı sıkıntı çıkacak şanzuman mı patlayacak vs diye.çoğu racing diye tabir edilen motosikletler elden ele dolaşıyor belli bi süre canını alıp piyasa yapıp el değiştiriyor.kısa süre şekil yapmak için alanlar da bakmıyor motora haliyle.teker yapmayı bilen kafa indirmiyor.sonra dişlisi amortisörü vs biton masraf.çok konuştum yine kusura bakmayın artık.

Durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emekli olmuş 2012 r6'cıyım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omR35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    supersport motosiklet alırken çok dikkatli ve işinin ustasına göstermenizi tavsiye ederim.orta temizlikte denilen motosikletlerden bile(leşlerden koşarak uzaklaşın) uzak durun.iki gün sonra bi şanzuman sıkıntısı olur tamircisi ayrı yaslar(işi bilen adam çok olmadığından olanların da çoğu fırsatçılık yapıyor) parçası ayrı.
    geçen tamircime bi gsr600 geldi ikinci viteste bi titreme yapıyor şanzumanı söküp parçayı takıp şanzumanı toplamaya 1.750 tl gibi rakam söyledi.sıkıntılı iş sürpriz yumurta olduğundan abarttı biraz ama sadece bi dişli değişecek olsa 400-500 tl den aşağı işçilik yazmazdı.supersport olayı scooter binmek gibi değil malesef.egsoz taktıracak olursunuz biri komple egsoz montajına 100 liraya takarız abi der sente ayarından haberi yoktur.diğeri sente ayarını on numara yapar 200-250 hatta 300 e kadar fiyat çeker.benim tamircim izmirin önde gelenlerinden bikaç parçacıyla da iyi kötü aram var ki tamircimle ortak bikaç can ciğer arkadaşlara sahibiz o halde ödediğim paralar çok geliyor.otomobil camiasıyla bir değil yani ustası az parçacısı az.ben haftada bir binerim hayvan gibi binerim diye temiz ikinci el motor aradım aylarca 600rr r6 zx636 gsx r600 hepsini kovaladım temizini bulamadım temizlere sıfır parası istiyorlar enson gidip sıfır aldım bikaç ay önce.he şimdi insan gibi kullanıyorum yine haftada bir iki haftada bir çıkarıyorum yine deli gibi gazlıyorum ama bakıyorum da motora.sıfır motor 4 yıl garanti var kafamda sorun olmuyor motorundan mı sıkıntı çıkacak şanzuman mı patlayacak vs diye.çoğu racing diye tabir edilen motosikletler elden ele dolaşıyor belli bi süre canını alıp piyasa yapıp el değiştiriyor.kısa süre şekil yapmak için alanlar da bakmıyor motora haliyle.teker yapmayı bilen kafa indirmiyor.sonra dişlisi amortisörü vs biton masraf.çok konuştum yine kusura bakmayın artık.
    Saolasın tavsiyelerin için teşekkür ederim ancak 2tane race motorum oldu ilk tecrübem değil yani şükür çevremde var İzmirde o iş için yedek parça ve işçilik sıkıntısı çekmem diye düşünüyorum kısmet bakalım güzel bi Gsxr-600 bulalımda Tr de yada İzmirde gerisini bi şekilde hallederim..
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omR35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saolasın tavsiyelerin için teşekkür ederim ancak 2tane race motorum oldu ilk tecrübem değil yani şükür çevremde var İzmirde o iş için yedek parça ve işçilik sıkıntısı çekmem diye düşünüyorum kısmet bakalım güzel bi Gsxr-600 bulalımda Tr de yada İzmirde gerisini bi şekilde hallederim..
    ALLAH VAR GAM YOK..

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmet ise ocak ayında piyasa biraz daha düşer ise 2008 kasa 600RR ya da kırlangıç r6 almayi düşünüyorum . Hayırlısı bakalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler