User Tag List

Sayfa 19 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 9171819
Toplam 347 adet sonuctan sayfa basi 343 ile 347 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Motor tercihi

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi xj6 kullandıktan sonra intergra daha rahat gelir. En azından otomatik
    Once yakın şehire gidersin, Sapanca gibi - Git Eker lokantasına hem karnın doyar tecrübeyi edinirsin böylelikle
    Şehiriçine giremem zaten ben o motorla.Ne arabalarda ayna kalır nede ben stabil sürebilirim.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler motor alasım var ama ehliyeti ne yapacam bilmiyorum
    b sınıfı ehliyetim var motor ehliyetini de işletmek için toplam harcanacak miktar nedir kursa gitmeye gerek var mı yoksa sadece sınavla mı alıyoruz..
    bir de B sınıfı ile kullanılabilecek motor önerileriniz nelerdir..ehliyeti alsammı almasam mı kararsızım.

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler motor alasım var ama ehliyeti ne yapacam bilmiyorum
    b sınıfı ehliyetim var motor ehliyetini de işletmek için toplam harcanacak miktar nedir kursa gitmeye gerek var mı yoksa sadece sınavla mı alıyoruz..
    bir de B sınıfı ile kullanılabilecek motor önerileriniz nelerdir..ehliyeti alsammı almasam mı kararsızım.
    50cc ye kadar olanları b ehliyeti sürüyor. Vergi ve sigortası yok. Kullanım amacınıza bağlı olarak yazlık yer vs kullanacaksanız 50 CC ideal. Ama İstanbul'dasiniz anladığım kadarıyla trafikte ne kadar ufak kalırsanız o kadar az saygı goruyosunuz. Ben geçen sene bu tarihlerde b ehliyete a2 eklettim vergi vs 850 lira gibi paraya mal oldu. Şuan durum nedir bilmiyorum uzun soluklu sürmeyi dusunuyosaniz alın dursun ehliyet.
    35buçuk.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50cc ye kadar olanları b ehliyeti sürüyor. Vergi ve sigortası yok. Kullanım amacınıza bağlı olarak yazlık yer vs kullanacaksanız 50 CC ideal. Ama İstanbul'dasiniz anladığım kadarıyla trafikte ne kadar ufak kalırsanız o kadar az saygı goruyosunuz. Ben geçen sene bu tarihlerde b ehliyete a2 eklettim vergi vs 850 lira gibi paraya mal oldu. Şuan durum nedir bilmiyorum uzun soluklu sürmeyi dusunuyosaniz alın dursun ehliyet.
    bodrumda kullanıcam oraya buraya git gel için..haftada 1 kerede 50-70 km yada biraz üstü km yapıcam değişik semt/koy gezi kahvaltı fotoğraf vs. için..kışın trafik olmadığı için pek etkilemiyor hacimli olması her taraf sakin çünkü.

benim düşündüğüm şey ehliyet..çünkü ehliyetim eski tip istesemde motor kullanamıyorum 50cc altı için yeni tip ehliyet istiyormuş..e ehliyeti değişmişken bari a2 ye mi geçsem diyorum masrafı ne tutar kimse net bişey söylemiyor..

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bodrumda kullanıcam oraya buraya git gel için..haftada 1 kerede 50-70 km yada biraz üstü km yapıcam değişik semt/koy gezi kahvaltı fotoğraf vs. için..kışın trafik olmadığı için pek etkilemiyor hacimli olması her taraf sakin çünkü.

benim düşündüğüm şey ehliyet..çünkü ehliyetim eski tip istesemde motor kullanamıyorum 50cc altı için yeni tip ehliyet istiyormuş..e ehliyeti değişmişken bari a2 ye mi geçsem diyorum masrafı ne tutar kimse net bişey söylemiyor..
    Ben şubat ayı gibi başvurdum a2 için. B sınıf vardı elimde. Sadece direksiyon eğitimine ve sınavına girmek yetiyor. Harcı şusu busu vs hepsi birlikte aşağı yukarı 1400-1500 lira falan tutuyor İstanbul Avrupa yakası için konuşuyorum.
    Bir de ehliyet kursuna yazılınca nüfusdan randevu da alın sınavdan 1 hafta sonrasına.
    Ben sertifika çıktıktan sonra randevu alayım dedim 1buçuk ay bekledim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)