User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Motosikletimin Çantası Çalındı

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Motosikletimin Çantası Çalındı

Bu akşam saat 19:00'da beylikdüzü marmara park avm'ye gittim. Normalde oraya gitmeyi bırakın önünden bile geçmem çünkü orayla bir bağım yok, bahçelievlerde oturuyorum. Motorumu avm otoparkının yaya giriş (yoğun) kısmına park ettim kamerada görüyordu orayı. Saat 19:30'da motorumun başına geldim ve ne göreyim çanta yok.

Kan beynime sıçradı sinirden ne yapacağımı şaşırdım dibimdeki duvara elimdeki paketi fırlattım ve bir hışımla çıktım güvenliğe (güya pronet). Danışmaya yönlendirdiler vs. Kamera kayıtları için emniyetten kağıt vs. İstiyolarmış tamam dedim. O çanta kuş oldu uçtu gitti neticede. Ben sadece bunu yapan ****** çocuğunun kim olduğunu merak ettiğim için emniyete gidicem ve o cd'yi alıcam. Sadece bir göz göze gelmek istiyorum bunu yapanla hangi anasının deliğindeyse. Çanta vs umrumda değil bulup bulmamam.

Ben bu çantayı alalı daha 3 gün olmadı ve 1400 tl verdim. Haram parada değil çalışıp kazandığım emeğimin parası bu. Daha hevesimi alamadan geldi ****** çocuğunun biri motora olan bütün sevgimi hiç etti gitti. Demem o ki siz de topcase çanta kullanıyorsanız tavsiyem çantayla demire kaynak vs attırmanızdır, o kadar sinirliyimki içim içimi yiyor. Sizinle paylaşıp bir nebze rahatlamak istedim ama mümkün değil. Maddi hiç bir şey umrumda değil, tek katlanamadığım nokta sahip olduğum bir şeyin benden alınması, onu kaybetmem.

Velhasılkelam size tavsiyem çantanıza kaynak attırın. Lanet olsun diyorum aynı havayı soluduğum kanı bozuk bu namussuzlardan dolayı.

Şimdi eğer o Allahsız kitapsız googlea böyle bir başlık yazıp şans eseri bunu okuyorsa ben ona 1400 tl daha vereceğim yeter ki karşıma gelsin numaram 0539 577 ondört ondört...

Bu da yine bu akşam saat 18:00 da çanta çok hoşuma gittiği ve fotoğraflamak istediğim kare... yazık.

.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun artık gün geçtikçe motosiklet sahibi olmak çok sıkıntılı aidatını ödediğim bekçili otoparktan çalınır die gece bazen rahat uyunamıyor az bez paralar değil verdiğimiz paralar bi huuur çocuğu yüzünden hiç oluyor peşini bırakmayın bu işin gerekirse avm nin sorumluluk alanı içindeyse zararınızı onlar bile karşılayabilir her yolu deneyin derim

cuneytturkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi seninle aynı kafadayız parayı çöpe atsam bu kadar canım yanmaz bazen 5 tl bile çok canımı yakıyor sırf enayi yerine koyuldum diye. Geçmiş olsun abi sıkma canını yinede giden bi çanta olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler