User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Motor Tercihi

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Motor Tercihi

Merhabalar, forumda motosiklet alımı-tercihi ile ilgili arkadaşlardan, abilerden bilgi-fikir almak istiyorum.

İlk motorum olacak.

Msx125 sf istiyordum, normal şartlarda bu hafta alıcaktım motoru fakat İstanbulda hiçbir bayide istediğim renk kalmamış. Hatta beyaz hariç ne renk varsa olur diyorken sadece beyazın son 1 adet kalmış olması biraz üzdü ve şaşırttı.

Şimdi ilk sorum bu beyazı alıp kaplatsam, herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ? Motorsiklet grenaj kaplaması ile ilgili hiç bilgim yok. Astarı yüzünü geçer mi, ruhsat için ek bi maliyet çıkar mı vs.

Bu 1.seçenek

2. seçeneğim ise yarın gidip ilk kez canlı göreceğim Benelli Tnt25. Tnt250 modeli de var fakat onun fiyat kur yüzünden 14 lerden 17 civarlarına fırlamış durumda.

Forumlarda biraz bakındığım kadarı ile kullanıcıları memnunlar. Ben pek bilindik bir marka olmadığı için belki bir bilen çıkar diye onu da ekleyeyim dedim konuya.

Moto fuarından - yeni yıldan önce almak istiyorum ki hem zam hem de yansıtılacak olan kur farkları çok vurmasın bütçemize.

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kırmızı 0km bulduk, sorun kalmadı. Konu uçabilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler