User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: 150-90-15 dış lastik

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

150-90-15 dış lastik

Merhaba

Motoruma arkaya 150-90-15 dış lastik arıyorum. Marka model zerre önemli değil. Tanıdığınız, bildiğiniz lastikçi varsa yardım ederseniz irtibata geçeyim.

Teşekkür ederim.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Motoruma arkaya 150-90-15 dış lastik arıyorum. Marka model zerre önemli değil. Tanıdığınız, bildiğiniz lastikçi varsa yardım ederseniz irtibata geçeyim.

Teşekkür ederim.
    Abi normalde 120 değil mi senin lastik? Jant kaça kadar müsaade ediyor dış lastik olarak 150 sınır mı?
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi normalde 120 değil mi senin lastik? Jant kaça kadar müsaade ediyor dış lastik olarak 150 sınır mı?
    Normalde 130. 150 üst limiti, şu an 140 var işte az daha kalın olsun istiyorum.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde 130. 150 üst limiti, şu an 140 var işte az daha kalın olsun istiyorum.
    Bende gözü karartıp 2014 2015 lifan almayı düşünüyorum 7 8 liraya bobber yapmak için. RR da güzel ama v motor yok işte yada RR alıp v motor mu swaplasak napsak kaça patlarki 1 1.5k ya komple 250lik v motor bulunur herhalde...
    AC/DC Back In Black

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende gözü karartıp 2014 2015 lifan almayı düşünüyorum 7 8 liraya bobber yapmak için. RR da güzel ama v motor yok işte yada RR alıp v motor mu swaplasak napsak kaça patlarki 1 1.5k ya komple 250lik v motor bulunur herhalde...
    Görmemişim ki yazdığını. Kusura bakma.

V motor var komple, benim motordan bulunur 2v49fmm motor kodu. Ama şasiye nasıl oturur bilmiyorum. Yükseklik değil de uzunluk kurtarır mı? Ölçüp biçmeli. Ankaradasın zaten, bir iki hafta içinde bir yerlerde buluşalım benim motoru ölçelim. Sonrasına bakarız.

Bu arada buldum 150 90 15 dunlop marka 2013 üretimi bir lastik. Gayet hoş durumu. Aldım 180 kağıda gitti. Onu takıcam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görmemişim ki yazdığını. Kusura bakma.

V motor var komple, benim motordan bulunur 2v49fmm motor kodu. Ama şasiye nasıl oturur bilmiyorum. Yükseklik değil de uzunluk kurtarır mı? Ölçüp biçmeli. Ankaradasın zaten, bir iki hafta içinde bir yerlerde buluşalım benim motoru ölçelim. Sonrasına bakarız.

Bu arada buldum 150 90 15 dunlop marka 2013 üretimi bir lastik. Gayet hoş durumu. Aldım 180 kağıda gitti. Onu takıcam.
    Abi estağfurullah ne kusuru, çok güzel adres ver geleyim vallahi rusya işim var ondan haber bekliyorum olmazsa o iş bir tane daytona var 2013 kazasız 14k kmde 7500 diyor onu alıcam şanzımanda da sıkıntı yok. Şase olarak çok güzel ama v motor swap şart onu da hallederiz uzunluk olarak bence olur bayağı bir uzun motor zaten. Müsait olduğun zamanı yazarsan özelden sevinirim bu arada ucuza kapatmışsın lastiği hayırlı olsun arkadan bir foto koysan fena olmaz
    AC/DC Back In Black

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler