User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yamaha Xmax 250 - Daelim S3 Advance 250 Nasıldır ?

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow Yamaha Xmax 250 - Daelim S3 Advance 250 Nasıldır ?

Beyler kendi motorumu sattıktan sonra yeni motor arayışlarına başladım. 250 cc klasmanında maxi scooter bakıyorum ilk zamanlarda xmax 250 bakıyordum fakat motor gücü ve konfor farkı olarak daelim s3 advance 250 markasının bir adım önde olduğunu duydum. Sizce Hangi markayı tercih etmeliyim kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi acaba ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guncelllll

DoguErdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10.000 km kadar Xmax kullandım, denildiği gibi motor sert ama bu + yol tutuş olarak geri dönüyor. Uzun yol tecrübemde oldu, ben 2.000 km sonra motor ve selesine alıştım. Daelim'i inceleme fırsatım oldu kullanmadım. Malzeme kalitesi bana çok vasat geldi. Hız ve güç olarak hissedebileceğin at ile deve bir fark yok. Daelim biraz daha hızlı. Kalite farkından ve servis yedek parça konusundan dolayı ben Xmax diyorum. Hatta şu an Ducati Monster motorum var satarsam Xmax 400 almayı düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DoguErdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10.000 km kadar Xmax kullandım, denildiği gibi motor sert ama bu + yol tutuş olarak geri dönüyor. Uzun yol tecrübemde oldu, ben 2.000 km sonra motor ve selesine alıştım. Daelim'i inceleme fırsatım oldu kullanmadım. Malzeme kalitesi bana çok vasat geldi. Hız ve güç olarak hissedebileceğin at ile deve bir fark yok. Daelim biraz daha hızlı. Kalite farkından ve servis yedek parça konusundan dolayı ben Xmax diyorum. Hatta şu an Ducati Monster motorum var satarsam Xmax 400 almayı düşünüyorum.
    Bende çok arasında kaldım ben biraz daha hıza önem veriyorum fakat kalite ve 2.elinde önemi var benim için. Satarken uğraşmadan satmak istiyorum elimde kaldıktan sonra hiç bir anlamı yok

Galip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daelim s3 malzeme kalitesi zayıf o fiyata kesinlikle binilebilir ama yedek parça zayıflıgıda var, x-max çeyrek altın gibi herkes çamur atsada millet binmeye devam ediyor yedek parçası ve piyasası gayet iyi, son olarak sym de düşünebilirsiniz yedek parça durumu çok iyi
    içerisi şampiyonlar ligi gibi, pırlantacılar galericiler...

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    x-mase kimse bir şey diyemez daelimde fiyat performans ürünüdür teknolojisi kalitesi iyidir.. o fiyatada zaten başka bir alternatif yok belki sym gts evo olabilir. xmas ayrı bir şey..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SYM 250 ye de bakmanızı öneririm

mtay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıllardır motosiklet kullanmaktayım. Şunu belirtmeliyim ki insanların kategori olarak sırayla internete girip bakamayacağı(Daelim gibi) modellere yönelmemek lazım ki zaten piyasası zor olan makinalarda canımız sıkılmasın... Ki xmax bu kategoride liderdir bile denebilir. Bence karşılaştırmayın bile...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    olay farklı daelim bakan insan zaten xmase maddi olarak gücü yetmeyen insandır.. o fiyatlarada parasının alabiliceği en iyi motor daelimdir buda bir gerçek.. teknolojisi çok iyi.. xmase gücü yeten zaten daelime düşünmez..

daelim kötü bir tercih değil güzel motor. ama fiyatına göre güzel bir motor.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olay farklı daelim bakan insan zaten xmase maddi olarak gücü yetmeyen insandır.. o fiyatlarada parasının alabiliceği en iyi motor daelimdir buda bir gerçek.. teknolojisi çok iyi.. xmase gücü yeten zaten daelime düşünmez..

daelim kötü bir tercih değil güzel motor. ama fiyatına göre güzel bir motor.
    Alıntı mtay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllardır motosiklet kullanmaktayım. Şunu belirtmeliyim ki insanların kategori olarak sırayla internete girip bakamayacağı(Daelim gibi) modellere yönelmemek lazım ki zaten piyasası zor olan makinalarda canımız sıkılmasın... Ki xmax bu kategoride liderdir bile denebilir. Bence karşılaştırmayın bile...
    Alıntı eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SYM 250 ye de bakmanızı öneririm
    x-mase kimse bir şey diyemez daelimde fiyat performans ürünüdür teknolojisi kalitesi iyidir.. o fiyatada zaten başka bir alternatif yok belki sym gts evo olabilir. xmas ayrı bir şey..
    Alıntı Galip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daelim s3 malzeme kalitesi zayıf o fiyata kesinlikle binilebilir ama yedek parça zayıflıgıda var, x-max çeyrek altın gibi herkes çamur atsada millet binmeye devam ediyor yedek parçası ve piyasası gayet iyi, son olarak sym de düşünebilirsiniz yedek parça durumu çok iyi

Genel olarak arkadaşlar xmax ve sym baktım ikiside daelimdan daha güzel duruyor. Sym 250 ciddi anlamda hoşuma gitti bu 3 motor arasında beygir farkları ne kadar acaba fazla fark yoksa sym alabilirim

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel olarak arkadaşlar xmax ve sym baktım ikiside daelimdan daha güzel duruyor. Sym 250 ciddi anlamda hoşuma gitti bu 3 motor arasında beygir farkları ne kadar acaba fazla fark yoksa sym alabilirim
    altın elbiseli adam'ın 250 cc scooter karşılaştırmasını lzleyin isterseniz.

Link:250CC Maxi-Scooter Karşılaştırması - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altın elbiseli adam'ın 250 cc scooter karşılaştırmasını lzleyin isterseniz.

Link:250CC Maxi-Scooter Karşılaştırması - YouTube
    Teşekkür ederim izledim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    orda bile diyorlar daelim seri hızlı şehir içinde en atik kıvrak frenleri en iyisi daelim..
    bende sürdüm abs gibi kombine fren sistemi var daelimde çok iyi.. videoda bile bunu adamlar söylüyor..

şahsen bende şu anda beverly 500 var .. benimde bagaj diye bir şey yok kaskım sığmıyor o kadarda önemsemiyorum.. kaskım sığıcak diyede hantal manevra kabiliyeti az zayıf bir motor almam..

Bunun dışında selesi gene en konforlu daelim diyorlarki bu önemli bir unsur..

Ayna konusundada biraz sanırım sym yi övmek için abartmışlar.. ayna symlerde zaten kasa dışında o yüzden zaten katlanır..

Neticede en başdada yazdım xmas artık bu segmentte vw gibi oldu .. ikinci eli cumhuriyet altını gibi.. sürdüğümde bir motor benimde çok beğendiğim aman aman bir motor değil ama çok tuttudu çok sattı..

daelim ile xmas arasında ikinci elde bile sanırım gene rahat 4-5 bin tl oynar.. buda büyük fark 4-5 bin tl ye scooterın yanına bir tane mct yada kanuni tiger alırsın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en yakın xmax deneyeceğin bir bayiye gidip dene, evet daelimin iyi yanları çok, arkadaşımda varken bindim sürdüm kısa sürede ama bir xmax değil. o sürüş zevki hissiyatını vermedi bana. ikisininde lastikleri city olmasına rağmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    orda bile diyorlar daelim seri hızlı şehir içinde en atik kıvrak frenleri en iyisi daelim..
    bende sürdüm abs gibi kombine fren sistemi var daelimde çok iyi.. videoda bile bunu adamlar söylüyor..

şahsen bende şu anda beverly 500 var .. benimde bagaj diye bir şey yok kaskım sığmıyor o kadarda önemsemiyorum.. kaskım sığıcak diyede hantal manevra kabiliyeti az zayıf bir motor almam..

Bunun dışında selesi gene en konforlu daelim diyorlarki bu önemli bir unsur..

Ayna konusundada biraz sanırım sym yi övmek için abartmışlar.. ayna symlerde zaten kasa dışında o yüzden zaten katlanır..

Neticede en başdada yazdım xmas artık bu segmentte vw gibi oldu .. ikinci eli cumhuriyet altını gibi.. sürdüğümde bir motor benimde çok beğendiğim aman aman bir motor değil ama çok tuttudu çok sattı..

daelim ile xmas arasında ikinci elde bile sanırım gene rahat 4-5 bin tl oynar.. buda büyük fark 4-5 bin tl ye scooterın yanına bir tane mct yada kanuni tiger alırsın
    Evet tabiki değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Daelim iyi diyorlar fakat tek sıkıntım 2.eli fazla yok ve yandan görüntüsü hiç hoşuma gitmedi. Onun dışında her şeyi çok güzel. Sym ye kafam kayıyor xmax çok para vermeden bu işimi çözmek istiyorum bakalım artık ne yapacağım kararsızım.

Alıntı Ronin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en yakın xmax deneyeceğin bir bayiye gidip dene, evet daelimin iyi yanları çok, arkadaşımda varken bindim sürdüm kısa sürede ama bir xmax değil. o sürüş zevki hissiyatını vermedi bana. ikisininde lastikleri city olmasına rağmen
    O kadar da çok fark yok aralarında aslında xmax kötük gibi daelim konforlu ona göre

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    piaggio Xevo 250 göz ardı etmeyin derim
    yamaha xmax güzel elbette ama piaggioda boru değil
    kaç senedir kullanıyorum acayip memnunum, inanılmaz kaliteli bir motoru var bir kere
    hele o arka bagaj yokmu ne işe yarıyo ama.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piaggio Xevo 250 göz ardı etmeyin derim
    yamaha xmax güzel elbette ama piaggioda boru değil
    kaç senedir kullanıyorum acayip memnunum, inanılmaz kaliteli bir motoru var bir kere
    hele o arka bagaj yokmu ne işe yarıyo ama.
    Hakan abi iyi güzelde, biraz pahalı değilmi senin motor

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan abi iyi güzelde, biraz pahalı değilmi senin motor
    yoo sanmıyorum, takipte etmiyorum ama sahibindene baktım 2015 lere
    piaggio xevo 250 10 ile 13 bin tl arası
    yamaha xmax 250 11 ile 21 ve yukarısı gibi amma çok ilan varmış
    yamaha xmax 250 abs 12 ile 19 bin tl gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoo sanmıyorum, takipte etmiyorum ama sahibindene baktım 2015 lere
    piaggio xevo 250 10 ile 13 bin tl arası
    yamaha xmax 250 11 ile 21 ve yukarısı gibi amma çok ilan varmış
    yamaha xmax 250 abs 12 ile 19 bin tl gibi
    Benimde limitim en fazla 12.000 TL Abim uygun bulursam seninkinden bakayım o zaman

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler