User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Citycoco veya Electro Wind kullanan varmı ?

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Citycoco veya Electro Wind kullanan varmı ?

Ordu içerisinde işe veya sağa sola gidip gelmek için kanuni merlin 150 cc motorum vardı, trafik sigortasının 490 tl çıkmasıyla hemen sattım, şimdi vergisiz ya 50 cc bir motor, yada bu elektirikli motordan alıcam 100 kloyum 50 cc motor hem minik kalıyor hem tipsiz biraz tarz olsun istiyorum Citycoco veya Electro Wind markalarının getirdiği (cem yılmaz motoru diye bilinir) elektrikli motorlar hem tarz hemde tasarruflu kullanan varımı öneri şikayet vs. birde cinden geldiğini öğrendim, burada benim istediğim opsiyonlarla birlikte 6500 7000 tl rakamlarını buluyor, bu motor için pahallı gibi, daha ucuza getirtemez miyiz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50 cc benzinli al derim şarji hafif rampada çok çabuk bitiyor menzil 50 km desede 30 km gidiyor çok şikayet var bu üründe bende araştırdım vazgeçtim

Snake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende elektrikli düşünüyordum.Çok araştırdım. Hatta fuar zamanı alıyordum. Sonra yorumlardan ve kullananların tecrübelerinden yola çıkarak vazgeçip 50cc motor aldım. Hemde daha uygun hem kafan rahat.
    Xbox Live ID : Erollar

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı soruyla yola çıktık. İş yeri için sağa sola gidilecek elektrikli bisikletmi yoksa 50cc motormu alalım diye. Sonuç 50cc Kuba aldık. Ama niye? adamlar işi çözmüş ellerinde 50cc olarak getirdikleri motorları özel bir kit yardımı ile fabrikasyon 80cc ye çeviriyorlar ve "0" olarak 200 tl farkla satıyorlar. 50cc halinle 50-60 anca yapar dedikleri motor şuan rahat rahat 85-90 yapıyor, gayette sağa sola gitmeye yeterli. yakıt zaten 2 lt yi bulmuyor bile
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı soruyla yola çıktık. İş yeri için sağa sola gidilecek elektrikli bisikletmi yoksa 50cc motormu alalım diye. Sonuç 50cc Kuba aldık. Ama niye? adamlar işi çözmüş ellerinde 50cc olarak getirdikleri motorları özel bir kit yardımı ile fabrikasyon 80cc ye çeviriyorlar ve "0" olarak 200 tl farkla satıyorlar. 50cc halinle 50-60 anca yapar dedikleri motor şuan rahat rahat 85-90 yapıyor, gayette sağa sola gitmeye yeterli. yakıt zaten 2 lt yi bulmuyor bile
    aslında küba twister var arkadaşımda bayisi..

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende buna niyet cıktım su an RACER 280 / T3 – Kuba Motor buralardayım b sınıfı da kullanabılıyormus bakalım ne alcaz

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7bin tlye alınacak o kadar çok motosiklet var ki.
    Bu dandik overpriced şeyleri almayın. Cem yılmaz alır. Siz almayın.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 ay önce Kuba Fighter 50 cc aldım böyle bir rahatlık yok yaz bitsin hemen stroklarla oynayıp 80 cc yapıyorum miss kesinlikle 50 cc tavsiye ederim. Büyük motor kullana için ciddi anlamda huzur istediğin şekilde dağ bayır gez ben 110 kg yim 60 65 rahat görüyor.

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar iyi güzelde neden B sınıfı ehliyet ile kullanmakta ısrar edip hayatınızı tehlikeye atacak motorcuklara biniyorsunuz? gidip alsanıza A sınıfı ehliyeti kısmen sürüşüde öğrenirsiniz daha sonra gider istediğiniz bir scooterı alırsınız. Korkmayın sadece direksiyon sınavına gireceksiniz kaybedeceğiniz zaman sadece 45dk.

50cc lik kaykayla trafiğe çıkılmaz hiç bir işinizide görmez kamyonlar, arabalar üstünüze çıkar. Tabi yaşadığınız yer sahil kenarı, trafiğe kapalı alanlar değilse. Asla süremezsiniz demiyorum fakat gerek var mı macera aramaya?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaşadığınız yere göre değişir elbet sigortası yok mtv yok plaka alıp kafa rahat kullanmak varken 50 cc en mantıklısı yakıt hiç yok

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    100 kg iseniz bence elektrikliden uzaklasin cekis ve menzil olark katolog verilerinin cok altinda bir sonuc elde edeceksiniz. Bu tarz araclar yazlik bolgede kullanmak icin daha uygun bence. Ucundan bile buyuk sehirde trafige girecekseniz birazdaha guzlu modeller tercih etmekte fayda(sirf guvenli yolculuk etmek icin.)

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Cub motorlular 100-110cc ye kadar yükselebiliyor abi aynı motor bloğu üzerinde.Hatta öyle vergisiz diye şuan günümüzde honda cg nin motorunu çinliler çok kullanıyor onlarıda 250cc ye yükseltenler bile var aynı blok üstünde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler