User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Satılık Sıfır Minks 125e

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Satılık Sıfır Minks 125e

Merhabalar,

Görüldüğü üzere facede bu motora denk geldim.Ben ne sahibi neden satıcısıyım.Buradan belki sizlerin işine yarayacagını düşündüğüm için paylaşıyorum.
    [IMG][/IMG]
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle sandıkta gümrükte motorlar satılıyor arada ihale pazarı açık olduğunda onlardan biri olabilir.

x vakit motorlar böyle geliyordu,sonrasında bayi servisi montajı yapıp vitrine koyuyordu.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle sandıkta gümrükte motorlar satılıyor arada ihale pazarı açık olduğunda onlardan biri olabilir.

x vakit motorlar böyle geliyordu,sonrasında bayi servisi montajı yapıp vitrine koyuyordu.

gümrük harici hala daha birçok ilde eski motor bayiileri,beyaz eşya satıcıları vs vs yerlerde depoda kalmış sıfır motor çıkıyor araştırma lazım.

Bursada koleksiyoner bir abimiz var sıfır MZ,tomos,yamaha(moped),Mobylette,Peugeot(moped) vs vs motorların sıfırını bulup koleksiyonuna ekliyor hakkını veren olursa da satıyor.

bir beyfendiye sattıkları bunlarda

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O Bursadaki abiye haber vermek lazım aslında belki işine yarayabilir
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 bin lirayı rüyasında görür bin liraya çok temiz ikinci elleri düşüyor,piyasası da fazla yok

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu biraz dağıldı.örnek olarak bu tarz benim çok hoşuma gidiyor.bir aralar ilanı vardı rakam çok uçuktu.

birde evraksız almak kafama hiç yatmıyor.

Bana çok tarz geliyor retro.bir okadar'da beğenmeyenler var
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu biraz dağıldı.örnek olarak bu tarz benim çok hoşuma gidiyor.bir aralar ilanı vardı rakam çok uçuktu.

birde evraksız almak kafama hiç yatmıyor.

Bana çok tarz geliyor retro.bir okadar'da beğenmeyenler var
    abi evraklılar çok azlar onun için kıymetliler. Maalesef en aşağı 4-5bin gibi rakamlar (muayeneli devirli)modeller için normal
    muayenesiz devirsiz ruhsatlılar 1000-1500e denk geliyor
    evraksızlar durumuna göre çok değişken. çok çok kötüleri 500de oluyor çok iyileri 6binde
    çekme belgeli devirlileri bilmiyorum

bende bir tane ramzey classic (peugeot 103)mevcut evraklı, birde geçen sene 154LVS aldım evraksız,onu dekor olarak orijinal toplayacağım

Bir beyfendinin motorları bunlarda kendileri topluyor;

buda benim 154LVS inşallah daha bionik,enduro,super51,panter vs gibi modellerden de almak istiyorum nasip olursa bakalım ,hangisi nasip olur bilemem zamanla

özellikle bionik istiyorum hakikaten
    Konu SpeedlinE™ tarafından (07-01-2019 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SpeedlinE™ bu senin son paylaştığından bizim eniştemizde vardı.kırmızı renk aynı olması lazım yalan olmasın.zamanında gençken sıfır almıştı.çok güzeldi zaten bana birazda ordan bulaştı bu mobilyte sevgisi.

Hep aklımdaydı ilerde ondan satın alırım diye.karayollarında şef'di plakası falan herşeyi evrakları ful'du 2005 yazında çalındı.aklımda onu satın almak vardı zaten oda kısmet olmadı.

evraksız almak sencede riskli değilmi ? sonrasında bu benimde çalınmış diyip kapına polis gelmezmi ?
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SpeedlinE™ bu senin son paylaştığından bizim eniştemizde vardı.kırmızı renk aynı olması lazım yalan olmasın.zamanında gençken sıfır almıştı.çok güzeldi zaten bana birazda ordan bulaştı bu mobilyte sevgisi.

Hep aklımdaydı ilerde ondan satın alırım diye.karayollarında şef'di plakası falan herşeyi evrakları ful'du 2005 yazında çalındı.aklımda onu satın almak vardı zaten oda kısmet olmadı.

evraksız almak sencede riskli değilmi ? sonrasında bu benimde çalınmış diyip kapına polis gelmezmi ?

abi evet normalde bende almazdım ama bilgisiz birinden 103 diye aldım. Normalde 154LVS (153ler fransız bunlar egemosan üretimi yerli). Satış alırken şu tc kimlik nolu kişiden şu adı şu tarihte vs diyerek aldım. İmzalattım birde öyle resmi olmasada bir belge mevcut ama ne kadar geçerli tartışılır tabi işin ucu her türlü kötü denebilir ama çoğu kullanan insana bakıyorum evraksızlar maalesefki var çünkü çoğu plakalı ama muayene borcu yok borç desek 900-1000 falan genelde. Bir tne kartalda buldum evin deposunda adamla konuştum satış alacaktım(1998 103dü) adam dedi muayene yok dedim çekme belgeli yapalım? dedi uğraşamam motor kayınpederin vekaleti eşime verdi 3 çocuğumuz var evraksız alacaksan al veya bu şekilde dedi adama da bi daha da yazmadım. İşin açıkçası bu yeşilide dekor,orijinal toplayıp saklama amacı ile aldım belki köyde kullanırım ama 1 seneyi geçkindir depoda yatıyor öyle arada bir çalışıyor. Normal şehir içi kullanımda kesinlikle plaka lazım(maalesef ki change olanlarda var bu motorlarda) hele de kimi modeller var hakikaten kıymetli ve az ama evrak yok motorun eşi de yok mesela piyasada o zamanda insanlar alıyor. Hatta bir beyfendi ile tanışmıştım topladığı motor hollanda dan gelme hollanda plakalı ama oda mesela büyük kentlerde asla kullanılmaz. Eskiden o kadar dert değilmiş plaka bu tür motorlar için amcam sanırım 1991 veya o yıllarda siyah mobylette flash 51 almış köyde kullanmak için,plakasız kullanmış bi 10 seneden fazladır depoda yatıyor. Faturaları da mevcut ama bu saatten sonra plaka zor maalesef ki. Gerçi günlük kullanım değilde arada bir keyif amaçlı kullanımda bile plaka olmaması keyif kaçırır. Dediğiniz gibi ben bir daha alır mıyım plakasız bilmiyorum hani özel bir model olmadıkça(enduro,103LVS,Av7,Av44 vs vs ) almam herhalde bilemiyorum

bir kaç tane sevdiğim türkiyede bazılarında olan modellerden eklemek istiyorum;

bu STP abinin mavi

neyse insanların paketlerini yemeden yarıda keseyim susmam çünkü

ilginçtir ki birçok ilde devirsiz ama plakalı motor alım satımı ciddi fazla özellikle antepte baya rastlıyorum plaka ruhsat var devir yok öyle alıp gidiyosun,çok değişik bana göre değil.Evraksız olsun daha iyi
    Konu SpeedlinE™ tarafından (08-01-2019 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SpeedlinE™ valla ben çok hayranım tek silindir ses çok hoşuma gidiyor.bir tane düşünüyorum evraklı güzel fiyat uygun gelirse almak istiyorum kısmet
    Seat IBIZA FR

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SpeedlinE™ valla ben çok hayranım tek silindir ses çok hoşuma gidiyor.bir tane düşünüyorum evraklı güzel fiyat uygun gelirse almak istiyorum kısmet
    1 elin parmağını geçmeyecek kadar devirli, satışında sorunsuz kaldı. Yani şu saatten sonra uygun yollu bulacağınızı düşünmek imkansıza yakın.
    Bu motorlar eskiden gariban motoruydu. Artık zengin insanlar binebiliyor. Yakında paçalarda bitecek. 400 lira eden günümüzün bir mobylette beldeyama krankı bi kaç sene sonra 1000 liradan alıcı bulmaya başlayacak.

Bu işin ucuzu falan yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler