User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: 2019 yaz aşkım FORZA250

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o yolculukta senin basina bi suru is gelir, benim yorumumun sebebi bu

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla emre ben g.antepten forza300 ümü 25 aralık 2015 te istanbula getirdim. Total 1150km. Olmucak sey değil olur ama bu forzayla değil . Bu motorun yorucu oldugunu herkes biliyor. Bide yapılacaksa mutlaka konaklamalı yapılmalı. Benimki deli cesaretiydi. Şimdi olsa asla yapmam. Kendime acırım yani o kadar diyim . Bu arada motor hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hak_on Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla emre ben g.antepten forza300 ümü 25 aralık 2015 te istanbula getirdim. Total 1150km. Olmucak sey değil olur ama bu forzayla değil . Bu motorun yorucu oldugunu herkes biliyor. Bide yapılacaksa mutlaka konaklamalı yapılmalı. Benimki deli cesaretiydi. Şimdi olsa asla yapmam. Kendime acırım yani o kadar diyim . Bu arada motor hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    Teşekkürler Hakan Allah razı olsun.Ben de bir delilik yapmak istiyorum.Bunu yazın yapamayacaksam ne zaman yaparım
    şimdi tur camı tlf tutucu usb gibi ufak tefek siparişlerimi verdim.En kötü ihtimali düşünüyorum bu motorla scooter acemiliğimi atarım integraya geçerim.Büyük bir aksilik olmazsa niyetim Forzayla çıkıp bu yola gitmek.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Illa forza ile gidicem dersen bende sinirdan sonra gumulcineden gir, orda biraz takilirsin, eski yoldan iskece yap orda gece hayati guzel, sonra serez yapabilirsin yemekleri kotu ama gece bar vs, hemde arac kiralayip piste cikabilirsin gece burdada oyeller uygun.
    Donuste selanik yapip sahilden donersin, donemine gore sarap evleri var, kavalada guzel plajlar var.
    Otoyol bitmek bilmez bide yol ustunde benzinlik dinlenme tesisi vs yok, bir ihtiyacin olursa cikip kasabalara girmen gerekir, nispeten hizli, hic scooter gormedim diyebilirim.

Pazar ve tatil gunlerine dikkat et ac kalabilirsin, bazi bezinlikler bile acmiyo

Gitmeden forza 250 nin direksyon cirpma isini iyi test et bence hayattan sogutabilir, lastik deniyor ama gidin mafsali, bilya, amortisor buna sebeb olabilir daha once integrada basima geldi, serviste saydiklarim degisti ve cozuldu
    Konu G_TT_I tarafından (08-05-2019 Saat 16:04 ) değiştirilmiştir.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Illa forza ile gidicem dersen bende sinirdan sonra gumulcineden gir, orda biraz takilirsin, eski yoldan iskece yap orda gece hayati guzel, sonra serez yapabilirsin yemekleri kotu ama gece bar vs, hemde arac kiralayip piste cikabilirsin gece burdada oyeller uygun.
    Donuste selanik yapip sahilden donersin, donemine gore sarap evleri var, kavalada guzel plajlar var.
    Otoyol bitmek bilmez bide yol ustunde benzinlik dinlenme tesisi vs yok, bir ihtiyacin olursa cikip kasabalara girmen gerekir, nispeten hizli, hic scooter gormedim diyebilirim.

Pazar ve tatil gunlerine dikkat et ac kalabilirsin, bazi bezinlikler bile acmiyo

Gitmeden forza 250 nin direksyon cirpma isini iyi test et bence hayattan sogutabilir, lastik deniyor ama gidin mafsali, bilya, amortisor buna sebeb olabilir daha once integrada basima geldi, serviste saydiklarim degisti ve cozuldu
    Ben ilk ona baktım bir titreme olmadı ama zamanla ne olur nasıl olur bilinmez tabi
    İşin saçma tarafı ellerin bırakınca titriyor çoğunda ama tutunca birşey yok.Çantadan olduğunuda söylüyorlar.
    Normal şartlarda gezerek değil de soluksuz gitmenin derdindeyim.Yeni gelişmeler oluyor belkide arabayla bile gidebilirim hayırlısı diyip bekleyelim
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ooo memleketimemi goturcen Sonici

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ilk ona baktım bir titreme olmadı ama zamanla ne olur nasıl olur bilinmez tabi
    İşin saçma tarafı ellerin bırakınca titriyor çoğunda ama tutunca birşey yok.Çantadan olduğunuda söylüyorlar.
    Normal şartlarda gezerek değil de soluksuz gitmenin derdindeyim.Yeni gelişmeler oluyor belkide arabayla bile gidebilirim hayırlısı diyip bekleyelim
    Genel olara topcase yapabilir, hatta vespada topcase yaninda agir denge topuzlari geliyor, bozuk lastik ve balanta yapar, ama bnm integrada gidon bilyasi ve arka amortisorden cikti.
    Gidonu surek sim siki dahi tutsan belli bir sure sonra yorar, viraj ve frende tehlike yapabilir.

Suan sinir kapisi insaata basladi tatil gunlerinde baya bir bekletirler ama yunan tarafinda yolun bozuk olan yerleri yapmislar araba ve hizli motorla gayet eglenceli olur.

Kavalaya kadar 6/7 kere 100/200 denedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrardan hayırlı olsun Emre abi. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler