User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 3 lt Yakan 750CC Çift Kavramalı Honda NC750S DCT :)

AltunTV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Gw konusunda ayıp etmişler. Telefonla ulaşmaları lazım böyle durumlarda.

@Ormanci Al bendende o kadar. CC'de lazım değil güzel bir Vespa alıp geçecem hepsi bu
    Teşekkür ederim. Evet en azından arayıp söyleseler zaten bir şekilde götürürdük ama geçti artık Vespa herkesin garajında durması gereken bir motosiklet ama güncel fiyatlarla mantıklı gelmiyor bana maalesef , gerçi fiyatı mantıklı olan ne kaldı da..

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AltunTV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada daha motosiklet Antep'ten bile yola çıkmadan GPR Furore Carbon egzoz siparişi verdim Salı günü elimde olur büyük ihtimalle buraya fotoğraf atarım
    Keşke egzoz almasaydın dostum. Zaten taş çatlasın 8k devir çeviriyor. Hemde çift silindir. Boşuna polislerle diyolağa gireceksin. Değmezdi bu makinaya egzoz takmak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke egzoz almasaydın dostum. Zaten taş çatlasın 8k devir çeviriyor. Hemde çift silindir. Boşuna polislerle diyolağa gireceksin. Değmezdi bu makinaya egzoz takmak.
    8 bile değil ama integramızda gpr var zaten. Polisler çevirip sesi ne güzelmiş diyorlar. 2013’ten beri bir sıkıntı yaşamadık ben şansıma yaşarım belki belli olmaz..

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kazasız belasız binin benimde bir scooter planım vardı ilk motor olarak corona bizide vurdu askıya aldık şimdilik. İlerleyen surecte nasibimizde varsa alacagız. Senin adına cok sevindim gecmiş olsun bu arada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim abim coronadan sonra gerçekten fiyatlar ciddi yükselecek. Eğer imkan varsa şuan alınması gerektiğini düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motosiklet Pazartesi gece Antep'ten yola çıktı. Salı gece de İstanbul'dan teslim aldı bizimkiler. Böyle bir fotoğraf attılar.

Bende Çarşamba günü buradan çekici çıkarttım. Gidip 4 motosikleti de alıp gece Zonguldak'a geldi Eve gelmek için yola çıktığım an çok ciddi yağmur bastırdı 2-3 bi bastım tutunmadı gazlayamadım bugün yağmur biter bitmez yıkadım 2-3km kadar turladım. Çok uzaklaşmıyorum ***** sokağa çıkma yasağım var.. Beklentimi çok yükseltmediğim için beklentimin çok üstünde geldi bana ilk izlenim olarak.

İlk Abdestten bir fotoğraf atayım

Gündüz ledli sinyal sipariş vermiştim onları bekliyorum. Orta sehpa olmadığı için ve yan ayağı çok dik geldiği için padok standı siparişi de verdim. Plakalar Antep'ten gelirken yamulmuş çekici de bana da bahane oldu ufak app bastırıcam. İstanbul'da değişecek plaka ama şuan gözüme çok batıyor..

Yarın ilk işim saçma ön camı söküp orijinal camını takmak Ön farını beğenmediğim için kafadan görüntüsü hoşuma gitmiyor şuan o yüzden hiç çekmedim. Şöyle bir Bi-Led Mercek koymak istiyorum sizce nasıl olur ?

Birde size son sorum şuan koruma takozlarım var ama şöyle bir koruma demiri alıp kırmızıya boyatmalımıyım sizce ?

Kırmızı hali

Yorumlarınızı bekliyorum çok kararsızım. Her şeyi bir anda da yapmak istemiyorum sonra sıkılacağım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline aldın sonunda makinayı hadi hayırlı olsun Koruma demirini boşver kurye kafasıyla takılmaya gerek yok.

Keşke bana da çok az yakıyo bu deseler siyah deri ceket siyah kask al daha cool olursun diyip duruyolar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline aldın sonunda makinayı hadi hayırlı olsun Koruma demirini boşver kurye kafasıyla takılmaya gerek yok.

Keşke bana da çok az yakıyo bu deseler siyah deri ceket siyah kask al daha cool olursun diyip duruyolar.
    Valla zor oldu ama oldu abi ben şuan 6km kullandım. O fotoğrafa çok güldüm. Gerçekten NC’ciler böyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arşa uzanan ve bence naked motor karakterine uymayan tur camı ve deflektörü söktüm.

Oem kısa camı taktım yüzü gözü açıldı ben rahatladım bakınca

Zaman geçsin diye birde acaba ne kadar saçma durur diye düşünerek Oem cama deflektörü taktım ama bi saçma durdu söktüm

En son Nmax ile ikisini yıkayıp koyduk yerlerine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir cam motosikletin kaderini ne kadar etkiler isimli çalışmaya hoşgeldiniz.
    Senin yüzünden bende kendi motorumun konusunu açıcam anasını satim.
    Nazar değer diye korkuyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir cam motosikletin kaderini ne kadar etkiler isimli çalışmaya hoşgeldiniz.
    Senin yüzünden bende kendi motorumun konusunu açıcam anasını satim.
    Nazar değer diye korkuyorum
    Ya abi hiç sorma neymiş ne olmuş motosiklet. Bende bunu beklemiyodum.
    Aç abi aç. İkimiz yazarız konulara

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oem cam ok. Aynalarda el atman lazım fil kulağı gibiler, arabalarda ön plaka nasıl görüntüyü bozuyorsa, motosiklette de ayna diyorum
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oem cam ok. Aynalarda el atman lazım fil kulağı gibiler, arabalarda ön plaka nasıl görüntüyü bozuyorsa, motosiklette de ayna diyorum
    Gidon aynası gelecek abi. Aslında aynaların işlevini çok beğenmiştim ama görüntü çok ofsayt güzel bir gidon aynası alacağım

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amac motoru korumaksa koruma demiri olabilir ama demirsiz cok guzel duruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amac motoru korumaksa koruma demiri olabilir ama demirsiz cok guzel duruyor.
    Amaç sadece görüntü abi. Bende yorumlar ve kendi fikrimle takmamaya karar verdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beklediğim egzoz geldi ve ertesi gün hemen taktık Normalde bunlara uzun tüp egzoz takıyorlar ama görüntü olarak ben nefret ediyordum. Bu yüzden kısa tüp aldım.

Tabi kısa tüp alınca kelepçeyi orijinal yere taktığımda tam gpr logosunun üstünde kaldı çok kötü durdu.

Ertesi gün sanayide metal bir demir yaptırdım ve yan çanta demirinin yerine taktım onada egzozun kelepçesini bağladım. Sonuç tam istediğim gibi oldu bu sefer..

Gündüz ledli led sinyalde aldım ama bilerek ağır ağır taktırıyorum. Bir anda bitirirsem sıkılırım çünkü biliyorum kendimi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese iyi forumlar yavaş yavaş bir şeyler yapmaya devam ediyorum. Çok rahatsız olduğum ön sinyalleri led sinyaller değiştirdim.

Cuma günü sokağa çıkma yasağı öncesi arkadaşlarla 70-80 km dağ bayır gezdik biraz

Bugün de sokağa çıkma yasağını değerlendireyim ve motosikleti detaylı olarak yıkayayım dedim kapının önünde. Bir de plakam çekicide gelirken yamulmuştu , onuda app plaka ile değiştirdim ama yanlış boy söylemişim , denemelik taktım çok kötü durmadı. İstanbul'da 34'e döneceğim için ufağı sipariş etmedim.. Cila atınca bir kere daha iyi ki bu renk almışım dedim
    bu arada ufak bir not düşeyim , lastiğin yüzeyine neden parlatıcı sürdün diyebilirsiniz ama yağmurdan dolayı çarşamba kapalıya koyacağım zaten motosikleti ve 1 hafta yatacağı için lastikte temiz dursun istedim. Kullanmadan önce yıkayacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun zamandır foruma girmiyordum, NC700/750 Türkiye'nin motoru buraya da gelmiş Tekrar hayırlı olsun.
    Far ile ilgili olarak facebook grubunda S'e yuvarlak ön fark taktıran biri olmuştu ona bir bak derim çok beğenmiştim.

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    3 lt bu arada cidden çok iyiymiş
    Kırmızı-siyah renk kombinasyonu da çok güzel duruyor.
    Arkadaşların da dediği gibi cidden ailenin seni motosiklet konusunda desteklemesinden dolayı çok şanslısın.
    Ben babamı ikna etsem annem karşı çıkıyor, sonra tam tersi vs...

Bu arada egsoz ile sesini merak ettim, video atarsan sevinirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler