User Tag List

Sayfa 15/15 İlkİlk ... 5131415
282 sonuçtan 267 ile 282 arası

Konu: güncel 50cc motor tavsiyesi

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16000 km de sağ yana yatık çıkınca vazgeçtim.
    Sıfır km Virago50 aldım nardo, revivale göre dağlar var eğer düşünen varsa.
    Şuan mondial wing kullanıyorum geçici süreliğine (Yamaha tricity sattım) böyle bir kötü kullanım tecrübesi yok.

Motora binesim gelmiyor, ben de 2. el kisbee bakındım, kisbe tecrübe ettin mi ?
    @ruudvan senin tecrüben ne yönde ? çinli 50 lik abiler bizi üzdü, motor sürüş keyfi sıfırın altında. Kisbee de bu his az da olsa geri geliyor mu ?

Genel olarak sigorta fiyatlarından dolayı 50cc+ bir motor alma taraftarı değilim. Kisbee radarımda SYM Orbit keza radarımda.

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KÖROĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan mondial wing kullanıyorum geçici süreliğine (Yamaha tricity sattım) böyle bir kötü kullanım tecrübesi yok.

@ruudvan senin tecrüben ne yönde ? çinli 50 lik abiler bizi üzdü, motor sürüş keyfi sıfırın altında. Kisbee de bu his az da olsa geri geliyor mu ?

Genel olarak sigorta fiyatlarından dolayı 50cc+ bir motor alma taraftarı değilim. Kisbee radarımda SYM Orbit keza radarımda.

HAHAHAHAHHAHAHAHA.

Elimde filtre kahvem, tricity için tur camı bakarken bu yazını görmem..
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TLH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAHAHAHAHHAHAHAHA.

Elimde filtre kahvem, tricity için tur camı bakarken bu yazını görmem..
    Hayırlı olsun kardeşim benim, güzel günler de güle güle bin. Ruhsat hala bende kahveyle birlikte karakola gelmek istemiyorsan cümlelerimizi dikkatli seçelim

Olm wing nasıl bir pişmanlıkmış öyle, gerçekten düşmanın varsa ona bile önerirken 2 kere düşünmek lazım

Almadın mı camı hala ? al şunları da getir takalım mis gibi bin. + ehliyete yazıl.

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun kardeşim benim, güzel günler de güle güle bin. Ruhsat hala bende kahveyle birlikte karakola gelmek istemiyorsan cümlelerimizi dikkatli seçelim

Olm wing nasıl bir pişmanlıkmış öyle, gerçekten düşmanın varsa ona bile önerirken 2 kere düşünmek lazım

Almadın mı camı hala ? al şunları da getir takalım mis gibi bin. + ehliyete yazıl.
    Bilirsin ki benim çok Afganlı kardeşim var... Karakol derken haha

Şakası bir yana, henüz bir şey alamadım. Toplu almak istiyorum, kask, mont önerisi alırım
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

kisbee guzel motor. hacim ufak heryere girer. çimlilerin kalıpları daha büyük. genelde kalkışı en seri motorlardan biridir. 80cc ye yükseltme işi biraz problemli. sanırım üst kapak farklı çin motorlarından.
    ben karburatorlusunu kullanmıstım yenı modelleri enjeksiyonlu.
    hız limitorunu kaldırmak cok basit. 2 kablo baglamayla cozuluyor.

genelde marş problemi var birdeparcaları cokpahalı
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

al bir süpeRR 8 geç

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Selam tecrübem olmadı km'den dolayı alamadım motoru.
    Şuan Revival sonrası Virago kullanıyorum ikisi arasında bile fark var. (baksalar aynı derler)
    Sym Orbit ve Mio kullanmıştım bence onlardan tercih edebilirsiniz. Mio çok rahattı.
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50cc fiyatına mondialin cross motorundan almak mantıklı mıdır sizce? 48k civarıydı en son.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seneca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50cc fiyatına mondialin cross motorundan almak mantıklı mıdır sizce? 48k civarıydı en son.
    çok fazla arıza veriyor diye biliyorum, epey bir şikayet var onunla alakalı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 aydır gaza gelip motor alma arefesindeydim. Yasanın çıkmaması, sigorta poliçe fiyatları ve stok yok beklemen gerekiyor vs derken 1 günde kararını değiştirip gittim 50 cc de karar verdim. 50 cc lerde sıfır bile olsa Çinli abilerle ilgili sorunları çok görünce sıfırdan vazgeçip biraz araştırdıktan sonra kemikli sağlam ve mekanik olması sebebiyle Sym orbit 2 aldım ikinci el. Bendeki model karbüratörlu model. 125 cc ile ortak kasa kullandığı için hiç 50 cc gibi durmuyor. 12 jant ve lastiklerin kalın olması sebebiyle biraz yüksek bir motor. 168 boyum ışıkta tek ayak ile dengede kalabiliyorum . 2021 yada 22 den sonra euro 4 olup yarı otm karb gibi bir sistemden bahsediyor kullananlar. Hız olarak 50 gibi bir limit koymuşlar fabrika ama şöyle bir durum var karbüratörlüler de varyatörun orda bir bilezik var onu çıkarınca , euro 4 lerde ise bilezik + gösterge arkasında limitör soketini çıkarınca 65 -70 gibi hızlarda soluksuz gidiyor. Ben 105 kg civariyim ruzgarsiz havada düz yolda 60 km hız civarı rahat gidiyorum.
    Eğer karar verip alıcı olursan şayet facebookta sym orbit 2 50 cc grubu var orda sohbette bazen modelli ve düşük km ilana çıkan motorlar olabiliyor denk gelirse süper olur. Ben keşfetmekte geç kaldım biraz yoksa aldığım motordan daha uygun motorlar ilana düştü hep.
    Konu orkuteren tarafından (22-07-2023 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.
    Memuration

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yıl içerisinde rks azure 50 pro kirmizi renk 80cc olarak satilan motoru satin almistim, şuana kadar şehir icinde 400 km yol yaptim. Motorun performansindan çok ama çok memnunum gercekten .Diger 50cc modelleri olan wing,revival veya arora markasinin motorlarindan performansi cok daha iyi acik ara önde diyebilirim.50 cc motor alicaklar kesinlikle azure 50 pro modeline bakmasini tavsiye ediyorum

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mondial 50 turismo hakkında bilgisi olan var mıdır? Hiç motor tecrübem yok sahile git gel falan yaparım 50 cc yeter bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çan çin çun 50 cc alan dostlar, her 2 bin km'de bir varyatör bakımı yaptırın

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Çıkmadımı hala şu 125cc yasası çıktımı ülkede ne kadar 50cc si olan varsa satışa koyar bence . devasal ikinci elde satılık 50cc pazarı olucak o saatten sonra bence kimsede almaz o motorları..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    125 cc ile ilgili bir olay yok diye açıklama yapılmıştı diye biliyorum. 50 cc devam

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bence mantıklı olurdu en azından bir sigortaları olurdu en azından birazda motor gibi motora binerlerdi zaten Çin menşeili bazı firmalar 200-250cc lik bloklarda 125 lik makineler getirip işte 5 bin liralık kit ile 200-250cc yaparız muhabbeti dönerdi yüksek ihtimal..

50cc de sigorta olmaması büyük sıkıntı geçen sene bir çocuk kaza yapmıştı o zaman demişlerdi motorun iki misli masraf çıkmış diye araç sahibi dava açmış falan .. ucuz değil artık araba parçaları bir ayna far kırsa hele birde kapıya zarar verse değişecek olsa geçmiş olsun geçtim hani Mercedes bmw audi vw falan filan tarzı markaları egea meganın parçaları bile dünya para ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler